PDA

Επιστροφή στο Forum : bmw m3 turbo vs mercedes 190-2.5(?)


m3power
12-01-05, 20:10
Λοιπον....χθες κατα της 11.30 το βραδυ ενοιωσα μια λιγουριτσα και σκεφτηκα να πεταχτω να παρω κατι να τσιμπησω...σταματαω στα goodys και χτυπαω ενα club πακετο,ελα μου ομως που δεν νυσταζα!!!και σκεφτομαι...δεν παω μια βολτουλα μεχρι τα λιμανακια;;;εχω πιασει δεξια,μουσικουλα,μασουλαω κιολας,χαλαρα!!!εχω φτασει στην ευθεια του καβουριου,μεσαια λουριδα,και τσακ 2 φωτα κολημενα πισω μου,κανω δεξια και εμφανιζεται mercedes μπλε,χαμηλωμενη,ζαντικα,εξατμισεις κλπ και με κοιτανε περιεργα,παταγα γκαζι,παταγανε και αυτοι,αντε λω μην δωσω σημασια,αμαρτια ειναι και συνεχιζω να μασουλαω(σιγα μην σταματαγα).Η mercedes ηταν σαν της ομαδας "Σ".λιγο πριν τις στροφες ανοιγω μια 3η και τους προσπερναω,τι το ηθελα;;;;;σε ολες τις στροφες πισω μου,φτανουμε βαρκιζα,ερχονται διπλα και εχουν ειρωνικο υφος...οκ σκεφτομαι..αντε να σας δουμε!!!!φτανουμε στο φαναρι και του κανω χωρο για να κατσει διπλα μου.ακουω εχει ανεβασει στροφες για να φυγει τεζα,εγω χαλαρα 1500 στροφες και περιμενω τον"γρηγορακη"να αναψει!!!!αναβει και go,λυσσα το mercediko,χαλαρη 1η εγω και ειμαστα διπλα-διπλα(χιχιχιχι)αλλαγη 2ερες και σανιδωνω...προσπεραση "διπλωμενος" η διαφορα ειναι ηδη 3 κενα,ισιωνω,κουμπωνω 3η και η διαφορα πλεον μετριεται με νομους και αυξανεται ραγδαια!!!!!!!!!!!πριν την στροφη κοβω εντελως και πηγανω με 40 χιλ και περιμενω να με προσπερασουνε.....ε μεχρι την αγ.μαρινα καθοντουσαν 1 χιλιομετρο μακρια μου!!!!!!!ξερω οτι ειναι αμαρτια να κανω τετοιες κοντρες,αλλα τι να εκανα;;;;;;;ενταξει αμαρτησα!!!!!!

Octane
12-01-05, 20:43
:dupe: Ληστευεις εκκλησιες!!! :)
Πρεπει να ειχε τρελη φαση το ολο σκηνικο!!! :dance:
Μπορει ο τυπος να επεμενε ετσι μονο + μονο για να σε δει να ανοιγεις(λεμε τωρα...)!!(Κατι τετοια εκανα εγω σε κατι Subaru παλιοτερα με το Polακι για ν'ακουω τις σκαστρες!!! :) (+ ακομα τα κανω βεβαια,σε ο,τι τουρμισιο + αν πετυχω!!!)

bmwman
12-01-05, 20:54
ego to mercentiko lipame giati tin epomeni mera tha mpike aggelia!!!!!!!!!

Xeno-318is
12-01-05, 21:15
koita katantia..na mi mporeis na fas to club me tin isixia sou? De pisteuw na paratises to masoulima gia 2 alages? :P Eipame...gazi gazi...ala kai h koilia mas koilia mas...

