PDA

Επιστροφή στο Forum : Απανταχού Κρήτες Ανεμαζωχτήτε!!!!


percis
18-09-07, 10:19
:bullhorn: ΑΚΟΥΥΥΥΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΥΥΥΥΣΑΤΕ,

Το Σάββατο/Κυριακή, κατά το απογευματάκι, θα κανονιστεί συγκέντρωση όλων των Κρητικών στο καφενείο του... (Συγνώμη μπερδεύτηκα) ...στο Ηράκλειο. (Ας κάνουμε εκεί την αρχή)

:bullhorn:ΌΣΟΙ ΠΙΣΤΟΊ ΠΡΟΣΈΛΘΕΤΕ :clap::cheers:

Ακούμε ώρες και μέροι που σας βολεύουν και κανονίζουμε...

gkaras
18-09-07, 10:26
Να πούμε στο Φάρος Live που έχει χώρο και να παρκάρουμε κατά τις 6 ή 7 το απόγευμα Σάββατο. Αλλά αν έρθουν και από τα Χανιά, να μας πουν καλύτερα τα παιδιά τι ώρα τους βολεύει μια και έρχονται από μακριά.

E36 M POWER
18-09-07, 10:30
απ'οσο ξερω το καφενειο αυτο εκλεισε!!!:rofl2:
καντε το κυριακη μεσημερακι ετσι ωστε να προλαβουμε και απο χανια που ειναι μακρια να ερθουμε!!!

percis
18-09-07, 10:31
Καλή ιδέα το Φάρος Live αλλά μήπως επειδή είναι ιδιωτικός χώρος μας την πούνε.
Ειδικά τότε το Σαββατοκύριακο όλο και κάποια εκδήλωση-Γάμο θα έχουν.

Τί λέτε για Τ.Ε.Ι. που αρκετοί απο εμάς ξέρουν και που βρίσκεται;:smokin:

Θα 'χουμε και άσυλο :jester:

percis
18-09-07, 10:33
απ'οσο ξερω το καφενειο αυτο εκλεισε!!!:rofl2:
καντε το κυριακη μεσημερακι ετσι ωστε να προλαβουμε και απο χανια που ειναι μακρια να ερθουμε!!!

Μήπως είναι καλύτερα Σάββατο που την επομένη δεν έχουμε δουλειές, τί λες;

E36 M POWER
18-09-07, 10:35
Καλή ιδέα το Φάρος Live αλλά μήπως επειδή είναι ιδιωτικός χώρος μας την πούνε.
Ειδικά τότε το Σαββατοκύριακο όλο και κάποια εκδήλωση-Γάμο θα έχουν.

Τί λέτε για Τ.Ε.Ι. που αρκετοί απο εμάς ξέρουν και που βρίσκεται;:smokin:

Θα 'χουμε και άσυλο :jester:

ΤΕΙ!!! κοντα στην εθνικη!!!! μεσα!:bigthumb:
νομιζω ομως πως σας βαλανε κολωνακια και διαφορα εμποδια στο parking η κανω λαθος;

percis
18-09-07, 10:37
Βάλανε αλλά πρίν 3 βδομάδες που ξαναπήγα μερικοί κάνανε σβουρίτσες...
Θα επιθεωρήσω και θα σου πώ...

E36 M POWER
18-09-07, 10:39
Μήπως είναι καλύτερα Σάββατο που την επομένη δεν έχουμε δουλειές, τί λες;

σαββατο πρωι θα δουλευουν πολυ και μεχρι να σχολασουμε και να ετοιμαστουμε οι περισσοτεροι θα παει αργα πιστευω! ενω τη κυριακη το πρωι ξεκιναμε μετα απο ξεκουραση και φτανουμε κατα το μεσημερακι! και το απογευμα παλι στο δρομο της επιστροφης!!!

percis
18-09-07, 10:40
E36 M POWER εσύ που είσαι απο τα Χανιά ξέρεις κανένα που θέλει να έρθει απο κεί,

Όποιος έχει γνωστούς ας τους ενημερώσει...
Έχω 2 άντε να δούμε,

percis
18-09-07, 10:41
Ok, Κυριακή.

