PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεια!


MiSSLiTTleDeVil
04-06-07, 13:07
Ειμαι η MiSSLiTTleDeVil, καινουρια στο φορουμ και οδηγω μια 320si. :wub:

Δεν ξερω αν εκανα καλα που ανοιξα νεο θεμα ή αν επρεπε να γραψω σε καποιο αλλο οποτε μην αρχισετε τις ντοματες. :takecover
Καλως σας βρηκα παντως. :)

MaSt0RaS
04-06-07, 13:10
Καλωηρθες.... Καλα ποσταρισματα...

Καλα εκανε που ανοιξες νεο τοπικ!

lkm86
04-06-07, 13:11
καλώς όρισες!

*detari*
04-06-07, 13:13
Ειμαι η MiSSLiTTleDeVil, καινουρια στο φορουμ και οδηγω μια 320si. :)Καλώς ήρθες :hello:

M3Convertible
04-06-07, 13:28
Καλώς όρισες και καλή διαμονή.

Lil
04-06-07, 13:31
welcome to the club....
καλος ορισες κ καλος μας βρηκες....
βαλε και καμια φωτο απο το πραμα να το θαυμασουμε....:D

MiSSLiTTleDeVil
04-06-07, 13:40
Σας ευχαριστω πολυ για την υποδοχη.

Πστευω πως συντομα, θα καταφερω να ανεβασω και φωτογραφιες. :D

Christos 330i ///M
04-06-07, 13:50
Καλως ηρθες και απο μενα . . .

Καλη διαμονη και καλα ποσταρισματα να εχεις . . .

Μην ανυσηχεις σε καλο μερος ανοιξες το θρεντ . . .

B(3)M(1)W(8)is
04-06-07, 14:00
καλη διαμονη.βαλε και φωτο του οχηματος να το καμαρωσουμε

gallos
04-06-07, 14:02
γεια σου και απο μενα...
καλη διαμονή και καλο διαβασμα...

agrotis328
04-06-07, 14:17
ευτυχως υπαρχουν και γυναικες που δεν οδηγουν πεζο 206...
καλως ηρθες!

Chalyps
04-06-07, 14:21
Kαλως ήλθες Διαβολίτσα!!!!
Καλό το εργαλείο σου βάλε μας φωτό και γράψε εμπειρίες σου...(με την si ) για να μην πάει αλλού ο νους....:feedback:.

optostyle
04-06-07, 14:24
Καλως ηρθες,σε καλο μερος ανοιξες θεμα,ωραιο το εργαλειο σου,,,,,,αλλα να το δουμε κιολας ρε παιδακι μου.....Περιμενουμε λοιπον!!!!!!!!

bmw318cabrio
04-06-07, 14:27
Καλως ηρθες,σε καλο μερος ανοιξες θεμα,ωραιο το εργαλειο σου,,,,,,αλλα να το δουμε κιολας ρε παιδακι μου.....Περιμενουμε λοιπον!!!!!!!!

Το αμαξι να δουμε κυριε Οπτο...οχι την κοπελα..ακομα δεν ηρθε . μην την τρομαξετε..χεχε...:dance:

Καλως ηρθες κοπελια , πολυ φοβερο αμαξι εχεις , καθως και φοβερο nickname...

giannis
04-06-07, 14:28
Καλώς ήρθες..καλή διαμονή...

Snoopy
04-06-07, 14:34
ΓεΙα ΣοΥ ΜισΛιΤλΝτΕβΙλ ΥπΑρΧεΙ ΚαΠοΙοΣ ΛοΓοΣ ΠοΥ ΓρΑφΕις ΕτΣι το ΟνΟμΑ Σου?

