BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Bmw M3 E30.....η ιστορια ενος θρυλου στην Ελλαδα! (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=235)

dimitris 029/505 21-02-13 19:59

Επειδη σιγουρα καποιος απο το φορουμ θα το δει και θα το ποσταρει ,το ποσταρω πρωτος εγω και ξεκαθαριζω....δεν το πουλαω παιδια.....ΧΑΖΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΨΑΧΝΩ!!!!!!! http://suchen.mobile.de/auto-inserat...s47-2_c01_4201.....Ετσι και πεσει e-mail θα ριξουμε πολυ γελιο.....ας παιξουμε κι εμεις λιγο μαζι τους !!!!!

BMW Power 21-02-13 20:13

Δεν λειτουργεί το link Δημήτρη

Vasilis M3 21-02-13 20:23

;)

http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT

paganis 21-02-13 20:27

εγω θελω να ερθει ..κανας γερμαναρας...και να σου κουναει το χρημα ζεστο στο χερι!
εκει να δεις πλακες...!
εξαιρετικο το αμαξι σου...ονειρο για πολλους απο εμας..

m_power_lunatic 21-02-13 20:35

.....
 
Για τοσα χρηματα θα πρεπει να το δωσει χωρις δευτερη σκεψη.

Παντως μακαρι να τον ''κανει μεροκαματο'' τον Γερμαναρα.Θα το ευχαριστηθω!!!!

Ονειρο το Cecotto και οσο περναει ο καιρος ακριβαινει σαν το παλιο καλο κρασι.

PetrosD 22-02-13 00:25

Βγάλε τα χαϊμαλιά από τη φωτό!

dimitris 029/505 22-02-13 04:02

Ευχαριστω για τη βοηθεια Βασιλακη...Οσο για το "ονειρο" που λετε παιδια , κι εγω που ξερω οτι ειναι μεσα στο γκαραζ ,το βλεπω στο υπνο μου που και που να μου "κλεινει το ματι" και μολις ξυπνησω ξερω οτι ειναι η μερα που θα παμε μια βολτα οι δυο μας και "θα τα πουμε στη γλωσσα τη δικη μας"!!!!!Περα απ αυτα παντως ,δεν νομιζω να υπαρχει σημερα ανθρωπος που να πληρωνει τοσα λεφτα για ενα τετοιο αμαξι ουτε καν χαζος γερμανος....μου εκανε ομως εντυπωση το οτι δεν υπαρχει ουτε ενα Cecotto αυτη την εποχη στο mobile.de. (εκτος βεβαια απο του φιλου μας το cabrio!!!!!!!!!!!).Παλαιοτερα εβρισκες παντα κανα δυο τρια προς πωληση....να σκεφτω οτι εχουν αρχισει να πεφτουν σε χερια μεγαλων συλλεκτων κι ετσι εξαφανιζονται κατα καποιο τροπο???Δεν ξερω....

m_power_lunatic 22-02-13 08:37

.....
 
8 Συνημμένο(α)
Kωλοκαιρος σημερα,οτι πρεπει για μερικες Μ3 Ε30 φωτογραφιες να μας ζεστανουνε.

Σε διαφορα επιπεδα καταστασης,ΟΛΕΣ πρεπει να ανακτασκευαζονται και να κρατιουνται στον δρομο πασει θυσια!!!!

Ετσι για το καλο που λεω!!!!!!!

MarinosE46 22-02-13 08:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris 029/505 (Μήνυμα 479042)
Ευχαριστω για τη βοηθεια Βασιλακη...Οσο για το "ονειρο" που λετε παιδια , κι εγω που ξερω οτι ειναι μεσα στο γκαραζ ,το βλεπω στο υπνο μου που και που να μου "κλεινει το ματι" και μολις ξυπνησω ξερω οτι ειναι η μερα που θα παμε μια βολτα οι δυο μας και "θα τα πουμε στη γλωσσα τη δικη μας"!!!!!Περα απ αυτα παντως ,δεν νομιζω να υπαρχει σημερα ανθρωπος που να πληρωνει τοσα λεφτα για ενα τετοιο αμαξι ουτε καν χαζος γερμανος....μου εκανε ομως εντυπωση το οτι δεν υπαρχει ουτε ενα Cecotto αυτη την εποχη στο mobile.de. (εκτος βεβαια απο του φιλου μας το cabrio!!!!!!!!!!!).Παλαιοτερα εβρισκες παντα κανα δυο τρια προς πωληση....να σκεφτω οτι εχουν αρχισει να πεφτουν σε χερια μεγαλων συλλεκτων κι ετσι εξαφανιζονται κατα καποιο τροπο???Δεν ξερω....