gkaras
18-09-07, 10:56
Να πούμε ή Κυριακή πρωί 11 με 11:30 ή Κυριακή απόγευμα 6:30 με 7 στον κόμβο στη Γιόφυρο που θα έρθουν τα παιδιά από Χανιά και κανονίζουμε που θα πάμε;

E36 M POWER
18-09-07, 10:57
E36 M POWER εσύ που είσαι απο τα Χανιά ξέρεις κανένα που θέλει να έρθει απο κεί,

Όποιος έχει γνωστούς ας τους ενημερώσει...
Έχω 2 άντε να δούμε,

εγω θα ερθω με τον αδερφο μου με το αμαξι του γιατι το δικο μου ειναι στο φανοποιο!
εχω ενα κολλητο με γαματο Ε36 cabrio θα του το πω! γενικα θα προσπαθησω να ενημερωσω!!!

percis
18-09-07, 10:59
Στις 11:30 είναι πολύ πρωί ειδικά για τους Χανιώτες.
Στις 6:30 πάλι είναι αργά αφού στις 7:30 νυχτώνει.

Τι λέτε για 4:30 ;

E36 M POWER
18-09-07, 10:59
Να πούμε ή Κυριακή πρωί 11 με 11:30 ή Κυριακή απόγευμα 6:30 με 7 στον κόμβο στη Γιόφυρο που θα έρθουν τα παιδιά από Χανιά και κανονίζουμε που θα πάμε;

να πουμε 12 στο ΤΕΙ, δεν θα ενοχλουμε αν μαζευτουμε στον κομβο;:scratchch
ουτως η αλλως ειναι κοντα στον κομβο, και βλεπουμε!

percis
18-09-07, 11:03
Ίσως στον κόμβο είναι και λίγο επικίνδυνα.

Στο ΤΕΙ θα έχουμε όλο τα πάρκινγκ για την πάρτυ μας.
Εμένα δεν με πειράζει 12

Christos 330i ///M
18-09-07, 11:51
Περιμενουμε φωτο ενταξει ορε κοπελια ; ; ;

percis
18-09-07, 11:58
Κάτσε να δούμε πόσοι θα μαζευτούμε και θα την ανεβάσουμε και τη φωτό.

E36 M POWER
18-09-07, 12:00
καθε αρχη κα δυσκολη δε λενε;:icon_pai:

Christos 330i ///M
18-09-07, 12:03
Κάτσε να δούμε πόσοι θα μαζευτούμε και θα την ανεβάσουμε και τη φωτό.

Οσοι εισται . . .

Εμεις περυσι ξεκινησαμε με μολις 3 ατομα . . .

Μετα ακολουθησαν και αλλοι φυσηκα. . .

Μην μασατε παιδες . . .

Με το καλο . . .

percis
18-09-07, 12:03
Που ξέρεις μπορεί να ανεβάσουμε και video...:party:

percis
18-09-07, 12:08
Η αλήθεια είναι ότι έχω κάνει ήδη μια συνάντηση με τον gianni118i στη Χερσόνησο αλλά είμασταν εμείς οι δύο απο εδώ.

Τώρα τα πράγματα θα είναι διαφορετικά. Ελπίζω να είμαστε παραπάνω απο 10!

Έστειλα σε όλους τους δηλωμένους Κρητικούς προσωικό μήνυμα πρόσκλησης σε αυτό το tread. Όταν οι πιο πολλοί σχολάσουν και κάτσουν λίγο σπίτι στο νετ θα το διαβάσουνε και τότε ελπίζω σε περισσότερες συμμετοχές.

E36 M POWER
18-09-07, 12:36
και καταληγουμε;;;

percis
18-09-07, 13:29
Λοιπόν αυτήν την Κυριακή 23/09 12:00 στο ΤΕΙ.

percis
18-09-07, 14:48
Έλα δε βλέπω συμμετοχές.....

Κανένας καινούριος; Πόσοι είμαστε μέχρι τώρα; 5;
ΈΛΑ ΝΑ ΔΏΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΏΝ !!!

gkaras
18-09-07, 16:21
Λοιπόν αυτήν την Κυριακή 23/09 12:00 στο ΤΕΙ.

