PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ


Nikos M5
06-07-07, 14:50
Καλησπερα σε ολους.

Στο χρονο που ειμαι στο Μοτορσπορτ (και που ομολογουμενως εχω περασει πολυ ωραια) ολες μα ολες οι συζητησεις , ειτε αφορουν τεχνικα θεματα, κοντρες, εκδρομες, σινεμα, θεατρο, κοπτικη, ραπτικη, πλεξιμο κλπ, παντα κατεληγαν (μετα απο πολυ ξυλο και απειλες εκατερωθεν) σε ΕΝΑ και μονο ΕΝΑ συμπερασμα......οτι το Μ3 Ε46 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.
Για να προλαβουμε λοιπον πραγματα και καταστασεις και δεκαδες χιλιαδες ποσταρισματα και θεματα και τσακωμους και απειλες.....ας συμφωνησουμε ολοι απο τωρα και ας βροντοφωναξουμε οτι " ΤΟ Μ3 Ε92 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ".

ΤΕΛΟΣ.

BMW523i
06-07-07, 14:53
ΤΟ Μ5 Ε39 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!:banned::owned:

Dim77
06-07-07, 14:55
αχαχαχαχα
Τι λές βρε Νίκο, χαμένα ταχεις?
:D
Η κορβετ C2 stingray του 68 είναι το καλύτερο αυτοκίνητο του κόσμου.
αχαχαχα

Θα βγεί και καινούριο ibiza του χρόνου...αυτό που το βάζεις?:bananasmi:bananasmi:deal:

Τέλλοοςςςςςςςςςςς

alexcsl
06-07-07, 14:55
ΤΟ Μ5 Ε39 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!:banned::owned:

En plus και moreover!

Chris316
06-07-07, 14:57
Αν το πάμε έτσι το καλύτερο αυτοκίνητο ever είναι το ντεσεβό και φυσικά το πεζό 504 (έκανε 2.500.000χλμ σαν ταξί στην Αθήνα μέχρι το έτος 2005) τι άλλο να πω για να σας πείσω?

Nikos M5
06-07-07, 15:04
τι λετε ρε παιδια ????

Εδω μονο θυματα δεν ειχαμε μεχρι στιγμης για το θεμα αυτο.........εδω ο ενας ελεγε "μηπως κανεις ξερει ρε παιδια αν το μοτερ του Ε30 μπορει να παρει την ταδε μετατροπη.." και πεταγοταν ο αλλος απο το υπερεραν (ειναι γνωστοι οι Μ3ακηδες τραμπουκοι εδω μεσα) και του ελεγε...."τι λες ρε φιλε μας δουλευεις ?? το Μ3 Ε46 ειναι το καλυτερο αυτοκινητο του κοσμου..".
Ποσταρησε ο αλλος για κοντρα "Volvo F16 vs Scania 450hp" (τρακτορες) και πεταγοταν ο Καρετεξαν πολιτογραφημενος Μ3ακιας και του ελεγε για το κοντο διαφορικο που εβαλε και που τωρα ριχνει "9 ρυμουλκες ψυγεια" σε Golf Manhattan 75 hp limited edition......
Εδω εχθες το βραδυ εγραψαν με σπρευ "Μ3 love forever - koula i love you" στα τζαμια του Πλαζα..........

Μιλαμε για τετοια επαφη με το περιβαλλον........και τωρα που εχουν τελειωσει (σχεδον) το στρωσιμο.........καποιοι

