PDA

Επιστροφή στο Forum : Δερμάτινο σαλόνι (Θεσσαλονίκη)


p_rx-8
11-07-07, 13:22
Καλησπέρα παιδιά
Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει να προτείνει κανείς κάποιο εργαστήριο / μαγαζί / whatever για εγκατάσταση δερμάτινου σαλονιού στη Θεσσαλονίκη. Με ενδιαφέρει η ποιότητα αλλά δεν είμαι διατεθειμένος να δώσω και πάρα πολλά λ7.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

s_d
11-07-07, 16:03
για μενα ενα ειναι το μαγαζι για αυτη τη δουλεια....ειναι στην ανθεων εκει που ειναι η αντιπροσωπεια της sony (προσοχη οχι το spectra sony center!!!). γνησια δερματα bmw, ειναι σαν να το πηγαινεις στην αντιπροσωπεια απλα γλιτωνεις την προμυθεια - νταβατζιλικι της!!! αλλωστε και η bmw αδαμιδης εκει τα παει!!! με λιγα λογια το αμαξι οταν τελειωσει θα ειναι σαν να το πηρες απο το εργοστασιο ετσι!!! εκει εκανα και το δικο μου ριξε μια ματια στο γκαραζ μου για φωτο. τωρα απο τιμη τζουζι λιγο αλλα μπρος 'τα τι ειναι ο πονος!!!

ekztage
11-07-07, 16:40
εγώ πάλι θα σου πρότεινα έναν στη τούμπα..έχω τρομερή απώλεια μνήμης αυτη την στιγμή κ δεν θυμάμαι ούτε οδό ούτε όνομα..είναι εκεί στο γήπεδο του πάοκ σε κάτι καφετέριες δίπλα..παράλληλη οδός με την γρηγορίου λαμπράκη..φίλιππος νομίζω λέγεται κ είναι άπεκτος..εκεί στέλνει τα αυτοκίνητα ο τρικαλιώτης

p_rx-8
12-07-07, 09:11
Ευχαριστώ παιδιά

s_d δεν έχω bmw. Αλλά φαντάζομαι θα κάνει και άλλα... Θα πάω να τον δώ.

ekztage έχω ακούσει για αυτόν. Αλλά κανείς δεν θυμάται που ακριβώς είναι. Μήπως είναι ένας μύθος ;-)

Ευχαριστώ και πάλι

optostyle
12-07-07, 09:37
Παυλο σου εστειλα κατι με πμ..δε ξερω αν το πηρες κι αν εβγαλες ακρη

p_rx-8
12-07-07, 13:46
εγώ πάλι θα σου πρότεινα έναν στη τούμπα..έχω τρομερή απώλεια μνήμης αυτη την στιγμή κ δεν θυμάμαι ούτε οδό ούτε όνομα..είναι εκεί στο γήπεδο του πάοκ σε κάτι καφετέριες δίπλα..παράλληλη οδός με την γρηγορίου λαμπράκη..φίλιππος νομίζω λέγεται κ είναι άπεκτος..εκεί στέλνει τα αυτοκίνητα ο τρικαλιώτης

Τώρα θυμήθηκα ότι μου έιχαν προτείνει κάποιον Σωκράτη στην Κλεάνθους. Μήπως σου λέει κάτι;

Christos 330i ///M
12-07-07, 15:06
Τι χρωμα θες να το κανεις ρε φιλε ; ; ;

p_rx-8
12-07-07, 17:55
Δεν ξέρω ακόμα. Ψάχνομαι. Μάλλον κάτι σε ταμπά ή άμμου... Δεν θέλω την κλασσική διχρωμία.

sotiris 328i
14-07-07, 08:57
Δεν ξέρω ακόμα. Ψάχνομαι. Μάλλον κάτι σε ταμπά ή άμμου... Δεν θέλω την κλασσική διχρωμία.
Τι χρωμα ειναι το αμαξι σου φιλε?να δωσουμε μια ιδεα.

p_rx-8
14-07-07, 18:51
Κόκκινο. Αυτό που με απασχολεί όμως είναι να βρω κάποιον που θα κάνει καλή δουλειά.

ekztage
14-07-07, 20:38
η οδός διασταυρώνεται με την Κλεάνθους..Έχω πάει οπότε δεν είναι μύθος..θα το βρείς σίγουρα αν ψάξεις σε κείνη την οδό..Είναι βασικά δίπλα σε μια καφετέρια που λέγεται Brera..

