BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Αγορά E46 M3 (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=33498)

m_power_lunatic 29-07-17 11:44

Επ-επ που πας παίχτη μου????Φωτο και πληροφορίες για χλμ,τιμή,κατάσταση????Έτσι κάνουνε???

mixalhs 29-07-17 12:20

Απο βδομάδα που θα γινει η μεταβίβαση θα τα πουμε αναλυτικά ! Ειναι απο γνωστό και αυτο φτάνει .

m_power_lunatic 30-07-17 23:17

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mixalhs (Μήνυμα 518924)
Απο βδομάδα που θα γινει η μεταβίβαση θα τα πουμε αναλυτικά ! Ειναι απο γνωστό και αυτο φτάνει .

Χμμμμμμ συνηθως δεν φθανει εαν ειναι απο γνωστο,θελει εξαντλητικο ελεγχο παρ αυτα.Παντως κατω απο 12χιλ και 120.000χλμ πραγματικα δυο πραγματα ισχυουνε.Ειτε βρηκες καποιον "πεθαμενο" και του το πηρες τσαμπα ειτε δεν ειναι τοσο καθαρο.Ευχομαι ολοψυχα το πρωτο γιατι ευκαιριες υπαρχουνε στην εποχη μας,αν ισχυει το δευτερο τουλαχιστον το πηρες φθηνα αρκει να μην ειναι σακατεμενο απο σφαλιαρα και πατωμα-χαραδρα.Τα αλλα φτιαχνονται..

stef 31-07-17 05:43

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 518926)
Χμμμμμμ συνηθως δεν φθανει εαν ειναι απο γνωστο,θελει εξαντλητικο ελεγχο παρ αυτα.Παντως κατω απο 12χιλ και 120.000χλμ πραγματικα δυο πραγματα ισχυουνε.Ειτε βρηκες καποιον "πεθαμενο" και του το πηρες τσαμπα ειτε δεν ειναι τοσο καθαρο.Ευχομαι ολοψυχα το πρωτο γιατι ευκαιριες υπαρχουνε στην εποχη μας,αν ισχυει το δευτερο τουλαχιστον το πηρες φθηνα αρκει να μην ειναι σακατεμενο απο σφαλιαρα και πατωμα-χαραδρα.Τα αλλα φτιαχνονται..

:+1:0000000
Τα είπες όλα....:dblthumb2

mixalhs 31-07-17 09:56

Καλημερα αν και αυτές οι πληροφορίες δόθηκαν σε αλλο φόρουμ θα προσθέσω οτι εκει ανέφερα οτι το αυτοκίνητο ελέγχθηκε σε αντιπροσωπεία BMW ! Αν μου έκρυψαν πράγματα εκει τι να πω ....

m_power_lunatic 31-07-17 12:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mixalhs (Μήνυμα 518931)
Καλημερα αν και αυτές οι πληροφορίες δόθηκαν σε αλλο φόρουμ θα προσθέσω οτι εκει ανέφερα οτι το αυτοκίνητο ελέγχθηκε σε αντιπροσωπεία BMW ! Αν μου έκρυψαν πράγματα εκει τι να πω ....

Μπορει απλα να βρηκες πραγματικα μια ευκαιρια ομως!Θα μας ενημερωνεις και να βαλεις καμια φωτο,εγω σου ειπα και πιο πανω ακομα και ταλαιπωρημενο να ειναι και να ειναι ατρακαριστο με καλο πατωμα κτλ θα το μαζεψεις γιατι το πηρες φθηνα.

Μην ξεχναμε οτι δυσκολα εως πολυ δυσκολα αγοραζει καποιος τετοιο αυτοκινητο σημερα στην χωρα μας,αρκει να ριξεις μια ματια στους δρομους και δεν θα δεις κανενα ενω καποτε ειχανε γινει τοσα οσα και τα σαξοραλα.

Μην ξεχασεις πολυ καλο συναγερμο και tracker και κρυφους διακοπτες ακινητοποιησης,ειναι απο τα κορυφαια αυτοκινητα-στοχους για κλοπη.

Να το χαρεις,εγω λατρευω την Μ3 Ε46 μετα την Μ3 Ε30 και εχω υποσχεθει μετα τα επαγγελματικα ανοιγματα που κανω να ξαναπαρω προσεχως.

PetrosD 31-07-17 13:07

Αν με το καλό το πάρεις, να ανοίξεις νέο θέμα να συμμετάσχουμε και εκεί!!

mixalhs 31-07-17 13:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από PetrosD (Μήνυμα 518935)
Αν με το καλό το πάρεις, να ανοίξεις νέο θέμα να συμμετάσχουμε και εκεί!!


Ναι θα ανοίξω και θεμα γιατι σιγουρα θα έχουμε αρκετα να κουβεντιάσουμε , εχω βγάλει και φωτογραφίες αλλα περιμενω να ολοκληρωθεί η μεταβίβαση !
Εδω υπάρχουν παιδιά που το ξερουν το Μ3 σε ολα του , σιγουρα θα χρειαστώ την βοήθεια τους !

zaharias 31-07-17 18:34

Μπραβο με το καλο. Καλορίζικο να ειναι και απροβλημάτιστο. Να το χαρείς!
Πριν 2 Χρονια ήμουν στη θέση σου!! :D

mixalhs 31-07-17 19:45

Ευχαριστώ Ζαχαριά και απο εδω ! Να εισαι καλα ! Αν κλείσει η εμπειρία της αγοράς με την απόκτηση του συγκεκριμένου αυτοκινήτου θα ειναι ενα καλο deal για εμενα και μια ευχάριστη εμπειρία με τα πανω της και τα κάτω της . Θα τα μοιραστώ μαζί σας αφού ολοκληρωθεί η μεταβίβαση !
Να το χαίρεσαι το Μ3 σου ����


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:28.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.