καλώς ήλθες και καλά ποσταρίσματα.

optostyle
04-06-07, 14:42
χαχαχαχαχαχα ρε παντα ζαλιστηκα μεχρι να τα διαβασω.................Νικολη, εννοειται οτι θελω να δω το οχημα....αλλωστε το αναφερω'''''''''''',,,,,,αλλα να ΤΟ δουμε κιολας ρε παιδακι μου'''''''''''''''''

azoud
04-06-07, 14:44
Σε καλοσοριζω κι εγω με τη σειρα μου και ευχομαι καλη διαμονη και πολλα, ασφαλη χιλιομετρα με το ΣΙ :wub:

Dark_Niaou
04-06-07, 14:53
καλως ηρθες στην παρεα μας και καλοταξιδη η κουκλα σου!

konas
04-06-07, 15:02
Καλώς την. Αυξάνεται ο BMW πληθυσμός του ωραίου φύλου.

AK_E30 325
04-06-07, 15:38
καλως ηρθες και απο' μενα...

SILISAV
04-06-07, 15:42
καλωσ ηρθες μπεμπα...(bmw εννοω φυσικα)!!!

bardull
04-06-07, 17:23
Μακαρι να ακολουθησουν και αλλες!Καλως ηρθες

petrand
04-06-07, 18:10
καλως ηρθες και απο μενα.
φοτο το εργαλειο να το δουμε...

BILL007
04-06-07, 19:21
Welcome to the club!!!!!Καλά ποσταρίσματα και ευχόμαι καλά και ασφαλή χιλιόμετρα με τη μπουμπού σου(περιμένουμε photos της στο garage)...Και πάλι καλή αρχή,Φιλικά Βασίλης...:)

theo36
04-06-07, 23:38
καλος ορισες Καλα ποσταρισματα...

NICK_M3
05-06-07, 07:38
καλώς την

τελευταία στον δόμο παρατηρώ συνεχώς κυρίες με όμορφα αυτοκινητα περιποιημένα και σχετικά "καλά".....

να χαίρεσαι το αμάξι σου και οτι νομίζεις οτι μπορεί να χρειαστείς απλα ρώτα εδω μέσα...

πολλές πληροφορίες
πολλές χρησιμες πληροφορίες


πολλοί κάφροι!!!!
και γω μέσα ΦΥΣΙΚΑ!!!!

gnx
05-06-07, 09:25
Ξεκινω τεταρτη σελιδα με καλοσωρισματος...Γουσταρω οτι οταν ειναι γυναικα η παρουσιαζομενη υπαρχει μεγαλη ανταποκριση :nod:

Chalyps
05-06-07, 09:47
Ξεκινω τεταρτη σελιδα με καλοσωρισματος...Γουσταρω οτι οταν ειναι γυναικα η παρουσιαζομενη υπαρχει μεγαλη ανταποκριση :nod:Aυτό γίνεται σε όλλα τα κλαμπ.
Γυναίκες με άποψη για την αυτοκίνηση σε πληροφορώ είναι προστατευόμενο είδος....:dblthumb2:search:

MiSSLiTTleDeVil
05-06-07, 10:15
Σας ευχαριστω πααααααρα πολυ, ολους σας! :dblthumb2
Φωτογραφιες θα ανεβασω με την πρωτη ευκαιρια. Promise.

Καλως ηρθες κοπελια , πολυ φοβερο αμαξι εχεις , καθως και φοβερο nickname...

Ευχαριστω και για τα δυο. :smokin:

ΓεΙα ΣοΥ ΜισΛιΤλΝτΕβΙλ ΥπΑρΧεΙ ΚαΠοΙοΣ ΛοΓοΣ ΠοΥ ΓρΑφΕις ΕτΣι το ΟνΟμΑ Σου?

Κανενας συγκεκριμενος. :p:

kavas
05-06-07, 11:20
H πρωτη φορα που ζηλεψα γυναικα ηταν οταν ειδα στην παραλιακη(πριν τον φλοισβο) μια μαυρη si με μπεζ εσωτερικο, να την οδηγει (πολυυυυ χαλαρα) μια ξανθη καλονη.Μπραβο κοριτσι μου

bmw m3 girl
05-06-07, 11:23
Καλώς ήρθες!!!:)Καλή διαμονή!!!Από που είσαι?

Geo_3D
05-06-07, 11:26
Καλως ηρθες και απο μενα και καλη διαμονη

b52
05-06-07, 11:27
H πρωτη φορα που ζηλεψα γυναικα ηταν οταν ειδα στην παραλιακη(πριν τον φλοισβο) μια μαυρη si με μπεζ εσωτερικο, να την οδηγει (πολυυυυ χαλαρα) μια ξανθη καλονη.Μπραβο κοριτσι μου

Off topic"on"
Kαι που να δεις ενα ξανθο μωρο στο Μπουρναζι με ενα 900 Fireblade... ερχεται για καφε και πεφτουν μασελες στο πατωμα.... :cheers:
off topic "/off"

MiSSLiTTleDeVil
05-06-07, 12:40
H πρωτη φορα που ζηλεψα γυναικα ηταν οταν ειδα στην παραλιακη(πριν τον φλοισβο) μια μαυρη si με μπεζ εσωτερικο, να την οδηγει (πολυυυυ χαλαρα) μια ξανθη καλονη.Μπραβο κοριτσι μου

Ουτε ξανθια ειμαι, ουτε μαυρη si εχω.
Το.. "καλλονη" δεν θα το σχολιασω καν. :jester:

Η δικη μου μπουμπου, ειναι στο μπλε (le mans) χρωμα με αλκανταρα-δερμα.

Από που είσαι?

Γερακα μενω. Αττικης. :D

santo
05-06-07, 12:48
Καλώς ήρθες και από εμένα.
Καλή διαμονή!
Να χαίρεσαι το όχημα που είναι limited και πολύ ωραίο χρώμα.

Γέρακα μένω και εγώ, πίσω από την Connolly!

MiSSLiTTleDeVil
05-06-07, 12:52
Εγω λιγο πιο κατω. :)

optostyle
05-06-07, 14:06
Προς τα'κει λεω να νοικιασω

daglas
05-06-07, 14:13
καλως μας βρηκες & καλη διαμονη να εχεις .
μονο την ακριβη δνση δεν της ζητησατε ακοοομα :nod: της κοπελας .
ειναι παλιοχαρακτηρες αυτοι οι τυποι με τα bmw !!!

Chalyps
05-06-07, 14:25
replies στο thread της "διαβολίτσας" περίπου 30
" " του Πατριάρχη " 14

Νέα μέλη κ τα δύο μόνο που ο Πατριάρχης είναι άρρεν.... :rofl2:

δεν θα πω για τα views....:tapedshut

Snoopy
05-06-07, 14:42
ναι αφού και εγώ θα αλλάξω το nickname σε toulipa22 για να παιρνω καμμιά απάντηση που και πού στα τεχνικά θέματα...

Chalyps
05-06-07, 14:46
ναι αφού και εγώ θα αλλάξω το nickname σε toulipa22 για να παιρνω καμμιά απάντηση που και πού στα τεχνικά θέματα...:rofl2::+1:

NICK_M3
05-06-07, 16:14
γέρακα μένεις????

τελικά ο γέρακας το έχει το θέμα "γυναίκες & αυτοκίνητα".....κατα πολύ θα έλεγα...

πρόσφτα είχα 2 γνωριμίες απο την περιοχή με τουτού και μάλιστα καλά....

ειδικά το cabrio ήταν θέμα......
αφού πήδηξα και απο την καρέκλα μου......

να γίνουν οι γνωριμίες πάραυτα!!!!!
στο τέλος θα βγούμε και γνωστοί γνωστού και θα γελάμε πάλι.....

γκόλ...!!!

MiSSLiTTleDeVil
05-06-07, 17:18
replies στο thread της "διαβολίτσας" περίπου 30
" " του Πατριάρχη " 14

Νέα μέλη κ τα δύο μόνο που ο Πατριάρχης είναι άρρεν.... :rofl2:

δεν θα πω για τα views....:tapedshut

Ειναι να μην δειτε γυναικα τελικα.. :rofl2:


γέρακα μένεις????

τελικά ο γέρακας το έχει το θέμα "γυναίκες & αυτοκίνητα".....κατα πολύ θα έλεγα...

πρόσφτα είχα 2 γνωριμίες απο την περιοχή με τουτού και μάλιστα καλά....

