BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=52)
-   -   ΜΠΛΟΚΑΔΟΥΡΑ ΟΛΕ Ε46 330ci !!! (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=2079)

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ 03-08-05 19:48

ΜΠΛΟΚΑΔΟΥΡΑ ΟΛΕ Ε46 330ci !!!
 
1 Συνημμένο(α)
Ναι είναι γεγονός να σας πω :bullhorn: ότι εδώ και λίγες μέρες έχω στα χέρια μου το μπλόκε διαφορικό που ονειρευόμουν για καιρό, είναι της (hiop LSD's) και τώρα λόγο τον διακοπών δεν θα τοποθετηθεί αλλά με το που έρθω με το καλό η ΜΠΕΜΠΑ μου :dupe: θα είναι μπλοκαρισμένη με ποσοστά ανάλογα.!!!!!!
Όσο για τη τοποθέτηση θα είμαι από πάνω για να μπορώ να είμαι σίγουρος για τη δουλειά που γίνεται και να ενημερώσω :deal: όποιον επιθυμεί κάτι τέτοιο που πιστεύω είναι πολλοί αυτοί με φωτογραφίες κλπ.
Υ.Γ. Και το δεύτερο γεγονός είναι ότι ΜΠΕΜΠΑ μου τώρα έχει το δικό της σπίτι τα καλλυντικά της κοντά της και το TONY KART 125 βέβαια δίπλα της για να αντιγράφει κώλυες και παντοίες !!!!!

InsaneDriver 03-08-05 21:10

Mπορείς να δώσεις λεπτομέριες για το κόστος, τα μεταφορικά, χώρα προέλευσης κτλπ;;;

Γραναζωτό ή με δισκάκια;;;
Ποιος θα το τοποθετήσει;;;
Η συγκεκριμένη εταιρία παράγει διαφορικά για Ε-46 ή κατόπιν παραγγελίας;;;
Εγγύση;;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ;)

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ 05-08-05 21:55

Η εταιρία παράγει διαφορικά και έχει κάργα για όλους μας :yippee: ( Ε46 ) 330 μόνο,
είναι με γρανάζια (LSDs) το κόστος είναι 1200 europula στο χέρι μου και θα τοποθετηθεί στη εταιρία με εμένα πάνω στο κεφάλι τους :cheers: ( ΣΠΑΝΟΣ Α.Ε. )
Υ.Γ. στους BMWδακιδες ένας ο ΑΝΙΒΑΣ δυο ο ΙΟΡΔΑΝΗΣ και τρίτος στο παιχνίδι ο ΑΝΔΡΕΑΣ με το μπλόκε του για DRIFT θα είναι !!!! :cheers:

santo 05-08-05 22:07

?
 
Ανδρέα πες μας κι άλλα γιατί είναι καυτό το ζήτημα και είναι και καλοκαιράκι!!! :feedback: :feedback:

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ 05-08-05 22:28

διακοπές ΠΑΙΔΙΑ !!!!
 
Θα πάω διακοπές από 7/8 έως 22/8 στη (ΚΩ ) :yippee: :dupe: μόλις γυρίσω θα το βάλω και βαστάτε τούρκοι τα άλογα. :bugeye:

nasos330ci 06-08-05 09:52

πληροφοριες περησσοτερες και τηλεφωνα απο εκει που το πηρες! το βημα παραμενει ιδιο; επειγων!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drive2: :yippee:

MClubSport330 06-08-05 13:50

mploke epeigontos
 
Ta paidia me prolaban opote steile ena paketo me plhrofories gia olous giati h atimh feygei poli atsala xwris mploke :drive2: (330 me programa schnizer)

stef 08-08-05 09:32

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από santo
Ανδρέα πες μας κι άλλα γιατί είναι καυτό το ζήτημα και είναι και καλοκαιράκι!!! :feedback: :feedback:


Καλά, εσύ μην ακούσεις τίποτα, αμέσως.....!!! :offtopic: ;)

dmskosbmw 08-08-05 20:23

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
Θα πάω διακοπές από 7/8 έως 22/8 στη (ΚΩ ) :yippee: :dupe: μόλις γυρίσω θα το βάλω και βαστάτε τούρκοι τα άλογα. :bugeye:


Ανδρέα σου εύχομαι να περάσεις καλά στην πανέμορφη ΚΩ και όχι μόνο εσύ αλλά και όλα τα παιδία του club .

Eγω είμαι απο την ΚΩ και όποιος έρθει να φέρει και το μωρό του μαζί να το θαυμάσουμε απο κοντά :nod:

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ 24-08-05 19:24

Γύρισα ξεκούραστος και έτοιμος για όλα :icon11: σας ενημερώνω ότι θέλετε να μάθετε για το διαφορικό μπορείτε να με ρωτήσετε και να σας πω :cheers: ( το βήμα παραμένει το ίδιο ) (κορώνα πηνίο) καλό χειμώνα !!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:04.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.