BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   GPS και Car PC (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=55)
-   -   ποιο gps προτείνετε; (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=27071)

kwstantinos 18-01-11 23:54

ποιο gps προτείνετε;
 
παιδια τελικα δεν το γλυτωσα ρωτησα σε αλο θεμα για gps αλα δεν πειρα απαντηση θελω ενα gps να αγορασω τι μου προτηνετε εσεισ?/ να πω οτι εξοτερικο δεν βγενω αλα δεν με χαλαει αν εχει και ευροπαικουσ χαρτεσ αλα για κυριοτερο λογο το θελω εδω ελλαδα γιατι παμε εκδρομουλεσ και ολο με χαρτη την βγαζουμε με την γηνεκα ποιο προτηνετε παιδια?/ γυρο στα 150 180 ευρουλα λεω να δωσω αλα αν βρω ςμοσ κατι καλο να μου κανει την δουλια και οταν λεω καλο λεω να εχει τουσ δρομουσ χιχι αν μυν εχει τουσ μοισους και δεν θα κολυσω στα λευτα αλα ενταξει να μυν ξεφηγω ωμοσ

Dim77 19-01-11 00:06

Αγαπητέ Κωσταντίνε, θα σου απαντήσουν όταν διαβάσουν το μήνυμα σου αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν.

Εγώ έχω ένα MLS Talk n Drive 43.
Οι αρχικοί χάρτες ήταν τραγικοί. Έγινε ανανέωση μέσω ιντερνετ και πλέον είναι καλό (2 φορές που το χρησιμοποίησα μετά την αναβάθμιση των χαρτών πριν 6 μήνες).

Το χρησιμοποιώ ΠΟΛΥ σπάνια για μέσα στην Αθήνα. (Το έχω 1,5 χρόνο σχεδόν και το έχω χρησιμοποιήσει 7-8 φορές εκ των οποίων 2-3 για δοκιμή στην αρχή.

Τι να σου προτείνω δηλαδή εγώ? Αφού δεν το κατέχω καλά.

(Εδώ ταιριάζει επίσης για μια ακόμα φορά ότι αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν μπορεί να μην καταφέρουν να διαβάσουν το μήνυμα σου ή να βαρεθούν να προσπαθήσουν πράγμα που δεν έκανα εγώ για μια ακόμα φορά).

Κάνε κάτι. Είναι απίστευτο.
Τουλάχιστον το ς (σίγμα τελικό) είναι στο γράμμα W του πληκτρολογίου σου.

Συγνώμη αν φαίνομαι επικριτικός. Πιστεύω απλά πως αφού δεν προσπαθείς να κάνεις πιο ευανάγνωστα τα μηνύματα σου, πολλοί που θέλουν να σε βοηθήσουν στις απορίες σου, θα βαρεθούν κάποια στιγμή.

kwstantinos 19-01-11 00:19

παιδια τεληκα δεν το γλητωσα ρωτησα σε αλο θεμα για gps αλα δεν πειρα απαντιση θελω ενα gps να αγορασω τι μου προτεινετε εσεις?/ να πω οτι εξωτερικο δεν βγενω αλα δεν με χαλαει αν εχει και ευροπαικους χαρτες αλα για κυριοτερο λογο το θελω εδω ελλαδα γιατι παμε εκδρομουλες και ολο με χαρτη την βγαζουμε με την γηνεκα ποιο προτηνετε παιδια?/ γυρο στα 150 180 ευροπουλα λεω να δωσω αλα αν βρω ωμος κατι καλο να μου κανει την δουλεια και οταν λεω καλο λεω να εχει τους δρομους χιχι να μυν εχει τους μησους και δεν θα κολυσω στα λεφτα αλα ενταξει να μυν ξεφηγω ωμοσ[/QUOTE]φ

kwstantinos 19-01-11 00:19

τωρα ειναι καλητερο?/ ουτε λιγο???????

Dim77 19-01-11 00:21

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dim77 (Μήνυμα 410543)
Αγαπητέ Κωσταντίνε, θα σου απαντήσουν όταν διαβάσουν το μήνυμα σου αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν.

Εγώ έχω ένα MLS Talk n Drive 43.
Οι αρχικοί χάρτες ήταν τραγικοί. Έγινε ανανέωση μέσω ιντερνετ και πλέον είναι καλό (2 φορές που το χρησιμοποίησα μετά την αναβάθμιση των χαρτών πριν 6 μήνες).

Το χρησιμοποιώ ΠΟΛΥ σπάνια για μέσα στην Αθήνα. (Το έχω 1,5 χρόνο σχεδόν και το έχω χρησιμοποιήσει 7-8 φορές εκ των οποίων 2-3 για δοκιμή στην αρχή.

Τι να σου προτείνω δηλαδή εγώ? Αφού δεν το κατέχω καλά.

(Εδώ ταιριάζει επίσης για μια ακόμα φορά ότι αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν μπορεί να μην καταφέρουν να διαβάσουν το μήνυμα σου ή να βαρεθούν να προσπαθήσουν πράγμα που δεν έκανα εγώ για μια ακόμα φορά).

Κάνε κάτι. Είναι απίστευτο.
Τουλάχιστον το ς (σίγμα τελικό) είναι στο γράμμα W του πληκτρολογίου σου.

Συγνώμη αν φαίνομαι επικριτικός. Πιστεύω απλά πως αφού δεν προσπαθείς να κάνεις πιο ευανάγνωστα τα μηνύματα σου, πολλοί που θέλουν να σε βοηθήσουν στις απορίες σου, θα βαρεθούν κάποια στιγμή.

:nixweiss::nixweiss::nixweiss:

kwstantinos 19-01-11 00:22

dimmm παλη κακο ειναι? θα αυτοκτονησωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωω

Dim77 19-01-11 00:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kwstantinos (Μήνυμα 410550)
dimmm παλη κακο ειναι? θα αυτοκτονησωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωω

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dim77 (Μήνυμα 410543)
Αγαπητέ Κωσταντίνε, θα σου απαντήσουν όταν διαβάσουν το μήνυμα σου αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν.

Εγώ έχω ένα MLS Talk n Drive 43.
Οι αρχικοί χάρτες ήταν τραγικοί. Έγινε ανανέωση μέσω ιντερνετ και πλέον είναι καλό (2 φορές που το χρησιμοποίησα μετά την αναβάθμιση των χαρτών πριν 6 μήνες).

Το χρησιμοποιώ ΠΟΛΥ σπάνια για μέσα στην Αθήνα. (Το έχω 1,5 χρόνο σχεδόν και το έχω χρησιμοποιήσει 7-8 φορές εκ των οποίων 2-3 για δοκιμή στην αρχή.

Τι να σου προτείνω δηλαδή εγώ? Αφού δεν το κατέχω καλά.

(Εδώ ταιριάζει επίσης για μια ακόμα φορά ότι αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν μπορεί να μην καταφέρουν να διαβάσουν το μήνυμα σου ή να βαρεθούν να προσπαθήσουν πράγμα που δεν έκανα εγώ για μια ακόμα φορά).

Κάνε κάτι. Είναι απίστευτο.
Τουλάχιστον το ς (σίγμα τελικό) είναι στο γράμμα W του πληκτρολογίου σου.

Συγνώμη αν φαίνομαι επικριτικός. Πιστεύω απλά πως αφού δεν προσπαθείς να κάνεις πιο ευανάγνωστα τα μηνύματα σου, πολλοί που θέλουν να σε βοηθήσουν στις απορίες σου, θα βαρεθούν κάποια στιγμή.

Ελπίζω να μην με κοροϊδεύεις με αυτόν τον τρόπο...

kwstantinos 19-01-11 00:27

οχι ρε συ απλα ροταω να μου απαντησεισ αλα δεν καταλαβα οτι το καλο που εγραφεσ ηταν η απαντηση ξεκολα κανεναβ δεν κοροιδευω δεν ειμαι τετιο ατομο ρε συ σορυ αν με εχετε παρξυγησει

rapid_fast 19-01-11 06:48

Κωσταντίνε,
εγώ έχω ένα MLS destinator 4800, και είναι καλό..
Το κάνω ανανέωση μέσω Internet, και έχει όλους τους δρόμους εκεί που χρειάστηκα.
Πχ Σκιάθο, μηκροσπηλιά Αρτας-Άρτα-Γιάννενα-Γρεβενά-σπήλαιο Γρεβενών-Αθήνα-Θεσσαλονίκη..
Επειδή έχω ταξιδέψει πάρα πολύ στο εξωτερικό, η προτίμηση μου είναι στον καλό
χάρτη και τον συνοδηγό να μπορεί να στον διαβάζει.
Άλλωστε, όταν πάς κάποιο ταξιδάκι, στο χάρτη βλέπεις σφαιρικά όλη την διαδρομή, και
εντοπίζεις και σημεία που μπορείς να κάνεις παράκαμψη και να χαρείς αξιοθέατα..
Το GPS σε πάει απλά απο το Α στο Β..

rapid_fast 19-01-11 06:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dim77 (Μήνυμα 410551)
Ελπίζω να μην με κοροϊδεύεις με αυτόν τον τρόπο...

Είχε κάτι λάθος η πρόταση σου?????


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:54.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.