ειδικά το cabrio ήταν θέμα......
αφού πήδηξα και απο την καρέκλα μου......

να γίνουν οι γνωριμίες πάραυτα!!!!!
στο τέλος θα βγούμε και γνωστοί γνωστού και θα γελάμε πάλι.....

γκόλ...!!!

Το εχουμε μεσα μας. Οκ, κατεβαινω απο το καλαμι τωρα. :takecover

Nikos M5
05-06-07, 17:37
Καλησπερα και welcome.

Με το που ειπε "γεια σας " μια γυναικα εμφανιστηκατε ολοι σαν τα σαλιγγαρια μετα απο βροχη.

Να γραψετε ομως σε κανενα thread καμια γνωμη / ιδεα / προταση / εστω και μπινελικι δε γραφετε μη σας φυγει το μανικιουρ....

sotiris 328i
05-06-07, 18:00
Καλως ηρθες και απο μενα!

Rezaf
05-06-07, 18:33
Καλός την.

orome_e21
05-06-07, 20:18
welcome....καλη μου οπως εχεις καταλαβει οι -περισσοτεροι εδω μεσα πρεπει να :GrowUp: εδω μεσα...μεσα σε αυτους κ γω:greenboun....καλα θα περασουμε αυτο θα σου πω μονο αυτο ΤΕΛΟΣ...:D

oldcarskickass
05-06-07, 22:09
Ειναι να μην δειτε γυναικα τελικα.. :rofl2:




Το εχουμε μεσα μας. Οκ, κατεβαινω απο το καλαμι τωρα. :takecover


Εμ ακόμα δε σε είδαμα βάλε και καμιά φωτό, εσένα θέλουμε να δούμε όχι τα ρούχα σου.

Καλώς ήρθες.

Είναι ένα γ@μημένο αντρικό κλαμπ.


Βασικά τέτοια δημοσιότητα ούτε σε θρεντ με τίτλο << Χαρίζεται Μ3>> δε θα υπήρχε.

MiSSLiTTleDeVil
06-06-07, 10:26
welcome....καλη μου οπως εχεις καταλαβει οι -περισσοτεροι εδω μεσα πρεπει να εδω μεσα...μεσα σε αυτους κ γω....καλα θα περασουμε αυτο θα σου πω μονο αυτο ΤΕΛΟΣ...

Το ελπιζω. :smokin:

Είναι ένα γ@μημένο αντρικό κλαμπ.

Εγω δεν ειδα καμια τετοια ταμπελα. Κατι για bmw ειδα να λεει. Εκτος αν νομιζεις οτι η οδηγηση μιας μπεμπας, ειναι μονο για αντρες. :scratchch

oldcarskickass
06-06-07, 14:11
Το ελπιζω. :smokin:



Εγω δεν ειδα καμια τετοια ταμπελα. Κατι για bmw ειδα να λεει. Εκτος αν νομιζεις οτι η οδηγηση μιας μπεμπας, ειναι μονο για αντρες. :scratchch


Δεν είδες, αλλά τα λεγόμενα μου επαλυθεύονται από το τετρασέλιδο καλωσόρισμα σου!

Dark_Niaou
06-06-07, 18:52
Ελεος ρε παιδιά......

m_power_lunatic
06-06-07, 18:59
Εισαι Θ Ε Ο Σ καταλαβετο ρεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!:cheers:

teothekid
06-06-07, 19:25
Kαλως ηρθες κι απο εμενα και καλη διαμονη, ΑΛΛΑ δεν αντεχω θα το πω, οποτε ποσταρει καποια κυρια η γινετε μελος καποια κυρια, απαντανε ακομα και οι ''νεκροι'' και βλεπεις να μπαινει ο 'χ' και να γινετε μελος και να απαντανε (καλωςορισμα) πεντεμιση ατομα και ουτε μιση σελιδα, μολις ομως εμφανιστει καποια κυρια...πανικος ολοι να απαντησουν να χαιρετησουν να βοηθησουν.. 10pages αμεσως, απλα ηθελα να το πω, ειμαι σιγουρος βεβαια οτι ειναι τυχαιο, καλη διαμονη λοιπον στην κυρια devil (σας ευχαριστω και οχι συγνωμμη φυσικα):ices_ange:cheers:

babisbabou
06-06-07, 19:32
Καλώς ήρθες.

