BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Κρήτη (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=58)
-   -   MONIMOS στην Κρητη (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=16037)

panagiotisE46ci 08-11-08 19:42

MONIMOS στην Κρητη
 
χαιρετω ολους τους Κρητες!!!
ενα θεμα που δεν εχει σχεση με τα αυτοκινητα μας αλλα πιο σοβαρο .καποιες προκυρηξεις που κανουν καποιοι δημοι , ΖΗΤΟΥΝ μονιμους σε θεσεις υδραυλικων σκεφτωμαι να κανω αιτηση και αν περασω να κατεβω μονιμα κατω.γενικος θελω να φυγω απο την αθηνα κυκλοφοριακο,παρκινγκ ,ποιοτητα ζωης ,ηρεμια κτλ κτλ.κατεβηκα το καλοκαιρι για διακοπες οπου μου αφησε θετικες εντυπωσεις .για πειτε κριτικοι bmwδακιδες πως τα βλεπετε εσεις απο κει που εστε την καθημερινοτητα σας??? ρεθυμνο -ηρακλειο-χανια.οσοι θελουν να δωσουν χρησημες πληροφοριες (mistos xania,mixalsh)να μηλησουμε πιο προσωπικα P.M.

NIKOS Z3 08-11-08 20:12

γεια σου φιλε χαιρομαι που η κρητη σου αφησε θετικες εντυπωσεις και μακαρι να κατευεις να γινουμε ποιο πολοι!!χα χα ανεπυφηλακτα κατευα κατω να φτιξεις ψυχολογια!!!

nikos_E34 08-11-08 20:20

εσυ κρητη εγω θελω να παω βορεια στον εβρο , αλεξανδρουπολη η ορεστιαδα..γεννηθηκα στην αθηνα , μεχρι τα 18 μου εκει εμενα οπου και εφυγα εξωτερικο να σπουδασω..απο εκει και περα δεν μου λειπει καθολου και κοιταω τις επιλογες μου ποιες ειναι να παω εβρο να μεινω η στη λαμια που εχω και σπιτι..φακ αθηνα..

mixalhs 09-11-08 12:43

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotisE46ci (Μήνυμα 229107)
χαιρετω ολους τους Κρητες!!!
ενα θεμα που δεν εχει σχεση με τα αυτοκινητα μας αλλα πιο σοβαρο .καποιες προκυρηξεις που κανουν καποιοι δημοι , ΖΗΤΟΥΝ μονιμους σε θεσεις υδραυλικων σκεφτωμαι να κανω αιτηση και αν περασω να κατεβω μονιμα κατω.γενικος θελω να φυγω απο την αθηνα κυκλοφοριακο,παρκινγκ ,ποιοτητα ζωης ,ηρεμια κτλ κτλ.κατεβηκα το καλοκαιρι για διακοπες οπου μου αφησε θετικες εντυπωσεις .για πειτε κριτικοι bmwδακιδες πως τα βλεπετε εσεις απο κει που εστε την καθημερινοτητα σας??? ρεθυμνο -ηρακλειο-χανια.οσοι θελουν να δωσουν χρησημες πληροφοριες (mistos xania,mixalsh)να μηλησουμε πιο προσωπικα P.M.

Μια μικρη ΑΘηνα ειναι εδω Πανο !!
Με οτι σου φερνει στο μυαλο αυτο...και θετικα και αρνητικα ..!!:)

mixalhs 09-11-08 12:45

Ειδα και εχεις μια φωτο στο προφιλ σου με ενα σακο... αν κανεις kickbox θα σε παρω μαζι μου να μοιρασουμε τους σακους στα 2 :)

Thronos 09-11-08 12:49

Για πηγαινετε σιγα σιγα να αδειαζουμε :)

panagiotisE46ci 09-11-08 13:19

.
 
xaxa ναι ναι η φωτο ειναι απο στιγμη προπονησης.στο θεμα τωρα το καλοκαιρι πηγα και χανια και ηρακλειο και ρεθυμνο.ομως η "βαση" μου ηταν ηρακλειο,ειναι μια μικρη Αθηνα αλλα δεν παυει να ειναι επαρχια. το ρεθυμνο ειναι ενα μεγαλο χωριο,ενω τα χανια ακομα πιο μικρο.για μενα οπου θα πηγαινα μονιμα στον τοπο καταγωγης(δεν εχω μεγαλωση εκει ομως)στον ΠΥΡΓΟ δεν μου ειναι προβλημα να παω μονος μου στην κρητη.σκοπευω να κατεβω συντομα ηρακλειο να δω και την ζωη τον χειμωνα ,αλλα να παω και σε καποιους γνωστους μου.

stelmaniac 09-11-08 14:23

Aπο οποιαδηποτε οπτικη γωνια και να το δεις, φευγοντας απο την απανθρωπη Αθηνα παντου ειναι καλυτερα...Δεν υπαρχει καμια σχεση αναμεσα στο κανω διακοπες 10 μερες και στο μενω μονιμα ομως...
Εχω βιωσει παραδειγματα γνωστων και φιλων που αλλοι εφυγαν και αφομοιωθηκαν με επιτυχια και αλλοι στο χρονο επανω γυρισαν πισω...Σκεψου το καλα γιατι ειναι αποφαση ζωης...Καποιους ανθρωπους μοιραια δεν τους σηκωνει η επαρχια...

yiorgosxania 09-11-08 15:04

έλα Χανιά αλλά με ένα όρο........
να αντέχεις το κρασί και την τσικουδιά!!!!!!!
τα υπόλοιπα είναι μια χαρά...... και μποτιλιάρισμα να έχουμε κάνεις 15-20 λεπτά απο την μία άκρη της πόλης εως στην άλλη.
φιλικά
Γιώργος:rockon:

nikos_E34 09-11-08 17:39

never ever mix tsikoudia with something else...your liver will comit suicide :P
επισης ποτε μα ποτε μην προκαλεις κρητικο σε θεμα πιωμα...εκει πινουν ενα κιλο μαζι με τον πρωινο καφε


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:05.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.