Ok Άντε και καλή αρχή

mixalhs
18-09-07, 21:12
Καλησπερα παιδια και απο εμενα!@
Ειμαι και εγω μεσα για την Κυριακη μπορουμε να το συνδιασουμε και με το 6ο αγωνα πρωταθληματος με μηχανες που ειναι και αυτος την Κυριακη.

m3kriti
18-09-07, 21:48
καλη η σκεψη παιδες αλλα εγω πσκ θα ειμαι αθηνα λογω προσκλησης σε γαμο βλεπεται παντρευεται συγγενικο προσωπο.πιστευω στην επομενη να μπορεσω να παρευρεθω.

giannis@118
19-09-07, 00:14
Μολις εμαθα για τη μαζωξη και ειμαι μεσα με χιλια!!!
Το ΤΕΙ δεν ξερω αν ειναι καλη ιδεα γιατι επαναστατουν οι γειτονες μολις μαζευτον αυτοκινητα και καλουν αμεσως το 100!!!

E36 M POWER
19-09-07, 08:39
δεν καταλαβαινουμε εμεις!!!!
εγω ειδη μαζεψα 3 αυτοκινητα και παμε για αλλα.......:dblthumb2
τι ωρα ειναι ο αγωνας;

percis
19-09-07, 09:22
gianni@118 ξέρεις κανέναν άλλο εδώ πέρα στα μέροι μας να έρθει. Εγω το πα σε έναν και αν θα βρεί καποιον να τον χώσει στο πόστο του θα έρθει.

:bullhorn: Ρε παίδες απο Λασίθι Ρέθυμνο ΚΑΝΕΊΣ;;;

mixalhs για πες μας περισσότερα για τον αγώνα; Που, πως, πότε, και γιατί;

m3kriti έχεις m3 και μας λες ότι δεν θα ρθείς;:smashtard:banghead::icon11:

gkaras
19-09-07, 10:11
Που ξέρεις μπορεί να ανεβάσουμε και video...:party:

Καλημέρα Αναλαμβάνεις για φωτογραφική μηχανή;

percis
19-09-07, 10:28
Καλημέρα σε όλους,
Όσον αφορά τις φωτογραφίες προσωπικά θα φέρω το κινητό μου με 3.2 megapixel.
Γενικά με αυτό βγάζω όλες τις φωτογραφίες και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος απο την ποιότητα.
Αν δείς τις φωτό στο garage μου τις έχω βάλει με το παλίο κινητό που είχε 2.0 megapixel και έχει πέσει και χοντρή συμπίεση για να τις ανεβάσω.
Έχω και μία σαράβαλη ψηφιακή με τα ίδια megapixel αλλά τις βγάζει χειρότερες και δεν έχει καθόλου αυτονομία.
Τώρα αν μερικούς δεν τους καλύπτει το κινητό, τότε όποιος έχει καμιά καλή ψηφιακή ας τη φέρει.
Για video όμως δεν έχω.

MZ3
19-09-07, 10:52
αν τα καταφερω θα ερθω και εγω!
τελευτεα δεν προλαβενω καθολου εχουν πεσει πολες υποχρεωσης και τρεχω σαν τον Βεγγο
αν δεν δουλευω ολη την νυχτα το σαββατο τοτε θα τα καταφερω
Μπραβω παντος για την κηνηση και την σκεψη, επιτελους η κρητη εδωσε το παρων και εδω μεσα! :nod:

gkaras
19-09-07, 10:57
αν τα καταφερω θα ερθω και εγω!
τελευτεα δεν προλαβενω καθολου εχουν πεσει πολες υποχρεωσης και τρεχω σαν τον Βεγγο
αν δεν δουλευω ολη την νυχτα το σαββατο τοτε θα τα καταφερω
Μπραβω παντος για την κηνηση και την σκεψη, επιτελους η κρητη εδωσε το παρων και εδω μεσα! :nod:

Να τα καταφέρεις!!!! εμείς το Μ5 που θα το δούμε;;;;;;

