BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=97)
-   -   BMW M3 CSL Loaded (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=5437)

Lil 15-12-09 14:11

Βαγγελη δεν λεω κατι διαφορετικο....
και δεν πιστευω να θεωρει ΚΑΝΕΙΣ το ποσο καλα παει το CSL αναλογιζομενος το loaded....
ουτε σκοπος του loaded ειναι να πουλησει Η bmw, Σκοπος ειναι να πουλησει η ESS η KW κ η ALPINE!!
και ολη η απαντηση στο WHY ειναι το απλο: Cause they can.....

EVANGELOS 15-12-09 14:18

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sm6 (Μήνυμα 351551)
...προφανως του βαγγελη του "ξυνισε" γιατι πηγαν στο ρινγκ και δεν κατεβηκε ο γκορανσον να πατησει κερατεα με τον κομμωτη και το μπαμπη το σουγια...:ices_ange

Kρινοντας από την αισθητική τους ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ να το κάνουν !!! ...

Εξάλλου για αυτό έχουμε την παρέα σου με τα

Μ6 ΤΣΕ ΕΣ ΕΛ

και

Μ3 V8 κομπρεσσερ

π.σ. Τροχαλίες στο V10 έβαλες για να ρίξεις κανά σεκ στο Brands Hatch :D :D :D ... χαχαχα

alexk 15-12-09 14:26

Θα στείλω ένα mail στον ιδιοκτήτη του loaded να του πω ότι ο Βαγγέλης με το Μ3 το βελτιωμένο που πατάει κρυφή, κερατέα, Α.Ο. και Ο.Χ. λέει ότι χαλάσες το CSL, έφτιαξες μια μαλακία και το παίζεις και γρήγορος στο Ρινγκ.

Εγώ το δικό μου μαμά τελείως δεν θα το αφήσω...ότι τίποτα άλλο, το "πρωτάθλημα" με τα Porsche στο Ρινγκ τι θα γίνει ?

Fairytale 15-12-09 14:33

Και η ομάδα BMW-alexk θα προετοιμάζει 3 Csl έτσι;
Μην ξεχνιόμαστε, ο στόχος να είναι πεντακάθαρος μπροστά μας, χεχε
C U out there

EVANGELOS 15-12-09 14:38

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από alexk (Μήνυμα 351563)
Θα στείλω ένα mail στον ιδιοκτήτη του loaded να του πω ότι ο Βαγγέλης με το Μ3 το βελτιωμένο που πατάει κρυφή, κερατέα, Α.Ο. και Ο.Χ. λέει ότι χαλάσες το CSL, έφτιαξες μια μαλακία και το παίζεις και γρήγορος στο Ρινγκ...

γράφεις αστεία και στην Πολυκατοικία Αλέξη ??? ... τρελό γέλιο ρε Άλεξ !!!

Πες του ότι υπάρχει και ένας γρήγορος στην Ελβετία ... κατάβαση με 2α και 50 ... τίγκα όλα λέμε !!!

π.σ. Κατά τα άλλα ο Σίντο είναι βλάκας που έβαλε πορτμπαγκαζ csl στο 330 και έκκεντρα !!! ... και ο Χαμανίδης γύφτος που ΔΕΝ έβαλε advan 048 !!! έλεος Αλεξάκο !!!!

sm6 15-12-09 14:39

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS (Μήνυμα 351556)
Εξάλλου για αυτό έχουμε την παρέα σου με τα Μ6 ΤΣΕ ΕΣ ΕΛ και Μ3 V8 κομπρεσσερ

ρε μαν με εχεις δει ποτε εξω με ποιον κανω παρεα...?
τι @νοησιες ειναι αυτες? ξεμειναμε απο επιχειρηματα και το ριξαμε στα προσωπικα...?
μπες στο φορουμ της εσπρεσο να ξεκατινιαστουμε αν ειναι...
και να πουμε οτι θες... και τι φιλους εχει ο καθενας και που τρωει και που ψωνιζει και τι φοραει...
εδω το θεμα εχει να κανει με αυτοκινητα...
και αυτα που προανεφερες, οτι και να ειναι, εσυ τουλαχιστον ουτε με κυαλι δεν τα βλεπεις... ή κανω λαθος?

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS (Μήνυμα 351556)
π.σ. Τροχαλίες στο V10 έβαλες για να ρίξεις κανά σεκ στο Brands Hatch :D :D :D ... χαχαχα

ναι την ειχα βαλει να τη δοκιμασω (τροχαλια, οχι τροχαλιες)... σορυ που δε σου ζητησα την αδεια...
εγω ειμαι το θεμα τωρα? ή το loaded?

BMW Power 15-12-09 14:44

Το έχω πει και στο thread για το Μ3 Ε30 V10, το λέω και εδώ. Είναι ιεροσυλία κατά την γνώμη μου να επεμβαίνεις σε τόσο ειδικές κατασκευές οι οποίες αλλοιώνουν τον χαρακτήρα του αυτοκινήτου.

Εν έτη 2009 μας χαλάει που κάποιοι βάζουν V10 σε γνήσιο Μ3 Ε30, αλλά είμαστε ΟΚ με το να κανιβαλίζουν ένα CSL......

EVANGELOS 15-12-09 14:45

Στάθη , εδώ εσύ έκανες 10 ποστ με Κερατέες , κομμωτές , μπάμπηδες σουγιάδες !!!

αυτό σε χάλασε ????

κούλ μαν !!!

z3 2.2 15-12-09 14:53

Ωραια η αντιπαραθεση αλλα καταληγει σαν το θρεντ "Που ειναι το motorsport?"

Στο Pulp Fiction ειναι μια σκηνη που η Uma Therman ως γυναικα του Marcelous την πεφτει στον Τravolta και εκεινος την σκαπουλαρει και παει στην τουαλετα για να βρει το χρονο να σκεφτει πως θα αντιδρασει στην δυσκολη αυτη περιπτωση (του την πεφτει η γυναικα του αφεντικου του,το οποιο δεν αστειευεται).
Κοιτιεται λοιοπν στον κεθρεπτη και λεει τη θεικη ατακα....
"Go home-jerk off and go to sleep..."

Το ποστ δεν εστιαζει σε κανενα προσωπο της κουβεντας αλλα τη γενικοτερη τροπη που παιρνουν τα θεματα καμια φορα.
Παντα με χαμογελο και καλη διαθεση!!!

sm6 15-12-09 14:56

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από BMW Power (Μήνυμα 351574)
Το έχω πει και στο thread για το Μ3 Ε30 V10, το λέω και εδώ. Είναι ιεροσυλία κατά την γνώμη μου να επεμβαίνεις σε τόσο ειδικές κατασκευές οι οποίες αλλοιώνουν τον χαρακτήρα του αυτοκινήτου.

Εν έτη 2009 μας χαλάει που κάποιοι βάζουν V10 σε γνήσιο Μ3 Ε30, αλλά είμαστε ΟΚ με το να κανιβαλίζουν ένα CSL......

ναι δημητρη (αν δεν κανω λαθος...), σωστα, αλλα η διαφορα μας (οσων εχουμε αυτην την αποψη), ειναι οτι δεν πιστευουμε οτι το κανιβαλισαν...
αντιθετα στο csl cabrio, ναι υπηρξε κανιβαλισμος... (αποψη μου παντοτε).

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS (Μήνυμα 351577)
αυτό σε χάλασε ????
κούλ μαν !!!

δεν με χαλασε τιποτα... κουβεντα κανουμε...:)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:12.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.