PDA

Επιστροφή στο Forum : Rear Lights... τι να κανω????


Lil
12-03-07, 17:11
:nixweiss: :help:
λοιπον εβαλα σε δοκιμαστικο σταδιο πισω φωτα led της FK....
Λοιπον το διλημα μου ειναι να τα αφησω? ή να ξαναβαλω τα μαμα???

6610

6611

6612

mpempas_cabrio
12-03-07, 17:18
ειναι εντελως αντικειμενικο αυτο που ρωτας,παντως δεν χαλαει πολυ.

Lil
12-03-07, 17:25
το ξερω γι αυτο ρωταω... πως φενεται στους αλλους... γιατι εγω ειμαι αναποφασιστος..

Fairytale
12-03-07, 17:41
Χμ... οι άλλοι δεν μπορούν να λύσουν το θέμα. Πάντα θα υπάρχουν αυτοί που θα τους αρέσουν και αυτοί που θα είναι αντίθετοι. Άκρη δεν βγαίνει έτσι... Το θέμα είναι αν "φτιάχνουν" εσένα... αν σου "μιλάνε" εσένα...
Πάντως για να έχεις second thoughts με το καλημέρα μάλλον άδοξο τέλος προβλέπω να έχουν... Μάλλον θα στηθούν στη σέντρα σε λίγο...
Για φέρε το αμάξι στον καφέ της Πέμπτης να τα δω από κοντά γιατί οι φωτογραφίες σε αυτές τις περιπτώσεις δεν ενδείκνυνται για συμβουλές και αποφάσεις... Από κοντά... :party:
C U out there

Lil
12-03-07, 17:44
Χμ... οι άλλοι δεν μπορούν να λύσουν το θέμα. Πάντα θα υπάρχουν αυτοί που θα τους αρέσουν και αυτοί που θα είναι αντίθετοι. Άκρη δεν βγαίνει έτσι... Το θέμα είναι αν "φτιάχνουν" εσένα... αν σου "μιλάνε" εσένα...
Πάντως για να έχεις second thoughts με το καλημέρα μάλλον άδοξο τέλος προβλέπω να έχουν... Μάλλον θα στηθούν στη σέντρα σε λίγο...
Για φέρε το αμάξι στον καφέ της Πέμπτης να τα δω από κοντά γιατί οι φωτογραφίες σε αυτές τις περιπτώσεις δεν ενδείκνυνται για συμβουλές και αποφάσεις... Από κοντά... :party:
C U out there

YES SIR.....

να σ πω μοιπως ξερεις.... υπαρχει δυνατοτητα να τα κανω "smoked"....????

konc
12-03-07, 17:50
YES SIR.....

να σ πω μοιπως ξερεις.... υπαρχει δυνατοτητα να τα κανω "smoked"....????

Κοίτα το garage μου :) Φυσικά και μπορείς

doros-hm-26
12-03-07, 17:52
ΒΓΑΛΤΑ! ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΩΡΙΣ.

Fairytale
12-03-07, 18:03
Δυνατότητα υπάρχει πάντα για DIY φάσεις... ΑΛΛΑ το καλύτερο θα ήταν να ανοίγει το κρύσταλλο (λέμε τώρα...) και να το έκανες από την μέσα πλευρά... Έτσι θα ήταν πολύ καλύτερα και θα έδειχνε κάτι εργοστασιακό (aftermarket αλλά εργοστασιακό). Αλλά μάλλον δεν είναι τέτοια η περίπτωση (μάλλον θα μοιάζουν με τα "μαμά" φώτα που δεν μπορείς να τα ανοίξεις και να τα βάψεις από μέσα οπότε...).
Να τα βάψεις από έξω μάλλον θα τα χαλάσεις... Καλύτερα πούλα τα ή κοίτα να τα ανταλλάξεις με smoked. Θα δεις το δικό μου που έχω :smokin:ed της IN.PRO πως δείχνουν... (δεν είναι led όμως). Αλλά εκεί με μαύρο αμάξι πας για μαύρο μασκοφόρο εκδικητή (Ζορό κλπ).
Από κοντά... c:eek:l down
C U out there

Chris316
12-03-07, 18:54
Σε χαιρετώ και σου προτείνω με την σειρά μου μια άλλη ιδέα αφού θες να τα αλλάξεις. Είναι κάτι που 90% θα το κάνω και εγώ στο πίσω μέρος της μπέμπας μου. Για τα φανάρια μιλάω....

bmw318cabrio
13-03-07, 00:38
Σε χαιρετώ και σου προτείνω με την σειρά μου μια άλλη ιδέα αφού θες να τα αλλάξεις. Είναι κάτι που 90% θα το κάνω και εγώ στο πίσω μέρος της μπέμπας μου. Για τα φανάρια μιλάω....

Τα ιδια φαναρια εγω...δεν τρελλαινομαι κιολας..θα προτιμουσα Led αλλα οχι αυτα μανο...Led ειναι ωραια τα φαναρια του Ντινου...

