PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 E46 8/2003


madsex
10-05-07, 18:12
Παιδια ακομα πωλειται το Μ3ακι μου το οποιο σπανιως πλεον βγαινει απο το γκαραζ...:icon42:

Ειναι πραγματικα ευκαρια για οποιον ενδιαφερεται αληθινα!

Πωλειται Μ3 Ε46
Αριστο, ολοκαινουριο, full extra (πιο full δεν γινεται), παντα σε γκαραζ, απλα μοναδικο

54.000 km (Πραγματικα!)
Χρονολογία: 08/03 (Ημερομηνια Παραγωγης)
Χρώμα: Μαύρο - Jet black (οπως csl) με μαυρο nappa σαλονι (και brushed aluminum interior)

Navigation, Tv-Tuner (in-motion tv), DVD, Bluetooth phone , Voice control module - command, Parctronic, Συστημα ελεγχου πιεσης ελαστικων, Bi-Xenon φώτα, Full BMW Βιβλίο service, Δερμάτινα καθίσματα ηλεκτρικα-θερμαινομενα με μνημες, ηλεκτρικο κουρτινακι πισω, αυτοματος διακοπτης φωτων και αισθητηρας βροχης, 19'' Ζάντες,CSL rear carbon diffuser, CSL front carbon splitters, Ηλιοροφή, Κλιματισμός(A/C), Εργοστασιακος Συναγερμός, Εργοστασιακο WEBASTO, MADICO φιμε τζαμια

Το αυτοκινητο το εφερα εγω απο Γερμανια μετα απο πολυ ψαξιμο και το πηρα απο ιδιωτη (στελεχος της BMW) που το ειχε παρει καινουριο. Υπαρχουν τα τιμολογια και το δελτιο παραγγελιας καινουριου στη ΒΜW Γερμανιας (κοστος καινουριου 98000 ευρω!) Το αυτοκινητο ειναι απλα σαν καινουριο και ειμαι σιγουρος οτι οποιος το δει- (το εχει δει) θα καταλαβει.

P.S. Μολις εβαλα καινουρια φρενα - εμπρος δισκοπλακες/τακακια-πισω τακακια με κοστος 800 ευρω!



τηλ 6977320544

ΤΙΜΗ¨ 54500 ΕΥΡΩ


Ευχαριστω
Κων/νος

madsex
14-06-07, 14:23
ΤΟ ΧΑΡΙΖΩ ΠΑΙΔΙΑ....

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ THREAD. TO AMAΞΙ ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΠΛΕΟΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κ. ΑΝΝΙΒΑΣ

madsex
03-08-07, 14:53
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