BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Εξωκλαμπικές (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=42)
-   -   R1 vs m3 e92 (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=30423)

bmwdakias85 04-08-12 15:44

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από BMW Power (Μήνυμα 468200)
Άσε τις κόντρες και έλα ασπρονέρι την Δευτέρα να δροσιστούμε.

Τι λες ρε φίλε σοβαρά τωρα θα είσαι ασπρονερι;σίγουρα θα τα πούμε κ θα φέρω κ τον άλλον με τι μ3 για να είσαι κ μάρτυρας σοβαρός!straight six πρέπει να παραδεχεσαι ότι το ρ ειναι δυνατό αλλα απο τι στιγμή που δεν είσαι μηχανοβιος μην μιλάς.απο 80ρολ μέχρι τα 200 είχε μείνει πολυ πισω κ υποτίθεται ότι ειναι 420 αυτο κ είχαμε τέτοιες διάφορες ε το εβο απλός θα ειναι λίγο ποιο κοντά μου.μονο αυτο όμως!bmwpower στείλε μου πμ το νμρ σου να κανονισουμε για δευτερα

paganis 04-08-12 15:57

ρε παιδια...γιατι συγκρινεται μηχανες με αμαξια??? απο οπου και να το πιασουμε το θεμα...ειναι υπερ μια μηχανης σουπερσπορτ οπως το ρ1! απο αναλογια κιλων ...εως στροφαρισμα...δεν πιανεται μια μηχανη απο ρολ..ητε ακομα και απο σταση ...αν δεν χαζοσπινιαρει ο οδηγος στην εκκινηση..

stelmaniac 04-08-12 16:13

Οχι λευτερη κανεις λαθος. Καποια αυτοκινητα ειναι γρηγοροτερα απο οποιαδηποτε μοτοσυκλετα...οπως ακριβως και το motogp ειναι πιο αργο απο τη f1....αλλα μιλαμε για hypercars....

Straight six 04-08-12 17:38

Ρε γιωργο αν το εβο ειναι 670 οντως που ουτε θα ειναι τοσα και
Ουτε καν θα ερθει,,αλλα λεμε αν,τοτε δεν εχεις τυχη....εχει δικιο ο στελμανιακος..οπως και να χει τραβα για μπανιο ρε και αμα γραμμωσεις και χασεις κανα κιλο μπορει κατι να κανεις....εισαιτυχερος που ο αντμιν δεν εχει το ες αι του διαφορετικα ο
Στρειτ σιξ του θα σε γαζωνε...χαχαχαχα
Δεν εισαι για τιποτα ρε φουστη


Υγ.....ειναι κανεις εδω σκιαθο???? Κερναω πινα κολαντα

paganis 04-08-12 17:44

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac (Μήνυμα 468223)
Οχι λευτερη κανεις λαθος. Καποια αυτοκινητα ειναι γρηγοροτερα απο οποιαδηποτε μοτοσυκλετα...οπως ακριβως και το motogp ειναι πιο αργο απο τη f1....αλλα μιλαμε για hypercars....

μιλησα για αυτοκινητα-μηχανες ευρειας παραγωγης...και εκει οι μηχανες εχουν την κυριαρχια και τελος! οσο για το μ3...θα επρεπε να ειχε σχεδον τα διπλασια αλογα για να κοντραρει το ρ1 και το αποτελεσμα ηταν αναμενομενο!
οσο για τα moto gp και την f1 ,,σιγουρα το μονοθεσιο ειναι γρηγοροτερο σε εναν γυρο...αλλα θα ηταν ενδιαφερων να βλεπαμε χρονους 0-100χλμ και χρονο 400αρι...οσο και 1000μ...εκει θα βγαζαμε συμπερασματα σε απολυτους χρονους...

Straight six 04-08-12 17:45

1 Συνημμένο(α)
Γιωργο το μωρο σε περιμενει...ελα απο αγ κωνστινο με το
Στρογγυλοφαναρο σου....

bmwdakias85 05-08-12 00:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Straight six (Μήνυμα 468231)
Γιωργο το μωρο σε περιμενει...ελα απο αγ κωνστινο με το
Στρογγυλοφαναρο σου....

Που είσαι ρε παλαβε;έλα να βρεθούμε κ απο κοντά όταν γυρισεις απο σκιαθο!ελα να σου δείξω τι παει να πει super sport μηχανη!ολο σαλια είσαι ρε πανο!

bmwdakias85 05-08-12 00:27

Είμαι περίεργος να δω το ντε σε βο σου Παναγιώτη

Straight six 05-08-12 00:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 (Μήνυμα 468245)
Που είσαι ρε παλαβε;έλα να βρεθούμε κ απο κοντά όταν γυρισεις απο σκιαθο!ελα να σου δείξω τι παει να πει super sport μηχανη!ολο σαλια είσαι ρε πανο!



Τι να μου δειξεις.....gsxr 1000 ανεβασμενη, στη λαυριου δικαβαλη
220 σουζα....την θελω την ζωη μου

bmwdakias85 05-08-12 08:25

Κ είδες ότι ήταν 220 ε;χαχαχαχαχαχαχαχα η ζωή ετσι ειναι πανο τέτοια θέλει αλλιος οποιος φοβάται πέφτει κ κοιμαται


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:17.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.