PDA

Επιστροφή στο Forum : Z4 vs S2000


kostas*
03-01-05, 11:28
Μεxρι τωρα το αποτελεσμα μου ειναι Ζ4 3.0 vs S2000 2-0.
Η γνωστη λεωφορος αποδειχθηκε δικαστηριο για τα Honda.
1η κοντρα με s2000 οχι και τοσο μαμα.
Εν κινησει αναμεσα απ'τη λιγοστη κινηση φαινομασταν περιπου το ιδιο. Τελικα ομως φτασαμε στο φαναρι διπλα διπλα. Με το πρασινο το Ζ4 ελεω προσφυσης πεταχτηκε σχεδον αμεσως ενα αμαξι μπροστα και κρατησε αυτη τη διαφορα μεχρι το επομενο φαναρι η αποσταση ομως ηταν σχετικα μικρη και δεν προλαβαμε να ανοιξουμε καλα. Στο επομενο φαναρι τωρα η εκκινηση μου ηταν ακομα καλυτερη και μεχρι τα 160 ειχα μια διαφορα 2-3 καροτσες.
Ο τυπος δεν πιστευε στα ματια του.
2η κοντρα
Οπως και στην πρωτη κοντρα το Ζ4 ξεκινα πολυ καλυτερα και σε 2-3 φαναρια επικρατει σχετικα ευκολα με 2-3 καροτσες.
Τα υπολοιπα Ζ4 μελη πως τα πανε με τα s2000?
PS
Αυτα για τους αθεοφοβους που ηθελαν να συγκρίνουν και το Μ3 με το S2000.

aVog
03-01-05, 12:34
Καλημέρα,
όταν τα λέω εγω για την διαφορά μεταξύ του S2000 (το οποίο μου αρέσει αρκετά πολύ)με το Ζ4 3.0 μου λενε χαζά. Το ίδιο ακριβώς έχει συμβεί και με εμένα σε διάφορες κοντρίτσες απο εδω και απο εκεί. Η αλήθεια βέβαια είναι οτι είναι δύσκολο σχετικά αυτοκίνητο οταν θες να το πας στα όρια.

BRAX
04-01-05, 14:59
To z4 είναι πιο γρήγορο κατω απο όλες τις συνθήκες (είτε φανάρι είτε ροπές κλπ).

Nick_compact
04-01-05, 15:02
το περίμενα αυτό το αποτέλεσμα και χαίρομαι.μιλάμε πάντα για την 3.0 έτσι;πάντως μου κάνει εντύπωση για την εκκίνηση γιατί φυσιολογικά το S2000 θα έπρεπε να ξεκολάει καλύτερα λόγω μπλοκέ.μάλλον θα φταίει η δύσκολη κοντράδικη ωφέλιμη περιοχή στροφών που έχει!όπως και να'χει μπράβο στα Ζ4!!!!

DoctorAbo
04-01-05, 15:04
Μεxρι τωρα το αποτελεσμα μου ειναι Ζ4 3.0 vs S2000 2-0.
Η γνωστη λεωφορος αποδειχθηκε δικαστηριο για τα Honda.
1η κοντρα με s2000 οχι και τοσο μαμα.
Εν κινησει αναμεσα απ'τη λιγοστη κινηση φαινομασταν περιπου το ιδιο. Τελικα ομως φτασαμε στο φαναρι διπλα διπλα. Με το πρασινο το Ζ4 ελεω προσφυσης πεταχτηκε σχεδον αμεσως ενα αμαξι μπροστα και κρατησε αυτη τη διαφορα μεχρι το επομενο φαναρι η αποσταση ομως ηταν σχετικα μικρη και δεν προλαβαμε να ανοιξουμε καλα. Στο επομενο φαναρι τωρα η εκκινηση μου ηταν ακομα καλυτερη και μεχρι τα 160 ειχα μια διαφορα 2-3 καροτσες.
Ο τυπος δεν πιστευε στα ματια του.
2η κοντρα
Οπως και στην πρωτη κοντρα το Ζ4 ξεκινα πολυ καλυτερα και σε 2-3 φαναρια επικρατει σχετικα ευκολα με 2-3 καροτσες.
Τα υπολοιπα Ζ4 μελη πως τα πανε με τα s2000?
PS
Αυτα για τους αθεοφοβους που ηθελαν να συγκρίνουν και το Μ3 με το S2000.

