BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Διάφορα Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=3)
-   -   ΑΝΑΠΑΛΑΙΩΣΗ..... (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=26858)

vour 01-02-11 07:28

Συγχαρητήρια κι από εμένα για το πάθος σου, το ήθος σου και τις αρχές σου!

Χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους με όραμα, αλλά και θέληση το όραμα να το κάνουν πραγματικότητα!

Τα γνωρίζω καλά τα μέρη σου γιατί έχω μεγάλη αγάπη για τη Μάνη. Την επισκέπτομαι πολύ συχνά (στον Αγερανό, κάτω από το Γύθειο) και μάλιστα πέρσυ πήγα από Γύθειο στην Καλαμάτα παίρνοντας τη διαδρομή από Αρεόπολη, Λιμένι, Νομιτσί, Άγιο Νικόλαο, Καρδαμύλη, Καλαμάτα και επέστρεψα από την πολύ όμορφη διαδρομή μέσα από τον Ταΰγετο περνόντας από Αρτεμησία, Πηγές, Άγιο Βασίλειο, Σπάρτη.

Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ σου! Να είσαι πάντα καλά και να χαρείς το κόσμημα αυτό σε πολλές ευχάριστες στιγμές και για πολές δεκαετίες ακόμα!

ThaNOS E46coupe 01-02-11 14:31

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από vour (Μήνυμα 412391)
Συγχαρητήρια κι από εμένα για το πάθος σου, το ήθος σου και τις αρχές σου!

Χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους με όραμα, αλλά και θέληση το όραμα να το κάνουν πραγματικότητα!

Τα γνωρίζω καλά τα μέρη σου γιατί έχω μεγάλη αγάπη για τη Μάνη. Την επισκέπτομαι πολύ συχνά (στον Αγερανό, κάτω από το Γύθειο) και μάλιστα πέρσυ πήγα από Γύθειο στην Καλαμάτα παίρνοντας τη διαδρομή από Αρεόπολη, Λιμένι, Νομιτσί, Άγιο Νικόλαο, Καρδαμύλη, Καλαμάτα και επέστρεψα από την πολύ όμορφη διαδρομή μέσα από τον Ταΰγετο περνόντας από Αρτεμησία, Πηγές, Άγιο Βασίλειο, Σπάρτη.

Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ σου! Να είσαι πάντα καλά και να χαρείς το κόσμημα αυτό σε πολλές ευχάριστες στιγμές και για πολές δεκαετίες ακόμα!

σε ευχαριστώ φίλε vour για τα καλά σου λόγια...άν σε ξανα βγάλει ο δρόμος σου απ τα μερη μας ενημέρωσε εεε.....

vour 01-02-11 14:47

Βεβαίως, θα φροντίσω να σε ενημερώσω!

VAGIOS 11-02-11 22:21

Αξιος!!!
 
φιλε παντα αξιος,πολυ οραιο!!!

ThaNOS E46coupe 11-02-11 22:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από VAGIOS (Μήνυμα 414229)
φιλε παντα αξιος,πολυ οραιο!!!

ευχαριστώ πολύ VAGIOS...Να σαι καλά αδερφέ!!!!!!!!!! σε λίγες μέρες θα ανεβάσω και βιντεάκι....!!!!!!!!!!!

KATSARAIOS 12-02-11 02:44

μπραβο φιλε να εισαι γερος να το χαιρεσαι...

ThaNOS E46coupe 12-02-11 19:53

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από KATSARAIOS (Μήνυμα 414258)
μπραβο φιλε να εισαι γερος να το χαιρεσαι...

σε ευχαριστώ γιωργάρα μου....!!!!!!!! όλος ο κόσμος να είναι καλά... το πιστέυω και το νοιώθω αυτό που λέω :boink:!!!!!!!!

Vasilis M3 22-02-11 13:14

Μπράβο σου Θάνο!!Πολύ όμορφο!Να το χαίρεσαι!Αναπολούσα και ένα σπίτι που είχαμε έξω απο τα γιάννενα καθώς διάβαζα το πόστ σου.
Και πάλι μπράβο!

ThaNOS E46coupe 22-02-11 23:28

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από M3 E30 89' (Μήνυμα 415588)
Μπράβο σου Θάνο!!Πολύ όμορφο!Να το χαίρεσαι!Αναπολούσα και ένα σπίτι που είχαμε έξω απο τα γιάννενα καθώς διάβαζα το πόστ σου.
Και πάλι μπράβο!

ευχαριστώ ρε junior...στην ηλικία σου ήμουν όταν ξεκίνησα το πρώτο μπάξιμο...χαχα.
κάποια στιμή και εφ όσον το σπίτι υπαρχει ακόμη στην ιδιοκτησία σας ,ξεκίνα και εσύ....:dance:
το Μ3 σας δέ θέλει τίποτα. έτοιμο είναι, μή ψάχνεσαι για βελτιώσεις...

ΥΓ το αμάξι του notis motorsport είναι αψογο...τα είχαμε κ δίπλα δίπλα στο πάρκινκ του olympous plaza....:D

Vasilis M3 23-02-11 09:12

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από M3 E30 89' (Μήνυμα 415588)
ένα σπίτι που είχαμε....

:thumbsdow


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:20.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.