Όσο περνάνε τα χρόνια όλο και λιγότερα θα βρίσκεις καθώς όσοι τα έχουν Δεν θα τα πουλάνε λόγω συλλεκτικής αξίας και όσα πουληθούν θα πουληθούν πολύ ακριβά και θα καταλήξουν σε κάποιον πλούσιο συλλέκτη..

GIANNHS M 23-02-13 20:59

πολυ ωραιο το αμαξι σου να πω κ εγω αν κ το ακους καθημερινα φανταζομαι....αν θες να ειναι πιο πιστευετει η αγγελια σου βαλε πολυ περισσοτερες φωτογραφιες κ μοτερ κτλ.οτι θα ηθελες να δεις κ εσυ αν ενδιαφεροσουνα.κ το δευτερο που θελω να πω κ μην γελασετε κ να γραφτει στο αρχειο ποιος το ειπε,,,καλα να ειμαστε αλλα σε λιγα χρονια ταβανι καμια 10αρια,δεν ειναι πολλα κ ο καιρος περναει γρηγορα,ενα καλο σκελετικα-μηχανικα-μονο γνησια κατασταση Ε30 Μ3 θα φτασει να πουλιεται 100.000 + ευρω.βεβαια θα απευθεινετε σε ΑΛΛΗ κατηγορια ανθρωπων ΑΛΛΑ οποιος θα το εχει θα εχει δικαιολογημενα το θρασος να ζηταει αυτα τα χρηματα για ενα τοσο παλιο ΑΛΛΑ καθαροαιμο Μ3.....αυτα απο μενα!!!!!!!!!!!!!!!!

Vasilis M3 24-02-13 10:15

Τίποτα Δήμητρη να σε καλά!!!:)

Να πω ότι ένας φίλος μαζεύει φωτογραφίες απο τα Ελληνικά Μ3 Ε30 που έχουν εμφανιστεί κατα καιρούς και συνεχίζουν στην Ελλάδα και εχει φτιάξει ένα Group στο Facebook με φωτογραφίες.

Νομίζω είναι πολύ ενδιαφέρον γιατί υπάρχουν Μ3 τα οποία δεν ήξερα ότι υπήρχαν.

Όσοι κάτοχοι Μ3 Ε30 υπάρχουν και ενδιαφέρονται να μπουν και εκείνοι και το αμάξι τους στο συγκεκριμένο Group ας το δηλώσουν εδώ.

Τι λέτε?

dimitris 029/505 24-02-13 10:36

Στειλε στοιχεια πως λεγεται αυτο το group Βασιλη να μπουμε....στειλτο μου και στο φατσοβιβλιο αν θες.....Γιαννη Μ για να βαλω πιο πολλες φωτο πρεπει να πληρωσω για την αγγελια...σιγα μην τους δωσω 9 ευρω τους γερμαναραδες!!!!!!

GIANNHS M 24-02-13 10:43

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris 029/505 (Μήνυμα 479248)
Στειλε στοιχεια πως λεγεται αυτο το group Βασιλη να μπουμε....στειλτο μου και στο φατσοβιβλιο αν θες.....Γιαννη Μ για να βαλω πιο πολλες φωτο πρεπει να πληρωσω για την αγγελια...σιγα μην τους δωσω 9 ευρω τους γερμαναραδες!!!!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ δεν ηξερα!!!

Vasilis M3 24-02-13 10:46

Το group ονομάζεται BMW M3 E30 Greece

Όσο περνάει η ωρα βάζει όλο και περισσότερα..πραγματικά είναι πολύ ενδιαφέρον!!!:)

m_power_lunatic 24-02-13 11:37

.....
 
Βασιλη δεν υπαρχει ουτε ενα που να μην το εχουμε ποσταρει στο φορουμ,υπαρχει αλλο ενα προβλημα.

Ο συγκεκριμενος γραφει αραιαα και που σε διαφορα φορουμ ενα σωρο ψεματα για διαφορα Μ3Ε30 στην Ελλαδα,ειτε δικα του ειτε αλλων.

Απαραδεκτος.

stef 24-02-13 14:14

Δεν πάμε καλά.....

http://suchen.mobile.de/auto-inserat...rt=ALSO_EXPORT

PetrosD 24-02-13 17:33

Ζήλεψε το Ελληνικό με τις 65. Έπρεπε να το βάλει ακριβότερα.

giannis_compact 24-02-13 17:59

Μια ερώτηση που ίσως έχει απαντηθεί κάπου και δεν το έχω δει. Πουλήθηκε, από την ελληνική αντιπροσωπεία τότε κανένα καινούριο Μ3 Ε30 ή όλα όσα κυκλοφόρησαν είναι εισαγωγής;

Vasilis M3 24-02-13 18:57

Αν δεν κάνω λάθος στο πρώτο ποστ ο Γιάννης (Μ-power lunatic) είχε ερωτευτεί ένα μαύρο στον Σπανό όταν πήγε να πάρει με τον πατέρα του ένα Ε34.

Άρα η απάντηση στο ερώτημα σου είναι ναι :)

m_power_lunatic 24-02-13 20:01

......
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από giannis_compact (Μήνυμα 479271)
Μια ερώτηση που ίσως έχει απαντηθεί κάπου και δεν το έχω δει. Πουλήθηκε, από την ελληνική αντιπροσωπεία τότε κανένα καινούριο Μ3 Ε30 ή όλα όσα κυκλοφόρησαν είναι εισαγωγής;

Εκεινη που ειχα δει στον Τζιβελο-Κουλουρη ηταν μαυρη και μεταχειρισμενη.

Σε επισημα αρχεια δεν υπαρχει καταγεγραμμενο ουτε ενα καινουργιο Μ3 Ε30 πουλημενο στην Ελλαδα.Για γερμανικα αρχεια εννοω παρα πολυ εγκυρα,ειμαστε απο τις πολυ λιγες χωρες που δεν εισηχθη ουτε ενα για δειγμα.

BMW Power 24-02-13 20:47

Όπως τα λέει ο Γιάννης είναι. Δεν πουλήθηκε κανένα καινούριο Μ3 Ε30 στην Ελλάδα.

m_power_lunatic 03-03-13 20:32

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από johnye30is (Μήνυμα 479806)
εχει δικιο το παληκαρι !!!!!!!!!!!!:(:( το χασαμε το φουσκοτο

τελειο το σαλονι , μπορεις να μας πεις καμια ενδεικτικη τιμη ???

Εχε τα ματια σου ανοιχτα και κατι θα βρεθει,παντα βρισκεται.

Το ασημι ητανε καλη περιπτωση αν το ηθελες ΜΟΝΟ με ιστορικα νουμερα κυκλοφοριας μιας και δεν μπορει να βγαλει νουμερα κυκλοφοριας κρατικα για τον δρομο (ειχε αγοραστει σαν ανταλλακτικα απο τον Οδδυ σαν μην κοινοτικο-american spec-) για αυτο και πωληθηκε σε αντιστοιχη πολυ καλη τιμη.

Δες εδω κατι αντιστοιχο

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3301374/ με κρατικα νουμερα θα πουλιοτανε πολυ πιο ακριβα!

aggelos_xr 03-03-13 23:14

Δεν άντεξα ρε Άλεξ και το χτύπησα το 3.2.
Στην γυναίκα είπα ότι πάω να πάρω μια πίτσα να φάμε και εγώ πήγα Ελευσίνα και έκλεισα το m3!!!! Πάλι καλά που η πίτσα ήταν ακόμα ζεστή.

oldcarskickass 03-03-13 23:25

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 479810)
Εχε τα ματια σου ανοιχτα και κατι θα βρεθει,παντα βρισκεται.