Α ωραία. Δηλώνω απέραντα περήφανος και ικανοποιημένος. Για κάποιο λόγο το S 2000 είναι πολύ ψαρωτικό εργαλείο. Με προκαλούν στο δρόμο συνέχεια. Είχα την εντύπωση ότι είναι πιο γρήγορο από το "δικό μας" Ζ 4 3.0. Χέρομαι πάρα πολύ που τον φυστίκωσες μεγάλε μου. Συγχαρητήρια. Ακους εκεί. Japaneese φτηνοπράματα.........

Nick_compact
04-01-05, 15:22
όχι και φτηνοπράματα 50000 ευρώ δίλιτρο roadster doctora!!το Ζ4 3.0 πιο φθηνό θα ήταν αν δεν είχε τόσο δασμό στην Ελλάδα λόγω των 3 λίτρων που είναι!!πανάκριβο είναι το "ρημάδι"!

BRAX
04-01-05, 15:30
Πάντως παιδιά πιο σπόρ κατασκεύη απο το S2000 δύσκολα θα βγεί στην αγόρα.
Είναι πόρωση!

stef
04-01-05, 15:47
Και έπεται καινούρια σειρά κινητήρων....
2,5 με 218 και 3,0 με 256 άλογα :kissass:

Action Man
04-01-05, 15:53
Ειναι γιαπικη φθηνοκατασκευη και με τη ζεστη που βγαζει το τουνελ θελεις τριπλο κλιματισμο για να δροσιστεις!
Ναι ειναι πολυ σπορ, υπερβολικα σπορ για μεσο οδηγο!
Τοσο σπορ που πας μεχρι την Θηβα και εισαι λιωμα!
Αυτη την στηγμη ειμαι με ενα συνεργατη πρωην κατοχο ς2000 και σας μεταφερω τα λεγομενα του!
Ειναι καλος οδηγος και γνωστης του αυτοκινητου αλλα japanoφιλος ο ΜΑΛ....

aVog
04-01-05, 16:00
Και έπεται καινούρια σειρά κινητήρων....
2,5 με 218 και 3,0 με 256 άλογα :kissass:

Ναι αλλά και πάλι Μπλοκέ διαφορικό δεν θα έχουν. Και αυτο είναι πραγματικά κρίμα!!!!

stef
04-01-05, 16:28
Ειναι γιαπικη φθηνοκατασκευη και με τη ζεστη που βγαζει το τουνελ θελεις τριπλο κλιματισμο για να δροσιστεις!
Ναι ειναι πολυ σπορ, υπερβολικα σπορ για μεσο οδηγο!

Εαν θέλεις λοιπόν θα χαιρόμουνα πολύ να σε έβλεπα να οδηγεις το S2K στο όριο!
Μην κρίνουμε τα αυτοκίνητα έτσι εύκολα παιδιά!
Η τεχνολογία της Honda στα 4κύλινδρα είναι μακραν μπροστά!Ας είμαστε και λίγο αντικειμενικοί...

aVog
04-01-05, 16:31
Εαν θέλεις λοιπόν θα χαιρόμουνα πολύ να σε έβλεπα να οδηγεις το S2K στο όριο!
Μην κρίνουμε τα αυτοκίνητα έτσι εύκολα παιδιά!
Η τεχνολογία της Honda στα 4κύλινδρα είναι μακραν μπροστά!Ας είμαστε και λίγο αντικειμενικοί...

Και εσυ που τα ξέρεις στο όριο?????????????
σας αφήσουμε λοιπόν τουλαχιστον ανθρώπους που τα έχουν οδηγήσει και τα δύο στο όριο οπως ο BRAX (ειχε S2000 για ενα χρόνο και έχει οδηγήσει το δικό μου Ζ4 στο όριο) να μας πούνε!!!!!

stef
04-01-05, 16:35
Και εσυ που τα ξέρεις στο όριο?????????????
!!!!!