MZ3
19-09-07, 11:03
ε σηγα το προβλημα θα το δειτε και αυτο ακομα και αν δεν ερθω
μπορεις να περασεις απο το μαγαζη μ κατοπιν σηνενοησης κερναω καφεδακι και πεταγωμαστε και μεχρη στο γκαραζ για να το δεις και οπιος αλλος θελει φυσηκα να του ρηξει μια ματια :cool:

αλλα τι να δει κανεις σε αμαξη 6ετιας απορω.. :D

E36 M POWER
19-09-07, 11:03
αν τα καταφερω θα ερθω και εγω!
τελευτεα δεν προλαβενω καθολου εχουν πεσει πολες υποχρεωσης και τρεχω σαν τον Βεγγο
αν δεν δουλευω ολη την νυχτα το σαββατο τοτε θα τα καταφερω
Μπραβω παντος για την κηνηση και την σκεψη, επιτελους η κρητη εδωσε το παρων και εδω μεσα! :nod:

πανταχου παρων η λεβεντογενα!!!

percis
19-09-07, 11:07
Η λεβεντογέννα ειναι παντού παρόν.
Τους λεβεντογέννηδες δεν βλέπω!:rofl2:

E36 M POWER
19-09-07, 12:03
percis μιας και το προτεινες (μπραβο και πολυ καλα εκανες!!!:yippee:) και σαν πιο experienced user δεν φτιαχνεις και εσυ μια κατασταση να δουμε ποσους οπαδους θα εχουμε;
:nod::nod::nod:

percis
19-09-07, 13:18
Είναι αλήθεια οτι το ανοίξουμε το thread ήταν δικιά μου ιδέα, όμως αυτό έγινε μετά απο πρόσκληση για καφέ του gkaras οπότε και το 50% του BRAVO πάει σε αυτόν:boink::dblthumb2

Ευχαριστώ πάντως,

Ο ΜΖ3 είναι πολύ πιο experienced απο εμένα (respect).
MZ3 τί λες, κάνεις τη λίστα;

percis
19-09-07, 15:17
***UPDATE να το δούνε και οι υπόλοιποι σύντεκνοι***

MZ3
20-09-07, 04:10
percis κανε αν θελεις την λιστα γιατι εγω δεν προλαβενω καθολου αυτην την περιοδο και δεν λεει να περημενετε εμενα ποτε να μπω

αν μπορεσω οπως ειπα και το πρωι θα ερθω για καφεδακη πολη ευχαρηστως

θελω να πυστευω οτι ειναι η αρχη και θα εχουμαι αρκετα πικνα τετιες ανεμαζωξεις :-)

αντε με το καλο !



καποιος που θα παει στανταρ ας μου αφηση ενα τηλ (κατα προτημηση σονη ερικσον :p) με π.μ που εστω και αργοτερα αν καταφερω να ερθω να μπορεσω να σας βρω

E36 M POWER
20-09-07, 07:38
κοπελια καλημερα!
ακουσα οτι την κυριακη θα εχει στο ηρακλειο αγωνες ραλι και θα λαβει συμετοχη και ο κορακας με Μ3 απο Χανια!!!
γνωριζουμε ωρα τοποθεσια; αμα ψηνομαστε ολοι να παμε!!!

mixalhs
20-09-07, 09:16
Με μηχανες ξερω και εχει στις Μαλαδες στην πιστα των καρτ στις 17:00.

E36 M POWER
20-09-07, 09:25
στην πιστα εχει αγωνα; γιατι αλλιως αν δεν εχει και ειναι ο δρομος μας απο εκει να βαλουμε τις κουκλες μας οποιος θελει βεβαια μεσα!!! δεν ειναι πιστευω κακη ιδεα!!:nixweiss:

gkaras
20-09-07, 09:33
Μπρε σεις συντέκνοι εκουζουλαθήκετε μωρέ; Για καφέ εξεκινήσαμε σε πίστα θα καταληξωμενε όφου όφου
:icon18:

mixalhs
20-09-07, 09:35
Ναι στην πιστα εχει αγωνα !@

E36 M POWER
20-09-07, 09:37
Μπρε σεις συντέκνοι εκουζουλαθήκετε μωρέ; Για καφέ εξεκινήσαμε σε πίστα θα καταληξωμενε όφου όφου
:icon18:

εγω μια απλη προταση εκαμα!!! αν δεν θελετε παμε για καφε no problem!!!!

percis
20-09-07, 10:01
Οψές αργά την ώρα πού 'βαλα αμέντε να φουλάρω, επάντηξα ένα κοπέλι με ένα μερακλίδικο Ε36.
Είπα του: "Μπρέ συ, δικό σου ναι το BMW;
Αφρουκούμε: "Ναι"
Λέγω του: "Ταχυτέρου τι ταχυνή κατα τσι 12 έχομενε συμάζωξη στο ΤΕΙ και απο κια και πέρα βλέπονε. Ανεθές έλα, αδε θές ΞΑ ΣΟΥ!"
Το ντουχιούντισαι μιάολιά και μου πε: "Θα ξανοίξω μπας και έχω πράμα να κάμω τότεσάς, ειδαλιώς δα 'ρθώ."
Να σας επώ κοπέλια τσι ελιές δε τζι μαζέβουνε ακόμη οπότε μάλλον θα ρθεί.

Με λίγα λόγια όποιον βρώ του το λέω, κάνω και διαφήμιση στο forum.
Σήμερα θα ρίξω τηλεφωνάκι σε κάτι γνωστούς στο Λασίθι πάνω στο Οροπέδιο. Εκεί παίζει πολύ ΒΜW και M3 και άμα τα παιδιά δεν έχουν δουλειές πιστεύω να ρθούνε
Βλέπετε τώρα είναι και η περίοδος που κατεβάζουν τις πατάτες...

E36 M POWER
21-09-07, 10:51
το ραντεβου ισχυει παντως καιρου;

percis
21-09-07, 11:38
το ραντεβου ισχυει παντως καιρου;

Καλή η ερώτηση...
Κοίταξε στο ΤΕΙ δεν ξέρω τι παίζει, αν θα βρούμε κανένα υπόστεγο μέχρι να έρθουν όλοι. Εκεί όμως μπορούμε να περιμένουμε και στα αυτοκίνητα.
Ο giannis@118 έριξε μια ιδέα να πάμε για καφέ στα καρτ της Αλικαρνασού. Εκεί είναι ευρύχωρα, έχει και πάρκινγκ και αν θυμάμαι καλά είναι και αδιάβροχο.
Αν έχει κάποιος καμία καλύτερη ιδέα ας τη ρίξει.
Αν θα βρέξει πάντως θα ρίξει καμία πρωινή ψυχάλα. Τον έχω κόψει τον πο@στη τον καιρό. Έχει πάρα πολύ υγρασία.
Όχι τίποτα άλλο θα μας λερώσει Κυριακάτικο και τα αμάξια.

Παίδες αμα χιονίσει αναβάλετε!:D

E36 M POWER
21-09-07, 12:19
Καλή η ερώτηση...
Κοίταξε στο ΤΕΙ δεν ξέρω τι παίζει, αν θα βρούμε κανένα υπόστεγο μέχρι να έρθουν όλοι. Εκεί όμως μπορούμε να περιμένουμε και στα αυτοκίνητα.
Ο giannis@118 έριξε μια ιδέα να πάμε για καφέ στα καρτ της Αλικαρνασού. Εκεί είναι ευρύχωρα, έχει και πάρκινγκ και αν θυμάμαι καλά είναι και αδιάβροχο.
Αν έχει κάποιος καμία καλύτερη ιδέα ας τη ρίξει.
Αν θα βρέξει πάντως θα ρίξει καμία πρωινή ψυχάλα. Τον έχω κόψει τον πο@στη τον καιρό. Έχει πάρα πολύ υγρασία.
Όχι τίποτα άλλο θα μας λερώσει Κυριακάτικο και τα αμάξια.

Παίδες αμα χιονίσει αναβάλετε!:D

ραντεβου λοιπον στα καρτ; αμα χιονισει θα φερουμε και εκχιονιστικα μηχανιματα!!!:nod:

E36 M POWER
21-09-07, 12:39
μπορουμε να ξερουμε αμεσα αν εχει σκεπαστρο στο parking στα cart γιατι εδω χανια ριχνει καρεκλες!!!:scratchch

percis
21-09-07, 13:23
Κάτσε ρε, μη μου το αλλάζεις τώρα. Με όσου έχω μιλήσει τους έχω πεί ΤΕΙ. Κάτσε μη μπερδευτούμε στο τέλος.