M3MAN
13-03-07, 09:13
Εντελως φιλικα δεν μου αρεσουν, βαλε καινουργια μαμα να ειναι τζαμι.

alexbmw
13-03-07, 10:09
Έχω συναντήσει Ε36 στο δρόμο με τέτοια φανάρια και δεν μου άρεσε, δεν της πήγαιναν. Ενώ μου αρέσουν τα φανάρια LED που φοράει μια Ε46, τα συγκεκριμένα που φόρεσες δεν μου αρέσουν.

azoud
13-03-07, 10:50
Η γνωμη μου ειναι ιδια ακριβως με οτι σου εγραψα εχτες! :tapedshut και το συνθημα ειναι ενα: "ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΑΜΑ, ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ" οπως επισεις και το: "ΞΕΜΠΑΞΙΜΟ ΤΩΝ ΤΣΑΠΡΡΡΡΡ ΑΦΤΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΤΩΡΑΑΑΑ!!!":D

Η επιλογη δικη σου φιλε Μαικ αλλα... βγαλτα χανει ο ποπος σου!

Φιλικοτατα!

konc
13-03-07, 13:19
Να τα βάψεις από έξω μάλλον θα τα χαλάσεις...

Όχι απαραίτητα, αν βρεις κάποιον που να το έχει ξανακάνει και καταφέρεις να συνενοηθείς για το πόσο σκούρα τα θέλεις. Check my garage.

Ε, τώρα αν πάρουμε εγώ και εσύ από ένα spray, αρχίσουμε και ότι πάρει ο χάρος το μόνο που θα βγει είναι γέλιο :)

Pitsirikas
13-03-07, 13:36
φιλε μανο να σου πω την αληθεια δεν μου αρεσουν καθολου αλλα υπαρχουν πολλα γουστα μπορει να μην αρεσει σε μενα αλλα μπορει να αρεσει σε αλλους

S14
13-03-07, 14:48
αν τα σκουρενεις θα δειξουν πολυ ετσι δεν λενε κ πολυ

Lil
13-03-07, 14:52
i know... το βραδυ μ'αρεσουν πολυ.... την μερα με χαλανε (too much chrome) . . .

Christos 330i ///M
13-03-07, 15:52
i know... το βραδυ μ'αρεσουν πολυ.... την μερα με χαλανε (too much chrome) . . .

Αυτο θα σου ελεγα και εγω την ημερα δεν ειναι ωραια χανεται η ωραια φινετσα του ποπου σου . . .
Το βραδυ διοτι ειναι led δειχνουν ωραια . . .
Γνωμη μου ειναι να μην τα βαλεις φιλε εντελως φιλικα . . . !
Αν θελεις βαλε σαν αυτα που σου εδειξε ο kitsos ειναι πολυ ποιο ομορφα . . .
Εχω δει και μου αρεσαν παρα πολυ . . . !

mpempas_cabrio
13-03-07, 17:06
αδερφε εγω εχω τα μαμα με τα λευκα φλας και εβαψα την κοκκινη περιοχη και οχι τα λευκα και εγινε ενας συνδιασμος μαυρο ασπρο(πολυ κακια).Μου αρεσουν πολυ ετσι τα δικα μου.μην ακουσω αρνητικο σχολιο:angryfire (πλακα κανω)

Lil
16-03-07, 00:54
ok με πεισατε...... αυριο πρωι πρωι γινεται το ξε-μπαξιμο....

JimPik
16-03-07, 00:56
καλα θα κανεις :clap:

mpempas_cabrio
17-03-07, 20:08
ολεεεε,ολεεεεε

DoctorAbo
18-03-07, 10:30
:nixweiss: :help:
λοιπον εβαλα σε δοκιμαστικο σταδιο πισω φωτα led της FK....
Λοιπον το διλημα μου ειναι να τα αφησω? ή να ξαναβαλω τα μαμα???

6610

6611

6612

Ξαναβάλε τα μαμά μικρέ κάγκουρα.
Εκτός του ότι είναι πολύ kitch στο O.P. προχτές ήταν γεμάτα νερό. Αν τα αφήσεις σε λίγο θα έχεις Ε36 με ενσωματωμένο ενυδρείο. :clap:

orome_e21
18-03-07, 12:04
Ξαναβάλε τα μαμά μικρέ κάγκουρα.
Εκτός του ότι είναι πολύ kitch στο O.P. προχτές ήταν γεμάτα νερό. Αν τα αφήσεις σε λίγο θα έχεις Ε36 με ενσωματωμένο ενυδρείο. :clap:

:dblthumb2 :rofl2: :rofl2:

mpempas_cabrio
18-03-07, 12:06
μην του λες τετοια και το ξανασκεφτει και τα αφησει,μπορει να του αρεσε η ιδεα(πλακα κανω παιδια,χωρις παρεξηγησεις)

Lil
18-03-07, 12:37
η αληθεια ειναι οτι σε καποια φαση μου περασε απτο μυαλο να πεταξω κανα χρυσοψαρο μεσα......

konas
21-03-07, 13:35
Βγαλτα αμεσως. Δειχνουν σαν στρας γιαλιστερα

bmw318cabrio
21-03-07, 18:14
Βγαλτα Μανο..φιλικα στο λεω..:)

kacey
21-03-07, 19:19
Εγω προτεινω να βαλεις κατι σε σκουρο φαναρι (οχι εντελως μαυρο) επειδη το αμαξι ειναι σκουρο.

kimiE46coupe
21-03-07, 19:42
βαλε τα μαμα παλι.

Lil
21-03-07, 19:47
λοιπον το αφησα για να δω μεχρι που θα παει/... αλλα απο την προηγουμενη παρασκευη φοραω τα μαμα....:rofl2: