PDA

Επιστροφή στο Forum : s 2000 vs m3


tomidis
10-09-07, 20:28
s 2000 vs m3
http://www.youtube.com/watch?v=2k-5PxL4K4U

nassosbmw1
10-09-07, 20:54
s 2000 vs m3
http://www.youtube.com/watch?v=2k-5PxL4K4U


!!!!!!!!!!!!!!!!!

:dblthumb2

ποιό νάταν το Μ3 ΟΕΟ;

valantis
10-09-07, 21:15
poio htan to m3;

sheriff
10-09-07, 21:24
αυτος που ειναι πισω ειναι ο Μ3ας

MaSt0RaS
10-09-07, 21:38
for sure...

saikoE39
10-09-07, 22:41
Kαλα να ειναι μονο ΦΠΕ το S2k....δεν παιζει...........και να ριχνει στο Μ3..........
Εκτος και αν παταει με κανα Μ3 Ε30........
Eλα τα 330 ορματε.....:bricks1:
Σιγα ρε φιλε το ανοιγμα που μας εβαλες..........οκ το Μ3 πατησε φρενο.......ετσι για να χαρει ο Μαχαιρας.......:ices_ange

EVANGELOS
11-09-07, 16:55
Aπό που , για πόσο , με ποιούς ???????

Αν δε γραφεί κάπου να μπορεί απαντήσει ο κάθε ενδιαφερόμενος δεν έχει νόημα ... Αν είναι έτσι πατάω κι εγώ με τον Πάνοζ ... και λέω Μ3 Ε46 με πρόγραμμα ... με Μ5 Ε60 ... κάθεται ο Πάνοζ να χάσει και φωνάζει ο Σάντο έλα ρε πουτ@ν@ Ευάγγελε ...

p.s. O Φωτεινέλης ακούγεται στο βίντεο ???????????

alexcsl
11-09-07, 17:11
Δώσε στοιχεία για την κόντρα.

EddieX
11-09-07, 22:35
Καλα ρε Tomidi, δεν ντρεπεσαι? Ελπιζω να καταλαβες και ποιος ειμαι... (Ninja)!

Spyros
12-09-07, 08:03
Αρχισανε τα οργανα.................

optostyle
12-09-07, 09:02
Κρατηστε τη συγκεκριμενη κοντρα σε ενα επιπεδο...........ειναι σημαντικη

streetracing
12-09-07, 10:49
εγω παντως το s2000 του power me ta 300+
που ειχαμε ανοιξει κερατεα 2 φορες απο 2ες ημουν αρκετα μπροστα,κ η κοντρα ειχε γραφτει κ στο dragster.gr

Chris316
12-09-07, 11:13
S2000 και Μ3??? Τα 2 πιο αγαπημένα μου αυτοκίνητα. Καλό το Honda. Πάρα πολύ καλό θα έλεγα. Ίσως το καλύτερο αλλά το καλύτερο στην κατηγορία του.
Τώρα αν το ''πειράξεις'' τι να πω??? Πάλι στην ίδια κατηγορία πρέπει να παίζεις. Παιδιά κακά τα ψέματα να σας πω τι πιστεύω?? Πάρε ένα αμάξι και κάνε ανοίγματα αφού σου αρέσει. Φτιάξτο αφού σου αρέσει και μηχανικά. Αλλά βρες και κάποιον στην ίδια κατηγορία να κοντραριστείς. Όχι με άλλα μαμά αυτοκίνητα. Γιατί αν θεωρήσουμε ότι ''πειράζεις'' ένα S2000 για να πατάς με Μ3 μαμά γιατί να το κάνεις??? Πάρε τα λεφτά και πάρε το Μ3....
Διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά τα μαμά με τα μαμά και τα πειραγμένα με τα πειραγμένα. ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ

oldcarskickass
12-09-07, 12:03
s 2000 vs m3
http://www.youtube.com/watch?v=2k-5PxL4K4U

Το Μ3 πως και δεν ακούγεται;

psimos
12-09-07, 12:26
Τι m3 ηταν αυτο ρε παιδια Ε30 ? Γιατι εαν ηταν Ε46 δεν ειναι λιγακι δυσκολο? Λεω εγω τωρα...

EddieX
12-09-07, 12:31
Το Μ3 πως και δεν ακούγεται;

Μαλλον θα κοιματε... :p:
Ενταξει παιδια, ειπαμε, οχι το S2000 δεν παει καλυτερα απο Μ3 Ε46, εκτος αμα ειναι τουρματο - κομπρεσσορατο η το S2000 (J's Racing) Του Power που αναφερθηκε... αλλα υπαρχουν και κουλοι. Εχω δει Ζ3 2.0 6V να πηγαινει μπροστα απο Μ3 Ε46 στα λιμανακια... Ο aggelos_xr ξερει ;). Η Κοντρα παντως ισχυει και φαινεται οτι το BMW ειναι πισω!

oldcarskickass
12-09-07, 12:33
Μαλλον θα κοιματε... :p:
Ενταξει παιδια, ειπαμε, οχι το S2000 δεν παει καλυτερα απο Μ3 Ε46, εκτος αμα ειναι τουρματο - κομπρεσσορατο η το S2000 (J's Racing) Του Power που αναφερθηκε... αλλα υπαρχουν και κουλοι. Εχω δει Ζ3 2.0 6V να πηγαινει μπροστα απο Μ3 Ε46 στα λιμανακια... Ο aggelos_xr ξερει ;). Η Κοντρα παντως ισχυει και φαινεται οτι το BMW ειναι πισω!


A kill is a Kill φίλε μου και εδώ το S2000 είναι μπροστά, και εννοείται υπάρχουν και κουλοί.

streetracing
12-09-07, 12:34
απο ποιο Μ3 ηταν μπροστα το s2000του power?

EddieX
12-09-07, 12:37
απο ποιο Μ3 ηταν μπροστα το s2000του power?

Δεν εισαι φιλε μου το μοναδικο Μ3 Ε46 που παιζει στην Ελλαδα οποτε δεν μπορεις να ξερεις... Αλλα για να μαθαινεις κιολας, οριστε και αλλο ενα βιντεο απο το συγκεκριμενο S2000.

http://www.youtube.com/watch?v=CdRuRJJgjl0

Και επειδη ξερω κιολας, δεν ειναι και το μοναδικο Μ3 που εχει πατησει...

streetracing
12-09-07, 12:40
no problem
ετσι κι αλλιως απο εμενα πισω ηταν...

EddieX
12-09-07, 12:42
no problem
ετσι κι αλλιως απο εμενα πισω ηταν...

Ναι βρε παιδι μου, δεν σας γνωριζω ολους (ακομα τουλαχιστον μεχρι να μπορεσω να παρω και εγω ενα Μ3 Ε46). Αλλα οχι και "Απο ποιο Μ3 ηταν μπροστα...;"

manosm3
12-09-07, 12:44
Ναι βρε παιδι μου, δεν σας γνωριζω ολους (ακομα τουλαχιστον μεχρι να μπορεσω να παρω και εγω ενα Μ3 Ε46). Αλλα οχι και "Απο ποιο Μ3 ηταν μπροστα...;"

Κακο ηταν που ρωτησε;;;

EVANGELOS
12-09-07, 12:50
Φίλε ΈντυΧ επειδή δεν είμαστε όλοι χθεσινοί ... ανεβάζεις 2 βίντεο ...

Στο πρώτο δε μας λες που τελειώνει η κόντρα ... από που ξεκινήσατε ... τι φοράει το S2k , τι Μ3 Ε46 είναι ... (άσε που δε φαίνεται καν αν είναι Μ3...)
Στο δεύτερο που καταλάβαμε που είναι το πάτημα , αλλά ... πάλι δε μας λες αν πατήσατε από στάση όλη την απόσταση (που πολύ αμφιβάλλω) και πάλι δεν αναφέρεσαι καθόλου τι φοράει το Χόντα κλπ κλπ ...

Και κάποιος άλλος είχε παλαιότερα εφαρμόσει τη μέθοδο ... πάρτε βίντεο ... δεν κάνω σχόλια ... και τελικά αποδείχθηκε ότι τα πράγματα δεν ήταν όπως φαίνονταν...;)

Και μόνο η παρατήρηση του παιδιού στη γέφυρα ... "μπροστά είναι μπράβο..." ... χαλαρά ... κάτι λέει ... αν ΦΠΕ S2K ήταν μπροστά από Μ3 Ε46 φανάρι-γέφυρα ... μάλλον θα ούρλιαζε όπως και στο 1ο βίντεο ...

bmw316turbo
12-09-07, 12:54
Απο οτι εχω διαβασει υπαρχει ενα j's γλυφαδιοτικο s2000 που εχει βγαλει 315 στροφαλο? Απο το βαρος και μονο που εναι γυρω στα 150 κιλα πιο ελαφρυ δεν θεωρω οτι ειναι δυσκολο να περασει ενα Μ3 ε46 .Που ξερετε αν αυτο μπορει να φοραγε και μπουκαλι?
Στην ελλαδα ολα ειναι πιθανα. Λογος για συζητηση να γινεται χωρις αντιπαραθεσεις...

EVANGELOS
12-09-07, 13:03
Απο οτι εχω διαβασει υπαρχει ενα j's γλυφαδιοτικο s2000 που εχει βγαλει 315 στροφαλο? Απο το βαρος και μονο που εναι γυρω στα 150 κιλα πιο ελαφρυ δεν θεωρω οτι ειναι δυσκολο να περασει ενα Μ3 ε46 .Που ξερετε αν αυτο μπορει να φοραγε και μπουκαλι?
Στην ελλαδα ολα ειναι πιθανα. Λογος για συζητηση να γινεται χωρις αντιπαραθεσεις...

εγω παντως το s2000 του power me ta 300+που ειχαμε ανοιξει κερατεα 2 φορες απο 2ες ημουν αρκετα μπροστα,κ η κοντρα ειχε γραφτει κ στο dragster.gr

Aυτό το διάβασες ??? μιλάμε για το ίδιο Χόντα και για Μ3 Ε46 με πρόγραμμα ...

EddieX
12-09-07, 13:09
Το Honda του 1ου βιντεο ειναι αλλο απο το Honda του 2ου βιντεο.

bmw316turbo
12-09-07, 13:11
Aυτό το διάβασες ??? μιλάμε για το ίδιο Χόντα και για Μ3 Ε46 με πρόγραμμα ...

Νομιζω αν δεν κανω λαθος οτι προκειται για διαφορετικα honda.
Αν θυμαμαι καλα το ενα ηταν σαν promotion στο ελληνικο με τα αυτοκολητα των φρενων endless και εβγαζε 280-290 με εξοδο στο 0-400 13.9 sec που τον ειχε κανει το χρονο μη συναγωνιζομενος και το αλλο το ειχε κανει παρουσιασει το power προσφατα με ετοιμο κινητηρα j's στα 2300 κυβικα απο ιαπωνια στα 313 αλογα με χρονο στο 0-400 κατω απο 13.8Ισως και να προκειται και για ιδιο μοτερ που αργοτερα βελτιωθηκε και αλλο.Ολα αυτα με επιφυλαξη.Ειδα- ακουσα.

manosm3
12-09-07, 13:11
Ενα s-2000 με καρμπονιες που κυκλοφορει τι μερος του λογου ειναι;
Υ/Γ: Κακο ειναι που ρωτησε με ποιο Μ3 πατησε;

saikoE39
12-09-07, 13:12
Βαγγο....υπαρχει και αλλο JS.......
Αλλα μαλλον την ιδια δυμανη θα εχουν.........
S2000 χωρις υπετροφοδοτιση,,,δεν ειναι μπροστα απο Μ3....αλλα ουτε και απο 330.....

EddieX
12-09-07, 13:15
http://www.powermag.gr/v2//index.php?option=com_content&task=view&id=656&Itemid=53

Οριστε και για να μην ψαχνεις...

EddieX
12-09-07, 13:20
S2000 χωρις υπετροφοδοτιση,,,δεν ειναι μπροστα απο Μ3....αλλα ουτε και απο 330.....

Μην εισαι τοσο σιγουρος...

EddieX
12-09-07, 13:22
Ενα s-2000 με καρμπονιες που κυκλοφορει τι μερος του λογου ειναι;
Υ/Γ: Κακο ειναι που ρωτησε με ποιο Μ3 πατησε;

Μαλλον ειναι επιθετο...
Κακο δεν ειναι, γι αυτο εγω απλα απαντησα... Κακο ειναι που απαντησα με ποιο Μ3 πατησε...? :rofl2:

Christos 330i ///M
12-09-07, 13:25
Για τα 330 θα ειναι μπροστα . . .

Και αυτο με επιφυλαξη παιζει μεγαλο ρολο ο οδηγος στην συγκεκριμενη κοντρα . . .

Αλλα για Μ3 46 το παιχνιδι ειναι χαμενο απο χερι . . .

Μιλαμε για μαμα ετσι . . .

Αν ειναι κομπρεσερ και αν και αν τοτε το θεμα παλι αλλαζει . . .

Οπως ειπαν και τα παιδια ποιο πανω το Μ3 στην πρωτη κοντρα κοιμαται . . .

Μηπως ηταν κανενα 328-330 Ε46 ??? με καλο look M3 παιζουν πολλα . . .

shido
12-09-07, 13:28
μην εισαι σιγουρος για το 330 που λες γιατι υπαρχουν πολλα,οπως πολλα s2k .

bmw316turbo
12-09-07, 13:34
eddiex μηπως λες πολλα για 320 τροχο το honda?????
Χωρις μπουκαλι και απο 2200cc ειναι απιθανο να βγαλει τοσα πολλα με συμβατικη τεχνολογια και να οδηγειται σε δρομο??

EddieX
12-09-07, 13:36
eddiex μηπως λες πολλα για 320 τροχο το honda?????
Χωρις μπουκαλι και απο 2200cc ειναι απιθανο να βγαλει τοσα πολλα με συμβατικη τεχνολογια και να οδηγειται σε δρομο??

Τροχο ειπα? Συγνωμη! Στροφαλο εννοουσα, ειναι 280 τροχο, σορρυ. My mistake!

Christos 330i ///M
12-09-07, 13:38
Eddie . . .

Οπως ξερεις το πρωτο βιντεο ηταν χαζομαρα ναι η οχι ; ; ;

Ξερω δεν το εβαλες εσυ . . .

Αλλα τι περιμενες να πουμε ολοι μπραβο σε κατι που δεν γινεται ; ; ;

EddieX
12-09-07, 13:42
Οχι και δεν γινεται... γινεται. Απλα ειπα οτι υπαρχουν και κουλοι. Και σου λεω ειδα Zastava να παταει S2000 αλλα το οδηγουσε η μανα μου, και αυτο γινεται (πλακα κανω). Αλλα σε καποια πραγματα μην ειμαστε απολυτοι.

EVANGELOS
12-09-07, 13:45
1. Ναι, διαφορετικα ειναι
P.S. Εστειλα link για να καταλαβεις.
2. ΟΚ no prob
3. Κοβεται? Το Μ3 στο 2ο βιντεο ειναι του Θοδωρη απ' οτι ξερω.
4. Εβαλα το βιντεο γιατι ρωτησες ποιο Μ3 πατησε... Κανω λαθος?
5. Μαλλον δεν τα πας καλα με τα μαθηματικα. 2 S2k εχουν ειπωθει σε ολη την συζητηση. Ενα του 1ου βιντεο που εγω λεω κατα την γνωμη μου οτι αυτος με το Μ3 ηταν κουλος και ενα το full J's που εστειλα και link για να δεις ποιο ειναι που ριχνει σε Μ3 που ανεφερα ποιο πανω? Ποιο ειναι το 3ο?
6. Τι αλλο... Παλι Honda...

Λοιπον παιδια, το ονειρο μου ειναι ενα Μ3 Ε46 αλλα μην ειμαστε κομπλεξικοι. Οπως ειπα παντα θα υπαρχουν καλυτερα αυτοκινητα. ΠΑΝΤΑ! Και για το κομπλεξ που ειπα, φαινεται, πεσατε ολοι και πουλανε, ειρωνεια, κοροιδευουν και τα λοιπα...

3.Το ότι κόβεται και στο 2ο βίντεο ... το είδαμε από τη στιγμή που και ο τύπος στη γέφυρα ρωτάει ... "μπροστά ήταν το Χόντα ε ???"
Άρα αν το JS 315 hp είναι μισό αμάξι μπροστά από το ΜΑΜΑ Μ3 του Θοδωρή ...

Άρα πόσταρες βίντεο με το JS 315 hp με το μαμά Μ3 Ε46 του Θοδωρή ... έπρεπε να φτάσουμε στα 100 πόστ για να μας το πεις ???

Τώρα θα μας πει και ο Θοδωρής και τη γνώμη του ...

4. Ναι αλλά εγώ ρώτησα με ποιό Μ3 πάτησε στο ΠΡΩΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ... μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις ....:confused:

5. Το ότι το Χόντα στο 2ο βίντεο είναι το JS μας το είπες ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ... και το βίντεο για αμάξι 1280 κιλά 315 άλογα ΔΕΝ είναι πολύ υπέρ του ...

6. Καλώς ... μόνο Χόντα ... :cheers:

Το ποιός ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ με τα βίντεο στο πουθενά χωρίς επεξηγήσεις κλπ κλπ .... το κατάλαβαν ΟΛΟΙ ...

p.s. Kαλή και ακομπλεξάριστη υπογραφή φίλε EddieX :clap:

Nick_compact
12-09-07, 13:53
Ηρεμήστε λίγο, θα είναι κρίμα να κλειδωθεί το Thread. Εγώ δεν βλέπω κόμπλεξ στην υπογραφή του, αλλά περισσότερο "πείραγμα" και χαβαλέ, το κόμλπεξ είναι ο τρόπος με τον οποίο πετάχτηκαν τα video μέσα στο forum , και καλά...

Cayman S
12-09-07, 13:57
Φυσικα και υπαρχει S2000 απο 2200 να βγαζει 315ps.Το θεμα ειναι οτι και εκεινο τελικα οταν ειχε ερθει Κερατεα ηταν πισω απο Μ3!Πιστευω για την συγκεκριμενη μετατροπη οτι το αμαξι ηταν παρα πολυ καλο αλλα το setup ηταν για πιστα καθαρα μιας και η j's εκει εχει πιο πολυ το μυαλο της.To λεω αυτο για το setup γιατι το συγκεκριμενο αυτοκινητο δεν στροφαρε πολυ οσο θα μπορουσε!Υπαρχει και αλλη μετατροπη απο την j's με πιο μεγαλο στροφαρισμα!
Εγω λεω να το φερεις να γινουν παλι τα πατηματα να δεις!

EddieX
12-09-07, 13:58
3.Το ότι κόβεται και στο 2ο βίντεο ... το είδαμε από τη στιγμή που και ο τύπος στη γέφυρα ρωτάει ... "μπροστά ήταν το Χόντα ε ???"
Άρα αν το JS 315 hp είναι μισό αμάξι μπροστά από το ΜΑΜΑ Μ3 του Θοδωρή ...

Άρα πόσταρες βίντεο με το JS 315 hp με το μαμά Μ3 Ε46 του Θοδωρή ... έπρεπε να φτάσουμε στα 100 πόστ για να μας το πεις ???

Τώρα θα μας πει και ο Θοδωρής και τη γνώμη του ...

4. Ναι αλλά εγώ ρώτησα με ποιό Μ3 πάτησε στο ΠΡΩΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ... μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις ....:confused:

5. Το ότι το Χόντα στο 2ο βίντεο είναι το JS μας το είπες ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ... και το βίντεο για αμάξι 1280 κιλά 315 άλογα ΔΕΝ είναι πολύ υπέρ του ...

6. Καλώς ... μόνο Χόντα ... :cheers:

Το ποιός ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ με τα βίντεο στο πουθενά χωρίς επεξηγήσεις κλπ κλπ .... το κατάλαβαν ΟΛΟΙ ...

p.s. Kαλή και ακομπλεξάριστη υπογραφή φίλε EddieX :clap:

3. Ναι νομιζω οτι αυτο το βιντεο ειναι με το Μ3 του Θοδωρη! Χερι στην φωτια δεν θα βαλω βεβαια αλλα ας μας πει και ο Θοδωρης. Δεν το λεω καπως αλλα ουτε και τον Θοδωρη ξερω!