Lil
06-07-07, 15:15
δεν μπορει να υπαρξει αντικειμενικη απαντηση σε αυτο το θεμα... Ολα ειναι υποκειμενικα και οι αποψεις ειναι σαν τις κ@λοτρυπιδες , ολοι εχουν απο μια....
για μενα δεν θα γινει ποτε το 46αρι καλυτερο αυτοκινητο του κοσμου στο νου μου.. οχι γιατι δεν το αξιζει αλλα πολυ απλα γιατι δεν ταιριαζει στην ιδιοσυγκρασια μου κ για να προλαβω χωσιματα οχι δεν θα με χαλαγε να ειχα ενα... αλλα δεν θα με καλυπτε... κ δεν ειναι μονο η ταχυτητα που κανει ενα αυτοκινητο.....
για μενα τα καλυτερα αυτοκινητα ειναι 4 (ξανα λεω.. ΓΙΑ ΜΕΝΑ...)
1.Gallardo (δεν πα να χει κ φλας απο golf)
2.Supra (δεν πα να τριζει επειδη ειναι ιαπωνας 10ετιας+)
3.e36 m3 (δεν πα να μου ριχνουν 8 κολωνες τα 46αρια)
4.e39 m5 (δεν πα να ναι κ καραβι)

αυτα ειναι τα αυτοκινμητα που με συγκινουν ιδιαιτερα κ που τα γουσταρω περισσοτερο απο καποια αλλα .... κι ας με περναει απο πανω και uno με 450hp....


(κ οχι, δεν εχω ακριβα γουστα.....)

Nikos M5
06-07-07, 15:19
δεν μπορει να υπαρξει αντικειμενικη απαντηση σε αυτο το θεμα... Ολα ειναι υποκειμενικα και οι αποψεις ειναι σαν τις κ@λοτρυπιδες , ολοι εχουν απο μια....
για μενα δεν θα γινει ποτε το 46αρι καλυτερο αυτοκινητο του κοσμου στο νου μου.. οχι γιατι δεν το αξιζει αλλα πολυ απλα γιατι δεν ταιριαζει στην ιδιοσυγκρασια μου κ για να προλαβω χωσιματα οχι δεν θα με χαλαγε να ειχα ενα... αλλα δεν θα με καλυπτε... κ δεν ειναι μονο η ταχυτητα που κανει ενα αυτοκινητο.....
για μενα τα καλυτερα αυτοκινητα ειναι 4 (ξανα λεω.. ΓΙΑ ΜΕΝΑ...)
1.Gallardo (δεν πα να χει κ φλας απο golf)
2.Supra (δεν πα να τριζει επειδη ειναι ιαπωνας 10ετιας+)
3.e36 m3 (δεν πα να μου ριχνουν 8 κολωνες τα 46αρια)
4.e39 m5 (δεν πα να ναι κ καραβι)

αυτα ειναι τα αυτοκινμητα που με συγκινουν ιδιαιτερα κ που τα γουσταρω περισσοτερο απο καποια αλλα .... κι ας με περναει απο πανω και uno με 450hp....


(κ οχι, δεν εχω ακριβα γουστα.....)



ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΟΒΑΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ THREAD ΑΥΤΟ LIL MIKE

greekm3
06-07-07, 15:27
προσωπικα θεωρω το καλυτερο και πιο "παντιλιδικο" αυτοκινητο στον κοσμο το HONDA TN-ACTY 600,ναι αυτο με το μοτερ το CB,το μοναδικο αυτοκινητο στο κοσμο που μου εφερε τετ-α-κε στον κεντρικο δρομο της Λαρισας,στις στροφες εχω ταπεινωσει Μ3Ε46...οδηγουσε ο βανζελ


νικο,για ακομη μια φορα διαπιστωνω οτι διαθετεις απαραμιλλο και τρομερα ευφανταστο χιουμορ...ζωντανευεις το φλορουμ φιλε,να 'σαι καλα....
σοορυ για το off-topic....

Nikos M5
06-07-07, 15:42
ΤΟ Μ3 Ε92 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.......ΤΕΛΟΣ (τροπετακο που εισαι ??)

M_dolce
06-07-07, 15:47
ΤΟ Μ3 Ε92 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.......ΤΕΛΟΣ (τροπετακο που εισαι ??)