crazy_beaver
06-06-07, 20:44
Πολυ cool nickname.Καλως ηρθες στο φορουμ κ ελπιζω να μην σε τρομαξαμε αλλα ειναι αληθεια οτι εχουμε ελειψη απο κοπελες. Πολυ σωστο το τουτου σου κ πολυ σωστο το χρωμα, να το χερεσαι κ να το προσεχεις.

MiSSLiTTleDeVil
07-06-07, 10:10
Σας ευχαριστω και τους υπολοιπους, για το καλωσορισμα.
Αν ενοχλει το τοπικ, ας κλειδωθει παραυτα.

BILL007
07-06-07, 11:21
Εμ ακόμα δε σε είδαμα βάλε και καμιά φωτό, εσένα θέλουμε να δούμε όχι τα ρούχα σου.

Καλώς ήρθες.

Είναι ένα γ@μημένο αντρικό κλαμπ.


Βασικά τέτοια δημοσιότητα ούτε σε θρεντ με τίτλο << Χαρίζεται Μ3>> δε θα υπήρχε.

:icon18::icon18::icon18::icon18:

xaxaxxaxaxxaxa!!!!!Και έλεγα ρε φίλε oldcar να το κάνω μια να δώ πόσα πμ θα λάβω και πόσες σελίδες θα μάζευα...χααχαχαχαχαχα!!!!!Έγραψε αυτό που είπες με το Μ...χαχαχαχα!!!!!

Nikos M5
07-06-07, 12:14
Miss little devil............να δεις ποιον μου θυμιζεις.........ρε πως τον λενε...............Σ......πως τον λενε..........

MiSSLiTTleDeVil
07-06-07, 12:19
Ποια? :scratchch

Nikos M5
07-06-07, 12:22
Ποια? :scratchch

Ποιον.... :scratchch

το βραδυ στο πλαζα θα λυθει η απορια

MiSSLiTTleDeVil
07-06-07, 12:32
Ποιον.... :scratchch

το βραδυ στο πλαζα θα λυθει η απορια

Αντρα εννοεις? Καλο.
Το βραδυ δεν θα ειμαι μαζι σας (μην βαλετε τα κλαματα) καθως δουλευω μεχρι τις 9 σημερα.

Αν υπαρχει καποια αμφιβολια, εδω θα ειμαι παντως να την διωξουμε.

sakkunen
07-06-07, 12:47
Από τέτοια thread βγαίνουν κάποιες διαπιστώσεις πάντως!

Υπάρχουν 3 κατηγορίες καμακιού[φλέρτ για τους ρομαντικούς] απο άντρα σε γυναίκα.

Στη πρώτη ανήκει ο άντρας που κάνει απ' ευθείας καμάκι.-''Καλως όρισες κούκλα μου, τι αμαξάρα οδηγείς, κ τι χρώμα το χεις'' κτλ κτλ.

Στη δεύτερη ανήκει ο άντρας που προσπαθεί ν κερδίσει την συμπάθεια της κοπέλας.-''Ρε παιδιά σιγα ν πούμε την τρομάξατε την κοπέλα, σιγά θ την φάτε'' κτλ κτλ.

Στη τρίτη ανήκει ο άντρας που κάνει τον αδιάφορο, και καλά δεν τον ενδιαφέρει το θέμα και κάνει μόνο διαπιστώσεις [χεχε εγω!!!]
Αυτή η κατηγορία σηκώνει πολλή χυλόπιτα.:banghead:
Αυτή η κατηγορία δεν έχει σίγουρα παντρεμένους.Τη χυλόπιτα την τρώνε πάντως.:ices_ange

Χιουμοράκι για να περάσει η ωρίτσα!!:jester:

GIANNIS-320/CABRIOLET
07-06-07, 12:51
Καλός ήρθες και καλή διαμονή. Σου εύχομαι πολλά και καλά χιλιόμετρα με το εργαλείο σου. ;)

manosm3
07-06-07, 13:29
Από τέτοια thread βγαίνουν κάποιες διαπιστώσεις πάντως!

