PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 E46 vs CAYMAN s


EVANGELOS
05-10-07, 21:32
P.S.3. Σα να το βλέπω πάντως το όραμα .... λες να γίνει oσονούπω θρέντ με ΤΙΤΛΟ Μ3 vs cayman .... γιατί όλο cayman vs M3 βλέπω ... χιχιχι

Έγινε χθές φιλικό άνοιγμα από στάση (ενώ είχαν προηγηθεί δοκιμαστικά φουντώματα από τσουλητα 1ες,2ες,3ες ...)....

Παρατηρήσεις επί του Βίντεο και του ανοίγματος ....

1)Το πάτημα έγινε κατόπιν πρότασης του Γιώργου ... εγώ με τα φυτίλια δεν πίστευα ότι θα ξεκινήσω καλά ...

2)Και οι 2 δικάβαλοι με το Μ3 να έχει περίπου +20 με 25 κιλά παραπάνω άτομο

3)Ο Γιώργος όπως είπε ΔΕΝ έκανε καλή αλλαγή σε 2α

4)Ο Σπύρος που ορύεται ... απλά είχε φουντώσει ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ θέμα ... βρισιών που να εννοούνται ... το φούντωμα της φάσης είναι ... ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΓΝΩΜΗ (και αυτός και εγώ σας φίλος του για τα επιφωνήματα)

5)Από τα ρολαριστά και αυτό το πάτημα από στάση πιστέυω ότι ΠΑΛΙ ΜΠΡΟΣΤΑ πρέπει να είναι ο Γιώργος στην Κερατέα ... ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ....
Η μεταξύ μας απόσταση στην Κερατέα ΠΙΣΤΕΥΩ (η πράξη θα το δείξει) έχει μειωθεί πάρα πολύ .... αρκέι να μην κάνω εγώ λάθος ... χεχεχε

6)Όπως λέω καιρό τώρα τα πατήματα από στάση ΑΝ δεν έχεις ΠΟΛΥ πιό γρήγορο αμάξι είναι "επικίνδυνα" ... με ένα λάθος χάνεις πολύ .... και τελικά στο πάτημα από στάση κερδίζει ο οδηγός + αμάξι και όχι μόνο το αμάξι ....

το βίντεο ....


http://www.youtube.com/watch?v=cTNFKd_TA_A

Action Man
05-10-07, 21:35
πούτσ@......

alexcsl
05-10-07, 21:35
Πολύ καλό πάτημα Βαγγέλη.
Το ξαναλέω, πετυχημένες και οικονομικά ορθές επεμβάσεις στο Μ3,
που δίνουνε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ αποτέλεσμα.

Εννοείται ότι θα γίνει όταν βρεθούμε από κοντά.

ΥΓ1 Σαντο ΜΕΓΑΣ ΦΟΥΝΤΩΤΗΣ!
ΥΓ2 Τελικά κάντο 530, δεν λέει ο κομπρέσορας...

manosm3
05-10-07, 21:36
Aκουω και ΠΡΟΕΔΡΙΚΟ μελος; :p:

BMW523i
05-10-07, 21:38
:kissass: :bugeye: :bowdown: :ban: .-

MaSt0RaS
05-10-07, 21:43
xaxax polu gelio eleos .. n1 gia to anoigma...
soz gia ta agglika!

m3kriti
05-10-07, 21:53
επιτελους αυτο το cayman μου ειχε καθησει στο λαιμο.μπραβο βαγγο.

Babis_Compact
05-10-07, 21:57
Μπράβο φίλε για το άνοιγμα, περιμένουμε επόμενα. Μας έφτιαξε τρελλά η μπέμπα..!

ekztage
05-10-07, 22:01
Είναι λίγο κολλημένο το βίντεο ή κολλάει αποκλειστικά σε μένα?
Whatever, congratulations!!!

EVANGELOS
05-10-07, 22:11
BOYS thanks ...

Aλλά ΧΑΛΑΡΑ ... το cayman το συγκεκριμένο είναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ και εξακολουθεί να είναι (από ότι πιστέυω εγώ) μπροστά από μένα (λιγότερο από πριν ελπίζω...) σε πάτημα από στάση ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ....

Μη φουντώνετε ....

Το θέμα είναι ότι όσο πατάς στάση τα λάθη είναι πιθανά ...

Dim77
05-10-07, 22:16
Συγχαρητήρια στον φίλο μου Βαγγέλη για τις επιτυχημένες αναβαθμίσεις (sic) του αυτοκινήτου, αλλά και την ψύχραιμη συμπεριφορά στο ποστ αναφοράς του ανοίγματος και παράθεσης του βίντεο, στο οποίο ακούγονται ...ενθουσιώδη σχόλια :D από άλλους 2 φίλους.

Ο Βαγγέλης σαν γνήσιος gentleman παραδέχεται και αναφέρει το misshift του (επίσης) φίλου με το Cayman.

sheriff
05-10-07, 23:53
η γνωμη μου αν θελετε να την ακουσετε ειναι οτι το πατημα ειναι ακυρο...
οταν επαναληφθει μεταξυ των δυο αυτοκινητων η διαφορα υπερ του πορσε θα ειναι αποκαλυπτικη.οσοι δεν ειναι μυημενοι στις κοντρες να πουμε οτι αυτο λεγεται ΠΑΙΡΝΩ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΑΤΗΜΑ


:yippee::yippee::yippee:φιλικα...

konc
06-10-07, 00:04
Την ακούμε ευχαρίστως. Προσωπικά δεν έχω άποψη, αλλά με περιέργεια θα περιμένω βίντεο από το "κανονικό" κατ' εσένα πάτημα.
Πάντως και ο Βαγγέλης το ίδιο λέει, δεν διαφωνεί πουθενά...

