PDA

Επιστροφή στο Forum : 318 ci Vs Honda Civic


Simon
26-07-07, 18:17
Καλησπερα καταρχην.
Λοιπον, χτες παιδια πηγενα για νεα μακρη μια βολτα απο εθνικη, ολα καλα και ωραιω με 5η μεσα και 120 χαλαρα στην αριστερη λωριδα με αλα 2 ατομα μεσα.
Ξαφνικα βλεπω να ερχετε πισω μου ενας μαλιοκουβαρα ενα Ηonda civic μαυρο του 98 μοντ με πσευτο εξατμιση και μου ειχε παρη τα αυτια. εγω εκει σταθερα, αυτος επεμενε μου κολαγε και αρχιζω και εγω λεω δε γ@μιτε, να δουμε. το παταω οπως ειμαι με 5η, αρχιζω αναιβαινω 140 απο πισω αυτος παταω περισοτερο αρχιζε να χανει καροτσες εεε μετα παιδια οταν πηγα 170 τον αφησα 5 καροτσες πισω και μη πω περισοτερο. μετα επρεπε να στριψω. Δεν ξερω πως το βλεπετε αλλα εγω το ευχαριστηθηκα πολυ:rockon:. μποφρει να ηταν και υποδιεστερο σε δυναμη αλλα μου ερχοταν κ@υλομενος, τι να εκανα?:countdown ΑΥΤΑ:kissass:

str2004
26-07-07, 18:32
Ο τυπος προφανος το ειχε κανει "μπουρου" ....που σημαινει : 1400cc = 90HP ....ειχε αλλαξει και απο πολλαπλη και μετα σε 52Φ (εξωτερικη) ( εχουν κανει "μοδα" την "αλχημια" των VTI και στα ΑΠΛΑ 14αρακια ) ..... Στην ουσια του ειχαν μεινει καμια 80αρια αλογακια ξελιγωμενα , στο μοτερ του ( εξου και ο εκωφαντικος θωρυβος που προκαλουσε ) . Ερχοταν "φωρτομενος" και εσυ το "φρεναρισες" και με την σειρα σου τον "φοδραρισες".......με το πασο σου...χεχεεχεχε καλοοοοοοοο :)

E36 RULES!!
15-08-07, 18:13
Ο τυπος προφανος το ειχε κανει "μπουρου" ....που σημαινει : 1400cc = 90HP ....ειχε αλλαξει και απο πολλαπλη και μετα σε 52Φ (εξωτερικη) ( εχουν κανει "μοδα" την "αλχημια" των VTI και στα ΑΠΛΑ 14αρακια ) ..... Στην ουσια του ειχαν μεινει καμια 80αρια αλογακια ξελιγωμενα , στο μοτερ του ( εξου και ο εκωφαντικος θωρυβος που προκαλουσε ) . Ερχοταν "φωρτομενος" και εσυ το "φρεναρισες" και με την σειρα σου τον "φοδραρισες".......με το πασο σου...χεχεεχεχε καλοοοοοοοο :)


Xaxa... έτσι ειναι...:chair::chair::rofl2: Καλά του'κανες...

BILL007
15-08-07, 18:26
Εμα...Που πήγαινε ξυπόλιτος στα αγκάθια???χαχαχαχαχα!!!!Πάντως ένας φίλος στην παρέα μου πείρε το honda civic το καινουργιο το 1800 και έχω να πω παιδιά πως το μοτέρ του γαζώνει και ειδικά όταν πάρει μπρος και το VTEC,αρκετά ψηλά βέβαια,δεν τον πιάνεις...Γενικά,αν δεν έπερνα ΒΜW,Ηοnda θα έπερνα μετά στάνταρ...Πάντως που πήγαίνουν μερικοί και κολλάνε...400cc διαφορά και χωρίς τίποτα extra,χαμένος απο χέρι...χααχχαχαχααχ!!!!Ρε τι κάνουν μερικά παλικάρια...χαχααχαχ!!!!