BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Συντήρηση (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=54)
-   -   Καλο φανοποιειο ζητειται (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=26035)

giannis 116 03-10-10 11:33

Καλο φανοποιειο ζητειται
 
Ποσταρω και εδω.

Οπως τα λεει κι ο τιτλος, ζητω καλο φανοποιειο που να εξειδικευεται στα BMW, αντιπροσωπειες δε θα προτιμουσα αλλα αμα ειναι τοσο καλοι θα θελα να ξερω και γι αυτους.
Εκανα μια αναζητηση στο φορουμ αλλα ηταν τοσος μεγαλος ο ογκος που χαθηκα και δεν εβγαλα και ακρη τελικα.
Το ζηταω γιατι χτες εκανα μια βλακεια και κατα το παρκαρισμα γρατζουνισα το αριστερο μαρσπιε σε πεζοδρομιο και σιγουρα θελει βαψιμο, εχει φυγει χρωμα.
Ρωταω για καλο γιατι εχω ασχημη εμπειρια απο φανοποιεια σε παλιοτερο αυτοκινητο που ειχα οχι BMW κι ετσι θελω ενα σωστο συνεργειο με μερακι, να μου κανει σωστη δουλεια κι οχι πασαλειματα.
Αν νομιζετε οτι θα κανετε διαφημιση στειλτε μου πμ.

Ευχαριστω προκαταβολικα.

GAN E90 03-10-10 11:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 (Μήνυμα 396291)
Ποσταρω και εδω.

Οπως τα λεει κι ο τιτλος, ζητω καλο φανοποιειο που να εξειδικευεται στα BMW, αντιπροσωπειες δε θα προτιμουσα αλλα αμα ειναι τοσο καλοι θα θελα να ξερω και γι αυτους.
Εκανα μια αναζητηση στο φορουμ αλλα ηταν τοσος μεγαλος ο ογκος που χαθηκα και δεν εβγαλα και ακρη τελικα.
Το ζηταω γιατι χτες εκανα μια βλακεια και κατα το παρκαρισμα γρατζουνισα το αριστερο μαρσπιε σε πεζοδρομιο και σιγουρα θελει βαψιμο, εχει φυγει χρωμα.
Ρωταω για καλο γιατι εχω ασχημη εμπειρια απο φανοποιεια σε παλιοτερο αυτοκινητο που ειχα οχι BMW κι ετσι θελω ενα σωστο συνεργειο με μερακι, να μου κανει σωστη δουλεια κι οχι πασαλειματα.
Αν νομιζετε οτι θα κανετε διαφημιση στειλτε μου πμ.

Ευχαριστω προκαταβολικα.

καλημέρα για μένα chips away το καλύτερο που θα μπορούσες να κανεις

giannis 116 03-10-10 12:12

Επειδη εχω 'καει' και απο chips away, ζηταω ενα σοβαρο φανοποιειο. Βεβαια απο καταστημα σε καταστημα ισως ειναι διαφορετικα. Εχεις να μου προτεινεις καποιο καλο chips away?..

galloper4x4 03-10-10 12:35

καλησπερα, εχει γδαρθει μονο ο μαρσπιες?
αν δεν κανω λαθος ειναι ενα πλαστικο κομματι, σωστα?

giannis 116 03-10-10 12:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από galloper4x4 (Μήνυμα 396300)
καλησπερα, εχει γδαρθει μονο ο μαρσπιες?
αν δεν κανω λαθος ειναι ενα πλαστικο κομματι, σωστα?

Ακριβως ετσι ειναι σωστα, θα προσπαθησω ν ανεβασω και φωτος.

giannis 116 03-10-10 12:58

2 Συνημμένο(α)
Αυτη ειναι η ζημια...

petroscf 03-10-10 13:28

Γιάννη έχεις pm

giannis 116 03-10-10 13:44

Ευχαριστω Πετρο οπως και τους υπολοιπους συμφορουμιτες για τις αμεσες απαντησεις, το ενδιαφερον και τη βοηθεια. :dblthumb2

billisj 03-10-10 15:09

συνονοματε εδω για μενα ειναι απο τους πολυ καλους στην δουλεια του www.microrepairs.gr

GAN E90 03-10-10 22:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 (Μήνυμα 396297)
Επειδη εχω 'καει' και απο chips away, ζηταω ενα σοβαρο φανοποιειο. Βεβαια απο καταστημα σε καταστημα ισως ειναι διαφορετικα. Εχεις να μου προτεινεις καποιο καλο chips away?..

το συγκεκριμένο κατάστημα chips away είναι στην λάρισα εγώ είμαι παρα πολύ ευχαριστημένος εσύ από που είσαι?


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:20.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.