BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Τεχνικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=98)
-   -   BMW M3 Ε46 ΚΑΛΥΨΗ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΡΑΓΙΣΜΕΝΟΥ ΠΑΤΩΜΑΤΟΣ (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=33080)

panagosbmwm3 26-02-16 16:05

BMW M3 Ε46 ΚΑΛΥΨΗ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΡΑΓΙΣΜΕΝΟΥ ΠΑΤΩΜΑΤΟΣ
 
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΑΝ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ BMW ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΕ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ ΡΑΓΙΣΜΕΝΟΥ ΠΑΤΩΜΑΤΟΣ ΣΕ Μ3 E46 ΤΟΥ 2002 175000 χιλιόμετρα Η ΕΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

MarinosE46 26-02-16 16:25

Oχι φίλε μου,θα την πληρώσεις την επισκευή από την τσέπη σου δυστυχώς.Ολα τα 46άρια πάσχουν στο πάτωμα.Πόσο μάλλον το Μ3 που καταπονείται λόγω δύναμης-χρήσης.

zaharias 26-02-16 17:37

Στην Αμερική ισως...

Εδω αποκλείεται....

Μη γράφεις με κεφαλαία.. Ειναι κανόνας του Φορουμ...

Mike_gr 26-02-16 18:55

μετα απο 15 χρονια μην περιμενεις να σου καλυψει τιποτα η Bmw.

φιλος σε e60 εσκασαν οι αεροσακοι σε μια λακουβα και η bmw αρνηθηκε να καλυψει ζημιες επειδη λεει οτι το αυτοκινητο φορουσε μεγαλυτερα φρενα ( απο 535D) και ηταν χαμηλωμενο.

MarinosE46 26-02-16 19:03

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Mike_gr (Μήνυμα 511333)
μετα απο 15 χρονια μην περιμενεις να σου καλυψει τιποτα η Bmw.

φιλος σε e60 εσκασαν οι αεροσακοι σε μια λακουβα και η bmw αρνηθηκε να καλυψει ζημιες επειδη λεει οτι το αυτοκινητο φορουσε μεγαλυτερα φρενα ( απο 535D) και ηταν χαμηλωμενο.

Να υποθέσω πως ο φίλος σου κινήθηκε δικαστικά?

Mike_gr 26-02-16 20:03

οχι δεν ασχοληθηκε, τα πηρε ολα καινουρια.

paganis 26-02-16 22:08

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Mike_gr (Μήνυμα 511333)
μετα απο 15 χρονια μην περιμενεις να σου καλυψει τιποτα η Bmw.

φιλος σε e60 εσκασαν οι αεροσακοι σε μια λακουβα και η bmw αρνηθηκε να καλυψει ζημιες επειδη λεει οτι το αυτοκινητο φορουσε μεγαλυτερα φρενα ( απο 535D) και ηταν χαμηλωμενο.

Το χαμηλωμένο ,έχει να κανει και με το ποσο κούτσουρο ηταν. Παλαιότερα σε αλλη μάρκα, με λάθος ανάρτηση κούτσουρο...κάθε φορά που επεφτα σε λακκούβα, εκανα δεξια, άνοιγμα καπό και παταγα διακόπτη ασφαλείας βενζίνης ! Λάμβανε ο εγκεφαλος οτι είχα τρακαρει και μου κλεινε βενζίνη.

m_power_lunatic 26-02-16 23:31

106 rallye 16v :)

panagosbmwm3 27-02-16 00:53

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από MarinosE46 (Μήνυμα 511327)
Oχι φίλε μου,θα την πληρώσεις την επισκευή από την τσέπη σου δυστυχώς.Ολα τα 46άρια πάσχουν στο πάτωμα.Πόσο μάλλον το Μ3 που καταπονείται λόγω δύναμης-χρήσης.

Το φαντάστηκα ότι θα μπει το χέρι στη τσέπη απλά είπα μήπως... Καλα η αλήθεια ειναι έχουν θέμα από τα 36αρια ακόμα το πήρανε κληρονομιά το κουσούρι!!
Βασικά έχω υποψίες ότι κάτι παιζει με το πάτωμα μου γιατι ακούω κάτι θορύβους κατω από το πίσω κάθισμα δεξιά στο πατά άσε του γκαζιού φοβάμαι να μπω σε διαδικασία να το κοιτάξω γιατι θα ξενερώσω 😜 Απλά ετοιμάζομαι ψυχολογικά

panagosbmwm3 27-02-16 00:58

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από zaharias (Μήνυμα 511329)
Στην Αμερική ισως...

Εδω αποκλείεται....

Μη γράφεις με κεφαλαία.. Ειναι κανόνας του Φορουμ...

Σορρυ για τα κεφαλαία
Απλά σκέφτηκα μήπως υπάρχει ένα ενδεχόμενο γιατι όντως διάβασα κάτι αντίστοιχο από φόρουμ της Αμερικής αλλα άλλου αυτά ..


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:01.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.