BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=52)
-   -   ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ! (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=716)

ΓΙΩΡΓΟΣ 05-12-04 21:58

ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ!
 
Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη ,

σου γράφω για να σου ζητήσω δώρο για τα Χριστούγεννα! Φέτος ήμουν πολύ καλό παιδί! Δεν έκανα πολλά πατιλίκια ,δεν έκανα κόντρες , δεν έτρεχα κάτω από διακόσια και γενικά ήμουν άψογος με τους άλλους οδηγούς! Λοιπόν, θα ήθελα ένα μοτέρ από Μ3 Ε46 βελτιωμένο ατμοσφαιρικά (490 PS!!! έμαθα ότι κυκλοφορεί ένα στην Αθήνα , για να μην ψάχνεις πολύ) , μια τετράδα 19ρες και μια ανάρτηση SCHNITZER! Δεν πιστεύω να ζητάω πολλά;

Γιώργος


Κανένας άλλος τίποτα;Τώρα που γυρίζει!

DRIFTER 05-12-04 22:07

Επειδή ξέρω ότι ένα Μ3 Ε30,Ε36,Ε46,Ε46 CSL θα σου πέσει πολλή και εγώ ήμουνα καλό παιδί μόνο μια κόντρα έχασα....ετρεχα σαν τρελός όλη την ώρα.....θέλω ενα Ε30 κατα προτίμηση 325 και πάνω...(και κοίτα μη μου φέρεις κανα τρακαρισμένο γιατι θα σε π.................... σηκωσει :p )
Λές να πιάσει???????

Black5 05-12-04 22:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από DRIFTER
Επειδή ξέρω ότι ένα Μ3 Ε30,Ε36,Ε46,Ε46 CSL θα σου πέσει πολλή και εγώ ήμουνα καλό παιδί μόνο μια κόντρα έχασα....ετρεχα σαν τρελός όλη την ώρα.....θέλω ενα Ε30 κατα προτίμηση 325 και πάνω...(και κοίτα μη μου φέρεις κανα τρακαρισμένο γιατι θα σε π.................... σηκωσει :p )
Λές να πιάσει???????

Θα σας απαντήσω όπως θα απάνταγε και ο Αι Βασίλης!!! ΧΟ ΧΟ ΧΟ .... που θέλετε και αμάξι!!!!! :rofl2:

stef 06-12-04 15:08

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ
Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη ,

σου γράφω για να σου ζητήσω δώρο για τα Χριστούγεννα! Φέτος ήμουν πολύ καλό παιδί! Δεν έκανα πολλά πατιλίκια ,δεν έκανα κόντρες , δεν έτρεχα κάτω από διακόσια και γενικά ήμουν άψογος με τους άλλους οδηγούς! Λοιπόν, θα ήθελα ένα μοτέρ από Μ3 Ε46 βελτιωμένο ατμοσφαιρικά (490 PS!!! έμαθα ότι κυκλοφορεί ένα στην Αθήνα , για να μην ψάχνεις πολύ) , μια τετράδα 19ρες και μια ανάρτηση SCHNITZER! Δεν πιστεύω να ζητάω πολλά;

Γιώργος


Κανένας άλλος τίποτα;Τώρα που γυρίζει!


Όλα αυτά & full πιεστικά και αλοιφές και γυάλισμα κάθε μέρα!
Ακόμα και όταν βρέχει να γυαλίζει!

V@rwnos 06-12-04 16:37

Εγώ Άγιε μου Βασίλη δεν θέλω να μου φέρεις αυτοκίνητο,έχω το δικό μου και ευχαριστώ το αφέντικο σου (το θεό) που πηγαίνει μια χαρά!!!
Αν όμως ήθελες να μου φέρεις μια γυναικά :wub: ψηλή,μελαχρινή με ωραίο στήθος, ωραία οπίσθια και λίγο μυαλό(όχι πολύ,γιατι αν είναι πάρα πολύ έξυπνη μπορεί να την πάθουμε) , μέσα σε μια μπέμπα Μ5 Ε39, εγώ ευχαρίστως θα τις έσκιζα και τις δύο ;)
Μήπως ζητάω πολλά???
Μπαααααααα δεν νομίζω!!!
Άγιε να σου πω,βάλε και μερικά εκατομυριάκια στο λογαριασμό μου στην τράπεζα για μικροέξοδα μωρέ,να μη σε κουράσω και του χρόνου!!!
Σε ευχαριστώ πολύ Άγιε Βασίλη και αν θες καμιά διευκρίνηση στείλε μου PM.
Το τέκνον σου, V@rwnos