Σβήστο, σβήστο γιατί θα μπερδευτουνε...:smokin:

Όχι το πάρκινγκ δεν έχει υπόστεγο, την καφετέρια εννοούσα.
Ο καιρός εδώ είναι ηλιόλουστος αλλά οι προβλέψεις λένε ότι ίσως βρέξει τα ξημερώματα.

E36 M POWER
21-09-07, 13:30
ενταξη μαζευομαστε ΤΕΙ και μετα βλεπουμε!!!!
:greenboun:greenboun:greenboun

giannis@118
22-09-07, 02:23
Για να μην μπερδευτουμε!!!!

Λοιπον στο παρκινγκ του Τ.Ε.Ι. την ΚΥΡΙΑΚΗ στις 12:00!!!!

Οσο για τους αγωνες!!! Ειναι αναβαση στο χωριο Αυδου(πανω απο τη Χερσονησο) στις 11:00 το πρωι!!! Δεν το προλαβενουμε!!! Ασε που τρεχει μονο ενα Μ3 και πολλα κανγκουραμαξα rally!!!!

E36 M POWER
22-09-07, 10:26
...Ασε που τρεχει μονο ενα Μ3 και πολλα κανγκουραμαξα rally!!!![/QUOTE]

χεχε Μ3!!!!:yipee:
:nono:κριμα!!!

jay
22-09-07, 12:41
Πολύ καλή σκέψη αυτή η συγκέντρωση κοπέλια, αλλά δυστυχώς προσωπικά δε θα παρεβρεθώ. Το BMW μου δεν είναι και πολύ ασφαλές για τέτοιες αποστάσεις (Χανιά-Ηράκλειο) και άμα έρθω με το Audi ίσως προκαλέσω αντιδράσεις και δεν το θέλω.

Ελπίζω πάντως αυτή η συνάντηση να αποτελέσει αφορμή για περισσότερα event στην Κρήτη. Στην επόμενη φορά λοιπόν, κάπου πιο κοντά ίσως.....:ylsuper:

E36 M POWER
22-09-07, 16:11
Πολύ καλή σκέψη αυτή η συγκέντρωση κοπέλια, αλλά δυστυχώς προσωπικά δε θα παρεβρεθώ. Το BMW μου δεν είναι και πολύ ασφαλές για τέτοιες αποστάσεις (Χανιά-Ηράκλειο) και άμα έρθω με το Audi ίσως προκαλέσω αντιδράσεις και δεν το θέλω.

Ελπίζω πάντως αυτή η συνάντηση να αποτελέσει αφορμή για περισσότερα event στην Κρήτη. Στην επόμενη φορά λοιπόν, κάπου πιο κοντά ίσως.....:ylsuper:

κοιταξε αυτη η συναντηση γινεται για να γνωριστουμε πιο πολυ μεταξυ μας!!!
τωρα αν δεν μπορεσεις να ερθεις με bmw και ερθεις με audi προσωπικα δεν με ενοχλει γιατι ουτε εγω θα εχω το αμαξι μου!!!
αν παλι θες να παμε παρεα στειλε μου pm και παμε μα εμεις θα ειμαστε 3 αμαξια!!!

percis
22-09-07, 16:32
Πολύ καλή σκέψη αυτή η συγκέντρωση κοπέλια, αλλά δυστυχώς προσωπικά δε θα παρεβρεθώ. Το BMW μου δεν είναι και πολύ ασφαλές για τέτοιες αποστάσεις (Χανιά-Ηράκλειο) και άμα έρθω με το Audi ίσως προκαλέσω αντιδράσεις και δεν το θέλω.

Ελπίζω πάντως αυτή η συνάντηση να αποτελέσει αφορμή για περισσότερα event στην Κρήτη. Στην επόμενη φορά λοιπόν, κάπου πιο κοντά ίσως.....:ylsuper:

Έλα με το E30 μην κολάς, αυτό το αμάξι έχει έντονη γοητεία.
Πόσα χιλιόμετρα είναι; 200; Σιγά; την επόμενη φορά μπορεί να έρθουμε εμείς εκεί. Έλατε λοιπόν και απο τα Χανιά να μας πείσετε να έρθουμε την επόμενη...:nod:

jay
22-09-07, 20:15
Ευχαριστώ E36 M POWER και percis, αλλά τελικά θα χρειαστεί να πάω σε ένα τραπέζι το μεσημέρι. :banghead:

Πάντως πολύ θέλω να παραστώ σε κάποιο επόμενο meeting κρητικών. Κανονίστε κάτι σύντομα, ξέρω άλλα 2 μέλη του club από Χανιά που ήθελαν να έρθουν, αλλά δουλεύουν την Κυριακή.

Τα λέμε την επόμενη φορά, καλά να περάσετε. :bigthumb:

matrixlord
23-09-07, 16:00
Δεν το πιστεύω!!! Την τελευταία εβδομάδα είχα τόσα στο μυαλό μου(εξεταστική,δουλειά κτλ) και δεν μπήκα καθόλου και το βλέπω τώρα. Σήμερα δουλεύω ρε γαμώτο!!! Αν θέλετε ελάτε μετά απο το Central Park δίπλα στον ΟΤΕ λέγομαι Θάνος και δουλεύω ως σερβιτώρος εκεί.

percis
24-09-07, 10:50
Παιδιά, μου άρεσε πολύ χτες η 7ώρη συνάντηση.
Είχαμε και κόσμο και καλά αμάξια. Ελπίζω την επόμενη να τα πάμε ακόμα καλύτερα και να μπούμε και σε καμία πίστα :drive2:(Ε36 POWER ακούς;).
Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω και τις πρώτες φωτογραφίες. Για τα video θα αργήσω λίγο καθώς θα πρέπει να φτάσουν στα χέρια μου και να πέσει και ένα μοντάζ.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά απο τα Χανιά:dblthumb2 που κάνανε τόσο δρόμο για να συναντηθούμε!

:bullhorn:Έχω να κάνω μία πρόταση στον Administrator / Moderator. (ακούει κανείς)
Παρακαλώ να γίνει μια ξεχωριστή κατηγορία στη Γεωγραφική Κοινότητα με Όνομα: ΚΡΗΤΗ
και απο κεί να λέμε τα δικά μας.

Μέχρι τώρα το πρώτο thread που ανοίξαμε ανήκει στη Βόρεια Ελλάδα κάτι που φυσικά και δεν ισχύει...

matrixlord καθυστέρησες λίγο και έχασες. Ελπίζω την επόμενη φορά να έρθεις.

Λοιπόν θα πρέπει να πάρουμε κανένα αυτοκολητάκι ή πλαίσιο να βάλουμε, να προσηλυτίσουμε και άλλους. Δεν επιτρέπεται εδώ κάτω στη Κρήτη να έχουμε τόσες πολλές BMW αλλά κανείς να μην ξέρει το Forum. (ΜΖ3 ακούς; κάνε κανένα κονέ)

Λοιπόν και πάλι μπράβο μας και να τα ξαναπούμε σύντομα...

matrixlord
24-09-07, 11:41
Δεν το πιστεύω γ@μώ την εξεταστική μου!!! Χάθηκε ο κόσμος να το δώ προχθές και όχι χθες?

Όντως στην Κρήτη υπάρχει πολύ BMW. Ειδικά e36. Πόσα άτομα ήταν στην συνάντηση? Τι κάνατε?

E36 M POWER
24-09-07, 12:14
ηταν μια καταπληκτικη μερα με πολλα υπεροχα και αξιολογα BMW απο τα οποια ειχαμε και Μ!!!:nod:
θα ηθελα να ευχαριστισω τον camera-man που εκανε καταπληκτικη δουλεια αψηφωντας τις δυσκολες συνθηκες και να παρακαλεσω τον σκηνοθετη persis:dblthumb2 να κανει καλη δουλεια μη μας περασουν και για ερασιτεχνες!!!:rofl2:
γεια οσους δεν προλαβανε η για οποιοδηποτε λογο δεν μπορεσανε να παρευρεθουνε, μην αγχωνεστε.... we will be back!!!:icon_pai:

E36 M POWER
24-09-07, 12:17
[QUOTE=percis;140030] Ελπίζω την επόμενη να τα πάμε ακόμα καλύτερα και να μπούμε και σε καμία πίστα :drive2:(Ε36 POWER ακούς;).


