BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Συντήρηση (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=54)
-   -   e 46 δερματινο σαλονι (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=17655)

BMW_330i 06-02-09 23:22

e 46 δερματινο σαλονι
 
σκεφτομαι να βγαλω το υφασματινο σαλονι που εχει η μπεμπα μου και να βαλω δερματινο.γνωριζει κανεις φιλος τι παιζει με τιμες και αν η αντιπροσωπεια μπορει να το κανει αυτο?τι χρωμα δερμα θα προτεινατε σε bmw με μαυρο χρωμα?

Libanner 06-02-09 23:27

Κοίτα συνήθως οι αντιπροσωπείες το αναλαμβάνουν αλλά αυτό που κάνουν είναι να το πηγαίνουν σε ένα ταπετσιέρη που συνεργάζονται και απλά εσύ θα πληρώσεις και τη μίζα στην αντιπροσωπεία ενώ θα μπορούσες να τα γλιτώσεις αν το πήγαινες σε κάποιον που ξέρεις ότι κάνει καλή δουλεία από μόνος σου.

Τώρα από χρώματα η μαύρο η γκρι του πάγου θα πρότεινα αλλά θα λερώνει εύκολα...

gyiama 06-02-09 23:30

φιλε μου οι τιμες οπως ειναι λογικο και οπως θα σου πουνε οι πιο πολλοι ειναι αναλλογες με την εταιρια που θα επιλεξεις για να ντυσεις το σαλονι σου καιι τον τυπο δερματος που θα επιλεξεις!!!! μια πολυ χονδρικη τιμη απ οσο εψαξα εγω για το δικο μου ειναι απο 750-800 μεχρι 1400ε απο χρωμα γι αμενα θα ελεγα η το ιμολα ρεντ η το αλλο το κανελι που μου διαφευγει τωρα πως λεγεται (εκτοα απο μαυρο βεβαια)πολυ καλο ειναι και το μπεζ αλλα λογο μαυρων επενδυσεων θα ειναι λιγο καπως (αλλα περι ορεξεως....) τωρα απο αντιπροσωπεια οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω ψιλονταβ.......λικι ειναι η δουλεια!!!!!

bmw330vasilis 06-02-09 23:34

μακρια απο την autopelle παιδια....ειδα και επαθα να βγει καλο το δικο μου....1200 πληρωσα αλλα πηγα 4 φορες για να μου τελειωσει τη δουλεια...πλαινα και σαλονι.....και με νευρα!!

manos///3 06-02-09 23:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bmwologos (Μήνυμα 254869)
σκεφτομαι να βγαλω το υφασματινο σαλονι που εχει η μπεμπα μου και να βαλω δερματινο.γνωριζει κανεις φιλος τι παιζει με τιμες και αν η αντιπροσωπεια μπορει να το κανει αυτο?τι χρωμα δερμα θα προτεινατε σε bmw με μαυρο χρωμα?


Στο www.thorneymotorsport.co.uk βρηκα το παρακατω:

BMW M3 Black Leather Interior (E46 Complete) 877.00 euro


Taken from our CSL Cup build #3, this is the complete interior from a 2002 E46 M3 with 90,000 miles. Interior is in good condition.

Includes:

* Front Seats
* Rear Seats
* Rear Door Cards (with Harmann Kardon speakers)
* Front Door Cards (with Harmann Kardon speakers)
* Rear Headrests

Collection only due to weight.

Call 01908 238 798 with any questions

gyiama 06-02-09 23:54

να ξερεις κατι ομως πρωτον με τα ιδια χρηματα παιρνεις απο εδω τετοιο σαλονι και τουλαχιστο το βλεπεις κιολας σε τι κατασταση ειναι και δευτερον οτι επειδη ειναι απο δεξιοτιμονο αμαξι θα εχει τις μνημες στο καθισμα του συνοδηγου και οχι στου οδηγου!!!!!:bricks1:
(σρυ για το οφ τοπικ)
και κατι ακομα αν δεν κανω λαθος ο φιλος εχει 4θυρο αυτοκινητο και οχι κουπε!!!!!!

manos///3 06-02-09 23:55

1 Συνημμένο(α)
Πολυ καλη ευκαιρια..Εχει και ηλεκτρικα καθισματα..Το μαγαζι ειναι εμπιστο..Εχω ψωνισει απο κει και ειναι πολυ επαγγελματιες!

manos///3 06-02-09 23:58

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από gyiama (Μήνυμα 254876)
να ξερεις κατι ομως πρωτον με τα ιδια χρηματα παιρνεις απο εδω τετοιο σαλονι και τουλαχιστο το βλεπεις κιολας σε τι κατασταση ειναι και δευτερον οτι επειδη ειναι απο δεξιοτιμονο αμαξι θα εχει τις μνημες στο καθισμα του συνοδηγου ακι οχι στου οδηγου!!!!!:bricks1: (σρυ για το οφ τοπικ)

Για τις μνημες εχεις δικιο...Οσο για τετοια τιμη στην Ελλαδα δε ξερω...

manos///3 06-02-09 23:59

Ουπς....!!! Ναι ειναι 4θυρο ...τωρα το ειδα..
Αλλα τα καθισματα του coupe δεν μπαινουν στο 4θυρο?

oldcarskickass 07-02-09 00:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από redlover (Μήνυμα 254875)
Στο www.thorneymotorsport.co.uk βρηκα το παρακατω:

BMW M3 Black Leather Interior (E46 Complete) 877.00 euro


Taken from our CSL Cup build #3, this is the complete interior from a 2002 E46 M3 with 90,000 miles. Interior is in good condition.

Includes:

* Front Seats
* Rear Seats
* Rear Door Cards (with Harmann Kardon speakers)
* Front Door Cards (with Harmann Kardon speakers)
* Rear Headrests

Collection only due to weight.

Call 01908 238 798 with any questions

Εγώ πάντως για την εταιρεία που λέει ο φίλος Βασίλης παραπάνω έχω ακούσει (και δει) αρκετά καλά λόγια.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:56.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.