Υ.Γ. Αν χρειαστείς κι εσύ τίποτα ,πες μου.Μου φέρανε καλό εμπόρευμα για τις γιορτές,θα σε φτιάξω ωραία!!! :cool:

DoctorAbo 06-12-04 17:36

Εμένα Αξιε μου Βασίλη, πέρυσι, μούφερες την //Μ3 και σε ευχαριστώ πάαααρα πολύ. Όλη τη χρονιά την προσέχω πάρα πολύ και πάει καλά. Δεν έχω κανένα παράπονο. Και εκείνο το εκατομμυριάκι που είχες βάλει στο ντουλαπάκι, (πολύ ευγενικό από μέρους σου) το χρησιμοποίησα κατα το δοκούν. Επένδυσα το μεγαλύτερο μέρος και έχω να τρώω, να πίνω αλλά και να δίνω και κάτι τις σε κανα φτωχό στην εκκλησία κάθε Κυριακή.
Όσο για κεινο το σπιτάκι στις κυκλάδες που μούχες φέρει πριν 4 χρόνια, το προσέχω πολύ, το χαίρομαι μερικές φορές το χρόνο που πάω εκεί και γενικά δεν έχω κανένα παράπονο. Για τους πάραπάνω λόγους, και επειδή βλέπω ότι πολλοί φίλοι μου θέλουν τοτου, έχω την εξής παράκληση. Την Μ6 που μου είχες τάξει, κράτατη εσύ, και μετάτρεψέτη σε περίπου 5 116. Δώσε από μια στους φίλους μου που σε παρακαλάνε εδω μέσα και εμένα μου τη δίνεις του χρόνου. Για το 05 φύλαξε σε παρακαλώ μια καλή υγεία για τους φίλους μου και εμένα. :hello:

ΓΙΩΡΓΟΣ 11-12-04 16:40

Α και να προσθέσω κάτι ακόμα στο γράμμα μου άγιε μου...Φέρε και μια 120 για την γυναίκα μου που με έχει πρήξει να της την πάρω! :wub:

ΓΙΩΡΓΟΣ 16-12-04 21:51

1 Συνημμένο(α)
Θέλω και μια Μ6!

Geo_3D 17-12-04 01:50

Αγαπητε μου Αγιε Βασιλη.
Κατι θελω να σου ζητησω και εγω αλλα ξερεις υπαρχει ενα μικρο προβλημα.Αυτο που θελω,το θελω μεν τωρα αλλα δεν μου το περνουν.Εγω ομως θα στη ζητησω αυτη τη χαρη.Θελω λοιπον να μην εχει πουληθει μεχρι το καλοκαιρι,που ο κοσμος να χαλασει θα το παρω το πτυχιο το καλοκαιρι γιατι χωρις αυτο θα παρω το τριτο το μακρυτερο,αυτο το 318iS που βρηκα με με τον Μ44 τον κινητηρα,την μπλοκαδουρα και τα πολλα εξτρα(δεν μου τα διευκρινησε ο ιδιοκτητης) και η μη πωληση του,να φερει σαν αποτελεσμα να ριξει κι'αλλο την τιμη του (την οποια ουτε και αυτη μου διευκρινησε ο ιδιοκτητης απτο τηλ παρα μονο λεει απο κοντα) ωστε να μην γινω εγω το κοροιδακι που πιθανον θα ψαχνει,και να το αγορασω εγω σε μια "φυσιολογικη" τιμη.Αγιε μου Βασιλακη αυτο το αυτοκινητο γραφει το ονομα μου επανω σαν τον επομενο ιδιοκτητη του.Κανε μου λοιπον σε παρακαλω την χαρη να μην πουληθει μεχρι τοτε,και εγω σου κλεινω απο τωρα ημερομηνια αμα θελησεις να παρεβρεθεις και εσυ στην απονομη του πτυχιου μου το καλοκαιρι.

Παντοτινα υποχρεος θα σου ειμαι!!!!!!!!
geo

Geo_3D 17-12-04 02:20

Ξεχασα Αγιε μου Βασιλη να σου πω οτι το συγκεκριμενο iS ειναι το αμερικανικο και οπως χαρακτηριστικα μου ειπε ο ιδιοκτητης "ειναι το αμερικανικο με το οικολογικο φιλτρο,ξερεις" - "ναι ξερω" του απαντησα εγω,αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ιδεα περι τινος πραγματος μιλουσε,οποτε να ξερεις οτι αυτο το οικολογικο πραμα θα φαει ξηλωμα επιτοπου.Ετσι πληροφοριακα στο λεω...........


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:19.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.