PDA

Επιστροφή στο Forum : Πωλείται 330i cabrio.


driveaway
04-02-07, 15:18
Δυστυχώς θα χρειαστεί να αποχωριστώ το αγαπημένο μου bmwδάκι.
Πρόκειται για Ε46 μαύρο 2002 μοντέλο που ήρθε απο Γερμανία τον Ιούνιο τού 2005 με 35000χλμ. Εκτοτε τα service γίνονται σχολαστικά από γνωστό συνεργείο bmw όπου έχω συναντήσει και κάποιους από εδώ. Τώρα έχω φτάσει τα 56000χλμ.
Είναι μαύρο, m-pack, με 18άρες ζάντες, νομίζω τις MV2, και έχει navi - TV 16:9 με dvd πίσω και cd πισω από την οθόνη, cd changer, αισθητήρες βροχής και παρκαρίσματος, μαύρο δερμάτινο σαλόνι, με ηλεκτροκίνητα θερμαινόμενα καθίσματα και μνήμες, πολυλειτουργικό τιμόνι, xenon με πλυστικά, βάση για ΝΟΚΙΑ 6230, καλώδιο για i-pod, ενδειξη πίεσης ελαστικών, ski bag, βελτιωμένα μεγάφωνα (10 αλλά όχι harman cardon), γνήσιο συναγερμό bmw και... μπορεί να ξεχνάω και τίποτα.
Γενικά δεν έχω δει στις αγγελίες άλλο τέτοιο να έχει όλα αυτά ταυτόχρονα, μερικά εκ τών οποίων είναι και ακριβά. Π.χ. οι 18άρες ζάντες,το Μ-pack και η 16:9 με χάρτη ελληνικών δρόμων και ξεκλείδωτη tv.
Λεω να ορίσω την τιμή στα 44000€, και μπορούμε να το συζητήσουμε.
Οποιος ενδιαφέρεται σοβαρά, μπορεί να δει και να ελέγξει το αυτοκίνητο οπουδήποτε αν και θα προτιμούσα κοντά στην περιοχή μου. (Γαλάτσι - Πολύγωνο).
Επίσης μπορεί να γίνει διακανονισμός μέσω τραπέζης.

driveaway
14-02-07, 17:31
Κανείς δεν ενδιαφέρεται?
Είπαμε, η τιμή είναι συζητήσιμη.

Οποίος θέλει ας στείλει pm ή ας καλέσει στο 6936112233.

nachtblau
16-02-07, 08:32
Φιλε βαλε καμια φωτο γιατι ενδιαφερεται ενας φιλος μου που ειχε το ιδιο και του το κλεψανε!Η τιμη βεβαια ειναι τσουχτερη γιατι αυτος το ειχε παρει 35.000!αλλα αυτα θα τα πειτε μεταξυ σας!

driveaway
01-03-07, 22:44
Επιτέλους αξιώθηκα να ανεβάσω και κάποιες φωτογραφίες...