Τα ξέρω Αντωνάκη, γιατί όταν με έστριβε ο Φώτης με το S2K μπορούσα να διαπιστώσω το πόσα χέρια χρειάζεται αυτό το αμάξι αλλά και σεβασμό!Κάτι το οποίο απαιτεί λιγότερο η Ζ4!Τα έχουμε κουβεντιάσει άπειρες φορές και το γνωρίζεις πολύ καλά ότι το S2K είναι σπορ!Όχι να μας λένε ότι είναι φθηνοκατασκευή 18 εκατομυρια αμαξι
120 άλογα στο λίτρο δεν είναι και λίγο πράγμα!

pantadouras
04-01-05, 16:44
δηλαδη οταν ενα τριλιτρο αμαξι ριχνει 3 καροτσες σε ενα διλιτρο ειναι επιτυχια? σεβασμος στα s2000 μαγκες, μια χαρα πανε...αν θελετε δικαιη κοντρα βαλτε z4 2.2 με το honda!και για να μην παρεξηγηθω εχω Μ3 Ε46.

stef
04-01-05, 16:50
δηλαδη οταν ενα τριλιτρο αμαξι ριχνει 3 καροτσες σε ενα διλιτρο ειναι επιτυχια? σεβασμος στα s2000 μαγκες, μια χαρα πανε...αν θελετε δικαιη κοντρα βαλτε z4 2.2 με το honda!και για να μην παρεξηγηθω εχω Μ3 Ε46.


Πες τα φίλε!Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει
Να είμαστε ρεαλιστές και να μην εθελοτυφλούμε.

BRAX
04-01-05, 17:02
Συμφωνώ Pantadouras και stef!

Πάντως φιλε Axion man αλλο πράγμα η ευχρηστία , η άνεση και η ποιότητα και αλλο πράγμα η σπόρ αίσθηση, εγώ για σπόρ κατασκευή μίλησα.
Σε αυτό το s2000 δεν συγκρίνεται.

Σιγουρα όμως το z4 3,0 , είναι μακράν καλύτερο αυτοκίνητο γιατι συνδιάζει όλα τα παραπάνω σε μέγιστο βαθμό. Ανάμεσα στα 2 μακράν z4!

Oxi και γιάπικη κατασκευή παντως το s, μάλλον κανίβαλος είναι.

Nick_compact
04-01-05, 17:12
Ευτυχώς που τα είπαν άλλοι γιατί παλι κακός θα γινόμουν!Το νέο S2000 με τον 2.2 κινητήρα πάντως μπορεί να μην έχει 120 άλογα στο λίτρο αλλά έχει εξαλείψει σε μεγάλο βαθμό την αδυναμία των χαμηλών στροφών.Εγώ πάντως όταν μπήκα στο S2000 εντυπωσιαστηκα πολύ από την θέση οδήγησης και το ταμπλό του,όλα για τον οδηγό,είναι άψογο και ποιοτικό!Είναι φανταστικό!Από την άλλη το Ζ4 είναι πιο εντυπωσιακό εξωτερικά(εφόσον έχει λευκά φλας μπροστά!!!!) και γενικά είναι φτιαγμένο για πιο χαλαρά πράγματα!

alexk
04-01-05, 17:53
δηλαδη οταν ενα τριλιτρο αμαξι ριχνει 3 καροτσες σε ενα διλιτρο ειναι επιτυχια? σεβασμος στα s2000 μαγκες, μια χαρα πανε...αν θελετε δικαιη κοντρα βαλτε z4 2.2 με το honda!και για να μην παρεξηγηθω εχω Μ3 Ε46. Θέλεις να δεις 1600 να ρίχνει πολλές καρότσες σε S2000??? Αυτό τι ήττα θα είναι για ένα S2000?
Ατμοσφαιρικό είναι το 1600. Και έχει 122 άλογα στο λίτρο. Αλλά ζυγίζει 850 κιλά.

