BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Track, Drift και άλλα οδηγικά θέματα!! (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=49)
-   -   ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ (ΕΙΔΙΚΕΣ) ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ !!! (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=2887)

Action Man 14-11-04 22:20

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ (ΕΙΔΙΚΕΣ) ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ !!!
 
Το Σ.Κ που περασε εκανα το πρωτο καλο ταξιδι με το compact!Σαν βαση ειχα την Λεβιδι.Η διαδρομη Λεβιδι-Βυτινα-Δημητσανα ηταν απολαυστικη(με πολυ βροχη).Το compact παταγε ωραια και το λατρεψα.Αν και οι στροφες που βρηκα δεν ηταν τοσο κλειστες για να δω τα ορια του σε ανοιχτες (με βροχη) ηταν πολυ καλο.Οι επομενες ειδικες διαδρομες θα γινουν γυρω απο την Παυλιανη(οπου βρουμε δωματιο) σε 15 ημερες.
Τελικα το compact το λατρεψα και ας ειναι ΚΟΚΚΙΝΟ!!! :D

Geo_3D 15-11-04 02:03

Mα αυτο ειναι το μυστικο!!!!!!Οτι το αμαξι ειναι ΚΟΚΚΙΝΟ. :bowdown:
Αν ηταν αλλο χρωμα,θα εμενες δυσαρεστημενος :nod:

alexk 15-11-04 07:24

Χιχιχιχι.

Το κόμπακτ έχει το καλύτερο κράτημα από όλα τα άλλα (ΨΩΝΙΟ!!!).
Θα το δείτε.... :nod:

Dark_Niaou 15-11-04 08:46

Δεν ξέρω για το compact αλλά εγώ μοιράστηκα το Σαββατοκύριακό μου με την γριά φιλενάδα μου την Ε36 που είναι και τεμπέλα (Auto) και πήγαμε στην Λίμνη Πλαστήρα, όπου και μου απέδειξε ότι κρατάει ακόμα πολύ καλα!!! Τι νερά, τι λάσπες, τι κακοτοπιές..... LOVEEE FOR EEEEVER :yippee:

MPOWER 15-11-04 10:13

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Axion Man
Σαν βαση ειχα την Λεβιδι.Η διαδρομη Λεβιδι-Βυτινα-Δημητσανα ηταν απολαυστικη(με πολυ βροχη).

Πήγες και από το χωριό μου βλέπω....Δημητσάνα :cheers:

Action Man 15-11-04 10:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από MPOWER
Πήγες και από το χωριό μου βλέπω....Δημητσάνα :cheers:

ΜPOWER η Δημητσανα ειναι πανεμορφη! :bowdown:

DRIFTER 15-11-04 14:20

Αντε να κανονίσουμε και κανα touring προς τα μέρη μου...όπου γουστάρουμε...,καλαμάτα?....(βέβαια πρώτα θα ανέβω για να είμαι και εγώ χε χε.....έχει τρομερή διαδρομή......όλοι θα την ευχαριστηθουμε....(Πάντος και για αλλού δεν με χαλάει...)

Action Man 15-11-04 15:05

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από DRIFTER
Αντε να κανονίσουμε και κανα touring προς τα μέρη μου...όπου γουστάρουμε...,καλαμάτα?....(βέβαια πρώτα θα ανέβω για να είμαι και εγώ χε χε.....έχει τρομερή διαδρομή......όλοι θα την ευχαριστηθουμε....(Πάντος και για αλλού δεν με χαλάει...)

DRIFTER απο που εισαι ρε φιλε? Καλαματα πηγαινω συνεχεια.Ειναι ο πατερας μου απο κει!

DRIFTER 15-11-04 15:10

Ωραία εγώ είμαι απο Κυπαρισσία.......Αν θέλεις μπορούμε να αλλάξουμε κινητά και με το που θα κατέβεις Σαββατοκύριακο καλύτερα να κανονίσουμε να βρεθούμε άμα είναι να κατέβω καλαμάτα η να έρθεις και προς τα εδώ ότι θέλεις.Τι λές?

Action Man 15-11-04 15:14

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από DRIFTER
Ωραία εγώ είμαι απο Κυπαρισσία.......Αν θέλεις μπορούμε να αλλάξουμε κινητά και με το που θα κατέβεις Σαββατοκύριακο καλύτερα να κανονίσουμε να βρεθούμε άμα είναι να κατέβω καλαμάτα η να έρθεις και προς τα εδώ ότι θέλεις.Τι λές?

Οταν ειναι να κατεβω θα σου στειλω pm κατευθειαν φιλε! :)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:27.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.