BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=77)
-   -   Ερώτηση για εμπρός καθίσματα σε Ε36. (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=30143)

Harisp 24-05-12 13:56

Ερώτηση για εμπρός καθίσματα σε Ε36.
 
Σε Ε36 τετράπορτο, κάνουν τα μπροστινά καθίσματα από Ε46;
Αν ναι, τότε ποιο μοντέλο έχει τα πιο spor, που θα είναι εύκολο να βρω στα μεταχειρισμένα;
Ευχαριστώ.

bmwdakias85 24-05-12 14:09

Οπτικα δεν θα λένε μια..γνώμη μου πάντα

LEO328 24-05-12 21:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Harisp (Μήνυμα 463573)
Σε Ε36 τετράπορτο, κάνουν τα μπροστινά καθίσματα από Ε46;
Αν ναι, τότε ποιο μοντέλο έχει τα πιο spor, που θα είναι εύκολο να βρω στα μεταχειρισμένα;
Ευχαριστώ.

απο ξενα φορουμ εχω διαβασει οτι μπαινουν απο ε46 τα μπροστινα σε ε36....
τωρα απο ποιο μοντελο δεν εχω ιδεα.....
παντως συμφωνω με τον γιωργο.και μενα καπως με χαλανε τα καθισματα του ε46 σε ε36....
ειναι καπως πιο κυριλε και κανουν μπαμ....βεβαια γουστα ειναι αυτα......
εκτος απο τα φαραω που για μενα ειναι τοπ σε ε36 αλλα πολυ πανακριβα η προσιτη λυση για μενα που συνδιαζει πλαινο κρατημα με ανεση ακουει στο ονομα σπορ-m-pack καθισμα του ε36 τα οποια βρισκεις σε προσιτη τιμη.
εκτος απο τα γνησια μ-πακ σαν το δικο μου τα φορουσε να φανταστεις το μ3 καμπριο και σενταν μ3 απο το εργοστασιο..ειναι πολυ καλα και συνδιαζουν ανεση-σπορ οδηγηση....
εχω 2 μπροστινα στην αποθηκη μου μαυρο δερμα χειροκινητα τα οποια ειναι και θερμαινομενα (στα συνδειει ηλεκτρολογος δεν ειναι τιποτα).
τα πηρα για να πουλησω τα φαραω αλλα το ξανασκεφτηκα και δεν εχω καταληξει ακομα...
σε καμια βδομαδα-10 μερες θα εχω αποφασισει ποια θα κρατησω..
ειναι απο κουπε αλλα μπαινουν σε ολα τα ε36..(και μενα τα φαραω απο κουπε ειναι και μπηκαν κουτι στο 4πορτο μου...:)).
αμα σε ενδιαφερουν (σε περιπτωση που φορας τα απλα μπροστα-οχι τυπου μπακετ που ειναι τα μ-πακ) στειλε π.μ. και το συζηταμε...
αυτα απο μενα....

Lambros 24-05-12 21:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από LEO328 (Μήνυμα 463595)
απο ξενα φορουμ εχω διαβασει οτι μπαινουν απο ε46 τα μπροστινα σε ε36....
τωρα απο ποιο μοντελο δεν εχω ιδεα.....
παντως συμφωνω με τον γιωργο.και μενα καπως με χαλανε τα καθισματα του ε46 σε ε36....
ειναι καπως πιο κυριλε και κανουν μπαμ....βεβαια γουστα ειναι αυτα......
εκτος απο τα φαραω που για μενα ειναι τοπ σε ε36 αλλα πολυ πανακριβα η προσιτη λυση για μενα που συνδιαζει πλαινο κρατημα με ανεση ακουει στο ονομα σπορ-m-pack καθισμα του ε36 τα οποια βρισκεις σε προσιτη τιμη.
εκτος απο τα γνησια μ-πακ σαν το δικο μου τα φορουσε να φανταστεις το μ3 καμπριο και σενταν μ3 απο το εργοστασιο..ειναι πολυ καλα και συνδιαζουν ανεση-σπορ οδηγηση....
εχω 2 μπροστινα στην αποθηκη μου μαυρο δερμα χειροκινητα τα οποια ειναι και θερμαινομενα (στα συνδειει ηλεκτρολογος δεν ειναι τιποτα).
τα πηρα για να πουλησω τα φαραω αλλα το ξανασκεφτηκα και δεν εχω καταληξει ακομα...
σε καμια βδομαδα-10 μερες θα εχω αποφασισει ποια θα κρατησω..
ειναι απο κουπε αλλα μπαινουν σε ολα τα ε36..(και μενα τα φαραω απο κουπε ειναι και μπηκαν κουτι στο 4πορτο μου...:)).
αμα σε ενδιαφερουν (σε περιπτωση που φορας τα απλα μπροστα-οχι τυπου μπακετ που ειναι τα μ-πακ) στειλε π.μ. και το συζηταμε...
αυτα απο μενα....

ΜΗΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΤΑ ΦΑΡΑΩ.ΘΑ ΣΕ ΠΡΗΖΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕΤΑ.

LEO328 25-05-12 05:39

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Lambros (Μήνυμα 463596)
ΜΗΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΤΑ ΦΑΡΑΩ.ΘΑ ΣΕ ΠΡΗΖΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕΤΑ.

χαχαχαχχαχα και γω τον εαυτο μου μετα......:twak:

LEO328 26-05-12 19:50

2 Συνημμένο(α)
αυτα ειναι τα καθισματα m-pack που προτεινω για ε36.(τα συγκεκριμενα ειναι και θερμαινοεμενα και τα πουλαω παρεπιπτωντως).
για κατι καλυτερο πας σε φαραω....(αν εχεις να διαθεσεις 600ε μονο για 2 μπροστινα).
ενω τα m-pack ειναι πιο προσιτη η τιμη τους.....

και για να επαναφερω το θεμα τελικα απο ε46 μπαινουν αλλα θα πρεπει ν τρυπησεις τα σιδερα εκει που πιανουν γιατι στο ε46 ειναι αλλου οι τρυπες......κοψε ραψε δηλδ οποτε.....:icon_toil


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:14.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.