BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=79)
-   -   Special BMW E46 GPS Navigation System με εργοστασιακή εφαρμογή. (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=22237)

Mclaren 05-11-09 11:58

Special BMW E46 GPS Navigation System με εργοστασιακή εφαρμογή.
 
Παιδιά καλημέρα, εχεις δει κανεις αυτό εδω http://www.gps-com.gr/default.asp?ps...0071&LangId=47.

Ψάχνω πολύ καιρό κατι παρόμοιο που να μην εχει αισθητική διαφορά στο ταμπλό (δυστυχώς πρόλαβα και έβαλα Dension USB στο μαμα radiocd). Τι λέτε? Αξίζει? Μήπως κάποιος την φοράει να μου πει εντυπώσεις?

gyiama 05-11-09 12:36

ωχ φωτιες που αναβεις τωρα φιλε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

mormon 05-11-09 12:45

πραγματι παρα πολυ καλο!!
το σκεφτομαι παρα πολυ σοβαρα!!!

konas 05-11-09 12:45

Λογικα ειναι κινεζακι.
Αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο, αλλα αν ειναι, εχει πολυ υψηλη τιμη (1200 Ε).
Πιστευω στο ebay θα βρεις φθηνοτερα

gyiama 05-11-09 12:56

το θεμα ειναι οτι μπορει να βγαινει σχεδον οσο το μαμα μεταχειρισμενο αλλα εχει πολυ περισσοτερες λειτουργιες και δεν χρειαζεται ξηλωμα το μισο αυτοκινητο και επιπλεον δεν χανεις χωρο στο προτμπαγκαζ!!!!!! και απο εμπειρια φιλου που πριν λιγες μερες εβαλε το αντιστοιχο σε modeo ειναι παρα πολυ ευχαριστημενος (μεχρι στιγμης παντα)

καλη περιπτωση αν το βρουμε σε ebay σιγουρα θα ειναι πολυ φθηνοτερο!!!!λεω αν μπορεσω αυριο ναπερασω μια βολτα να το δω απο κοντα μιας και το μαγαζι ειναι εδω θεσ/νικη!!!!

Mimis. 05-11-09 13:12

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από gyiama (Μήνυμα 337388)
το θεμα ειναι οτι μπορει να βγαινει σχεδον οσο το μαμα λεω αν μπορεσω αυριο ναπερασω μια βολτα να το δω απο κοντα μιας και το μαγαζι ειναι εδω θεσ/νικη!!!!


Οταν το κανεις ριξε μας και μια ενημερωση αν θελεις.....

Mclaren 05-11-09 13:36

Παιδιά περασα απο το κατάστημα να ρωτήσω και δυστυχώς πρόλαβα να το δω για λίγα λεπτά (τελευταίο τους κομματι απο 5 που φέρανε) γιατί συσκευάζοταν να αποσταλλεί σε αντιπροσωπεία στην Αθήνα. Όντως ήταν 1 din και μπαίνει χωρίς πατέντες. Τα πλαστικά της συσκευής ήταν άκρως ποιοτικά και δεν θύμιζαν φτηνοδουλειά. Ρώτησα χώρα προέλευσης και είναι Taiwan. Εγω το παρήγγειλα πάντως (δεν αντεξα:lockie:), μου είπαν ότι περιμένουν και κάποιες ακόμη παραγγελίες να μαζευτούν για να δώσουν νεα παραγγελία στο εργοστάσιο. Και κατι βασικό, το κατάστημα διατηρεί τμήμα service τετοιων συσκευών, υπήρχαν και αλλα παρόμοια navigation συστήματα για αλλα μοντέλα, και απο θέμα εγγύησης και τεχνικής υποστήριξης θα είμαι καλυμμένος. Εν αναμονή λοιπόν και θα σας ενημερώσω:bananasmi

bill987 05-11-09 13:49

ΜΑΣ ΑΝΑΨΕΣ ΤΡΕΛΕΣ ΦΩΤΙΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣ


Βρήκε κανένας τίποτα γι΄αυτό στο ebay????????

gyiama 05-11-09 14:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Mclaren (Μήνυμα 337406)
Παιδιά περασα απο το κατάστημα να ρωτήσω και δυστυχώς πρόλαβα να το δω για λίγα λεπτά (τελευταίο τους κομματι απο 5 που φέρανε) γιατί συσκευάζοταν να αποσταλλεί σε αντιπροσωπεία στην Αθήνα. Όντως ήταν 1 din και μπαίνει χωρίς πατέντες. Τα πλαστικά της συσκευής ήταν άκρως ποιοτικά και δεν θύμιζαν φτηνοδουλειά. Ρώτησα χώρα προέλευσης και είναι Taiwan. Εγω το παρήγγειλα πάντως (δεν αντεξα:lockie:), μου είπαν ότι περιμένουν και κάποιες ακόμη παραγγελίες να μαζευτούν για να δώσουν νεα παραγγελία στο εργοστάσιο. Και κατι βασικό, το κατάστημα διατηρεί τμήμα service τετοιων συσκευών, υπήρχαν και αλλα παρόμοια navigation συστήματα για αλλα μοντέλα, και απο θέμα εγγύησης και τεχνικής υποστήριξης θα είμαι καλυμμένος. Εν αναμονή λοιπόν και θα σας ενημερώσω:bananasmi

ποτε να μη μπω στον κοπο να περασω αδικα εφοσων δεν υπαρχει!!!!!:shakehead οποτε περιμενουμε νεα φιλε μου απο σενα!!!!!!!

αααααρε σε μπελαδες που μπαινουμε!!!!!!!!!!:icon11:

Mclaren 05-11-09 14:08

Φιλε μου να ήξερες ΠΟΣΟ καιρό έψαχνα ενα τέτοιο συστηματάκι να βάλω... Δεν ηθελα κατι με πατεντες, πλαισια πλαστικά, εξωτερικα κουτιά gps κ.λ.π Ηθελα να διατηρησω τον εργοστασιακό "αέρα" του αυτ/του. Το γερμανικό ebay το εχω κάνει κόσκινο εδω και καιρό, δεν έβρισκα παρόμοιο συστημα, μονο τα μαμα της BMW μεταχειρισμένα και εκει πάλι ανοιγα μεγάλες ιστορίες (πορτ-μπαγκαζ για dvd,κεραίες shark κ.λ.π) σε αυτα τα χρήματα που το ζητάνε... Αναμείνατε για φωτογραφίες και εντυπώσεις-βιντεο οταν ερθει με το καλό και το εγκαταστήσω:dance:


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:27.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.