Υπάρχουν 3 κατηγορίες καμακιού[φλέρτ για τους ρομαντικούς] απο άντρα σε γυναίκα.

Στη πρώτη ανήκει ο άντρας που κάνει απ' ευθείας καμάκι.-''Καλως όρισες κούκλα μου, τι αμαξάρα οδηγείς, κ τι χρώμα το χεις'' κτλ κτλ.

Στη δεύτερη ανήκει ο άντρας που προσπαθεί ν κερδίσει την συμπάθεια της κοπέλας.-''Ρε παιδιά σιγα ν πούμε την τρομάξατε την κοπέλα, σιγά θ την φάτε'' κτλ κτλ.

Στη τρίτη ανήκει ο άντρας που κάνει τον αδιάφορο, και καλά δεν τον ενδιαφέρει το θέμα και κάνει μόνο διαπιστώσεις [χεχε εγω!!!]
Αυτή η κατηγορία σηκώνει πολλή χυλόπιτα.Αυτή η κατηγορία δεν έχει σίγουρα παντρεμένους.Τη χυλόπιτα την τρώνε πάντως.:ices_ange

Χιουμοράκι για να περάσει η ωρίτσα!!:

Και κουλος και κρυος!!!! :greenboun:jumpgirl:

theo36
07-06-07, 13:39
Παιδιά μη βγάζετε νύχια ακόμα θα την τρομάξετε την κοπέλα κ θα φύγει

sakkunen
07-06-07, 13:48
Και κουλος και κρυος!!!! :greenboun:jumpgirl:

Ναι αλλά έχω κ δίπλωμα κ κοπέλα.Χα χα Μάνο κουφάλα!!!!
Κουφαλίτσα!

optostyle
07-06-07, 13:50
MiSSLiTTleDeVil ========>>> Λιζα και ξερο ψωμι!!!

manosm3
07-06-07, 13:51
Ναι αλλά έχω κ δίπλωμα κ κοπέλα.Χα χα Μάνο κουφάλα!!!!
Κουφαλίτσα!

Δεν ξερεις αν εγω εχω!:D:D:party:

Snoopy
08-06-07, 06:42
Ποια? :scratchch

MiSSLiTTleDeVil ========>>> Λιζα και ξερο ψωμι!!!

Miss little devil............να δεις ποιον μου θυμιζεις.........ρε πως τον λενε...............Σ......πως τον λενε..........

ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ

δεν έχω μπεί εγώ με άλλο nick.

99% η κοπέλα είναι for real


Διαβολίτσα, μην κρατάς κακία, απλά μια μέρα πριν είχαμε μια κουβέντα, όχι στο φορουμ, στα ζωντανά, που ταίριαζε απολύτως με αυτά που λέμε.

Δηλαδή, τι θα γινόταν για παράδειγμα αν έμπαινε μια κοπέλα και ρώταγε κατι, ας πούμε πως κάνει παντηλίκια.
Θα υπήρχε απίστευτη προθυμία να της πουμε-δείξουμε-κάνουμε- κτλ κτλ κτλ

Ενώ αντίθετα πολλές φορές, μπαίνει κάποιος, ρωταει κάτι και τρώει και καζούρα και απο πάνω.

Ε καταλαβαίνεις οτι (επειδή είμαστε και ψυχανώμαλα) δεν θέλει και πολύ ο Νίκος να πάει το μύαλό του στο ότι μπήκε κάποιος με νικ γυναίκείο και κάνει την θεωρία πράξη.

Μην μας παρεξηγείς απλά είμαστε λίγο....:chair:

Ολα καλά και σε παρακαλούμε να συνεχίσεις την παρέα.