Το ασημι ητανε καλη περιπτωση αν το ηθελες ΜΟΝΟ με ιστορικα νουμερα κυκλοφοριας μιας και δεν μπορει να βγαλει νουμερα κυκλοφοριας κρατικα για τον δρομο (ειχε αγοραστει σαν ανταλλακτικα απο τον Οδδυ σαν μην κοινοτικο-american spec-) για αυτο και πωληθηκε σε αντιστοιχη πολυ καλη τιμη.

Δες εδω κατι αντιστοιχο

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3301374/ με κρατικα νουμερα θα πουλιοτανε πολυ πιο ακριβα!

Και με το δικό τουμοτέρ εννοείς μάλλον.

Γιατί έτσι είναι μαϊμουδιά ρε γμτ (εκτός αν ξέρεις, που ξέρεις, κάτι παραπάνω)

GIANNHS M 03-03-13 23:39

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 479810)
Εχε τα ματια σου ανοιχτα και κατι θα βρεθει,παντα βρισκεται.

Το ασημι ητανε καλη περιπτωση αν το ηθελες ΜΟΝΟ με ιστορικα νουμερα κυκλοφοριας μιας και δεν μπορει να βγαλει νουμερα κυκλοφοριας κρατικα για τον δρομο (ειχε αγοραστει σαν ανταλλακτικα απο τον Οδδυ σαν μην κοινοτικο-american spec-) για αυτο και πωληθηκε σε αντιστοιχη πολυ καλη τιμη.

Δες εδω κατι αντιστοιχο

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3301374/ με κρατικα νουμερα θα πουλιοτανε πολυ πιο ακριβα!

γιαννη για το συγκεκριμενο δεν νομιζω να πουλιοτανε πιο πολλα λεφτα κι ας ειχε κανονικα νουμερα.του λειπει το δικο του το μοτερ,το μαμα για να παρει την αξια που θα μπορουσε να διεκδικηση,αν κ εξωτερικα θελει λιγακι μαζεμα.εν τω μεταξυ 88' μοντελο κ εβγαλε ιστορικα νουμερα?πως?αμαξι γνωστου με τετοιες πινακιδες απ'οτι φαινεται λιγο στη φωτο ειναι 30 χρονων κ εβγαλε φετος.τελως παντων,μπορει κατι να μην ξερω καλα αλλα ειναι μικρης σημασιας.

m_power_lunatic 04-03-13 07:09

Ανεφερα το παραδειγμα σαν αμαξι χωρις αδεια υπουργειου που εβγαλε αδεια ιστορικων νουμερων ασχετως του κινητηρα που λειπει,ετσι θα κανει και ο Αλεξανδρος και θα ειναι μια χαρα.

Εννοειται οτι επειδη δεν εχει το μοτερ πουλιεται τοσο,αλλα ετσι και αλλιως ο Αλεξανδρος το εχει αγορασει σε αλλη τιμη πολυ καλη για Μ3 Ε30 αλλα οχι σε αυτα τα επιπεδα.

Υπαρχουνε 3 Μ3 Ε30 (ενα με το τριριγο-ενα κοκκινο-ενα μπλε) που εχουνε πινακιδες ιστορικων πινακιδων και ειναι γραμμενα σε λεσχες.Οι πινακιδες βγαινουνε βασει αριθμου πλαισιου και ΟΧΙ ημερομηνια πρωτης αδειας.Τα πραγματα ειναι λιγο ρευστα με τις ιστορικες πινακιδες απο οτι εχω καταλαβει.