Και δεν νομιζω να φτασαμε τα 100 ποστ ακομα. :p:

4. Με ποιο Μ3 πατησε στο ΠΡΩΤΟ βιντεο...? Δεν μυρησα τα νυχια μου, με συγχωρεις... Απλα ξερω ποιανου ειναι το S2k.
5. Δεν ειναι πια 1280 κιλα αλλα οκ!
6. Οχι Honda... MPower for ever! Δεν το λεω ουτε και αυτο καπως.
7. ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ ΤΟ 1ο ΒΙΝΤΕΟ. ΟΥΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ! Εβαλα το 2ο επειδη ρωτηθηκα κατι. Πω,Πω κολλημα! Λες και ειπα οτι S2000 ειναι μπροστα απο Μ3 (εκτος αμα ο αλλος ειναι τουβλο)!

P.S. Την υπογραφη θα την αλλαξω οταν και αμα μπορεσω να παρω Μ3. Και ειναι Χρονια ετσι, δεν μου ειπε κανενας τοσο καιρο τιποτα. Σε πειραζει, μηπως θες να την αλλαξω?

EddieX
12-09-07, 13:59
Ηρεμήστε λίγο, θα είναι κρίμα να κλειδωθεί το Thread. Εγώ δεν βλέπω κόμπλεξ στην υπογραφή του, αλλά περισσότερο "πείραγμα" και χαβαλέ, το κόμλπεξ είναι ο τρόπος με τον οποίο πετάχτηκαν τα video μέσα στο forum , και καλά...

Ευχαριστω πολυ Nick για την υπογραφη που ανεφερες, ετσι ειναι οπως το λες, δεν το λεω καπως και απλα το εχω καιρο ετσι. Προς Θεου!

bmw316turbo
12-09-07, 14:12
[QUOTE=EVANGELOS;137392]Ρε φίλε έχεις κάνει 10 ποστ και μας την λες :

Πάντως αν δεν ξέραμε και κάποιοι από εδώ μέσα λίγα πράγματα θα έμενε η εντύπωση ότι μαμά S2K ήταν μπροστά από Μ3 Ε46 στην Κερατέα ....

Αυτο ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ.....ΠΙΠΕΡΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ.
Παντως το παιδι (eddiex) δεν νομιζω οτι προκαλεσε ή φανηκε οτι ηταν για να ειρωνευτει καποιον-ους

EVANGELOS
12-09-07, 14:12
Relax, όλοι ξερουμε τι εστί Μ3 και τι S2000. Μην τρελαίνεσαι.

:scratchch ... :D .... :idea: .... :drive2:

Kαλό ...

oldcarskickass
12-09-07, 14:20
Βασικά πρέπει εδώ μετά την μέτρηση 0 - 100 στα τουτού μας, ή 0 - 400 να βάλουμε και μέτρηση 0 - 10 σελίδες για κάποια thread.

Πιστεύω θα είμαστε πρωτοπόροι.


Πάντως δε καταλαβαίνω το κόλλημα ορισμένων (δε μιλάω συγκεκριμένα) να έχουν εργαλεία που άλλοι (εγώ πχ) να τα βλέπουμε σαν εργαλεία και το πιο σημαντικό προτέρημα που βλέπουν οι οδηγοί τους να είναι το αν παιρνάν το τάδε ή το δείνα πειραγμένο ή μη όχημα.

Έλεος ρε παιδιά γράψτε ένα θέμα με θέμα ανάβαση δίχως αύριο, κάτι τέτοιο, δε βαρεθήκατε κάθε τρεις και λίγο να γράφετε ΜΌΝΟ για ευθείες.

Τελικά το πρώτο Σ2Κ μάθαμε τι ήταν;

Christos 330i ///M
12-09-07, 14:25
Οχι και δεν γινεται... γινεται. Απλα ειπα οτι υπαρχουν και κουλοι. Και σου λεω ειδα Zastava να παταει S2000 αλλα το οδηγουσε η μανα μου, και αυτο γινεται (πλακα κανω). Αλλα σε καποια πραγματα μην ειμαστε απολυτοι.



Ξερεις πως το εννοω . . .

Τεσπα . . .

Απλα ειναι δυνατον να μην φουντωσεις με το συγκεκριμενο βιντεο ; ; ;

Και ουτε ιχνος ηχου Μ3 46 που αυτο και σε ρελαντι οργιαζει . . .

EVANGELOS
12-09-07, 14:26
Ηοnda S2000 : 2200cc STROKER KIT, 315 hp , 1200 kg , motor shipped from japan ...

E όοοοοοχι και ΥΠΕΡ-ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ .... μαμά .... :D

Δώσε δύναμη .... καλά το πας :bowdown:

p.s. Aυτα γράψτα σε κανένα φόρουμ για φυσιολάτρες - ορειβάτες ... που δε ξέρουν τα παιδιά ... μπορεί και να σε πιστέψουν ....

EVANGELOS
12-09-07, 14:34
...Eυάγγελε δεν είναι και πολύ φτιαγμένο το s2000. Μαμά είναι. Απλά το πιο δυνατό ατμοσφαρικό s2000 στην Ελλάδα.

Τελικά δεν υπάρχουν βελτιωμένα αμάξια στην Ελλάδα ... ειδικά τα χοντάκια είναι ΟΛΑ ΜΑΜΑ ... θα σας στείλω κανά λινκ με βελτιώσεις ...

Κατά αρχάς θέλει άλλο θερμοστάτη το S2000 ... +50 άλογα
μετά βάζουμε καλά λάδια ... άλλα 50 άλογα ...

κλπ κλπ

:smashtard:banghead:

Dim77
12-09-07, 14:35
Σταματήστε βρε παιδιά! καλά λέει ο Insane.
Είναι μαμά mugen 2.2 στη κατηγορία GT300 του JGTC
αχαχαχα
Ετσι το βγάζει! 315 άλογα!!
Τέλοςςςςς

Υ.Γ. Χωρίς πλάκα το S2000 είναι από τα αγαπημένα μου αυτοκίνητα.

EddieX
12-09-07, 14:45
Ναι φιλε μου Χρηστο! Καταλαβα πως το εννοεις! Εννοειτε και εγω το λεω 1ος και το ξαναλεω, οχι δεν παιζει S2k ΦΠΕ μονο να ριξει σε M3 E46.

Christos 330i ///M
12-09-07, 14:50
Ναι φιλε μου Χρηστο! Καταλαβα πως το εννοεις! Εννοειτε και εγω το λεω 1ος και το ξαναλεω, οχι δεν παιζει S2k ΦΠΕ μονο να ριξει σε M3 E46.

Οκ φιλος . . .

Και που σαι . . .

Κοιτα να παρεις γρηγορα Μ3 . . .

Γιατι δεν σε βλεπω καλα με τα japan:drive2::drive2::drive2: . . .

EddieX
12-09-07, 14:54
Φιλε μου Ευαγγελε εννοουσα πριν που ειπα για το Υπερ-Φτιαγμενο οτι δεν ειπα εγω κατι τετοιο. Ξερω ποσο φτιαγμενο ειναι, απλα δεν χρησιμοποιησα αυτην την εκφραση εγω! Δεν πειραζει εγω ειπα κατι απλο χωρις να θελω να θειξω και να ξεκινησω αντιπαραθεση. Δεν μπηκα σε αυτο το club - forum για να την λεω για το αμαξι μου κτλ. Απλα πεσατε ολοι να με φατε και δεν εχετε καταλαβει οτι συμφωνω μαζι. Τεσπα, κριμα που δεν με καταλαβαινετε.

