PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΘΟΝΗ CRT Eizo F35 15''


BMW 318i
16-01-07, 18:11
Πωλείται οθόνη CRT Eizo F35 15'' σε άριστη κατάσταση.
Τιμή συμβολική έτσι για να μου αδειάζει το χώρο 40Ε.
Πληροφορίες 6945776310.

Marioz
16-01-07, 20:45
Πωλείται οθόνη CRT Eizo F35 15'' σε άριστη κατάσταση.
Τιμή συμβολική έτσι για να μου αδειάζει το χώρο 40Ε.
Πληροφορίες 6945776310.

Ρε φίλε καλησπέρα και συγνώμη για το θάρρος αλλά γιατί δεν το χαρίζεις σε ένα σχολείο ή σε κανένα παιδάκι στο χωριό που δεν θα δει ποτέ ΕΙΖΟ στη ζωή του? Τι νόημα έχει να πάρεις 40 ευρώ "συμβολικά"?????

Αν δουλεύει και είναι σε άριστη κατάσταση όπως λες θα το χαρεί σίγουρα.

nassosbmw1
17-01-07, 00:18
Ρε φίλε καλησπέρα και συγνώμη για το θάρρος αλλά γιατί δεν το χαρίζεις σε ένα σχολείο ή σε κανένα παιδάκι στο χωριό που δεν θα δει ποτέ ΕΙΖΟ στη ζωή του? Τι νόημα έχει να πάρεις 40 ευρώ "συμβολικά"?????

Αν δουλεύει και είναι σε άριστη κατάσταση όπως λες θα το χαρεί σίγουρα.



+100..
με 40€ ουτε το 116 δε γεμιζει...θα μου πεις αν σου λειπουν....αλλαζει το πραμα...:scratchch

BMW 318i
18-01-07, 21:52
Φίλε κανένα πρόβλημα, αλλά ξέρεις μιας και έχω σχέση με σχολεία, κανένα πια δεν χρειάζεται μια τ'ετοια οθόνη μιας και το υπουργείο στέλνει πακέτο Η-Υ με οθόνες tft 17''.
Όσο για τα παιδάκια στο χωριό που λες μιας και είμαι από χωριό εχουν υπολογιστή κλάσεις ανώτερο από πολούς απο μας εδώ μέσα.

Marioz
18-01-07, 22:02
Φίλε κανένα πρόβλημα, αλλά ξέρεις μιας και έχω σχέση με σχολεία, κανένα πια δεν χρειάζεται μια τ'ετοια οθόνη μιας και το υπουργείο στέλνει πακέτο Η-Υ με οθόνες tft 17''.
Όσο για τα παιδάκια στο χωριό που λες μιας και είμαι από χωριό εχουν υπολογιστή κλάσεις ανώτερο από πολούς απο μας εδώ μέσα.

Δεν θα διαφωνήσω μαζί σου............εγώ πάντως τα δικά μου (υπολογιστή και μονιτορ) έτσι τα έδωσα στο χωριό, στο σχολείο......και εκείνο το σχολείο δεν είχε.........κι ένα ντι βι ντι μπλου σκαι εκει το πήγα.....ούτε τέτοιο είχανε στο σχολείο και τώρα λιώνουν στο ντοκιμαντερ............έχουνε πολύ πλάκα.....αυτα........

bmw318cabrio
18-01-07, 22:47
ρε παιδια το παλικαρι δινει οθονη ειζο με 40 ευρω και αντι να λετε ευχαριστω πεσατε να τον φατε??χαχα..Marioz πλακα κανω...Εγω λεω να χαρισουμε την οθονη σε μενα που δεν εχω Eizo ...χαχα