BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Αυτοκίνητα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=39)
-   -   ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ..Μ3-Ε46 ΤΥΡΒΟ-ΝΙΤΡΟ (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=1051)

m3power 09-02-05 13:57

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ..Μ3-Ε46 ΤΥΡΒΟ-ΝΙΤΡΟ
 
Προτου αναφερθω στα περι αυτοκινητου,θα ηθελα να σας πω τον λογο που το αποχωριζομαι το καμαρι μου :( ο λογος που αποφασισα να πουλησω το αμαξι ειναι οτι ηρθε πρωορα ο "πελαργος" και νυμφευομαι το καλοκαιρακι!!!

περι αυτοκινητου τωρα:το αμαξι ειναι χρωματος ασημι,μοντελο 2001 m-pack.

εξωτερικως εχει τις γριλιες του μ3,φιμε,ζαντολαστιχα breyton 19",και αεροτομη τυπου φτερουγα(χαμηλη ομως).

εσωτερικως το σαλονι του m-pac,το διακοσμητικο το αλουμινιο(ταμπλο-πορτες),pionner cd,ενισχυτες+κουτα.και τα 3 οργανα τις greedy.

μοτερ το μοτερ ειναι το Μ3-Ε46(ολα τα μηχανικα μερη+ταμπλο) μετατροπη σε τουρμπο-νιτρο με αποδοση στο 1.9 πιεση 602 αλογα στον τροχο και 70 κιλα ροπη(χωρις χρηση νιτρο αυτα),με δυνατοτητα να δουλεψει εως και 2.5 bar πιεση.ολα τα ανταλακτικα που χρησιμοποιηθηκαν ειναι απο κορυφαιους οικους με ανοχη για 1200 ιππους!!!!!ολα τα αλλα(εισαγωγες-μπεκιερες-χταποδια-εξατμισεις κλπ)ειναι χειροποιητα.η επιλογη της ιπποδυναμης γινετε απο τον χρηστη οποτε θελει με εσωτερικους διακοπτες.για περισσοτερες λεπτομεριες το αμαξι εχει παρουσιαστει στο περιoδικο power στο οποιο αναφερει λεπτομερως τα παντα.
τα φρενα εχουν αλλαχτει με ap racing.

Να αναφερω οτι η παραπανω μετατροπη εχει κοστισει 100.000 ευρω

Η τιμη που πωλειται το αυτοκινητο ειναι 75000 ευρω η ανταλλαγη με X5 4.4
υπαρχει και η δυνατοτητα χρηματοδοτησης μεσο τραπεζας.

Fanatic 09-02-05 15:11

Σταματη μας κουφανες κανονικα....τι να πω....η ωρα η καλη φιλε!!!!Οσο για το τερας...οσοι πιστοι προσελθετε....ααααααχ να σε δω σε Χ5!!! :drive2:

Elen 09-02-05 15:45

Θα ενδιαφερόμουνα για το, στην κυριολεξία από ότι μας περιγράφεις, SUPERCAR :icon42: με το μοτέρ που η περιγραφή σου το κάνει extra extra ελκυστικό :drive2: ... αν ήμουν σε θέση να οδηγώ νόμιμα και αν είχα 75000 :( (γιατί αν είχα Χ5 θα το κρατούσα για μένα..) πάντως η ώρα η καλή!!! Άντε , μη χάνετε τέτοια ευκαιρία αν μπορείτε να το αποκτήσετε!!!

m3power 09-02-05 16:29

ξεχασιαρης!!
 
και ελεγα τι ξεχασα;;;;; :smashtard για οποιαδηποτε πληροφορια στο 6974-192132 η με pm.επισης υπαρχουν φωτο στο garage. :(

DRIFTER 09-02-05 17:22

Και τι να δούμε μας τα έχει βγάλει τα ματάκια.......η ώρα η καλή φίλε μου.....και να πουληθεί σε καλά χέρια το μωρό και να συνεχίσουμε να το βλέπουμε μέσα στο club

saikoE39 09-02-05 17:42

M3POWER ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΚΟΤΩΝΕΙ!!ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΑΛΛΟΣ;

m3power 09-02-05 17:51

παααααααρα πόλυ ,αλλα πρεπει..... :(

kacey 09-02-05 18:52

Ε ενταξει μωρε, πως κανεις ετσι, υπαρχει και το

http://dinan.tempdomainname.com/Products/x5/x544.html#8


:D

manosm3 09-02-05 20:11

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΤΡΟΠΕΤΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΕ 3ΑΡΑ 4ΠΟΡΤΗ; ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ!

melos86 09-02-05 23:19

Εμενα η γνωμη μου ειναι να μην την πουλησεις την Μ3 αν ο λογος ειναι οντως η οικογενια... Η μπεμπα ειναι υπεραρκετη για ενα ζευγαρι και 1-2 παιδια αρκει αυτα να ειναι μικρα για να χωρανε ανετα στο πισω καθισμα... Ασε που παιρνει και παιδικο καθισματακι!!! Και εγω σε μια Ε36 coupe μεγαλωσα με τον αδερφο μου και δεν παθαμε τιποτα... Η αληθεια ειναι οτι ο αδερφος μου ειναι λιγο στριμωγμενος μια και ειναι μικροτερος απο εμενα και καθετε με την μανα μου στο πισω καθισμα αν και το υψος του ξεπερναει τα 2 μετρα (το δικο μου ειναι just 2 μετρα) Ηρωας, ε??
Παντως ακομα ειναι κριμα να την πουλησεις... κατσε να την χαρεις μεχρι να μεγαλωσει λιγο το παιδι και μετα βλεπεις!!! Βεβαια θα πρεπει να ελαφρυνεις λιγο το δεξι ποδι αλλα και αυτο ειναι μεσα στο προγραμμα...
Συγχαρητηρια παντως μελλοντα "χαζομπαμπα".... :hello:


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:38.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.