BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=79)
-   -   320is italiana ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ??? (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=26143)

GIANNHS M 11-10-10 16:10

BMW 320is italiana
 
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥΣ.ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΟΧΟΣ ΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΣ Ε30 ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ 320IS Κ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???

ThaNOS E46coupe 11-10-10 16:32

κατ αρχήν καλος ήρθες στην παρέα...μετά, προσπάθησε να γράφεις με μικρά γράματα για τι με τα κεφαλαία είναι σαν να ΦΩΝΑΖΕΙΣ:bullhorn:
εγω εχω σχεση με μια Ε46 κ δηλώνω ερωτευμένος...:gaysex:
πές μας τί ακρυβώς θές να μάθεις για την ηλικιωμένη κυρία σου? τι απορίες έχεις?

GIANNHS M 11-10-10 16:41

ok sorry!!!βασικα θελω να παω να της βαλω μια εξατμισουλα σωστη απο το διχαλο και πισω και δεν ξερω τι διαστασεις πρεπει να παιξω ετσι ωστε να μην κρεμασω το αμαξι.εχω σκεφτει και μου εχουν προτεινει 50αρες σωληνες inox βεβαια με ελευθερας μεσαιο κ ελευθερας τελικο,χειροποιητα.τι αποψη εχεις?το αμαξι ειναι μαμα αλλα σκοπευω σε κατι μετατροπες αν τελικα μεινει αυτο το μοτερακι πανω.

rapid_fast 11-10-10 17:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από BLACKHOK (Μήνυμα 397302)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥΣ.ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΟΧΟΣ ΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΣ Ε30 ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ 320IS Κ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???

Μη γράφεις με κεφαλαία...
Σιγουρα θα σε βοηθήσουμε..

Bassakos 12-10-10 15:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από BLACKHOK (Μήνυμα 397308)
ok sorry!!!βασικα θελω να παω να της βαλω μια εξατμισουλα σωστη απο το διχαλο και πισω και δεν ξερω τι διαστασεις πρεπει να παιξω ετσι ωστε να μην κρεμασω το αμαξι.εχω σκεφτει και μου εχουν προτεινει 50αρες σωληνες inox βεβαια με ελευθερας μεσαιο κ ελευθερας τελικο,χειροποιητα.τι αποψη εχεις?το αμαξι ειναι μαμα αλλα σκοπευω σε κατι μετατροπες αν τελικα μεινει αυτο το μοτερακι πανω.

φιλε μου αν εχεις το ιταλικο 320is (αυτο καταλαβα οτι εχεις)
φορας ενα μοτερ 4πεταλουδο και 198ps αν θυμαμαι καλα...
ηταν η ιταλικη εκδοση της Ε30 Μ3 και ειναι σπανιο αμαξι στην Ελλαδα

GIANNHS M 12-10-10 16:58

ναι φιλε μου καλα καταλαβες αυτο φοραω .εχεις καμια αποψη για εξατμισουλα?

bmw-s14 12-10-10 17:42

αν πας σε εναν καλο εξατμισα θα σε βοηθουσε καλητερα εχεις ενα σπανιο μοτερακι που δυσκολα καπιος θα σε βοηθησει και το πιο πυθανο ειναι να μπερδευτεις ακομα παραπανω

GIANNHS M 12-10-10 17:47

καλησπερα.το ιδιο φορας κ εσυ?

GIANNHS M 12-10-10 18:03

εξατμιση 320is ιταλιανα
 
οποιος ξερει να με φωτισει με τις γνωσεις του ευχαριστως.

bmw-s14 12-10-10 18:21

oχi φιλε αλλα μονο ετσι θα κανεις σωστη δουλεια η εκτως αν καπιο παιδι απο εδω ξερει συγουρα να σε βοηθησει


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:18.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.