Nick_compact
12-09-07, 14:54
Ναι φιλε μου Χρηστο! Καταλαβα πως το εννοεις! Εννοειτε και εγω το λεω 1ος και το ξαναλεω, οχι δεν παιζει S2k ΦΠΕ μονο να ριξει σε M3 E46.

Φιλικά, δεν ξερω και το όνομα σου, κανένα S2k ατμόσφαιρα χωρις να ψεκάζει δεν είναι εμπρός από Μ3. Εξαίρεση περιπτώσεις με stroker σαν αυτή... Που όμως δεν πρέπει να καμαρώνει που πάει κόπιες με μια μαμά Μ3, με τοσο χρημα στο μοτέρ. Άποψη μου πάντα.

EddieX
12-09-07, 14:55
Οκ φιλος . . .

Και που σαι . . .

Κοιτα να παρεις γρηγορα Μ3 . . .

Γιατι δεν σε βλεπω καλα με τα japan:drive2::drive2::drive2: . . .

Μακαρι φιλε μου, θα προσπαθησω παντως γιατι δεν μπορω να το εχω παντα ονειρο...

EddieX
12-09-07, 14:58
Φιλικά, δεν ξερω και το όνομα σου, κανένα S2k ατμόσφαιρα χωρις να ψεκάζει δεν είναι εμπρός από Μ3. Εξαίρεση περιπτώσεις με stroker σαν αυτή... Που όμως δεν πρέπει να καμαρώνει που πάει κόπιες με μια μαμά Μ3, με τοσο χρημα στο μοτέρ. Άποψη μου πάντα.

Ναι, και εγω μονο αυτη ξερω την περιπτωση. Απλα εγω ειπα οτι ο ανθρωπος μπορουσε να ειχε και Μ3 csl αμα ηθελε, απλα εδειξε την αγαπη του σε ενα αμαξι και το εφτιαξε για παρτυ. Και Porsche να ειχα απλα μερικα πραγματα τα παραδεχομαι!

EVANGELOS
12-09-07, 14:59
Είδατε τώρα που έγινε επεξήγηση τι είναι η κόντρα και που έγινε και με τι αμάξια ΠΩΣ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ??????????

Για αυτό εγώ ρώτησα και στο 1ο βίντεο ... ρε φίλε Τομίντι πες μας καμιά λεπτομέρεια ...

Δεν είναι σωστό να "πετάς" ένα βίντεο 3 σεκ χωρίς σχόλια και να λες βγάλτε συμπεράσματα ....

Να θυμίσω το "φορτηγό" ??? το "corvette" ???

Tέσπα ... να γίνουν οι χαλαρώσεις ...

Christos 330i ///M
12-09-07, 15:02
Μακαρι φιλε μου, θα προσπαθησω παντως γιατι δεν μπορω να το εχω παντα ονειρο...



Με το καλο αγορινα . . .

Το καλο πραμα αργει να γινει . . .

Αλλα οταν γινει :kissass::kissass::kissass:; ; ;

EddieX
12-09-07, 15:07
Είδατε τώρα που έγινε επεξήγηση τι είναι η κόντρα και που έγινε και με τι αμάξια ΠΩΣ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ??????????

Για αυτό εγώ ρώτησα και στο 1ο βίντεο ... ρε φίλε Τομίντι πες μας καμιά λεπτομέρεια ...

Δεν είναι σωστό να "πετάς" ένα βίντεο 3 σεκ χωρίς σχόλια και να λες βγάλτε συμπεράσματα ....

Να θυμίσω το "φορτηγό" ??? το "corvette" ???

Tέσπα ... να γίνουν οι χαλαρώσεις ...

Αμα δεν αρπαζοσουνα στα καπακια θα καταλαβενες και πολυ πιο νωρις. Και τον τροπο μου που ειναι φιλικος και το βιντεο (το δικο μου τουλαχιστον). Καλη συνεχεια παιδακια και παντα με το πλαι!

Nick_compact
12-09-07, 15:08
Εγώ τον καταλαβαίνω, και καταννοώ την αγάπη του προς το όχημα, αφού και εγώ το λατρεύω παρότι BMWδάκιας. Έτσι είναι η τρέλα της βελτίωσης. Δεν πάει με την λογική.

EVANGELOS
12-09-07, 15:12
Εγώ τον καταλαβαίνω, και καταννοώ την αγάπη του προς το όχημα, αφού και εγώ το λατρεύω παρότι BMWδάκιας. Έτσι είναι η τρέλα της βελτίωσης. Δεν πάει με την λογική.

Ρε Νίκο τι σχέση έχει αυτό ????????

Είναι σα να σου δείξω βίντεο την Αθήνα και να λέω ωράια η Πάτρα ... έχει σχέση αν αγαπάς την Αθήνα για να πεις ... κάτι δεν παέι καλά ...:icon36:
οι φίλοι μας έπρεπε να είναι πιό επεξηγηματικοί ....

p.s. To S2000 είναι τούμπανο ... όλοι συμφωνουμε ...

Nick_compact
12-09-07, 15:43
Ρε Νίκο τι σχέση έχει αυτό ????????

Είναι σα να σου δείξω βίντεο την Αθήνα και να λέω ωράια η Πάτρα ... έχει σχέση αν αγαπάς την Αθήνα για να πεις ... κάτι δεν παέι καλά ...:icon36:
οι φίλοι μας έπρεπε να είναι πιό επεξηγηματικοί ....

p.s. To S2000 είναι τούμπανο ... όλοι συμφωνουμε ...

Αυτό ήταν άσχετο, για να ξεφύγουμε λίγο από την διαμάχη... φτάνει!!! Δηλ. Τι δεν πάει καλά;;;; Λες να έχω κάποιο λόγο;;;;;;

streetracing
12-09-07, 15:44
eddiex το s2000 στο 1ο βιντεο τι φοραει?
γνωριζεις?

EVANGELOS
12-09-07, 15:44
Αυτό ήταν άσχετο, για να ξεφύγουμε λίγο από την διαμάχη... φτάνει!!! Δηλ. Τι δεν πάει καλά;;;; Λες να έχω κάποιο λόγο;;;;;;

Στο βίντεο ρε κάτι δεν πάει καλά ....


τέσπα το θέμα εξαντλήθηκε ...

EddieX
12-09-07, 15:48
Εγω δεν θα ασχοληθω αλλο με τα βιντεο. Ας σταματησει η διαμαχη που πεσατε να με φατε και ολα καλα!

Speedy
12-09-07, 21:18
χωρις να θελω να ερθω με κανεναν σε αντιπαραθεση,θα πω οτι αυτο το μοτερ υπαρχει στην ιαπωνια,ασχετα αν ειναι απο καποιο οικο,αυτο το λεω γιαιτ ειδα ορισμενα ποστ που καποιοι δεν το πιστευαν.

Dim77
12-09-07, 21:27
χωρις να θελω να ερθω με κανεναν σε αντιπαραθεση,θα πω οτι αυτο το μοτερ υπαρχει στην ιαπωνια,ασχετα αν ειναι απο καποιο οικο,αυτο το λεω γιαιτ ειδα ορισμενα ποστ που καποιοι δεν το πιστευαν.

Συμφωνώ, το μοτέρ 2.2 έβγαινε κανονικά από το 2004 νομίζω, και κανονικά είχε ίδια μέγιστη ισχύ σε λίγο χαμηλότερες rpm και λίγο πιο ομαλή καμπύλη ροπής, αλλά επίσης ένα μοτέρ ''κούτα'' από Ιάπωνα βελτιωτή ...δεν είναι ακριβώς ''μαμά''!!!

Τέλοσπάντων...νομίζω το thread...έχει πλέον ολοκληρωθεί...:thumbsdow

EddieX
12-09-07, 21:30
Ειμαι Cool... Τελος!

Speedy
12-09-07, 21:31
ναι σωστα απο οικο δεν θεορειται και ΔΕΝ ειναι μαμα.

οκ finish..

sheriff
12-09-07, 21:54
αχ αχ αργησα να μπω και βλεπω παρεξηγησεις.

λοιπον στο δευτερο βιντεακι οπου ανοιγει το χοντα του πολυ καλου μου φιλου δημητρη με τον επισης φιλο μου θοδωρη και τελικα το χοντα ειναι λιγο μπροστα,θελω να πω τα εξης.


επειδη ΚΑΝΕΙΣ σας δεν γνωριζει και το λεω αυτο γιατι δεν αναφερθηκε πουθενα,το χοντα κακως πατησε.απλα η λαχταρα του δημητρη για το καινουριο του τοτε set-up τον εβαλε στην μπριζα να κανει δοκιμαστικα πατηματα.το χοντα δεν ειχε σωστο στροφομετρο και shift-light (γιατι οποιος ξερει το στροφομετρο του χοντα ειναι ψιλομουφα)με αποτελεσμα οι αλλαγες να ειναι ποτε κρεμασμενες και ποτε στον κοφτη.

επισης κακως αξιολογουμε το χοντα το συγκεκριμενο σαν συνολο.σαν ξεχωριστη μοναδα ειναι πριονι αλλα ο δημητρης δεν ειναι αυτο που λεμε καυτης δηλαδη σανιδα γκαζι στην αλλαγη,και καλα κανει αλλα αυτο εχει σαν συνεπεια το αυτοκινητο να μην μπορει να δειξει τις πραγματικες του δυνατοτητες...

το συγκεκριμενο χοντα το γνωριζω απο το 2003(με το δημητρη εβαλα την πρωτη μου κοντρα,την πρωτη μερα που αγορασα το Ζ4 με 70 χλμ στο οδομετρο,φυσικα στην κερατεα)
του θοδωρη το αυτοκινητο το γνωριζω απο την 1η μερα που το πηρε


ενημερωτικα θα σας πω τα εξης

ιδιοκτητης του χοντα 0-400 σε 13.7
συντακτης του περιοδικου και 0-400 13,2

0-100 σε 5.8
0-100 σε 5,1

alexcsl
12-09-07, 21:59
Άργησες Σερίφη να δώσεις τα φώτα σου.
Ας συνεχίσουμε σε ήρεμο κλίμα, χωρίς ειρωνείες και προσβολές.

EddieX
12-09-07, 23:03
Ας συνεχίσουμε σε ήρεμο κλίμα, χωρίς ειρωνείες και προσβολές.

:dblthumb2

Nick_compact
12-09-07, 23:10
:dblthumb2

Σε πάω με χίλια! :friday:

EddieX
12-09-07, 23:17
Σε ευχαριστω φιλε μου αν και ελπιζω να μην το λες με ειρωνια... :hello:

Speedy
12-09-07, 23:19
μπα δεν φαινετε για τετοιος τυπος...

Nick_compact
12-09-07, 23:22
Όχι δεν το λέω με ειρωνία.

sheriff
12-09-07, 23:22
ξερει καποιος να απαντησει ποιανου ειναι το χοντα στο πρωτο βιντεακι?
ισχυει αυτο που ακουστηκε οτι ειναι εισαγωγη εξατμιση και εγκεφαλος?ισως παιζει και κανα κορωνοπηνιο.τι χρονολογιας ειναι?πολλα ρωταω ε?:yippee::yippee::yippee:

EddieX
12-09-07, 23:29
ξερει καποιος να απαντησει ποιανου ειναι το χοντα στο πρωτο βιντεακι?
ισχυει αυτο που ακουστηκε οτι ειναι εισαγωγη εξατμιση και εγκεφαλος?ισως παιζει και κανα κορωνοπηνιο.τι χρονολογιας ειναι?πολλα ρωταω ε?:yippee::yippee::yippee:

Επειδη εισαι ωραιος εσυ! Κατι ακουστηκε και διαβασα για το ονομα Psalidas! Δεν ξερω ομως ακριβως τι φοραει οποτε δεν θα μπορεσω να βοηθησω αλλο! Ουτε εαν φοραει κορωνοπηνιο ή μπουκαλα, δεν γνωριζω!

sheriff
12-09-07, 23:33
Επειδη εισαι ωραιος εσυ! Κατι ακουστηκε και διαβασα για το ονομα Psalidas! Δεν ξερω ομως ακριβως τι φοραει οποτε δεν θα μπορεσω να βοηθησω αλλο! Ουτε εαν φοραει κορωνοπηνιο ή μπουκαλα, δεν γνωριζω!

κανενα προβλημα φιλε μου.θα παρω τηλεφωνο τον προεδρο σας αυριο και θα μαθουμε μεχρι και την τελευταια βιδα χιχιχιχιχιχιχιχι:bugeye::bugeye:

alexcsl
13-09-07, 08:05
ξερει καποιος να απαντησει ποιανου ειναι το χοντα στο πρωτο βιντεακι?
ισχυει αυτο που ακουστηκε οτι ειναι εισαγωγη εξατμιση και εγκεφαλος?ισως παιζει και κανα κορωνοπηνιο.τι χρονολογιας ειναι?πολλα ρωταω ε?:yippee::yippee::yippee:

Και είσαι και μοντάκι στο γκάνγστερ;
Και μόνο που δεν ξέρεις είναι σοβαρότατος λόγος για ΒΑΝ.

Μίνι κούπερ γάμπριο, έξω αγκώνας, Παπαρίζου-Χατζηγιάννης-Σαρμπέλ και πολύ σου είναι!

EddieX
13-09-07, 08:08
κανενα προβλημα φιλε μου.θα παρω τηλεφωνο τον προεδρο σας αυριο και θα μαθουμε μεχρι και την τελευταια βιδα χιχιχιχιχιχιχιχι:bugeye::bugeye:

Δωσε χαιρετισματα στον Δημητρη απο τον Ninja πες του! Αν και δεν νομιζω να ξερει ο Μητσος!

streetracing
13-09-07, 08:34
αχ αχ αργησα να μπω και βλεπω παρεξηγησεις.

λοιπον στο δευτερο βιντεακι οπου ανοιγει το χοντα του πολυ καλου μου φιλου δημητρη με τον επισης φιλο μου θοδωρη και τελικα το χοντα ειναι λιγο μπροστα,θελω να πω τα εξης.


επειδη ΚΑΝΕΙΣ σας δεν γνωριζει και το λεω αυτο γιατι δεν αναφερθηκε πουθενα,το χοντα κακως πατησε.απλα η λαχταρα του δημητρη για το καινουριο του τοτε set-up τον εβαλε στην μπριζα να κανει δοκιμαστικα πατηματα.το χοντα δεν ειχε σωστο στροφομετρο και shift-light (γιατι οποιος ξερει το στροφομετρο του χοντα ειναι ψιλομουφα)με αποτελεσμα οι αλλαγες να ειναι ποτε κρεμασμενες και ποτε στον κοφτη.

επισης κακως αξιολογουμε το χοντα το συγκεκριμενο σαν συνολο.σαν ξεχωριστη μοναδα ειναι πριονι αλλα ο δημητρης δεν ειναι αυτο που λεμε καυτης δηλαδη σανιδα γκαζι στην αλλαγη,και καλα κανει αλλα αυτο εχει σαν συνεπεια το αυτοκινητο να μην μπορει να δειξει τις πραγματικες του δυνατοτητες...

το συγκεκριμενο χοντα το γνωριζω απο το 2003(με το δημητρη εβαλα την πρωτη μου κοντρα,την πρωτη μερα που αγορασα το Ζ4 με 70 χλμ στο οδομετρο,φυσικα στην κερατεα)
του θοδωρη το αυτοκινητο το γνωριζω απο την 1η μερα που το πηρε


ενημερωτικα θα σας πω τα εξης

ιδιοκτητης του χοντα 0-400 σε 13.7
συντακτης του περιοδικου και 0-400 13,2

0-100 σε 5.8
0-100 σε 5,1
δε μου λεει κατι εμενα αυτο.
ας μην ανοιγε γενικα.
φιλικα βεβαια παντα.

sheriff
13-09-07, 08:36
Και είσαι και μοντάκι στο γκάνγστερ;
Και μόνο που δεν ξέρεις είναι σοβαρότατος λόγος για ΒΑΝ.

Μίνι κούπερ γάμπριο, έξω αγκώνας, Παπαρίζου-Χατζηγιάννης-Σαρμπέλ και πολύ σου είναι!

κυριε ελαφριε ειστε πολυ αργος πλεον,δεν ειμαι μοντακι...
εχω αναβαθμιστει σε αντμιν...
εδωσα εξετασεις και πηρα αριστα :party:

μοντακι ειμαι στο αλλο το αγωνιαρικο το ντραγκστερεισον.

greekdragster.info

sheriff
13-09-07, 10:21
δε μου λεει κατι εμενα αυτο.
ας μην ανοιγε γενικα.
φιλικα βεβαια παντα.
Γιαννη το αποτελεσμα ειναι που μενει,και αυτο ειναι που μετραει.το γεγονος οτι ησουν μπροστα δεν το αμφισβητησε κανεις.
το φιλικα εννοειται μεταξυ ανθρωπων που εχουν γνωριστει...:bigthumb:

Cayman S
13-09-07, 11:54
Με πηραν και μου ειπαν οτι στο πρωτο βιντεο με to S2000 το συγκεκριμενο S ειναι πρωτο σταδιο με 211ps τροχο και η M3 ειναι επισης πρωτο σταδιο.Ολα τα πατηματα γινονται 0-200χλμ με το s2000 παντα μπροστα!Τα πατηματα γινονται στο Σχιστο και μου ειπε το παιδι οποιος ενδιαφερεται να παει να πατησει εκει μαζι του!Το παιδι που με πηρε ειναι πολυ καλος φιλος με τον ιδιοκτητη του S2000.

Geo_3D
13-09-07, 11:58
Με πηραν και μου ειπαν οτι στο πρωτο βιντεο με to S2000 το συγκεκριμενο S ειναι πρωτο σταδιο με 211ps τροχο και η M3 ειναι επισης πρωτο σταδιο.Ολα τα πατηματα γινονται 0-200χλμ με το s2000 παντα μπροστα!Τα πατηματα γινονται στο Σχιστο και μου ειπε το παιδι οποιος ενδιαφερεται να παει να πατησει εκει μαζι του!Το παιδι που με πηρε ειναι πολυ καλος φιλος με τον ιδιοκτητη του S2000.

Mε 211 ps τροχο.....και ειναι μπροστα απο Μ3????
Καλα....

Nick_compact
13-09-07, 11:59
Με 211 ps δεν ανοίγει με Μ3... Μάλλον με κανά 330Ci σαν του Shido καλύτερα!!

EddieX
13-09-07, 12:50
Μην τσακωθητε και εσεις παντως ... http://www.disabled.gr/forum/images/smilies/fight.gif

Geo_3D
13-09-07, 12:57
Φιλε μουυυυυυυυυυυυυυ (που λεει και ο μοιραρχος) πραγματικα με βαζεις σε ιδεες να ερθω να ανοιξω εγω με το s2000,και να βγαλω απτον κοπο καποιο δικο μας Μ3 να ερθει να καψει βενζινες.Αυτο να μεταφερθει στο παλικαρι με το s2000 με τα 211ps τροχο παρακαλω....

Στα σοβαρα τωρα ΕddieX,νομιζεις οτι ενα s2000 των 211ps τροχο μπορει να σταθει διπλα σε Μ3 Ε46 των 300-305-310 ps τροχο????Και με ας πουμε 2 κανονικους οδηγους,ουτε κουλους,ουτε χεραδες

EddieX
13-09-07, 13:09
Στα σοβαρα τωρα ΕddieX,νομιζεις οτι ενα s2000 των 211ps τροχο μπορει να σταθει διπλα σε Μ3 Ε46 των 300-305-310 ps τροχο????Και με ας πουμε 2 κανονικους οδηγους,ουτε κουλους,ουτε χεραδες

Δεν θελω να μαλωσω με κανεναν αλλα 1ου σταδιου S2000 (Ατμοσφαιρα, χωρις μπουκαλα) δεν ριχνει σε 1ου σταδιου M3 E46. Δεν υφηστατε αυτο!

Αυτο ηταν η απαντηση που εδωσα στο δικο μου club - forum. Αλλα ξεκολληστε με την παρτυ μου ρε γαμωτο. Επιμενετε οτι λεω/ειπα οτι ριχνουμε σε Μ3. Δηλαδη ΕΛΕΟΣ ρε παιδια, διαβαστε λιγο πρωτα και μην πεταγεστε ο καθενας να λεει τα δικα του! Πω,πω, μην αρχισουμε τα ιδια σημερα!

Nick_compact
13-09-07, 13:14
Δεν θελω να μαλωσω με κανεναν αλλα 1ου σταδιου S2000 (Ατμοσφαιρα, χωρις μπουκαλα) δεν ριχνει σε 1ου σταδιου M3 E46. Δεν υφηστατε αυτο!

Αυτο ηταν η απαντηση που εδωσα στο δικο μου club - forum. Αλλα ξεκολληστε με την παρτυ μου ρε γαμωτο. Επιμενετε οτι λεω/ειπα οτι ριχνουμε σε Μ3. Δηλαδη ΕΛΕΟΣ ρε παιδια, διαβαστε λιγο πρωτα και μην πεταγεστε ο καθενας να λεει τα δικα του! Πω,πω, μην αρχισουμε τα ιδια σημερα!

Δυστυχώς παρότι είσαι πολύ σωστός, είσαι κάτι σαν εκπρόσωπος, και όλοι ξεσπούν σε εσένα! :GrowUp:

EddieX
13-09-07, 13:21
Και δινω ενα Τελος στην ολη Ιστορια και δεν θα ξαναπω τπτ στο συγκεκριμενο topic η θεμα συζητησης! Τσαμπα δημιουργουντε εντασεις!

Geo_3D
13-09-07, 13:24
Πρωτα απ'ολα χαλαρωσε....αναψε και ενα τσιγαρο στην αναγκη

Που ειδες ρε φιλε να σου επιτεθω???Ποσο πιο ωραια να μιλησω δηλαδη???Οποιος θελει να κανει εναν διαλογο μαζι σου,πρεπει σωνει και καλα να θελει να στα χωσει???
Και στην τελικη σε ποιον αλλον να τα πω???Ο αλλος που εβαλε το πρωτο βιντεο μπηκε μια φορα,εκανε το post και εξαφανιστηκε.Ο μονος Hondaιος εδω μεσα εισαι εσυ.

Τελος παντων,αναβω και εγω τσιγαρο να χαλαρωσω γιατι με παρεξηγησες και φορτωσα και εγω.
........................
Λοιπον,ξαναρωταω και παλι σε ηρεμο κλιμα και χωρις ιχνος παρεξηγησης...
Μπορει ενα s2000 ΦΠΕ να ειναι μπροστα απο Μ3,εστω και μαμα???
Να βρω αν ειναι και το thread του αλλου φιλου με το γαλαζιο s2000 που υποστηριζε οτι καποιες φορες τα ειχε και καποιες πηγαινε κοπια με Μ3 Ε46.Και πηγε ενα παλικαρι απο εδω με Μ3 Ε36 3.0 286ps και εφαγε μια αιωνιοτητα και μια ημερα.
Αφου λοιπον δεν γινεται ενα s2000 να ειναι μπροστα απο Μ3,και αποτι καταλαβαινω τοσες σελιδες τωρα αυτο λες και εσυ,πες μας γιατι σου φαινεται φυσιολογικο το βιντεο του ψαλιδα-πως τον λενε τον τυπο τελος παντων,και σε ολους εμας μας φαινεται παραλογο????
Και για κερασακι στην τουρτα εχουμε τον Γιωργο,(cayman s) να μας λεει "Ολα τα πατηματα γινονται 0-200χλμ με το s2000 παντα μπροστα!"
Δηλαδη ειμαστε εμεις τοσο παραλογοι και φοραμε οντως παροπιδες????

bmw316turbo
13-09-07, 13:27
Και δινω ενα Τελος στην ολη Ιστορια και δεν θα ξαναπω τπτ στο συγκεκριμενο topic η θεμα συζητησης! Τσαμπα δημιουργουντε εντασεις!

Σε βρισκω πολυ ηρεμω και συγκρατημενο σε σχεση με τις προκλησεις που δεχτηκες αν και νομιζω αδικα γιατι οι περισσοτεροι αλλα διαβαζουν και αλλα καταλαβαινουν.
Δεν χρειαζοταν να αλλαξεις την υπογραφη για να κανεις το χατηρι αφου και φιλικα μπηκες και μπεμπεδακιας δηλωνεις....
Φιλικα

shido
13-09-07, 13:38
Με 211 ps δεν ανοίγει με Μ3... Μάλλον με κανά 330Ci σαν του Shido καλύτερα!!


παντως ενκινηση που εχω πετυχει μερικα και σε εθνικο δρομο (εδειχναν μαμα ) δεν ειχαν ελπιδα:icon02:

Nick_compact
13-09-07, 13:40
παντως ενκινηση που εχω πετυχει μερικα και σε εθνικο δρομο (εδειχναν μαμα ) δεν ειχαν ελπιδα:icon02:

Γι'αυτο εγώ μίλησα συγκεκριμένα για εσένα, επειδή το δικό σου είναι δυνατό, όπως και αυτό με τα 211 ρόδα είναι βελτιωμένο.. ;)

Geo_3D
13-09-07, 15:09
Saiko κοψε.....

DaywalkeR
13-09-07, 16:00
Ρε με αυτο το "φιλικα" στο τελος, εχετε γινει κουραστικοι, αφου κραζετε που κραζετε τι το θελετε? Τεσπα, το S2000 ειναι ενα απο τα ομορφοτερα και πιο καλοστημενα αυτοκινητα παραγωγης και μακαρι να ειχα κι εγω ενα, οπως θα ηθελα να εχω και ενα ταπερ, αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια. Στην ουσια μια κοντρα ειναι μια κοντρα και καποιος θα κερδισει και καποιος θα χασει, ειτε επειδη ειναι τρικουλος ειτε επειδη δεν ειναι αρκετα γρηγορο το αμαξι του ειτε επειδη οι συνθηκες την συγκεκριμενη στιγμη δεν τον ευνοησαν ειτε λογω "Ασυμμετρης Απειλης" και παει λεγοντας, μπραβο στους κατοχους Μ3 μπραβο και στους κατοχους S2000 για τα ανοιγματα και τα φουντωματα τους, παντα τετοια να γινονται και μακαρι ολοι να μπορεσουμε να αποκτησουμε εξισου καλα και γρηγορα αυτοκινητα.

ΕΧΘΡΙΚΑ παντα
Θοδωρης
ΤΕΛΟΣ

alexcsl
13-09-07, 17:27
Είτε "φιλικά" είτε "εχθρικά" πρέπει να τηρούμε κάποια στοιχειώδη σοβαρή στάση
όταν γράφουμε, και κυρίως όταν πρόκειται για αντιπαράθεση.

Έβαλε ένας με 1 post ένα video χωρίς τίποτα περισσότερο και γίναμε Μπερναμπέου
χωρίς λόγο και αιτία.

Εκτός από το ότι κλείνω το thread τώρα, παρόμοια "ομιχλώδη" - φυτιλώδη thread
θα παίρνουν την άγουσα.