BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=79)
-   -   ΑΝΑΡΤΗΣΗ RACELAND (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=26718)

MIKEN636 06-12-10 22:15

εχεις αισθηση δλδ του τιμονιου.αυτο ειναι πολυ καλο και μου αρεσει και εμενα.Αγγελε εχεις αλλαξει και τ σινεμπλοκ εσυ με καποια σκληροτερα;

kwstantinos 06-12-10 22:42

δυλαδη παιδια εγω που θελω να την βαλω πανω την αναρτηση πρεπει να πω τον μαστορα οτι την θελω να την ρυθμησει για δρομο και να να στρυβω?/ αυτο θα του πω? εδω στα μεγαρα πρεπει να παω αποκληστικα συνεργιο που να μπωρει να κανει κια ευθηγραμυση εε?/

aggelosmk2 07-12-10 18:12

@miken : Ναι εχεις πολυ καλυτερη αισθηση ΑΛΛΑ ολα αυτα σε συνδυασμο κ με την "επιθετικη" ευθυγραμμιση .

@kwnstantinos: Ο ευθυγραμμισας ειναι σα το δικηγορο σου :rofl2:! ,του λες τι ζητας κ τα υπολοιπα τα αφηνεις σε αυτον !

MIKEN636 07-12-10 18:54

aggelos με εφτιαξες,εχει σε μεγαλο ποσοστο αυτα που ζηταω η αναρτηση και εντος των ημερων το πηρα αποφαση να τη παραγγειλω.

ziaba 07-12-10 22:33

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από gregE36 (Μήνυμα 405208)
ρε παιδια 175 μου στοιχισε με τα μεταφορικα μπρος πισω για το Ε36 οποτε παιρνεις αλλο ενα σετ και εχεις καβατζα χαχαχα

Στείλε παρακαλώ link με πμ απο κει που τις πήρες

teo21 08-12-10 22:38

Raceland ή Bilstein χοντρομπούκαλα με H&R 4ποντα?? Θέλω σφιχτή ανάρτηση χωρίς να κοπανάει στις λακούβες... Δε τίθεται θέμα τιμής, απλά αν κάποιος γνωρίζει διαφορές ας βοηθήσει.

ThaNOS E46coupe 08-12-10 23:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από teo21 (Μήνυμα 405497)
Raceland ή Bilstein χοντρομπούκαλα με H&R 4ποντα?? Θέλω σφιχτή ανάρτηση χωρίς να κοπανάει στις λακούβες... Δε τίθεται θέμα τιμής, απλά αν κάποιος γνωρίζει διαφορές ας βοηθήσει.

τώρα είναι σα να μου συγκρινεις την βούρτσα με την οδοντόβουρτσα...για να μή πώ με τίποτ άλλο.:D..απλά δέν υπάρχει θέμα συγκρισης....αφού δέ σε νοιάζουν τα λεφτα τότεΜΟΝΟ bilstein....εγώ έβαλα raceland καθαρά για οικονομικούς λογους...άσχετο άν δέ το μετάνιωσα....

kwstantinos 08-12-10 23:40

παιδια εγω εχω κονι ρυθμηζομενα ωσ προσ δτην σκληροττα αλα λεω να βαλω πανω την ρεζελαντ η την τεκνιξ για 1 λογο οτι επιδη θελω να χαμυλωσω το αμξι αν βαλω τα κονι κια το χαμυλωσω θα ειναι για μια φωρα και μετα αν το μετανιωσω και θελω η περισοτερο χαμηλομα η λιγοτερο πρεπει να σκαω 120 ευρα για να περνω ελατηρια και λεω θα [παρω μια αναρτηση την ρεζελαντ ωστε αν το χαμυλωνω κια να το συκωνω οποτε θελω οχι μια και εξω τι λετε σωστο δεν ειναι αυτο που σκευτομαι?/

ThaNOS E46coupe 08-12-10 23:55

κωστή δέν είναι έτσι απλά τα πράγματα..τη χαμηλώνεις και τη σηκώνεις όποτε θέλεις...κάθε φορά που αλλάζεις το ύψος αλλάζεις και τη γεωμετρία του οχήματος...θέλει ξανά ευθυγράμμηση άν θέλεις πραγματικά να κάνεις σωστή δουλειά....

kwstantinos 09-12-10 00:17

ναι βρε δδεν λεω ποτι θα κσυπναω το προι και θα λεω α τι θα κανω θα το χαμυλωσω κιαλο εχεχ ετσι το ειπα απλα λεω οτι με τα κονι τα ρυθμηζομενα που εχω αν θελω να αλαξω χαμηλομα καπια στιγμη πρεπει να αγοραζω ελατηρια καθε φορα ενω με την ρεζελαντ παω στον μαστορα του λεω χαμυλοστο κιαλο και καινε ευθηραμηση εχεχ


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:30.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.