PDA

Επιστροφή στο Forum : Λοιπόν


gkaras
13-09-07, 09:16
Λοιπόν!!! Όπως λέω και στα παιδάκια μου όταν θέλουν να τους πω ένα παραμύθι, μια φορά και ένα καιρό γράφτηκα σε ένα Forum (πριν έξι μήνες). Δεν έχω στείλει κανένα μήνυμα για κανένα θέμα (εκτός κάποια pm) όμως σήμερα συνειδητοποιήσα ότι το Forum μου έχει γίνει σαν τον πρωινό καφέ, απαραίτητο για να ξεκινήσει η μέρα. Ευχαριστώ για την παρέα εύχομαι όλοι να αποκτήσετε τα αυτοκίνητα που επιθυμείτε και όπως τα επιθυμείτε και εγώ μαζί.

Α!!! και λίγη ψυχραιμία γιατί τελευταία πολλά νεύρα βρε παιδάκι μου.

optostyle
13-09-07, 09:19
Ειναι αργα για καλωσορισμα μιας και δεν εισαι νεος..απλα να σου πω οτι μας εγινε ΟΛΟΥΣ εθισμος,και αν δεν μπουμε το πρωι κατι παθαινουμε......αλλα κατα τ'αλλα καλως ηρθες.......Οσο για τα νευρα..ερε και να ξερες που εμπλεξες.....χεχεχεχεχ

Chris316
13-09-07, 09:20
Καλώς σε βρήκαμε. Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια φίλε μου. Όσο για τα νεύρα και τα όνειρα .... ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ.

konas
13-09-07, 09:28
Λοιπον έχεις δικιο. Αν και εγω γράφω κανενα ποστ που και που, αυτη η πρωινη εισοδος εχει γινει και σε μενα απαραίτητη. Αρα παρα τα νευρακια κλπ, τελικα κατι μας ελκει εδω μεσα. :hello:

Christos 330i ///M
13-09-07, 09:30
Καλως ηρθες φιλαρακο . . .

Τι νευρα εδω ; ; ;

Αποκλειεται . . .

Ολοι ειμασται με τον Χριστοδουλο καλα παιδακια . . .

theo36
13-09-07, 09:43
Καλως τον,τα νευρα δεν εχουν θεση εδω μονο η αγαπη για τα ΒΜW (οκ υπαρχουν κ αλλα αυτοκινητα)αλλα.....

Chalyps
13-09-07, 09:48
Nαι το χουν αυτό το χαρακτηριστικό τα φόρουμ τα οποία έχουν σχέση με το αυτοκίνητο που λατρεύουμε.Ειναι ας το πούμε μια παράλληλη σχέση.Ιδίως αν το επίπεδο του φορουμ είναι ανάλογο με αυτό του αυτοκινήτου σου....δεν θες να το αποχωριστείς!

Speedy
13-09-07, 09:55
welcome...

καμια φοαρα χρειαζονται και οι αψημαχιες ετσι για να ξυπναμε και λιγο,βεβαια σε φυσιολογικα πλαισια....:smashtard:smashtard:smashtard

oldcarskickass
13-09-07, 11:07
Νεύρα; Ποιος που και πότε;


Αυτά είναι δυσφήμιση.


Καλώς μας ήρθες (πριν από 6 μήνες).


Δεν έχουμε κανένα κόλλημα με τις μάρκες των αυτοκινήτων, αρκεί να είναι μόνο BMW.

E36 M POWER
13-09-07, 11:48
BMW=λατρεια!!!
και τα αλλα αντε ψιλοπαλευονται!!!:rofl2:
οσο για τα νευρα...μα πια νευρα:icon02: