PDA

Επιστροφή στο Forum : 525vs320


Black5
09-01-05, 00:17
Καθώς γυρνούσα σπίτι μου συνάντησα μια 3άρα με ακολούθησε καθώς πέρασα ανάμεσα από τα αυτοκίνητα στην κίνηση. Είδα ότι έμενε πίσω μου. Όταν φρέναρα και ήρθε δίπλα μου μου μίλησε καθότι είδε το πλαίσιο της πινακίδας... :hello: Αφού ανταλλάξαμε κάποια τεχνικά χαρακτηριστικά είπαμε να ανοίξουμε άλλη μία. Δύο άτομα και οι δύο... Η λωρίδα η δική μου δεν είναι ελεύθερη και έτσι ακολουθώ από πίσω. Μου άνοιξε και μόνο τετάρτη ψηλά άρχισα να πλησιάζω..... Ποιός ήταν αλήθεια?!!!!
Ίσως αν δεν έκοβα λίγο για να μπω από πίσω.......!!!!! :p :tapedshut

bmwman
09-01-05, 15:26
posa aloga einai to moro sou;
bale kamia pio orea foto sto avatar, to adiki poli to kakomiro!!!!!!
den xorage i foto tou autokinitou gia na tin balo sto min. ama thes na tin den tin exo dimosieusei sto garage
auto einai to diko mou moter

antonio
09-01-05, 19:09
Καθώς γυρνούσα σπίτι μου συνάντησα μια 3άρα με ακολούθησε καθώς πέρασα ανάμεσα από τα αυτοκίνητα στην κίνηση. Είδα ότι έμενε πίσω μου. Όταν φρέναρα και ήρθε δίπλα μου μου μίλησε καθότι είδε το πλαίσιο της πινακίδας... :hello: Αφού ανταλλάξαμε κάποια τεχνικά χαρακτηριστικά είπαμε να ανοίξουμε άλλη μία. Δύο άτομα και οι δύο... Η λωρίδα η δική μου δεν είναι ελεύθερη και έτσι ακολουθώ από πίσω. Μου άνοιξε και μόνο τετάρτη ψηλά άρχισα να πλησιάζω..... Ποιός ήταν αλήθεια?!!!!
Ίσως αν δεν έκοβα λίγο για να μπω από πίσω.......!!!!! :p :tapedshut


Εγώ ήμουν ο "ύποπτος" φίλε μου...Πράγματι ήταν ωραία κόντρα.... :drive2:

Black5
09-01-05, 21:22
posa aloga einai to moro sou;
bale kamia pio orea foto sto avatar, to adiki poli to kakomiro!!!!!!


192 είναι! Στο avatar μπορείς να βάλεις μόνο μικρή φωτό και γι αυτό δεν έβαλα άλλη!!

Black5
09-01-05, 21:23
Εγώ ήμουν ο "ύποπτος" φίλε μου...Πράγματι ήταν ωραία κόντρα.... :drive2:

Εσύ ήσουν ε?!! Τώρα που θα βάλω το τελικό..... :D :D :dance: