BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=78)
-   -   στηχειωσε το 36αρι μου???? (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=7456)

Lil 08-03-07 16:04

στηχειωσε το 36αρι μου????
 
κυριοι καλησπερα.....
λοιπον χθες το βραδυ γυρνοντας σπιτι απο την συναντηση σε ανιποψιαστες φασεις μου αναβοσβηναν τα φωτα στο σαλονι.....:confused:
τι φταιει???? ελπιζω παντως οχι η πανσεληνος....:help: :takecover

bmw318cabrio 08-03-07 16:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Lil_Mike (Μήνυμα 103381)
κυριοι καλησπερα.....
λοιπον χθες το βραδυ γυρνοντας σπιτι απο την συναντηση σε ανιποψιαστες φασεις μου αναβοσβηναν τα φωτα στο σαλονι.....:confused:
τι φταιει???? ελπιζω παντως οχι η πανσεληνος....:help: :takecover

Μην ανησυχεις..το δευτερο αμαξι θα σου βγει καλυτερο..χαχαχαχα...:ban:

bmw318cabrio 08-03-07 16:12

Παντως πρωτα φερε παπα για εξορκισμο και μετα ....ηλεκτρολογο!!!!!!

sotiris 328i 08-03-07 20:23

Ειναι απο τα πλαστικα που εχει στις κολονες οπου οταν κλεινεις την πορτα κουμπονει η κλειδαρια πανω.απο εκει δουλευουν οι μπλαφονιερες.
καποιο πλαστικο απο αυτα εχει φαγωθει και πολυ πιθανο του οδηγου!
Με αποτελεσμα να αναβοσβηνουν οι μπλαφονιερες.
Γυρω στα 15 euro το ενα εχει.

Lil 09-03-07 02:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sotiris 328i (Μήνυμα 103475)
Ειναι απο τα πλαστικα που εχει στις κολονες οπου οταν κλεινεις την πορτα κουμπονει η κλειδαρια πανω.απο εκει δουλευουν οι μπλαφονιερες.
καποιο πλαστικο απο αυτα εχει φαγωθει και πολυ πιθανο του οδηγου!
Με αποτελεσμα να αναβοσβηνουν οι μπλαφονιερες.
Γυρω στα 15 euro το ενα εχει.

ευχαριστω πολυ σοτ... α το τσεκαρω

konas 09-03-07 08:10

Επίσης τυχαίνει (για το ίδιο το μπουτόν λέω που πατιέται όταν κλείνει η πόρτα) να μην κάνει καλή επαφή στη γείωση του.

DoctorAbo 09-03-07 12:54

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Lil_Mike (Μήνυμα 103381)
κυριοι καλησπερα.....
λοιπον χθες το βραδυ γυρνοντας σπιτι απο την συναντηση σε ανιποψιαστες φασεις μου αναβοσβηναν τα φωτα στο σαλονι.....:confused:
τι φταιει???? ελπιζω παντως οχι η πανσεληνος....:help: :takecover

Φταίει ένας από τους διακόπτες των θυρών σου. Καλό είναι να τους αλάξεις όλους μιακαι ειναι φθηνοί. Το είχε πάθει και ο Geo.

konc 09-03-07 13:44

Μου φαίνεται πως όλοι το έχουμε πάθει, πρέπει να είναι από τα standard πράγματα που τα φτύνουν στα Ε36. Με κάλυψαν οι προλαλήσαντες, είναι εύκολο και φτηνό, προσωπικά το άλλαξα μόνος μου και δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα.
Θυμάμαι έπεφτα σε λακούβα και έκανα rave party μέσα στο αυτοκίνητο :)

bmw318cabrio 09-03-07 13:56

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από konc (Μήνυμα 103643)
Μου φαίνεται πως όλοι το έχουμε πάθει, πρέπει να είναι από τα standard πράγματα που τα φτύνουν στα Ε36. Με κάλυψαν οι προλαλήσαντες, είναι εύκολο και φτηνό, προσωπικά το άλλαξα μόνος μου και δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα.
Θυμάμαι έπεφτα σε λακούβα και έκανα rave party μέσα στο αυτοκίνητο :)

Eμενα με τους φωτισμους που εχω , κανει παρτυυυυ απο μονο του..αχαχαχαχ....:smashtard


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:51.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.