BMW523i
15-07-07, 01:16
Έχω άκρη για δερμάτινο σαλόνι για οποιοδήποτε αυτοκίνητο σε τιμή πολύ κάτω από το να πας σαν ιδιώτης σε δυο κορυφαίες εταιρίες του χώρου αλλά δεν γνωρίζω αν έχουν Θεσσαλονίκη και δεν μπορώ ακόμη να σας πω ότι μπορώ να κανονίσω σε τιμή έκπληξη!

p_rx-8
15-07-07, 12:07
BMW523i
Για δεστο σε παρακαλώ, όταν μπορέσεις. Δεν βιάζομαι. Αν και από αντιπρόσωπο στη Θεσσαλονίκη κορυφαίας εταιρείας στο χώρο με τον οποίο μίλησα στο τηλ. δεν έχω και τις καλύτερες εντυπώσεις. Δεν ήξερε πόσο καιρό χρειάζεται, αν έχουν πατρόν, ήταν στο στυλ "φέρτο και βλέπουμε"...

ekztage
Άρα αυτός είναι. Οκ. Θα πάω ρίξω μια ματιά όταν κόψουν οι ζέστες.

Παίδες σας ευχαριστώ

ekztage
16-07-07, 15:38
Παρεπιμπτόντως θυμήθηκα το όνομα του " Θεόφιλος " :P
κάλλιο αργά παρα ποτέ χεχε:rofl2:

p_rx-8
16-07-07, 15:46
^Ωραίοςςςςς.... :-)

Christos 330i ///M
18-07-07, 12:15
Τελικα τι εγινε βρηκες ακρη ; ; ;

p_rx-8
18-07-07, 12:17
Όχι. Από Σεπτέμβριο θα το ψάξω. Τώρα έχει ακόμα πολλή ζέστη για δερμάτινα... :-)

Christos 330i ///M
18-07-07, 12:25
Σωστος . . .

Δεν παλευεται καλοκαιρατικα το δερμα . . .

sotiris 328i
19-07-07, 07:42
Σωστος . . .

Δεν παλευεται καλοκαιρατικα το δερμα . . .
Γιατι τον χειμωνα με κρυο νομιζεις οτι παλευεται?
και καλα που ειναι και τα θερμενομενα!

Christos 330i ///M
19-07-07, 17:35
Γιατι τον χειμωνα με κρυο νομιζεις οτι παλευεται?
και καλα που ειναι και τα θερμενομενα!

Τον χειμωνα παλευεται ρε Σωτο βαζεις κανενα μωρο για μπαξιμο και ιδρωνεις αντι να κρυωνεις . . .

m_sak
27-01-08, 23:33
Καλησπέρα.μιας και το δικό μου μωρό μετα απο 14 χρονια ζωής το σαλόνι άρχισε να παραδίνει πνεύμα θα ήθελα βοήθεια.

Έψαξα και βρήκα κανα δυο μαστόρια.

1)Στον ένα μαλιστα είχα αλλάξει την οροφη.ευχαριστημενος ειμαι.Αυτος μου λεει να αλλάξω τα δυο υφασματα στα καθίσματα με ένα παρόμοιο σχέδιο που εχουν τα πισω μου(πάλι ύφασμα)(τα πισω δεν θελουν καλη κατασταση) και τα πλαινα απο της πόρτες μιας και ξεκόλλησαν και αυτα.Ολα μαζι 400 ευρο.

2)Ψάχνοντας βρήκα έναν ο οποίος βάζει καλλύματα αφου ξεκοθμπώσει αυτα και τα περναει απο κάτω.δεν τα ραβει δηλαδη αλλα κουμπώνουν απο κάτω.Με το σχήμα της bmw και δίχωμα αμα θέλεις.Ο τύπος βάζει και δερμα και δερματίνη που μάλλον για εκει πάω.220 ευρο μπρος μπίσω χωρις πόρτες.αυτες λεω να τις κάνω στον άλλο

Για πείτε μου την γνώμη σας ρε παιδια.?να σημειώσω οτι είμαι απο θεσσαλονικη και ψάχνω για εδώ και όχι εκτός.
το αμάξι ε36 τετράπορτο μπλε μοντελο 94.φωτος στο γκαραζ.
ο ενας ειναι στα κορνερ στην δελφων και ο αλλος μποτσαρη στην οδο χειμμαρας αν τους ξερει κανεις.

m_sak
31-01-08, 16:04
Έχω και ακόμα μια ερώτηση.το πάτωμα αλλάζει?δηλαδη η μοκέτα που ειναι κάτω απο τα πατακια?