TSAF 04-03-13 09:30

Καρα παρανομα ειναι απλα οι λεσχες μαλ****ται οπως παντα. Για να ειναι σωστα το πλαισιο πρεπει να ειναι μεχρι του 83.

m_power_lunatic 04-03-13 09:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 479833)
Καρα παρανομα ειναι απλα οι λεσχες μαλ****ται οπως παντα. Για να ειναι σωστα το πλαισιο πρεπει να ειναι μεχρι του 83.

Απλα με εβγαλες απο την δυσκολη θεση και το ειπες εσυ.

ΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ THREAD ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ Κ@ΛΟΣ.

paganis 04-03-13 10:52

το παραπανω ε30...εχει εκδωσει πινακιδες στην εοοε.! οποιος γνωριζει λοιπον, ξερει πως και καδο απορριματων με 4 ροδες...αν τους πεις πως ειναι αντικα...οχι να τους δειξεις χαρτια...και τους πληρωσεις τις αυξημενες τιμες σε σχεση με φιλπα και ελπα...θα στις βγαλουν!
για αυτο λοιπον...οποιος εχει θεμα με ενα αμαξι στην εκδοση πινακιδων...δεν απευθυνεται σε φιλπα και ελπα...αλλα στην εοοε..

TSAF 04-03-13 11:54

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από paganis (Μήνυμα 479839)
το παραπανω ε30...εχει εκδωσει πινακιδες στην εοοε.! οποιος γνωριζει λοιπον, ξερει πως και καδο απορριματων με 4 ροδες...αν τους πεις πως ειναι αντικα...οχι να τους δειξεις χαρτια...και τους πληρωσεις τις αυξημενες τιμες σε σχεση με φιλπα και ελπα...θα στις βγαλουν!
για αυτο λοιπον...οποιος εχει θεμα με ενα αμαξι στην εκδοση πινακιδων...δεν απευθυνεται σε φιλπα και ελπα...αλλα στην εοοε..

Καλα ολες για τον π*****σο ειναι. Παιζει 964 στην Ελλαδα με Ι.Ο πινακιδες, παιζει defender td5 110 με Ι.Ο πινακιδες και πολλα αλλα στην Φιλπα.

paganis 04-03-13 13:02

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 479845)
Καλα ολες για τον π*****σο ειναι. Παιζει 964 στην Ελλαδα με Ι.Ο πινακιδες, παιζει defender td5 110 με Ι.Ο πινακιδες και πολλα αλλα στην Φιλπα.

αυτο που λες ισχυει...αλλα εχει διαφορα οτι ειναι για τον π****σο....και αλλο εντελως για τον π****τσο, οπως η εοοε..
ειχα παει για τον σκαραβαιο...και χωρις να τους δειξω χαρτια...μου βγαλανε κοστολογιο και χρονοδιαγραμμα για παραλαβη πινακιδων..

BMW Power 04-03-13 14:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από aggelos_xr (Μήνυμα 479815)
Δεν άντεξα ρε Άλεξ και το χτύπησα το 3.2.
Στην γυναίκα είπα ότι πάω να πάρω μια πίτσα να φάμε και εγώ πήγα Ελευσίνα και έκλεισα το m3!!!! Πάλι καλά που η πίτσα ήταν ακόμα ζεστή.

Το μαύρο με το γκρι σαλόνι πήρες?

Καλοτάξιδο όποιο και αν είναι

alpaneras 05-03-13 09:00

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 479833)
Καρα παρανομα ειναι απλα οι λεσχες μαλ****ται οπως παντα. Για να ειναι σωστα το πλαισιο πρεπει να ειναι μεχρι του 83.

Έχω την εντύπωση ότι σημασία έχει πότε βγήκε το συγκεκριμένο μοντέλο, δηλαδή αν βγήκαν τα Ε30 το 1983 τότε μπορεί να βγάλει φέτος ιστορικά νούμερα ανεξάρτητα αν πρώτη άδεια είναι το 1986 ας πούμε.