Η Λιζα να βαφει τα νυχια των ποδιων της στο φτερο ειναι απαραιτητο αξεσουαρ Νικο η οχι? τωρα βεβαια τι να λεμε! Αν εχεις το καλυτερο αυτοκινητο του κοσμου ( Μ3 Ε92) τι να την κανεις την λιζα...?

EVANGELOS
06-07-07, 15:50
ΤΟ Μ3 Ε92 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.......ΤΕΛΟΣ (τροπετακο που εισαι ??)

ΔΥΟ ΚΟΛΩΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ .... δε με βλέπεις ????

P.S. ναι το Μ3 Ε46 είναι το καλύτερο αμάξι στον κόσμο ...

Nikos M5
06-07-07, 16:04
Προτεινω η Λιζα να γινει σημαια του φορουμ....
Μεταξυ Λιζας + F50 και Μ3 Ε92 σκετης ..θα παρω Λιζα δαγκωτη και ας με στελνει εμενα με το λεωφορειο.
Δυο κολωνες μπροστα τροπετ μαν το βρισκω χλωμο. Η πολυ παρεα με φουντωμενους ομοοιδεατες σου , σε εχει πειραξει σοβαρα.
Θα γινει κοντρα μαζι σου σε ουδετερο εδαφος, στον Καμπο (ενας ειναι ο καμπος) και οποιος χασει κερναει σε ψηταδικο all you can eat.

Nikos M5
06-07-07, 16:13
P.S. ναι το Μ3 Ε46 είναι το καλύτερο αμάξι στον κόσμο ...

ΕΙΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :smashtard:smashtard... ΤΟ Μ3 Ε92 ειναι το καλυτερο αυτοκινητο στον κοσμο.

Για τιμωρια θα το γραψεις με προκα πανω στο καπω σου 500 φορες εως τη Δευτερα.

oldcarskickass
06-07-07, 16:39
Καλησπερα σε ολους.

Στο χρονο που ειμαι στο Μοτορσπορτ (και που ομολογουμενως εχω περασει πολυ ωραια) ολες μα ολες οι συζητησεις , ειτε αφορουν τεχνικα θεματα, κοντρες, εκδρομες, σινεμα, θεατρο, κοπτικη, ραπτικη, πλεξιμο κλπ, παντα κατεληγαν (μετα απο πολυ ξυλο και απειλες εκατερωθεν) σε ΕΝΑ και μονο ΕΝΑ συμπερασμα......οτι το Μ3 Ε46 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.
Για να προλαβουμε λοιπον πραγματα και καταστασεις και δεκαδες χιλιαδες ποσταρισματα και θεματα και τσακωμους και απειλες.....ας συμφωνησουμε ολοι απο τωρα και ας βροντοφωναξουμε οτι " ΤΟ Μ3 Ε92 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ".

ΤΕΛΟΣ.


Λάθος Νίκο το Μ3 Ε92 είναι το καλύτερο ΤΡΟΠΈΤΟ του κόσμου, πληροφορίες που λένε ότι το ///Μ division αργεί να βγάλει τα ///Μ στην παραγωγή γιατί περιμένει να μαζέψει όλα τα απλά τρακαρισμένα 3άρια από τον δρόμο και να τα συναρμολογήσει, να κάνει ρεκτιφιέ στα μοτέρ του με ΚΟΥΤΑΛΙ, για να το κατασκευάσει εξετάζονται ως νέο πρότυπο προώθησης για αντικατάσταση των μαντράδων.

manosm3
06-07-07, 16:46
Yugo με μοτερ integrale 2τουρμπινο και μπλοκε!!! Φερτε μου ολα τα Μ3!!!

tacos
06-07-07, 17:15
Το καλυτερο αυτοκινητο του κοσμου ειναι παντα αυτο που εχουμε,

Chris316
06-07-07, 17:16
Yugo με μοτερ integrale 2τουρμπινο και μπλοκε!!! Φερτε μου ολα τα Μ3!!!

