BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Αγορά E46 M3 (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=33498)

mixalhs 23-07-17 15:20

Αγορά E46 M3
 
Ψάχνω Μ3 Ε46 SMG ή χειροκίνητο .
Αν γνωρίζει καποιος κατι ας με ενημερώσει !
Ευχαριστώ 🏄🏼🏄🏼🏄🏼🏄🏼🎉🎉✌🏽️✌🏽

stef 23-07-17 20:24

Cabrio ή coupe?
Μετατροπή ή original?
Τι budget διαθέτεις?

mixalhs 23-07-17 20:46

Coupe ,μονο original και οσο περισσότερο μαμά γίνεται !
Δεν υπάρχει θεμα με το budget(μην φτάσουμε σε τιμές E92) . Θα ηθελα να πληρωθεί στην τιμη που αξίζει αυτήν την στιγμή στην αγορά ! Ευχαριστώ για τις ερωτήσεις στεφ, λαθος μου που δεν τα ανέφερα στο πρώτο ποστ μου��

stef 23-07-17 21:37

Άλλες οι τιμές των καλών 46 και άλλες των καλών 92..
Δεν φτάνουν οι πρώτες των δεύτερων προς το παρόν...

Εύχομαι καλη επιτυχία στην αναζήτησή σου

mixalhs 23-07-17 21:40

Ευχαριστώ να εισαι καλα!

Fanatic 24-07-17 09:06

Κοιτώντας την αγορά αρκετά καλά πριν περίπου ενάμιση χρόνο θα έλεγα ότι για ένα καλό και όσο γίνεται με λιγότερα χιλιόμετρα, θα έπρεπε να ήμουν έτοιμος να δώσω μέχρι και 20.000 ευρώ. Αυτό μπορεί να σημαίνει και 17.000 συν 3.000 για μαζέματα που είναι προτιμότερο. Για αυτό το αμάξι πάντα θα έχεις ένα ποσό στην άκρη για κάποια βλάβη. Το SMG παρότι ωραίο έξτρα είχε τα θεματάκια του. Άλλοι (λιγότεροι) λένε ότι είναι απλά θέμα τύχης. Το ίδιο και το μοτέρ. Εννοείται κοιτάς αν έχει γίνει η ανάκληση στο πρόβλημα με τα μέταλλα των μπιελλων. Βέβαια μπορείς πάντα προληπτικά έτσι και αλλιώς να τα αλλαξεις.

mixalhs 24-07-17 11:13

Τα εχω ολα αυτα στο μυαλο μου αλλα δεν εχω βρει ακομα κατι καν να πω θα παω να το δω... μαλλον το πραγμα θελει φοβερη υπομονη γιατι μιλαμε για παλια αυτοκινητα .

BMW Power 24-07-17 12:48

Τα μοτέρ που δεν έκαναν την ανάκληση έχουν σπάσει πολλά χρόνια τώρα.
Επίσης τα μέταλλα θέλουν έλεγχο και ξανά αλλαγή μιας και έχουν σπάσει μοτέρ με αλλαγμένα μέταλλα.
Δυστυχώς είναι και αυτά αναλώσιμα.

Δύο φορές έψαξα σοβαρά για Μ3 Ε46, το 2008 και το 2012, και μιας και ήθελα αποκλειστικά χειροκίνητο, όχι επειδή χαλάνε αλλά επειδή το προτιμώ, απλά απογοητεύτηκα.
Δεν βρήκα ούτε ένα καλό αυτοκίνητο, ακόμη και εκτός του budget μου. Έπρεπε να κάνω πάρα πολλές παραχωρήσεις οπότε δεν είχε νόημα πια η αγορά του.

PS για φίλους έχω ψάξει περισσότερες φορές :banghead:

stef 24-07-17 12:55

Αν βρεις Μ3 Ε46 οπως το θες και τον ρωτήσεις τον ιδιοκτήτη αν έχει αλλάξει μέταλλα και σε κοιτάζει σαν ufo απλά καταλαβαίνεις και πολλά για την συντήρηση του αυτοκινήττου τόσα χρόνια....

mixalhs 24-07-17 13:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από BMW Power (Μήνυμα 518852)
Τα μοτέρ που δεν έκαναν την ανάκληση έχουν σπάσει πολλά χρόνια τώρα.
Επίσης τα μέταλλα θέλουν έλεγχο και ξανά αλλαγή μιας και έχουν σπάσει μοτέρ με αλλαγμένα μέταλλα.
Δυστυχώς είναι και αυτά αναλώσιμα.

Δύο φορές έψαξα σοβαρά για Μ3 Ε46, το 2008 και το 2012, και μιας και ήθελα αποκλειστικά χειροκίνητο, όχι επειδή χαλάνε αλλά επειδή το προτιμώ, απλά απογοητεύτηκα.
Δεν βρήκα ούτε ένα καλό αυτοκίνητο, ακόμη και εκτός του budget μου. Έπρεπε να κάνω πάρα πολλές παραχωρήσεις οπότε δεν είχε νόημα πια η αγορά του.

PS για φίλους έχω ψάξει περισσότερες φορές :banghead:

Δεν νομιζω οτι θα βρω καλο αυτοκίνητο , ευελπιστώ να βρω ενα να θελει τα λιγότερα μαζέματα ! Ελπίζω να μην το εχω λαθος στο μυαλό μου


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:47.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.