BMW Power 05-03-13 09:16

Και αυτό είναι "παράνομο" μιας και τα ιστορικά βγαίνουν με τον αριθμό πλαισίου.

m_power_lunatic 05-03-13 09:17

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από alpaneras (Μήνυμα 479891)
Έχω την εντύπωση ότι σημασία έχει πότε βγήκε το συγκεκριμένο μοντέλο, δηλαδή αν βγήκαν τα Ε30 το 1983 τότε μπορεί να βγάλει φέτος ιστορικά νούμερα ανεξάρτητα αν πρώτη άδεια είναι το 1986 ας πούμε.

Με τον αριθμο πλαισιου του συγφκεκριμενου σασι παει απο οτι ξερω και οπου ρωτησα Αλεξανδρε.

Για παραδειγμα το 2016 θα βγαλουνε ιστορικα νουμερα Μ3 Ε30 ή απλο Ε30 με ημερομηνια ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 1986.

Τωρα καποιες λεσχες-συγκεκριμενη μαλλον-δινει και ποι νωρις και μερικα που βλεπουμε στο car.gr ειναι βασισμενα σε σασι Ε30 με παραγωγη 82-83 ασχετα πως φαινονται εξωτερικα.

TSAF 05-03-13 10:43

Παιδια δεν τα λεω ετσι αυτα που λεω. Εχω 3 αυτοκινητα με Ι.Ο πινακιδες. Οτι σας λεει ο Γιαννης. Τωρα ειναι μεχρι 1983 και παει με το vin number και οχι το μοντελο και αλλα τετοια.

alpaneras 05-03-13 11:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 479895)
Παιδια δεν τα λεω ετσι αυτα που λεω. Εχω 3 αυτοκινητα με Ι.Ο πινακιδες. Οτι σας λεει ο Γιαννης. Τωρα ειναι μεχρι 1983 και παει με το vin number και οχι το μοντελο και αλλα τετοια.

Οπότε το μαύρο Μ3 μου που είναι Prod. date 1983-04-05 μπορώ να βγάλω πινακίδες ιστορικού κανονικά σε 2 μήνες. Αυτά από το ASAP

m_power_lunatic 05-03-13 11:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από alpaneras (Μήνυμα 479896)
Οπότε το μαύρο Μ3 μου που είναι Prod. date 1983-04-05 μπορώ να βγάλω πινακίδες ιστορικού κανονικά σε 2 μήνες. Αυτά από το ASAP

Ακριβως Αλεξανδρε το μαυρο σου βγαζει σε 2 μηνες ιστορικα νουμερα κυκλοφοριας και αναλογα την λεσχη θα το δεχθουνε ή οχι κυριως λογω εξωτερικων αλλαγων (δεν εχει σχεση με απλο Ε30 πλεον που ειναι το πλαισιο του).Καπου θα το δεχθουνε παντως γιατι υπαρχουνε αλλα 3 που ηδη εχουνε και προφανως ειναι στο πλαισιο και αυτα του 83.

Τα Μ3 Ε30 του 1986 πραγωγη βγαζουνε το 2016
-του 1987 το 2017
-του 1988 το 2018
-του 1989 το 2019
-του 1990 το 2020.

O νομος ητανε στα 25 χρονια αλλα αλλαξε κα πηγε στα 30 χρονια,αυτο δεν αποκλειει να αλλαξει και να παει στα 35χρονια κτλ

gnx 06-03-13 09:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 479895)
Παιδια δεν τα λεω ετσι αυτα που λεω. Εχω 3 αυτοκινητα με Ι.Ο πινακιδες. Οτι σας λεει ο Γιαννης. Τωρα ειναι μεχρι 1983 και παει με το vin number και οχι το μοντελο και αλλα τετοια.

Άρα Δημήτρη, θα μπορούσα να βγάλω και τώρα ΙΟ για αυτό;

http://www.4startrade.com/BMW-635-CSi-For-Sale/

Πρώτη άδεια έχει 8 Αυγούστου του 1983. Τους εχω ρωτήσει για ημερομηνία παραγωγής αλλά δε μου έχουν απαντήσει ακόμα.

TSAF 06-03-13 09:32

Δεν πας με αδεια αλλα με production date. Αμα ειναι του 83 ΕΥΚΟΛΑ!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:18.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.