Αυτός είσαι....ΤΕΛΟΣ

giannis
06-07-07, 21:30
σαν το smart δεν εχει..

sotiris 328i
07-07-07, 09:36
ΤΟ Μ5 Ε39 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!:banned::owned:
Εχω στην κατοχη μου ενα Μ5 Ε39 αυτο τον καιρο του κολητου μου και πραγματικα ειναι ζημια!
Ισως να ειναι το καλυτερο:+1:

randombk
07-07-07, 13:07
Το καλυτερο αμαξι παραγωγης με την μεγαλυτερη τεχνολογια στον πλανητη ΓΗ ειναι το
MAYBACH EXCELERO

Το καλυτερο Sport αμαξι παραγωγης ειναι το
BUGATTI VEYRON

Το καλυτερο αγωνιστικο αμαξι που βγηκε ποτε ειναι το
PORSCHE 917 LONGTAIL

Αυτα μονο ... ΤΕΛΟΣ



:useless:

Chris316
07-07-07, 14:41
Το καλυτερο αμαξι παραγωγης με την μεγαλυτερη τεχνολογια στον πλανητη ΓΗ ειναι το
MAYBACH EXCELERO

Το καλυτερο Sport αμαξι παραγωγης ειναι το
BUGATTI VEYRON

Το καλυτερο αγωνιστικο αμαξι που βγηκε ποτε ειναι το
PORSCHE 917 LONGTAIL

Αυτα μονο ... ΤΕΛΟΣ



:useless:

Μια επισήμανση μόνο για το Bugatti. Είναι σε στάδιο παρουσίασης το ίδιο σε ''κάμπριο'' έκδοση που έχει υποστεί μια μικρή βελτίωση που τώρα πλέον θα έχει 1200 άλογα. Άρα υπάρχει καλύτερο σπορ αυτοκίνητο, το bugatti Veyron cabrio :p::search::p:

bmw318cabrio
09-07-07, 01:54
ΔΥΟ ΚΟΛΩΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ .... δε με βλέπεις ????

P.S. ναι το Μ3 Ε46 είναι το καλύτερο αμάξι στον κόσμο ...

Οντως απαγορευονται οι σοβαρες απαντησεις..μολις ο Vag-Ελης εδωσε μια απαντηση...:dance::kissass:...

Το καλυτερο αμαξι στον κοσμο ειναι το δικο μου ρεεεεεε...Νικελουλα για παντααα!!!!!!!

Lil
09-07-07, 02:56
Το καλυτερο Sport αμαξι παραγωγης ειναι το
BUGATTI VEYRON


ναι καλα......
check this....:
"Ένα σούπερ αυτοκίνητο κυκλοφορεί αυτόν το μήνα. Με ασύλληπτη επιτάχυνση, πιάνει 100 χιλιόμετρα σε 2,5 δευτερόλεπτα, το Caparo T1 είναι σίγουρα το ταχύτερο αυτοκίνητο του κόσμου.

Προϊόν της βρετανικής Caparo Vehicle Technologies παρουσιάζεται αυτό το μήνα στο Λονδίνο και αμέσως αρχίζει η μαζική παραγωγή του.

Βεβαίως το κόστος του είναι αλμυρό. Σύμφωνα με τους κατασκευαστές για να γίνει κανείς ιδιοκτήτης ενός τέτοιου αυτοκινήτου θα πρέπει να πληρώσει τουλάχιστον 270.000 ευρώ."

http://news.windingroad.com/wp-content/uploads/2006/06/Caparo-460.jpg

Maximum Speed: >322kmh (200mph)
(Low downforce setup)
0-160-km/h (0-100mph): <5 seconds
0-96km/h (0-60mph): <2.5 seconds
(depending on tyre setup)
Lateral acceleration: Up to 3g+
Braking deceleration: Up to 3g+

Aluminium V8 κινητηρας, αποδοσης 480bhp @ 10.500rpm ενω το αμαξι ζυγιζει μολις 470kg . . . .:king:

(μην το βλεπετε ετσι ειναι διθεσιο....)