tasosbmwe30
12-01-05, 22:03
Λοιπον....χθες κατα της 11.30 το βραδυ ενοιωσα μια λιγουριτσα και σκεφτηκα να πεταχτω να παρω κατι να τσιμπησω...σταματαω στα goodys και χτυπαω ενα club πακετο,ελα μου ομως που δεν νυσταζα!!!και σκεφτομαι...δεν παω μια βολτουλα μεχρι τα λιμανακια;;;εχω πιασει δεξια,μουσικουλα,μασουλαω κιολας,χαλαρα!!!εχω φτασει στην ευθεια του καβουριου,μεσαια λουριδα,και τσακ 2 φωτα κολημενα πισω μου,κανω δεξια και εμφανιζεται mercedes μπλε,χαμηλωμενη,ζαντικα,εξατμισεις κλπ και με κοιτανε περιεργα,παταγα γκαζι,παταγανε και αυτοι,αντε λω μην δωσω σημασια,αμαρτια ειναι και συνεχιζω να μασουλαω(σιγα μην σταματαγα).Η mercedes ηταν σαν της ομαδας "Σ".λιγο πριν τις στροφες ανοιγω μια 3η και τους προσπερναω,τι το ηθελα;;;;;σε ολες τις στροφες πισω μου,φτανουμε βαρκιζα,ερχονται διπλα και εχουν ειρωνικο υφος...οκ σκεφτομαι..αντε να σας δουμε!!!!φτανουμε στο φαναρι και του κανω χωρο για να κατσει διπλα μου.ακουω εχει ανεβασει στροφες για να φυγει τεζα,εγω χαλαρα 1500 στροφες και περιμενω τον"γρηγορακη"να αναψει!!!!αναβει και go,λυσσα το mercediko,χαλαρη 1η εγω και ειμαστα διπλα-διπλα(χιχιχιχι)αλλαγη 2ερες και σανιδωνω...προσπεραση "διπλωμενος" η διαφορα ειναι ηδη 3 κενα,ισιωνω,κουμπωνω 3η και η διαφορα πλεον μετριεται με νομους και αυξανεται ραγδαια!!!!!!!!!!!πριν την στροφη κοβω εντελως και πηγανω με 40 χιλ και περιμενω να με προσπερασουνε.....ε μεχρι την αγ.μαρινα καθοντουσαν 1 χιλιομετρο μακρια μου!!!!!!!ξερω οτι ειναι αμαρτια να κανω τετοιες κοντρες,αλλα τι να εκανα;;;;;;;ενταξει αμαρτησα!!!!!!



ρε αλητη δεν ντρεπεσαι καθολου????θα στα εχωνα χειροτερα που "παιζεις" με ποδηλατακια....αλλα ενεκα που ηταν mercedes....καλα εκανες!!!!χαχαχαχα

joez4
12-01-05, 22:15
ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ :icon18:

ks50:50
13-01-05, 01:08
Μήπως αν το Μ3 πήγαινε με την όπισθεν το αποτέλεσμα να ήταν διαφορετικό? :takecover

GIORGOS
13-01-05, 02:51
Kαλα τον ξηγηθικες γιατι μερικη βαζουν μια εξατμιση και ενα φιλτρο και νομιζουν οτι περναν ολον τον κοσμο.Ελπιζω να ησυχασε μετα απο αυτο!!!

DRIFTER
13-01-05, 09:21
Για μένα πιστέυω ότι τα σχόλια είναι περιττά......και τι να πείς????Δίκαιο το αποτέλεσμα???? :feedback: :smashtard :D

MPOWER
13-01-05, 10:01
Ρε Σταμάτη...μήπως δεν του κούμπωσε η τρίτη? :takecover

moutraklas
13-01-05, 10:03
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ :D
τους πήρες που τους πήρες τα βρακάκια...
δεν τους κέρναγες και ένα κομματάκι club...
μη λιποθυμίσουν τα παιδιά... :rofl2:

scoopman
13-01-05, 11:41
Κανενα ελεος σε οτιδηποτε εχει σημα Μersedes !!

m3power
13-01-05, 11:43
Στο τελος μου φαινεται οτι θα βαλω κανενα αυτοκολητο πισω Μ3 TURBO,προσοχη δαγκωνει,και τετοια πραγματα!!!θα βαλω και εναν αφρο μεσα και ενα ξυραφακι γιατι παλι τα ιδια ειχαμε χθες.................(σσσσσσσσ,θαμας ακουσουνε,seat ibiza cupra turbo+audi tt quatro=αντε γεια!!!!!!!!!!!!!!! :flipa: :flipa: :kissass: )αλλα σας το ορκιζομαι δεν εκανα τιποτα,κυριος!!!!!!!!!!!!!

tasosbmwe30
13-01-05, 14:48
Στο τελος μου φαινεται οτι θα βαλω κανενα αυτοκολητο πισω Μ3 TURBO,προσοχη δαγκωνει,και τετοια πραγματα!!!θα βαλω και εναν αφρο μεσα και ενα ξυραφακι γιατι παλι τα ιδια ειχαμε χθες.................(σσσσσσσσ,θαμας ακουσουνε,seat ibiza cupra turbo+audi tt quatro=αντε γεια!!!!!!!!!!!!!!! :flipa: :flipa: :kissass: )αλλα σας το ορκιζομαι δεν εκανα τιποτα,κυριος!!!!!!!!!!!!!



καλα ρε πουστη μου δεν διαβαζουν POWER ?????που πανε ξεβρακωτοι στα αγγουρια????καλα τους εκανες για να μαθαινουν και οι υπολοιποι!!!!

Octane
13-01-05, 14:52
Ελα ντε!!Εδω διαβαζω εγω που ειμαι 3000χλμ μακρια(+ βαλε)!!! :)
(Μου το στελνουν σχεδον καθε μηνα,μαζι με Evo + 4T!!!) :party: