BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=99)
-   -   M3 E30 CECOTTO EDITION (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=28958)

dimitris 029/505 31-12-11 20:55

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 450917)
Κανενα νεο Δημητρη???

Καιρο εχουμε να σε ακουσουμε,ελα να βλεπουμε photos απο την κοκκινοσκουφιτσα!

Γιαννη λογω φορτου εργασιας αυτη την εποχη τα εχω αφησει ολα λιγο πισω.....δυστυχως δεν υπαρχει χρονος γιατι γυρναω σπιτι νυχτα και ψοφιος στην κουραση....λιγο υπομονη να βγει ο κ@λ@χειμωνας και θα ξαναβαλουμε μπρος ....αντε και καλη χρονια να χουμε!!!!!!!!

dimitris 029/505 20-01-12 18:30

9 Συνημμένο(α)
Λοιπον Γιαννη-Lunatic εδω ειναι καποιες φωτο γι αυτο που με ρωτησες....δεν ξερω αν μπορεις να βγαλεις καποια ακρη παντως ο,τι ανακαλυψεις ενημερωσε με κι εμενα.Φωτο ακριβως απ το πλαι δεν εχω προς το παρων αλλα νομιζω απ αυτην που σου δειχνω, θα καταλαβεις το υψος του αυτοκινητου.....:cheers:

Συνημμένο Αρχείο 34447Συνημμένο Αρχείο 34448Συνημμένο Αρχείο 34446

Συνημμένο Αρχείο 34450Συνημμένο Αρχείο 34451Συνημμένο Αρχείο 34452


Συνημμένο Αρχείο 34453 Συνημμένο Αρχείο 34445Συνημμένο Αρχείο 34449

m_power_lunatic 20-01-12 19:23

.....
 
Δημητρη σε 1000-ευχαριστω ρε φιλε,να εισαι καλα!!!!

Εσυ και ο Νοτης με τις Κοκκινοσκουφιτσες με βοηθατε πολυ ρε παιδια να ειστε καλα......αντε να δουμε,σκεφτομαι διαφορα για την αραπινα,θα δουμε...ολα τα εχουμε με τα αγχη και τις δουλειες μας εχουμε να κανακευουμε και τις φουσκωτουλες!

Οι φωτο με βοηθανε για να δω τι ελατηρια να παραγγειλω για το αμαξι μου,απο Cecotto ή απο Sport Evo γιατι υπαρχει διαφορα στο υψος και στη σκληροτητα απο οτι ξερω.Θα ρωτησω και αλλα παιδια στη Γερμανια να δουμε τι θα μας πουνε και θα ενημερωσω.

dimitris 029/505 07-08-12 17:30

8 Συνημμένο(α)
Απο χθες το βραδι η κυρια μου παταει σε 4 ελατηρια EIBACH και ειναι κατα τρεις ποντους χαμηλοτερη.Μια μικρη βολτα που εκανα το βραδακι δεν ηταν αρκετη για να εντοπισω σοβαρες διαφορες με τα μαμα ελατηρια.Απ οσο μπορεσα να καταλαβω ομως, αυτα που εβαλα ειναι σχεδον ιδια στη σκληροτητα και δεν βλεπω να εχω προβλημα σε χτυπηματα-κοπανηματα-λακουβες και οτι αλλο μας εχουν αφησει κληρονομια οι μεγαλοεργολαβοι του παρελθοντος!!!!!Πιο πολλες πληροφοριες-φωτογραφιες σε λιγες μερες που θα βγει για την καθιερωμενη βολτα της .Γιαννη-lunatic ευχαριστω πολυ για ολα και πιστευω να εχεις κι εσυ τα ιδια καλα αποτελεσματα απ αυτο που περιμενεις να δεις για την κουκλα σου!!!!

Συνημμένο Αρχείο 36770Συνημμένο Αρχείο 36771Συνημμένο Αρχείο 36772Συνημμένο Αρχείο 36769


Συνημμένο Αρχείο 36773Συνημμένο Αρχείο 36774Συνημμένο Αρχείο 36767Συνημμένο Αρχείο 36768

alpaneras 07-08-12 18:20

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris 029/505 (Μήνυμα 468409)
Απο χθες το βραδι η κυρια μου παταει σε 4 ελατηρια EIBACH και ειναι κατα τρεις ποντους χαμηλοτερη.Μια μικρη βολτα που εκανα το βραδακι δεν ηταν αρκετη για να εντοπισω σοβαρες διαφορες με τα μαμα ελατηρια.Απ οσο μπορεσα να καταλαβω ομως, αυτα που εβαλα ειναι σχεδον ιδια στη σκληροτητα και δεν βλεπω να εχω προβλημα σε χτυπηματα-κοπανηματα-λακουβες και οτι αλλο μας εχουν αφησει κληρονομια οι μεγαλοεργολαβοι του παρελθοντος!!!!!Πιο πολλες πληροφοριες-φωτογραφιες σε λιγες μερες που θα βγει για την καθιερωμενη βολτα της .Γιαννη-lunatic ευχαριστω πολυ για ολα και πιστευω να εχεις κι εσυ τα ιδια καλα αποτελεσματα απ αυτο που περιμενεις να δεις για την κουκλα σου!!!!

Συνημμένο Αρχείο 36770Συνημμένο Αρχείο 36771Συνημμένο Αρχείο 36772Συνημμένο Αρχείο 36769


Συνημμένο Αρχείο 36773Συνημμένο Αρχείο 36774Συνημμένο Αρχείο 36767Συνημμένο Αρχείο 36768

Αυτά είναι!!! Καλορίζικα τα ελατήρια, αλλά δεν κατάλαβα γιατί τα αλλάζεις? Εδώ ο Lunatic κάνει το παν για να γίνει μαμά!!! Πάντως τα δικά του ελατήρια κράτα τα μαζί με τα άλλα σου πράγματα στις κούτες.

dimitris 029/505 07-08-12 22:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από alpaneras (Μήνυμα 468411)
δεν κατάλαβα γιατί τα αλλάζεις? Εδώ ο Lunatic κάνει το παν για να γίνει μαμά!!! Πάντως τα δικά του ελατήρια κράτα τα

Χαχαχαχαχχα!!!!!Τα δικα μου ταξιδευουν ηδη προς lunatic μερια!!!!!!!!Εγω ηθελα λιγο να το χαμηλωσω, ο Γιαννης να το κανει μαμα....ε βρηκαμε την καλυτερη λυση!!!!!!!!!!

x318big 07-08-12 23:48

μας εχεται αρρωστησει με τα 30αρια ,καλες βολτες παιδια!!!!

m_power_lunatic 18-08-12 10:28

!!!!!!!!
 
Καλοφορετα τα ελατηρια Δημητρη,εγινε πολυ ωραιο πραγματικα τωρα που το βλεπω.
Αυτη η ζαντα με την διχρωμια με αυτο το κοκκινο χρωμα και την σπανιοτητα ειναι μαχαιρια στην καρδια!

Ελπιζω να τα χαρεις γιατι εγω εδω στην Αθηνα δεν υπηρχε περιπτωση να τα χαρω.

Μολις βαψεις και προφυλαχτηρα μπροστινο μαζι με την μαυρη ριγα θα ειναι :nod::nod:.....τελειο για εμενα τουλαχιστον.

Σε ευχαριστω και για το σετ ελατηριων της μανας του,ειναι πραγματικα ολοκαινουργια.

Βρηκα λιγο χρονο να γραψω γιατι ειχα κατι τρεχαματα αυτον τον καιρο.

Ευχαριστω και παλι φιλε!!!:cheers:

P.S Φορας προσθηκες Η+R βλεπω εεεεε???Ειχα και εχω και εγω στην αποθηκη ενα σετ, αλλα μου εφερνε τρεμουλο με τα 17αρια οταν το πηρα.Ισως να τις ξαναδοκιμασω με τα 16αρια τωρα,δεν ξερω θα το σκεφτω.

dimitris 029/505 18-08-12 21:13

Γιαννη με το καλο να τελειωσεις κι εσυ με το θεμα αναρτηση και να την δεις την μαυρουλα σου οπως την ονειρευεσαι!!!!!!Πραγματικα μ αρεσε το χαμηλωμα που εκανε το δικο μου και δεν αλλαξε σχεδον καθολου απο θεμα συμπεριφορας, ουτε χτυπηματα ουτε τιποτα...να φανταστεις πιο παλια πριν το πουλησω το ειχα πιο χαμηλο (νεοτερος-τρελοτερος γαρ)!!!!!!!Απο τις προσθηκες παντως δεν εχω κανενα προβλημα ,αλλα η αληθεια ειναι οτι θελω 4 λαστιχακια με την πρωτη ευκαιρια!!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:10.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.