BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Κρήτη (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=58)
-   -   παγκρητια συγκεντρωση BMWΑΚΗΔΩΝ (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=23070)

trifonas 24-12-09 20:28

παγκρητια συγκεντρωση BMWΑΚΗΔΩΝ
 
Τι θα λεγατε για μια συγκεντρωση των Εν κρητη μελη για μετα τις γιορτες σε ενα μερος που να μας εξυπηρετει ολους να μοιρασουμε αποστασεις να πιουμε καφεδακι, να γνωριστουμε και να περιλαμβανει και πιστα η ελευθερη αλανα για παιχνιδι(οσοι θελουν)(προτιμαω πιστα για ασφαλεια).
ακουω προτασεις και συμμετοχες....

percis 25-12-09 14:32

Δεν ξέρω αλλά ακούγετε πολύ πρωτότυπο... ;)

yiorgosxania 26-12-09 10:45

καλή ιδέα αλλά μέχρι να το κάνουμε θα αλλάξουμε πολλες φορές ημέρα..... και πολλά πολλά ποστ....

trifonas 26-12-09 18:00

θα γινει με μορφη ψηφοφοριας για να μην εχουμε παραπονα.
Ας κανουμε λοιπον την αρχη ...προτεινω ηρακλειο τοπο συγκεντρωσης.Οι Ηρακλειωτες να μας προτεινουν πιθανα μερη συγκεντρωσης(για καφε-πιστα-αλανα).
αλλες προτασεις για τοπο και ημερομηνια?

KATSAMPOXAKIS 05-01-10 08:56

πολυ καλη ιδεα μια τετοια συνκεντρωση..
ετσι και αλλιος παντα κανονιζουμε κατι αρχες του καθε ετους...
οπωτε ας κανονισουμε παλι μια τετοια συναντηση με οσο το δυνατο περισσοτερες συμετοχες...

προτινομενοι τοποι συναντησης:
1)καρτ Αλλικαρνασου μεγαλος χωρος σταθμευσης πιστα (δοκιμες και συμετοχες πριν της 3 ωρα διοτι υπαρχει προβλημα οπως περσυ) χωρος για καφε
2)παρκινκ εκθεσιακου κεντρου Γουρνων ανετος χωρος και καφετερια η ταβερνα
3)παρκινκ ΤΕΙ ηρακλειου
4)λιμανι Ηρακλειου καρναγιο

προτινω να κανουμε συναντηση στο καρναγιο στο λιμανι και να φυγουμε βολτιτσα για Γουρνες οπου μπορουμε να φαμε η να πιουμε τον καφε μας με θεα της BMW μας στο εκθεσιακο
(μια γνωμη λεω) πειτε και εσεις


προτινομενη ημερομηνια

σαν ημερομηνια ας συνενοηθουμε και να κανονισουμε κατι σε μια απο της Κυριακες του Φευρουαριου τον αλλο μηνα δηλαδη 7/2 14/2 21/2 28/2
πιστευω οτι ολοι μπορουν να κανονισουν τις υποχρεωσεις τους 1 μηνα πιο μπροστα και να ερθουν..

NIKOS Z3 05-01-10 11:56

εγω λεω να γινει μαρτιο να εχει καλοκαιριασει λιγο οσο για το μερος οπoυ να ναι!πιστα νομιzω δινει μονο το πιστα παρκ πια!

valantis544 05-01-10 12:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από NIKOS Z3 (Μήνυμα 356879)
εγω λεω να γινει μαρτιο να εχει καλοκαιριασει λιγο οσο για το μερος οπoυ να ναι!πιστα νομιzω δινει μονο το πιστα παρκ πια!

Ότι ημερομηνία και να κανονίσετε θα κάνω ότι μπορώ να έρθω, μιας και την προηγούμενη φορά δεν το κατάφερα. Είμαι όμως κι εγώ της γνώμης να γίνει από Μάρτιο και μετά που να έχει ανοίξει ο καιρός.

trifonas 05-01-10 14:23

Γιατι ρε παιδια με τις μηχανες θα παμε?
Αν το αφησουμε θα ξεχαστει..Τελος παντων....Οτι πει η πλειψηφια..
Το θεμα ειναι να τα καταφερουμε αυτη τη φορα.

dkaralis 05-01-10 20:30

Αντε ρε παιδια να το κανονισουμε να βρεθουμε απο κοντα.Και γω μεσα ειμαι.

NIKOS Z3 05-01-10 20:39

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από trifonas (Μήνυμα 356921)
Γιατι ρε παιδια με τις μηχανες θα παμε?
Αν το αφησουμε θα ξεχαστει..Τελος παντων....Οτι πει η πλειψηφια..
Το θεμα ειναι να τα καταφερουμε αυτη τη φορα.

δεν ειπε κανεις οτι θα παμε με τις μηχανες αλλα εγω εχω το αμαξι μεσα οπως ξερουν οι ποιο πολλοι αν βολευει την πλειοψηφεια για ποιο νωρις εγω παω πασσο.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:48.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.