για περισοτερα εδω...
http://www.caparo-t1.com/

.....

Υ.Γ. :hello: bye bye Veyron:hello:

sotiris 328i
09-07-07, 08:38
Μανο τι εγεινε αλαξες αμαξι???????
ωραιο χρωμα ρε φιλε!!!

randombk
09-07-07, 10:12
Φιλε ΜΙΚΕ εχω και βιντεακι με smart με μοτερ απο 1000cc GSXR που εχει 0-100 σαν το καπαρο και λιγοτερο...


To Veyron στοιχιζει 7,5εκ ευρω για την παραγωγη του και πωλειται 1,6 περιπου.
Γιαυτο και σταματησε η παραγωγη του...

Ποσο στοιχιζει το καπαρο παραγωγη? 100000ευρω? αν και ακουσα οτι θα πωλειται κοντα στις 250000?

ΕΛΕΟΣ ρε παιδια...

Μax speed caparo 322 ???

Max speed VEYRON 407 ???

Αρα μονο για φαναρια ειναι...



ναι καλα......
check this....:
"Ένα σούπερ αυτοκίνητο κυκλοφορεί αυτόν το μήνα. Με ασύλληπτη επιτάχυνση, πιάνει 100 χιλιόμετρα σε 2,5 δευτερόλεπτα, το Caparo T1 είναι σίγουρα το ταχύτερο αυτοκίνητο του κόσμου.

Προϊόν της βρετανικής Caparo Vehicle Technologies παρουσιάζεται αυτό το μήνα στο Λονδίνο και αμέσως αρχίζει η μαζική παραγωγή του.

Βεβαίως το κόστος του είναι αλμυρό. Σύμφωνα με τους κατασκευαστές για να γίνει κανείς ιδιοκτήτης ενός τέτοιου αυτοκινήτου θα πρέπει να πληρώσει τουλάχιστον 270.000 ευρώ."

http://news.windingroad.com/wp-content/uploads/2006/06/Caparo-460.jpg

Maximum Speed: >322kmh (200mph)
(Low downforce setup)
0-160-km/h (0-100mph): <5 seconds
0-96km/h (0-60mph): <2.5 seconds
(depending on tyre setup)
Lateral acceleration: Up to 3g+
Braking deceleration: Up to 3g+

Aluminium V8 κινητηρας, αποδοσης 480bhp @ 10.500rpm ενω το αμαξι ζυγιζει μολις 470kg . . . .:king:

(μην το βλεπετε ετσι ειναι διθεσιο....)

για περισοτερα εδω...
http://www.caparo-t1.com/

.....

Υ.Γ. :hello: bye bye Veyron:hello:

Lil
09-07-07, 14:16
οκ αμα στηθουν στην ερημο ισως να ναι 5 αμμολοφους μπροστα το veyron....
το παραδειγμα με το smart ειναι ακυρο (sorry κιολας) αλλα το caparo ειναι κατι που βγαινει στην παραγωγη κανονικα απο εργοστασιο στην παραγωγη και οχι μια πατεντα που κανει κ ο μπαρμπα μητσος στο συνεργειο της γειτονιας..... κ δεν ειναι κατι το dragsteradiko ειναι ενα αμαξι δρομου... ενα κοινο supercar....

το ποσο στοιχιζει η κατασκευη του δεν νομιζω οτι παιζει ρολο γιατι απλα δεν λεμε πιο ειναι το ακριβοτερο αλλα πιο ειναι το καλυτερο-γρηγοροτερο.....
αν λεγαμε για ακριβοτερα παλι η veyron δεν νομιζω να μπορουσε να συναγονιστει την McLaren f1..... απλα....