Εγώ είχα πάντα την εντύπωση ότι η σύγκριση επιδόσεων γίνεται βάσει αναλογίας κιλών/ίππο και όχι βάσει κυβικών ή τιμής. Οπότε, η σύγκριση S2000 με Ζ4 3.0 είναι δίκαια. Αλλά τι να λέμε τώρα, το S2000 μετράει καρότσες από 330ci...

alpinakias
04-01-05, 18:05
diladi pos ginaite i sigrisi se kibismo i se ipodinami.
ego nomizo i sigrisis prepei na ginontai me ipodinami afto metrai se teliki analisi.nomizo oti ta dio aftokinita sigrinontai logo ipodinamis.i BMW pote de fortonai se mikro kibismo aloga.i kate etairia ehi ta dika tis pistebo.milame gia dio entelos diaforetikous kataskebastes.enas gnisios BMWdakias pote de ta agapouse ena HONDA to idio ishii kai gia ena gnisio HONDAkia.iparhi kai ena mikro pososto talantebomenon fisika.

MICZ
04-01-05, 18:22
Βρε παιδιά γιατί συνεχίζεται μια ανώφελη κατά τη γνώμη μου συζήτηση? :nixweiss: Το κάθε αυτοκίνητο εκπληρώνει διαφορετικά γούστα και έχει τους δικούς του οπαδούς.Είναι ποτέ δυνατόν να αγοράσει κάποιος BMWδόβιος HONDA και αντιστρόφως?Όχι βέβαια.Η BMW θεωρείται παγκοσμίως καλύτερη σαν μάρκα από την Honda γι΄αυτό είναι και ακριβότερη χωρίς αυτό να σημαίνει ότι όλοι στην γκάμα τους δεν διαθέτουν αξιόλογα αυτοκίνητα.Όλοι εξάλου έχουν στην κορυφή της γκάμας τους κάποιον ''κράχτη'' για να τραβάει το ενδιαφέρον. Επίσης όλοι διαθέτουν την τεχνογνωσία να βγάλουν παπάδες και εδώ μην ξεχνάμε ότι στο βωμό του κέρδους οι αυτοκινητοβιομηχανίες κάνουν και συμφωνίες μεταξύ τους. Πάντως εγώ δηλώνω αμετανόητος BMWδόβιος γιατί τα έχουν όλα σε ένα (και ποιότητα και άνεση και πολυτέλεια και σπορτίβ συμπεριφορά και ΑΙΣΘΗΣΗ και μεταπώληση και όνομα και τεχνολογία και διαχρονική εμφάνιση και πάμπολους αξιόπιστους βελτιωτές που τα κάνουν άφθαστα τερατουργήματα και ανταλακτηκά για πολλά χρόνια και αργές εμφανήσεις νέων μοντέλων και και και...) :yippee:

tasosbmwe30
04-01-05, 18:28
Βρε παιδιά γιατί συνεχίζεται μια ανώφελη κατά τη γνώμη μου συζήτηση? :nixweiss: Το κάθε αυτοκίνητο εκπληρώνει διαφορετικά γούστα και έχει τους δικούς του οπαδούς.Είναι ποτέ δυνατόν να αγοράσει κάποιος BMWδόβιος HONDA και αντιστρόφως?Όχι βέβαια.Η BMW θεωρείται παγκοσμίως καλύτερη σαν μάρκα από την Honda γι΄αυτό είναι και ακριβότερη χωρίς αυτό να σημαίνει ότι όλοι στην γκάμα τους δεν διαθέτουν αξιόλογα αυτοκίνητα.Όλοι εξάλου έχουν στην κορυφή της γκάμας τους κάποιον ''κράχτη'' για να τραβάει το ενδιαφέρον. Επίσης όλοι διαθέτουν την τεχνογνωσία να βγάλουν παπάδες και εδώ μην ξεχνάμε ότι στο βωμό του κέρδους οι αυτοκινητοβιομηχανίες κάνουν και συμφωνίες μεταξύ τους. Πάντως εγώ δηλώνω αμετανόητος BMWδόβιος γιατί τα έχουν όλα σε ένα (και ποιότητα και άνεση και πολυτέλεια και σπορτίβ συμπεριφορά και ΑΙΣΘΗΣΗ και μεταπώληση και όνομα και τεχνολογία και διαχρονική εμφάνιση και πάμπολους αξιόπιστους βελτιωτές που τα κάνουν άφθαστα τερατουργήματα και ανταλακτηκά για πολλά χρόνια και αργές εμφανήσεις νέων μοντέλων και και και...) :yippee:




MICZ με βρισκεις συμφωνο σε ολα οσα ειπες!!!!!ευγε φιλε μου!!!!!ελπιζω μετα απο αυτα τα λογια να μην συνεχιστει αυτη η "ανουσια" συζητηση !!!!!

