BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=79)
-   -   Rear Lights... τι να κανω???? (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=7515)

Lil 12-03-07 17:11

Rear Lights... τι να κανω????
 
3 Συνημμένο(α)
:nixweiss: :help:
λοιπον εβαλα σε δοκιμαστικο σταδιο πισω φωτα led της FK....
Λοιπον το διλημα μου ειναι να τα αφησω? ή να ξαναβαλω τα μαμα???

Συνημμένο Αρχείο 6610

Συνημμένο Αρχείο 6611

Συνημμένο Αρχείο 6612

mpempas_cabrio 12-03-07 17:18

ειναι εντελως αντικειμενικο αυτο που ρωτας,παντως δεν χαλαει πολυ.

Lil 12-03-07 17:25

το ξερω γι αυτο ρωταω... πως φενεται στους αλλους... γιατι εγω ειμαι αναποφασιστος..

Fairytale 12-03-07 17:41

Χμ... οι άλλοι δεν μπορούν να λύσουν το θέμα. Πάντα θα υπάρχουν αυτοί που θα τους αρέσουν και αυτοί που θα είναι αντίθετοι. Άκρη δεν βγαίνει έτσι... Το θέμα είναι αν "φτιάχνουν" εσένα... αν σου "μιλάνε" εσένα...
Πάντως για να έχεις second thoughts με το καλημέρα μάλλον άδοξο τέλος προβλέπω να έχουν... Μάλλον θα στηθούν στη σέντρα σε λίγο...
Για φέρε το αμάξι στον καφέ της Πέμπτης να τα δω από κοντά γιατί οι φωτογραφίες σε αυτές τις περιπτώσεις δεν ενδείκνυνται για συμβουλές και αποφάσεις... Από κοντά... :party:
C U out there

Lil 12-03-07 17:44

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Fairytale (Μήνυμα 104230)
Χμ... οι άλλοι δεν μπορούν να λύσουν το θέμα. Πάντα θα υπάρχουν αυτοί που θα τους αρέσουν και αυτοί που θα είναι αντίθετοι. Άκρη δεν βγαίνει έτσι... Το θέμα είναι αν "φτιάχνουν" εσένα... αν σου "μιλάνε" εσένα...
Πάντως για να έχεις second thoughts με το καλημέρα μάλλον άδοξο τέλος προβλέπω να έχουν... Μάλλον θα στηθούν στη σέντρα σε λίγο...
Για φέρε το αμάξι στον καφέ της Πέμπτης να τα δω από κοντά γιατί οι φωτογραφίες σε αυτές τις περιπτώσεις δεν ενδείκνυνται για συμβουλές και αποφάσεις... Από κοντά... :party:
C U out there

YES SIR.....

να σ πω μοιπως ξερεις.... υπαρχει δυνατοτητα να τα κανω "smoked"....????

konc 12-03-07 17:50

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Lil_Mike (Μήνυμα 104231)
YES SIR.....

να σ πω μοιπως ξερεις.... υπαρχει δυνατοτητα να τα κανω "smoked"....????

Κοίτα το garage μου :) Φυσικά και μπορείς

doros-hm-26 12-03-07 17:52

ΒΓΑΛΤΑ! ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΩΡΙΣ.

Fairytale 12-03-07 18:03

Δυνατότητα υπάρχει πάντα για DIY φάσεις... ΑΛΛΑ το καλύτερο θα ήταν να ανοίγει το κρύσταλλο (λέμε τώρα...) και να το έκανες από την μέσα πλευρά... Έτσι θα ήταν πολύ καλύτερα και θα έδειχνε κάτι εργοστασιακό (aftermarket αλλά εργοστασιακό). Αλλά μάλλον δεν είναι τέτοια η περίπτωση (μάλλον θα μοιάζουν με τα "μαμά" φώτα που δεν μπορείς να τα ανοίξεις και να τα βάψεις από μέσα οπότε...).
Να τα βάψεις από έξω μάλλον θα τα χαλάσεις... Καλύτερα πούλα τα ή κοίτα να τα ανταλλάξεις με smoked. Θα δεις το δικό μου που έχω :smokin:ed της IN.PRO πως δείχνουν... (δεν είναι led όμως). Αλλά εκεί με μαύρο αμάξι πας για μαύρο μασκοφόρο εκδικητή (Ζορό κλπ).
Από κοντά... c:eek:l down
C U out there

Chris316 12-03-07 18:54

1 Συνημμένο(α)
Σε χαιρετώ και σου προτείνω με την σειρά μου μια άλλη ιδέα αφού θες να τα αλλάξεις. Είναι κάτι που 90% θα το κάνω και εγώ στο πίσω μέρος της μπέμπας μου. Για τα φανάρια μιλάω....

bmw318cabrio 13-03-07 00:38

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kitsos (Μήνυμα 104248)
Σε χαιρετώ και σου προτείνω με την σειρά μου μια άλλη ιδέα αφού θες να τα αλλάξεις. Είναι κάτι που 90% θα το κάνω και εγώ στο πίσω μέρος της μπέμπας μου. Για τα φανάρια μιλάω....

Τα ιδια φαναρια εγω...δεν τρελλαινομαι κιολας..θα προτιμουσα Led αλλα οχι αυτα μανο...Led ειναι ωραια τα φαναρια του Ντινου...


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:44.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.