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
09-07-07, 18:46
Το καλύτερο..........τι θα πει το καλύτερο μήπως αυτό που λέει το τραγούδι το καλύτερο μπεγλέρι είναι τα κλειδιά στο χέρι....!!!!.....το καλύτερο θα πρέπει να αξιολογεί κανείς με βάση τα δικά του κριτήρια γιατί διαφέρουν πολύ του ενός με του άλλου, άσε που μετά αρχίζει το δούλεμα από κάποιους που θα θέλουν να στη σπάσουν για την επιλογή σου......!!!!:twak:

Geo_3D
09-07-07, 18:55
To καλυτερο ειναι το δικο μου!!!!!!
Σκαστε τωρα απτην ζηλια σας!!!!!:D:p:

randombk
10-07-07, 10:03
ΟΚ ΜΙΚΕ αν χαριζαν ενα καπαρο και μια veyron εγω θα επερνα την Veyron και εσυ το καπαρο...

Δεν πειραζει που θα με εριχνε η συναλλαγη μαζι σου μιας και το καπαρο ειναι καλυτερο οπως λες αλλα δεν πειραζει εχω μεγαλη και γεναιοδωρη καρδια...:ices_ange

Lil
10-07-07, 12:11
δεν μπορεις να με καταλαβεις ... δηξλαδη το θεμα μας ειναι αμα σου χαριζαν κατι τι θα ταν..... εγω θ προτειμουσα να μου χαριζαν μια "τσουοπρα" κ ας κανει €1,550,000 λιγοτερο απ'το veyron . . . κιας μου ριχνουν αβερτα κολωνες ξατι φτιαχμενα uno κ κτ Ε46 Μ3 πολιτικων μηχανικων..... η συνεσθηματικη αξια ειναι ανεκτημιτη και αυτη που κανει την διαφορα... ολα τ'αλλα πουλιουνται κ αγοραζονται....

saikoE39
10-07-07, 12:47
Το καλυτερο αυτοκινητο..ειναι το Golf Gti.......

Ενα Pajero(παλιο)με μοτερ 3.500.... με κοντα βηματα...με αναρτισεις για χωματινο....
Ενα κλουβι......δυο μπακετ.......και παμε να περασουμε τις μαντρες με 200 χλμ.........
Αυτο και τελος..............ολα τα αλλα απλα υπαρχουν..........

randombk
10-07-07, 12:47
Ε οχι ρε Μike εχεις απ τις κορυφαιες εταιριες στον κοσμο BMW και το ονειρο σου ειναι ενα toyota?
Οχι ρε mike με στενοχωρησες τωρα...και μην μου πεις το σουπρα ειναι ετσι κιαλλιως κτλ...

Οσο για το αλλο , Anyway ο καθε ενας οπως προειπα εχει τα γουστα του ...
εγω θεωρω απολυτο σπορ αμαξι το veyron και εσυ το kaparo.
Eτσι εχουν τα πραγματα...




δεν μπορεις να με καταλαβεις ... δηξλαδη το θεμα μας ειναι αμα σου χαριζαν κατι τι θα ταν..... εγω θ προτειμουσα να μου χαριζαν μια "τσουοπρα" κ ας κανει €1,550,000 λιγοτερο απ'το veyron . . . κιας μου ριχνουν αβερτα κολωνες ξατι φτιαχμενα uno κ κτ Ε46 Μ3 πολιτικων μηχανικων..... η συνεσθηματικη αξια ειναι ανεκτημιτη και αυτη που κανει την διαφορα... ολα τ'αλλα πουλιουνται κ αγοραζονται....

billys.bmw
10-07-07, 18:32
καλύτε ρο αμακση του κόσου είναι.....http://www.bohp.net/pict5/cc-nazca-m12-2.jpg

Spyros
10-07-07, 18:45
καλύτε ρο αμακση του κόσου είναι.....http://www.bohp.net/pict5/cc-nazca-m12-2.jpg



:ban::ban::ban:

Lil
10-07-07, 19:45
Ε οχι ρε Μike εχεις απ τις κορυφαιες εταιριες στον κοσμο BMW και το ονειρο σου ειναι ενα toyota?
Οχι ρε mike με στενοχωρησες τωρα...και μην μου πεις το σουπρα ειναι ετσι κιαλλιως κτλ...

