PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 E36


valantis
28-07-07, 10:48
Γεια σας..... λοιπων ψαχνω προφιλακτιρες κ μαρσπιεδες ε36 cabrio Μ3 (oxi mpack) ολοι μου ζηταν 900-1000ε για μεταχειρισμενους k oi καινουργοι ημιτασιον βγενουν στα ιδια λ7 κ δεν ξερω τι να κανω...
μηπως ξερει κανεις που θα βρω ποιο φθηνους... ολο κ καποιος θα ειναι ψαγμενως παιδια βοηθεια... πρεπει να το κανω look Μ3 κ πολυ αργισα το εχω ιδη 3 μηνες... μετα φαναρια Hella...
κ μετα μοτερακι...
Α κ κατι ακομα βρηκα στο ebay ημιτασιον 440Ε ολο το πακετο κομπλε αλλα φοβαμε να παρω γιατι δεν ξερω τι θα μου στειλουν αν κ εχει φοτο...


http://cgi.ebay.de/3er-E36-BMW-SPOILER-SPORT-STOssSTANGEN-SCHWELLER-SET-NEU_W0QQitemZ170130897925QQihZ007QQcategoryZ40203Q QrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

spirosg
28-07-07, 13:50
Θα σου πρότεινα να μην προτιμήσεις imitation λύση. Αν ψάξεις λιγάκι κάτι θα βρείς. Π.χ. κάποιος φίλος/γνωστός που ήδη έχει λούκ αλλα θα φέρει αμάξι για να μεταμοσχεύσει τα μηχανικά μέρησ το δικό του, θα μπορέσει να σε "εξυπηρετήσει" σε τιμή αρκετά καλύτερη απο τα 1000 που ζητάνε.
Γενικά... ψάξου για κάτι γνήσιο.

B(3)M(1)W(8)is
29-07-07, 13:23
Γεια σας..... λοιπων ψαχνω προφιλακτιρες κ μαρσπιεδες ε36 cabrio Μ3 (oxi mpack) ολοι μου ζηταν 900-1000ε για μεταχειρισμενους k oi καινουργοι ημιτασιον βγενουν στα ιδια λ7 κ δεν ξερω τι να κανω...
μηπως ξερει κανεις που θα βρω ποιο φθηνους... ολο κ καποιος θα ειναι ψαγμενως παιδια βοηθεια... πρεπει να το κανω look Μ3 κ πολυ αργισα το εχω ιδη 3 μηνες... μετα φαναρια Hella...
κ μετα μοτερακι...
Α κ κατι ακομα βρηκα στο ebay ημιτασιον 440Ε ολο το πακετο κομπλε αλλα φοβαμε να παρω γιατι δεν ξερω τι θα μου στειλουν αν κ εχει φοτο...


http://cgi.ebay.de/3er-E36-BMW-SPOILER-SPORT-STOssSTANGEN-SCHWELLER-SET-NEU_W0QQitemZ170130897925QQihZ007QQcategoryZ40203Q QrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

καλησπερα φιλε μου. οσο αναφορα την απορια που εχεις σχετικα με το πακετο σποιλερ που υπαρχει στο e-bay θελω να σου πω οτι ο μηχανικος μου το παρηγγειλε για λογαριασμο μου και το εχω ηδη κουμπωσει επανω και ειναι αστερι!
μαζι με περαστικα και βαψιμο αγορα κτλ πηγε το μαλλι 800 ευρω!
τωρα οσα αναφορα την ποιοτητα φυσικα και δεν ειναι σαν τα γνησια αλλα ειναι ανθεκτικα!
αλλα προς τα καλη τι ειναι ο πονος...

Cabriolakias
29-07-07, 13:33
My friend!!!

Καταρχην Καλημερα!

Εχω να σου πω οτι.... οι προφυλακτηρες Μ πακ εμπρος και πισω δεν εχουν καμια απολειτος διαφορα με τους Μ3 εκτος απο τον εμπρος ο οποιος γινετε ιδιος με τον Μ3 κουμπονωντας απλα την γνησια σητα του Μ3 στα ιδια κλιπς που ειναι κουμπωμενα τα δυο φετακια του Μ πακ και βιδονωντας το πλαστικο μαυρο νυχι (παλι οριτζιναλ) απο κατω και εγινε γνησιος Μ3 χωρις καμια διαφορα! αυτα θα τα βρεις στην Λεοφορο Λιοσιον 152 οπου..... υπαρχει ενα μαγαζι με μεταχειρισμενα ανταλακτηκα μπεμβε οτιδηποτε! μπες στο γκαραζ μου και θα δεις το αμαξι πως αλλαζει ολοκληρο!

Ελπιζω να σε φωτεισα.....΄..:+1:

Stav
31-07-07, 11:49
Καταρχην ο συγκεκριμενος πωλητης δεν στελνει στο εξωτερικο....

Οσο για τα κομματια που ψαχνεις εχει παρει το ματι μου αγγελια στη χρυση ευκαιρια (η οποια μπαινει σχεδον σε καθε εκδοση αρα μαλλον προκειται για επαγγελματια παρα για ιδιωτη) στην οποια πωλουνται εμπρος κ πισω προφυλακτηρες καθως κ πλαινα προς 150 ευρω το κομματι...Παρε μια ΧΕ και ψαξτο....δεν χανεις τπτ...

REDNECK
31-07-07, 15:00
Επισης αν θες φαναρια Hella με τα angel eyes εχω ενα ζευγαρι τα οποια τα εβγαλα χτες το απογευμα απο το δικο μου Μ3 γιατι εβαλα τα γνησια τα δικα του τα μαυρα , ειναι αριστα και δουλευουν 100% χωρις χτυπηματα η' αλλα ελλατωματα . Πες μου αν τα θες γιατι ειχα σκοπο να τα βαλω στο ebay αποψε . Τιμη 250 ευρω κομπλε !
Μανος 6949204002
Ευχαριστω !

http://www.detroitcruisers.gr/forum/files/bimmerm3004_153.jpg

valantis
02-08-07, 22:08
File mono fanaria h exei k glasakia;

REDNECK
02-08-07, 22:22
Εχω τα φαναρια κομπλε και αμα θες παιρνεις και τα φλασακια τα λευκα τα γνησια οπως τα βλεπεις στην φωτογραφια !!!

valantis
08-08-07, 18:06
ξερει κανεις που θα βρω μεταχειρισμενα ανταλακτικα bmw στην θεσσαλονικη

-E36IS-
08-08-07, 23:28
Προσοχη οχι ΧΕ γιατι ο συγκεκριμενος ειναι (ιδιωτης) απατεωνας.Ενας φιλος εχει στειλει λεφτα και ακομα περιμενει..

billparas
05-09-07, 23:34
καλησπερα φιλε μου. οσο αναφορα την απορια που εχεις σχετικα με το πακετο σποιλερ που υπαρχει στο e-bay θελω να σου πω οτι ο μηχανικος μου το παρηγγειλε για λογαριασμο μου και το εχω ηδη κουμπωσει επανω και ειναι αστερι!
μαζι με περαστικα και βαψιμο αγορα κτλ πηγε το μαλλι 800 ευρω!
τωρα οσα αναφορα την ποιοτητα φυσικα και δεν ειναι σαν τα γνησια αλλα ειναι ανθεκτικα!
αλλα προς τα καλη τι ειναι ο πονος...

Με ενδιαφέρει και εμένα το σετ και μάλλον θα τα αγοράσω από Ebay και θα τα πάω σε κάποιον για τοποθέτηση. Αναγκαία συνθήκη να βρω κάποιον που ξέρει γεμανικά για να μου πει τι λέeι το κείμενο. Πόσο καιρό έκαναν να σου τα στείλουν και ποιο είναι το κόστος για τα μεταφορικά;

theo36
06-09-07, 08:29
Valantis Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις κάμποσα εύρω κ το μωρό σου κ να κανείς μια εκδρομουλα Αθηνά για ψώνια, εδώ σίγουρα αν το ψάξεις θα βρεις καλύτερες τιμές από θεσσαλονίκη
Π.χ. ιμιτασιόν προφυλακτήρας Μ3 μπροστινός άβαφος έχει περίπου 260 ευρω κομπλέ, νύχι για τον πίσω προφυλακτήρα αν δεν θες να τον αλλάξεις έχει 80 ευρω
Ιμιτασιόν πίσω προφυλακτήρα όταν έψαχνα δεν βρήκα κ τους αγόρασα καινούριους γνήσιους από BMW 1000… Για τα πλαϊνά δεν γνωρίζω τιμή αλλά αν βρεις ιμιτασιόν πρόσεχε στην τοποθέτηση τους μην καλύψεις δυο υδροροες που βρίσκονται 10εκ μπροστά από τους πίσω τροχούς κάτω από τον μασπιε, γιατί αν δεν φύγουν από εκεί τα νερά που μαζεύονται στο καπάκι της κουκούλας, θα τα βρεις όλα μέσα στο αμάξι.

billparas
12-09-07, 00:03
theo36 που πουλάνε αυτόν τον προφυλακτήρα , μέχρι στιγμής έχω βρεί με 320. Μπορείς να μου πεις το κατάστημα, αν όχι εδώ σε pm
thanks

valantis
12-09-07, 00:08
billparas πωλειτε ολοκληρο το σετ 700ε ολα γνησια απο μ3 προφυλακτιρας μπρος-πισω-μαρσπιεδες..

vasilis-E36
12-09-07, 12:15
billparas πωλειτε ολοκληρο το σετ 700ε ολα γνησια απο μ3 προφυλακτιρας μπρος-πισω-μαρσπιεδες..

μπορείς να μου στείλεις ενα πμ που πουλιούνται αυτά αν είναι εύκολο?

thanassis
12-09-07, 18:26
ξερει κανεις που θα βρω μεταχειρισμενα ανταλακτικα bmw στην θεσσαλονικη

ναι, έχει αρκετά μαγαζιά....τα περισσότερα είναι στο βαρδάρι, αλλά είναι και ο Παπαδόπουλος και ο Στρατουδάκης....

Christos 330i ///M
12-09-07, 18:29
ναι, έχει αρκετά μαγαζιά....τα περισσότερα είναι στο βαρδάρι, αλλά είναι και ο Παπαδόπουλος και ο Στρατουδάκης....


Θαναση αν ξεκινησεις να πεις δεν θα σταματας . . .

Το θεμα ειναι να ειναι καλο σε ολα :bigthumb::bigthumb:. . .

thanassis
12-09-07, 18:40
Θαναση αν ξεκινησεις να πεις δεν θα σταματας . . .

Το θεμα ειναι να ειναι καλο σε ολα :bigthumb::bigthumb:. . .

ναι..... τα μετρητά....(με π.μ. κάνω τέτοιου είδους σχόλια!! και έστειλα το Βαλάντη λεπτομέρειες)

billparas
12-09-07, 22:08
billparas πωλειτε ολοκληρο το σετ 700ε ολα γνησια απο μ3 προφυλακτιρας μπρος-πισω-μαρσπιεδες..

Που τους βρίσκω, κατάτημα ή ιδιώτης, μπορείς να μου στείλεις πμ με πληροφορίες;