ελατε εσεις και κατι θα κανονισουμε!!!!!!!!!:bigthumb:

percis
24-09-07, 21:16
τεστ (γιατί ο giannis@118 μου είπε ότι δεν μπορούσε να ποστάρει...)

mixalhs
24-09-07, 21:21
Περιμενουμε φωτογραφιες και βιντεακια!@
Καλα περασαμε , αντε και στην επομενη με το καλο!
Κανατε τιποτα μετα που εφυγα ;

percis
24-09-07, 21:32
Έλα ρε Μιχάλη,
Όχι μετά απο σένα έφυγα και γώ με το Χαρίτο. Για τους άλλους δεν ξέρω...
Τι κάνατε ρε παιδιά μετά;
Για τις φωτογραφίες περιμένω τον Administrator να κάνει καινούρια κατηγορία στο Gallery και να τις ανεβάσω εκεί (με σβησμένες πινακίδες).
όποιοι έχουν άλλες φωτογραφίες θα μπορούν να τις ανεβάσουν στο ίδιο μέρος.
Κάντε υπομονή...

mixalhs
24-09-07, 22:05
Τον Κυριο Χαριτο να λες τον αξιο cameraman μας!

percis
24-09-07, 22:09
Θα δείξει όταν θα δώ με η ησυχία μου τα video αν κάνει καλό frappe...:dance:
Πάντως τον ευχαριστούμε για όσα έκανε!
Και μην ξεχνάμε βέβαια και τον δεύτερο... camerawoman! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ ΟΛΥ!

giannis@118
24-09-07, 23:56
Θελω και εγω με τη σειρα μου να ευχαριστησω τη μαμα μου,τον μπαμπα μου...(λαθος αυτο το λενε σε αλες περιπτωσεις!!!)τα παιδια που παρεβρεθηκαν χθες παρολο τις καιρικες συνθηκες(τα βρεξαμε τα μωρα μας!!!) και και την αποσταση (για τα χανιωτοπουλα!!! σας ευχαριστουμε παιδια!!) για την υπεροχη Κυριακη που περασαμε αφιερομενη στις BMW και το foroum!!!!
Και τα 10 αμαξια ηταν πολυ ομορφα και αξιολογα!!!
Καθε αρχη και δυσκολη!!!! Καθε φορα και καλυτερα λενε!!! Πιστευω την επομενη φορα να τα παμε καλυτερα!!!
Τα Χανια μας περιμενουν!!!(το υποσχεθηκαμε αλλωστε!!!)

Πειμενω να δω τη φατσα μου στο βιντεο!!!!

giannis@118
25-09-07, 00:01
Γνωρισα τον matrixlord!!!!
Το παλικαρι πραγματικα ξενερωσε που εχασε το ραντεβου μας!!!!
Δεν πειραζει Θανο κρατα την ορεξη σου μεχρι την επομενη φορα!!!! Και υπομονη!!!(για τις μικροατυχιες σου με το αμαξι σου)

matrixlord
25-09-07, 03:37
Σε ευχαριστώ Γιάννη και ηλεκτρονικά. Στην επόμενη συνάντηση θα έχω πάει 1 ώρα πιο πριν! Θα φέρω και άλλους δυο φίλους μου. Μια 318is και μια 325!

percis
25-09-07, 15:25
Δεν ξέρω αν το ανέφερα σε αυτό το thread αλλά έχουμε ανεβάσει ήδη τις φωτό στο Gallery με θέμα συνάντηση Κρήτης 23/09/07.

Όποιος άλλος έχει φωτό μπορεί να τις βάλει εκεί.\

Υπομονή με τα video καθώς ο gkaras λέει έχει κάποιο πρόβλημα.