Cayman S
06-10-07, 00:07
Σας θυμιζει κατι αυτη η συμπεριφορα?


http://s148.photobucket.com/albums/s33/nikos2679/?action=view&current=MOV00026.flv

Dim77
06-10-07, 00:18
Σας θυμιζει κατι αυτη η συμπεριφορα?
http://s148.photobucket.com/albums/s33/nikos2679/?action=view&current=MOV00026.flv

Γιώργο συγνώμη, τί σχέση έχει το εμετικό βίντεο που πόσταρες με το thread αλλά και όλο το forum μας γενικότερα?:nixweiss:

Ακόμα και τα σχόλια των παιδιών που ήταν πάνω στον ενθουσιασμό ΔΕΝ έχουν καμμιά σχέση με ''αυτή τη συμπεριφορά'' που αναφέρεις.

Cayman S
06-10-07, 00:25
Γιώργο συγνώμη, τί σχέση έχει το εμετικό βίντεο που πόσταρες με το thread αλλά και όλο το forum μας γενικότερα?:nixweiss:

Ακόμα και τα σχόλια των παιδιών που ήταν πάνω στον ενθουσιασμό ΔΕΝ έχουν καμμιά σχέση με ''αυτή τη συμπεριφορά'' που αναφέρεις.


Και εγω εμετικο το θεωρω γι αυτο και το εβαλα!!Ομως δεν μπορω να ακουω για Π...ς και λοιπα οταν κατεβασα το αμαξι μου για να δει ο Βαγγελης τι βελτιωση εχει κανει και το εκανα γιατι γουσταρα!Το μονο που δεν περιμενα να ακουσω ηταν αυτα...Δεν ξανασχολιαζω τιποτα στο συγκεκριμενο thread και νομιζω οτι τετοιες εκφρασεις χαλανε τα καθ ολα φιλικα πατηματα..

MPOWER
06-10-07, 00:27
Σας θυμιζει κατι αυτη η συμπεριφορα?


http://s148.photobucket.com/albums/s33/nikos2679/?action=view&current=MOV00026.flv

Αλήθεια...αυτό θέλω και εγώ να μου το εξηγήσεις γιατι δεν το κατάλαβα...

Nick_compact
06-10-07, 00:28
Αλήθεια...αυτό θέλω και εγώ να μου το εξηγήσεις γιατι δεν το κατάλαβα...

Ούτε κι εγώ!

Cayman S
06-10-07, 00:36
Αλήθεια...αυτό θέλω και εγώ να μου το εξηγήσεις γιατι δεν το κατάλαβα...

Θεωρω απιστευτα απαραδεκτο το video που ποσταρα....γι αυτο και το εβαλα...
Οταν πατησαμε εμεις οι 2 δεν βγηκα να φωναζω τι Π...α εφαγες και αλλα...
Και ξερεις τι εγινε και στο πατημα...εχθες

Δεν βγαζει πουθενα ομως ρε Μιχαλη...

Cabriolakias
06-10-07, 00:41
Ουτε και εγω........

Που.......τσ@ ....:gaysex::gaysex::gaysex:

sheriff
06-10-07, 00:43
γιωργο εκανες ενα λαθακι.ποσταρες ενα βιντεο το οποιο ειχε σχολιαστει στο αλλο φορουμ και οχι εδω.τα παιδια δικαιολογημενα δεν ξερουν περι τινος προκειται.

ο γιωργος και ο βαγγελης ειναι φιλοι αλλα τους αρεσουν τα πειραγματα γι αυτο οι τριτοι μην ριχνετε λαδακι στην φωτια που επιτηδες και για χαβαλε εχουν αναψει στον υποτιθεμενο πολεμο-διαμαχη-πρωτια-σκηπτρα τα δυο παιδια


φιλικα ο φαρσερ τους.:party::party::party:

Cayman S
06-10-07, 00:59
Το video το εβαλα γιατι το ειχε ποσταρει καποιος στο dragster.gr και τον κραξαμε ολοι για την συμπεριφορα του.Ηθελα να δειξω οτι δεν ειναι ωραιο να μιλαμε ετσι.

Εαν μερικοι νομιζουν οτι εφαγα πο...α επειδη εχασα 2αρα οκ...Την εφαγα....Ολοι οκ?:friday:

mpikounis
06-10-07, 08:04
Κύριοι, δεν θα το κάνουμε αρένα εδώ για να τη λέει ο ένας στον άλλο για τα ανοίγματά σας. Υπάρχουν συγκεκριμένα forums για αυτή τη δουλειά - το BMW-Motorsport.gr δεν είναι ένα από αυτά.

Εδώ μπορείτε να αναφέρετε το άνοιγμα και να το συζητήσετε κόσμια. Αν συνεχιστεί το φαινόμενο του να ξεφεύγουν αυτές οι συζητήσεις το forum αυτό (Ενδοκλαμπικές) θα κλείσει