Action Man
04-01-05, 19:12
Εαν θέλεις λοιπόν θα χαιρόμουνα πολύ να σε έβλεπα να οδηγεις το S2K στο όριο!
Μην κρίνουμε τα αυτοκίνητα έτσι εύκολα παιδιά!
Η τεχνολογία της Honda στα 4κύλινδρα είναι μακραν μπροστά!Ας είμαστε και λίγο αντικειμενικοί...
Σου φανηκε οτι το εκρινα εγω???????????
Για δες καλυτερα το post!!!
Το μονο αυτοκινητο που εκρινα στους τεσσερις μηνες που ειμαι στο forum ειναι η 116i.-
Oτι δεν εχω οδηγησει αρκετα δεν το κρινω!!!!
Εσυ εχεις οδηγησει S2000 στο οριο???

Action Man
04-01-05, 19:27
Αυτη την στηγμη ειμαι με ενα συνεργατη πρωην κατοχο ς2000 και σας μεταφερω τα λεγομενα του!
Αυτο δεν το ειδε κανεις????????????????????????????????

Geo_3D
04-01-05, 23:31
Αυτο δεν το ειδε κανεις????????????????????????????????
Tο ειδα εγω φιλε μου μην ανησυχεις. :idea:

Fanatic
05-01-05, 00:05
Eκανε μπαμ!!!!Μα πως να μην το δει κανεις??????? ;)

BRAX
05-01-05, 01:01
Δεν νομίζω οτι τίθεται θέμα ανούσιας ή ουσιαστικής κουβέντας...

Απλά συζήτηση κάνουμε για ένα ενδιαφέρον συγκριτικό, στο οποίο το BMW είναι πολύ μποστά!

Geo_3D
05-01-05, 01:14
Δεν νομίζω οτι τίθεται θέμα ανούσιας ή ουσιαστικής κουβέντας...

Απλά συζήτηση κάνουμε για ένα ενδιαφέρον συγκριτικό, στο οποίο το BMW είναι πολύ μποστά!
Ναι αλλα φιλε μου BRAX για να γινεται μια κουβεντα ουσιαστικη και ουσιωδης θα πρεπει ολοι μας που θελουμε και να συμμετεχουμε σε αυτην,να δινουμε βαση σε οσα λεγονται για να μπορουμε να απαντησουμε και αναλογως με επιχειρηματα.Αλλοιμονο αν σε καθε μας συζητηση,αντι να ασχολουμαστε με την ουσια της υποθεσης,να προσπαθουμε να δωσουμε στον συνομιλητη μας να καταλαβει κατι για το οποιο ημασταν απολυτα σαφεις και ολα αυτο να γινεται επειδη οταν λεγαμε αυτο το κατι,στου συνομιλητη μας τα οτα(η οπως αλλιως γραφεται),απο το ενα αυτι εμπαινε και απο το αλλο εβγαινε

Stef δεν ξερω γιατι μου εχει καρφωθει η ιδεα οτι θα το παρεις προσωπικα το θεμα,αλλα να σου πω και να στο τονισω οτι το λεω για ολους μας,συμπεριλαμβανομενου και του εαυτου μου,μηδενος εξαιρουμενου

BRAX
05-01-05, 16:24
Δεν καταλαβαίνω φίλε Geo 2 τι θέλεις να πείς και τι σχέση εχει με αυτό που έφραψα.

Κοίτα λίγο καλύτερα σε τι αναφέρθηκα.

Geo_3D
05-01-05, 21:37
Δεν καταλαβαίνω φίλε Geo 2 τι θέλεις να πείς και τι σχέση εχει με αυτό που έφραψα.

Κοίτα λίγο καλύτερα σε τι αναφέρθηκα.
Φιλε BRAX μην ανησυχεις.Καταλαβα τι εννοουσες,απλως πηρα "πασα" απτα γραφομενα σου,και εγραψα οτι εγραψα αναφερομενος στα παραπανω posts.Λαθος μου που δεν το διευκρινησα αφου εκανα quote δικα σου λεγομενα για να γραψω για αλλο θεμα.

BRAX
05-01-05, 22:12
Οk φίλε, κατανοητό!

DoctorAbo
05-01-05, 22:57
Τα ξέρω Αντωνάκη, γιατί όταν με έστριβε ο Φώτης με το S2K μπορούσα να διαπιστώσω το πόσα χέρια χρειάζεται αυτό το αμάξι αλλά και σεβασμό!Κάτι το οποίο απαιτεί λιγότερο η Ζ4!Τα έχουμε κουβεντιάσει άπειρες φορές και το γνωρίζεις πολύ καλά ότι το S2K είναι σπορ!Όχι να μας λένε ότι είναι φθηνοκατασκευή 18 εκατομυρια αμαξι
120 άλογα στο λίτρο δεν είναι και λίγο πράγμα!

Φίλε μου Stef να απαντήσω μια και σχολίασες τό "Japaneese φτηνοπράγματα΄" δυο φορές ήδη.

1) Το σέβομαι απόλυτα το S2K
2) Το Japaneese φτηνοπράγματα - είναι ατάκα από το έργο"O Υπναράς" του Woody Allen γύρο στο 1975

taz
03-02-05, 19:59
Το μόνο καλύτερο που έχει η Ζ4 3.0 από το S2000 είναι η παραπάνω ροπή.

melos86
03-02-05, 20:16
...και το γεγονος οτι η μεγιστη τιμη της εμφανιζεται στη μεν μπεμπα στις 3500rpm (εχει ακομα περιπου 3000rpms πριν τον κοφτη) και ειναι 30,6kgm στο δε S2000 η μεγιστη τιμη της ερχεται στις 7500rpm (μολις 1500rpms πριν τον κοφτη) και ειναι μολις 21,7kgm!!! Το μοτερακι κατω απο τις 5000 στροφες ειναι πολυ κακο..Τι να τα κανω τα 240 αλογα τα οποια για να τα δω θα πρεπει να ξεσκισω το αμαξι?? Παντως απο τις 5-6000 στροφες το αμαξι ειναι πολυ δυνατο!

manosm3
03-02-05, 21:48
Το μόνο καλύτερο που έχει η Ζ4 3.0 από το S2000 είναι η παραπάνω ροπή.

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΥΜΛΗΡΩΣΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΓΡΑΜΜΙΚΟΤΗΤΑ, ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΣΚΙΣΕΙΣ ΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ Κ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΝΑ ΣΤΡΟΦΑΡΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΦΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο melos86 Κ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ, ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΣΗΜΑ Κ ΑΞΙΟ ΣΕΒΑΣΜΟΥ Κ ΥΠΟΚΛΗΣΗΣ!!!

aVog
04-02-05, 09:00
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΥΜΛΗΡΩΣΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΓΡΑΜΜΙΚΟΤΗΤΑ, ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΣΚΙΣΕΙΣ ΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ Κ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΝΑ ΣΤΡΟΦΑΡΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΦΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο melos86 Κ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ, ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΣΗΜΑ Κ ΑΞΙΟ ΣΕΒΑΣΜΟΥ Κ ΥΠΟΚΛΗΣΗΣ!!!

Εσένα φίλε θέλω να σε γνωρίσω μου αρέσουν οι απόψεις σου ΧΧΧΙΧΙΧΧΙΧΙ :bowdown:

stef
04-02-05, 12:32
Φίλε μου Stef να απαντήσω μια και σχολίασες τό "Japaneese φτηνοπράγματα΄" δυο φορές ήδη.

1) Το σέβομαι απόλυτα το S2K
2) Το Japaneese φτηνοπράγματα - είναι ατάκα από το έργο"O Υπναράς" του Woody Allen γύρο στο 1975

Γιατρέ μου το σχολιάσα επειδή δεν μου αρέσουνε τέτοιοι χαρακτηρισμοί για αμάξια τα οποία κάνουν θάυματα... :nod:

manosm3
04-02-05, 22:21
Εσένα φίλε θέλω να σε γνωρίσω μου αρέσουν οι απόψεις σου ΧΧΧΙΧΙΧΧΙΧΙ :bowdown:
ελα αυριο να τα πουμε! μπουα χαχαχαχα! αληθεια, ελα αυριο.