BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Συναντήσεις & Προτάσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   ΑΚΥΡΗ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ 17/01 (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=23430)

aris nakos 16-01-10 15:59

ΑΚΥΡΗ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ 17/01
 
Μετα απο πολλη συζητηση και το μικρο ενδιαφερων που παρουσιαστηκε για την συγκεντρωση στη θεσσαλονικη και συγκεκριμενα στο cosmos 17/01/10 (10 αυτοκινητα) αναβαλλεται μεχρι Νεοτερας! Λυπαμαι για τον κοσμο που ξεσηκωσα για αυτην την συναντηση!!
Συγνωμη σε οσους δεν διαβασουν την ανακοινωση!!!!!!!!!!!!!!!!


:mad:

aris nakos 16-01-10 16:17

Οσοι θελουν μπορουν να διαβασουν το αναλογο threat για να δουν τι εγινε! Γιατι καταληξαμε να μιλαμε μονο τρεια ατομα για την συναντηση!!!!

E36 RULES!! 16-01-10 16:35

Α ρε παλιομοντερατορESS χαλατε τις παρεESS...

aris nakos 16-01-10 16:42

Πεστα! Αλλα ποιος σε ακουει!

billarassss 16-01-10 17:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από aris nakos (Μήνυμα 360219)
Μετα απο πολλη συζητηση και το μικρο ενδιαφερων που παρουσιαστηκε για την συγκεντρωση στη θεσσαλονικη και συγκεκριμενα στο cosmos 17/01/10 (10 αυτοκινητα) αναβαλλεται μεχρι Νεοτερας! Λυπαμαι για τον κοσμο που ξεσηκωσα για αυτην την συναντηση!!
Συγνωμη σε οσους δεν διαβασουν την ανακοινωση!!!!!!!!!!!!!!!!


:mad:

να μην λυπασαι καθολου.. εσυ εκανες μια προταση αν αυτοι δεν θελουν κανενα προβλημα.. καλη καρδια...

billarassss 16-01-10 17:34

κριμα παντως..εγω περιμενα περισσοτερες συμμετοχες γιατι δεν ειναι και λιγοι απο βορρα..

pantelis 17-01-10 16:01

Κριμα παιδια ευτυχώς το διαβασα 10 λεπτα πριν ξεκινήσω!!!!! ειχα καποιες δουλειες αυτες τις ημερες και δεν μπηκα στο internet για να δω τι εγινε!!! Παρολο που ειμαι καινούριος στο forum θελω να πιστευω οτι εχει δημιουργηθεί οχι μονο για να μιλαμε μεσω του internet και να λυνουμε τα διαφορα προβληματα που εχουν τα αμαξια μας !!!! αλλα κυριως για να βρισκομαστε και να τα λεμε απο κοντα με πολυ καφέ, χαβαλε και κανα σουβλακι ποτε ποτε !!! Παντως ari καλα εκανες και ξεσηκωσες τον κοσμο παντα τετοια <λαθη> να κανεις!!!...
Συγνώμη κιολας για την πολυλογια μου!!!

giannis_compact 17-01-10 16:26

Παιδια και γω δεν βρηκα χρονο να μιλησω στο φορουμ αλλα ημουν μεσα..Δεκα αυτοκινητα μια χαρα συναντηση θα ειμασταν και θα τρωγαμε και κανα σουβλακι..;)

billarassss 17-01-10 16:54

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από giannis_compact (Μήνυμα 360504)
Παιδια και γω δεν βρηκα χρονο να μιλησω στο φορουμ αλλα ημουν μεσα..Δεκα αυτοκινητα μια χαρα συναντηση θα ειμασταν και θα τρωγαμε και κανα σουβλακι..;)

φιλε μου τα 10 που τ ειδες??? μαζι μ σενα θα ειμασταν 5 ολοι και ολοι...
δυστηχως... μονο τοσοι....

giannis_compact 17-01-10 18:24

Στο πρωτο μηνυμα ο Αρης λεει 10 αυτοκινητα φιλε μου!Στο πρωτο μηνυμα του thread..Εννοει κατι αλλο και εκανα λαθος?Να κανονισουμε παντως!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:07.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.