Απλά το 70% απο τα ποσταρίσματα έχουν παράξενη -νότα- γιατί υπήρχε η εντύπωση οτι -κάποιος- την κάνει τελικά την πλάκα.

Οπως και για το -εξάτμιση- που έριξε ο Νίκος σε άλλο ποστ.
Πίστευε οτι μου τη λέει....

Για να γυρίσουμε τώρα στα του φόρουμ, πότε θα κάνουμε κανα άνοιγμα με το μπρίκι σου?

(τέταρτος τρόπος πεσίματος - Ο πρόστυχος, ο σκληρός, ο τριχωτός):rofl2:

TSAF
08-06-07, 09:11
welcome diabolitsa

MiSSLiTTleDeVil
08-06-07, 09:23
Για να γυρίσουμε τώρα στα του φόρουμ, πότε θα κάνουμε κανα άνοιγμα με το μπρίκι σου?

Μπρικι? :chair: :banhim: :banhim:


[Τα υπολοιπα που αναφερεις δεν τα σχολιαζω καν.]

Nikos M5
08-06-07, 10:57
Αντρα εννοεις? Καλο.
Το βραδυ δεν θα ειμαι μαζι σας (μην βαλετε τα κλαματα) καθως δουλευω μεχρι τις 9 σημερα.

Αν υπαρχει καποια αμφιβολια, εδω θα ειμαι παντως να την διωξουμε.

Καλημερα.

Τελικα φαινεται οτι καναμε λαθος εκτιμηση.

Η γραφη και τα υπονοουμενα μοιαζουν πολυ με αυτα γνωστου "πιραχτηριου" του φορουμ.

Σορρυ αν καναμε λαθος και τα χωσαμε ανευ λογου .

Fairytale
08-06-07, 11:09
Εγώ πάλι ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΨΕΥΣΗ...
...ο γνωστός άγνωστος είναι Σατανάς... δεν πείθομαι...
Για να κρατήσω και μια πισινή... Καλώς ήλθες στο forum :friday: ΑΛΛΑ εμφανίσου σε μία συνάντηση μας... ΑΝ ΔΕΝ ΑΓΓΙΞΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ.!!! :shakehead
C U out there

Nikos M5
08-06-07, 11:19
Ο Παντας ειπε επι λεξη " στο λογο μου δεν ειμαι εγω.." .

Μπορει να εχει βαλει καποιον αλλο.

Σε μια επομενη συναντηση θα λυθει η απορια.

optostyle
08-06-07, 11:57
Tι να πω ετσι μου'ρχετε να βαλω τα κλαματα για την λαθος εκτιμιση κι απο μενα....παρ'ολα αυτα θα κατεβουμε απο θεσσαλονικη σε καμμια συναντηση να σε γνωρισουμε.... YΓ ο pada ορκιζεται και στο χρεπι του ..τι παει να πει????χεχε

lkm86
08-06-07, 12:15
το κορίτσι μάλλον θα έχει φρικάρει με την αντιμετώπιση,πάραυτα ας δει με χιούμορ την κατάσταση και όλα καλά.

Nikos M5
08-06-07, 12:19
Μαιρη μου ειπαμε καναμε λαθος και ζητησαμε συγνωμη (αν και δυσκολευομαι να διαφωνησω με τον Fairytale....ακομα).
Τι αλλο να κανουμε . Το γυρο της ελλαδας φορωντας μπλουζακια "devil i'm sorry" ??

MiSSLiTTleDeVil
08-06-07, 12:22
Μαιρη μου ειπαμε καναμε λαθος και ζητησαμε συγνωμη (αν και δυσκολευομαι να διαφωνησω με τον Fairytale....ακομα).
Τι αλλο να κανουμε . Το γυρο της ελλαδας φορωντας μπλουζακια "devil i'm sorry" ??


Θα ηταν μια καλη αρχη. :jester:

lkm86
08-06-07, 12:23
η λύση με το μπλουζάκι είναι πολύ καλή.Θα είναι πραγματικά individual situation! xixixixi

τίποτε δεν χρειάζεται να κάνουμε,θα φανεί τι συμβαίνει και θα λυθούν όλα.