Οσο για το αλλο , Anyway ο καθε ενας οπως προειπα εχει τα γουστα του ...
εγω θεωρω απολυτο σπορ αμαξι το veyron και εσυ το kaparo.
Eτσι εχουν τα πραγματα...

χαχαχα.... σορυ αλλα τι να κανουμε.... απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου να ασχολειτε με αυτοκινητα (95-96) κ επαιζα τα πρωτα video games σε κατι sega saturn αλλα κ στο πλοιο οταν πηγαιναμε με τον μπαμπα και την μαμα διακοπες... ηταν το ονειρο μου..... οι αγαπες και τα ονειρα δεν ξεχνιουντε.....

click
17-07-07, 22:07
Το καλύτερο αυτοκίνητο ever!! είναι το mini (cooper), το παλιό.

4 συνεχόμενες πρώτες θέσεις στο Rally Monte Carlo (την μια την ακυρώσαν) συν πολλές άλλες σε άλλα ράλυ που έκαναν ακόμα και τον Enzo Ferrari να κλαίει!

Πολλές τεχνολογικές καινοτομίες οι οποίες μετά ακολουθήθηκαν από τους περισσότερους κατασκευαστές όπως, εγκάρσια τοποθέτηση του κινητήρα με μπροστηνή κίνηση, κιβώτιο ταχυτήτων τοποθετημένο κάτω από την μηχανή, προτοποριακή σχεδίαση ανάρτησης κλπ.

Ιδανικό αυτοκίνητο πόλης με μικρές διαστάσεις, εξαιρετική εκμετάλλευση των χώρων του και άψογη ενεργητική ασφάλεια.

Συνεχόμενη παραγωγή επί 40 χρόνια σε όλον τον κόσμο με πάνω από 5.000.0000 μονάδες.

Θέλετε κι' άλλα???

bmw maniac
19-07-07, 13:15
Και το καλύτερο αμάξι είναι....:clap::clap: Citroen Xantia 2λιτρο Turbooooo!!!!!! :drive2::offtopic:

vasilis-E36
19-07-07, 15:05
335 ε92!!!!!

kacey
19-07-07, 16:17
Στην Ελλαδα, το καλυτερο αμαξι του κοσμου ειναι παντα ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ...

ifrit21
19-07-07, 17:24
Μπα εμένα το έχει κάποιος από εδώ μέσα αλλά δεν θα πω ποιος.....:-Ρ ! Φυσικά πλάκα κάνω...το δικό μου 3.16 σε μπορντώ είναι το καλύτερο:smokin::greenboun ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

M3Convertible
19-07-07, 18:19
Το καλύτερο αμάξι είναι αυτό γιατί είχε και έχει τις καλύτερες αναρτήσεις!!!!!!!

http://www.quia.com/files/quia/users/greendale/animated-frog.gif

Speedy
22-07-07, 01:08
Το καλύτερο..........τι θα πει το καλύτερο μήπως αυτό που λέει το τραγούδι το καλύτερο μπεγλέρι είναι τα κλειδιά στο χέρι....!!!!.....το καλύτερο θα πρέπει να αξιολογεί κανείς με βάση τα δικά του κριτήρια γιατί διαφέρουν πολύ του ενός με του άλλου, άσε που μετά αρχίζει το δούλεμα από κάποιους που θα θέλουν να στη σπάσουν για την επιλογή σου......!!!!:twak:

εσυ καλυτερα μην μιλας για αυτα....:smashtard:smashtard:smashtard