PDA

Επιστροφή στο Forum : Yποψήφιος κάτοχος της coupe


Chalyps
13-02-07, 09:29
Χαίρετε φίλοι μου!
Απο 5 χρονών μυήθηκα στην ομορφιά και την αξία ενός αυτοκινήτου/φίρμας που κατα την άποψη μου δείχνει το δρόμο , σε όλους τους τομείς της αυτοκίνησης.
Την ιστορία θα σας την πω εν καιρό για να μην σας κουράζω απο το πρώτο μου topic!
Eχω βάλει στο μάτι λοιπόν την νέα coupe , το νέο θαύμα της bmw ,
αλλά περιμένω την έλευση της πιο προσιτής 2 λιτρης , (που με χαρά έμαθα πως θα είναι και ικανοποιητικά ισχυρή 170 ps)
Ετσι λοιπόν είναι θέμα χρόνου για εμένα να αποκτήσω αυτο το πανέμορφο δημιούργημα απόλλες τις απόψεις !:wub:

Christos 330i ///M
13-02-07, 09:32
Γεια σου φιλε σε αυτο μοιαζουμε . . .

Στο πρωτο αυτοκινητο που μπηκα ηταν 2002tii το 83 αντε τωρα να αλλαξεις

μαρκα . . .

Με το καλο να σου ερθει η 2 λιτρη και να την αποκτησεις . . .

Καλα να τα περασεις . . . !

azoud
13-02-07, 09:46
Καλως ηρθες και με το καλο να την αποκτησεις! :clap:

Ετσι για να ζηλευουμε εμεις οι φτωχοι πλην τιμιοι Ε361600αρηδες!!!

Chalyps
13-02-07, 10:12
Γεια σου φιλε σε αυτο μοιαζουμε . . .

Στο πρωτο αυτοκινητο που μπηκα ηταν 2002tii το 83 αντε τωρα να αλλαξεις

μαρκα . . .

Με το καλο να σου ερθει η 2 λιτρη και να την αποκτησεις . . .

Καλα να τα περασεις . . . !Σε ευχαριστώ !!!
Εγώ μπήκα στην 320 του 79 μοντέλο (ο λεγόμενος καρχαρίας) δεν θυμάμαι το κωδικό....Ε...:(

Βέβαια για να πω την αλήθεια το πρώτο μου και τωρινό αυτοκίνητο δεν είναι bmw .....πάλι γερμανός και coupe είναι αλλά οχι bmw!

Chalyps
13-02-07, 10:38
Καλως ηρθες και με το καλο να την αποκτησεις! :clap:

Ετσι για να ζηλευουμε εμεις οι φτωχοι πλην τιμιοι Ε361600αρηδες!!!Νομίζω πως δεν πρέπει να τίθεται θέμα ζήλειας!
:shakehead
Εχεις bmw και εκεί τελειώνει το θέμα!
Ζηλεύουν μόνο εκείνοι που ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΜW!:lockie:

Eγω για να σου δώσω να καταλάβεις έχω ένα ford-puma το οποίο το θεωρώ ένα καταπληκτικό αυτοκίνητο ακόμα και μετα απο τόσα χρόνια που έχει βγεί :wub: παρόλλα αυτά , ο στόχος οροφή μου ήταν είναι και θα είναι η ΒΜW!Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου , τη ζωή μου χωρίς bmw!!!

azoud
13-02-07, 10:46
Μονο που για εμας που ειδη εχουμε μια μπουμπου παντα θελουμε και κατι περισσοτερο και κατι καλυτερο!:yipee:

Ειναι το συνδρομο της BMW! :screwy:

Οταν με το καλο αποκτησεις κι εσυ θα καταλαβεις!!!

autodream
13-02-07, 10:52
Μονο που για εμας που ειδη εχουμε μια μπουμπου παντα θελουμε και κατι περισσοτερο και κατι καλυτερο!:yipee:

Ειναι το συνδρομο της BMW! :screwy:

Οταν με το καλο αποκτησεις κι εσυ θα καταλαβεις!!!

φιλε μου σε αυτο εχεις απολυτο δικιο αν και τωρα φτιαχνω την μπουμπου μου την οποια τρακαρα την Κυριακη το μεσημερι και εχω σκασει.Μαγαριστηκε το αμαξι μου γ@μωτω και εχω αρρωστησει!!!
Νικος

Dark_Niaou
13-02-07, 14:51
Με το καλό να γίνει το καινουριο!!
Ε92 320 ............!!

optostyle
13-02-07, 15:08
καλως ηρ8ες φιλε μου στην παρεα που ΟΛΟΙ αγαπαμε :cheers: την ιδια γυναικα....κερατουκληδεςς ειμαστε δηλαδη..χεχεχεχ καλη διαμονη και ενημερωση στο forum

teothekid
13-02-07, 15:47
Πω ρε ολοι εχετε δικιο, το πρωτο αυτοκινητο που μπηκα μεσα και επαθα ζημια ηταν ενα 520 μοντελο τρεχαγυρευε ενενηντακατι ψηλα,:bowdown: ΔΕΟΣ, Και τωρα λοιπον ψαχνω με τον christo330 για ενα τριλιτρακι, αντε αδερφε azoud με το καλο

Fanis
13-02-07, 16:46
Καλως ήρθες και εύχομαι να αποκτήσεις σύντομα την BMW που επιθυμείς!! Η 3αρα το '79 που αναφέρεσαι είναι η Ε21.

thanassis
13-02-07, 17:29
καλώς ήρθες και καλά να περάσεις....... άντε και μία Ε92 320

sotiris 328i
13-02-07, 19:35
καλως ηρθες φιλε μου!
και με το καλο να αποκτησεις το αμαξι που θες!

DimitrisZ4
14-02-07, 21:55
καλως ηρθες ! οσο πιο γρηγορα φωτο απο το τουτου να το δουμε

mickey rourke
09-04-10, 19:42
Φιλε μου με το καλο να το παρεις το εργαλειο ειναι ενα εργο τεχνης διοτι
τα coupe ειναι αλλη φαση και εγω εχω μια Ε46 coupe και ειμαι τρελα ερωτευμενος!!!!!!!!!!!

Kostas Christ
09-04-10, 19:45
3 χρονια αργοτερα... μπορω να σου πω οτι το απεκτησε, και απ οσο θυμαμαι ειναι ενας ευτυχης ιδιοκτητης μιας λευκης Ε92