BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=97)
-   -   M3 CSL (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=27177)

EVANGELOS 31-01-11 22:55

1360 το θεωρώ αδύνατο εκτός αν μείνει ΣΚΕΤΗ ΛΑΜΑΡΙΝΑ με 1 καθισμα και σασί και μοτέρ (εννοείτε χωρίς air -co etc) που και πάλι είναι πολύ δύσκολο

EVANGELOS 31-01-11 22:57

Θωμά το πορτ μπαγκαζ δεν είναι ούτε 1 κιλό διαφορά ... οπότε είσαι ότι πρέπει ... βρες κανά καλό ευθηγραμμισά να μετρήσεις να δούμε πόσο θα βγει ... εσύ έχεις ηλιοροφή και θερμαινόμενα ???

thomelef 31-01-11 22:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS (Μήνυμα 412340)
ουτε εγώ έχω πίσω καθίσματα ... το τελικό είναι 4 κιλά πιο ελαφρυ από το δικό μου ss και τα μεγάφωνα κλπ ούτε 1 κιλό όλα μαζί και άλλα 3 ο ενισχυτης άντε 5 όλα μαζί

βάλε επενδύσεις - κεντρική κονσόλα - οροφή(έναντι του δικού σου που έχει και ηλιοροφή)από csl.
είναι και οι ultralegera πούπουλα...

chief 31-01-11 22:58

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS (Μήνυμα 412340)
ουτε εγώ έχω πίσω καθίσματα ... το τελικό είναι 4 κιλά πιο ελαφρυ από το δικό μου ss και τα μεγάφωνα κλπ ούτε 1 κιλό όλα μαζί και άλλα 3 ο ενισχυτης άντε 5 όλα μαζί

Αμα εβγαλε 12 κιλα απο το τελικο και 17 απ τα καθισματα= 29.
μετα εχουμε ραδιοφωνα, ενυσχιτες, χαλάκια, ξυλομα το πορτ μπαγκαζ δεν βγαζει αλλα 10 περιπου??

thomelef 31-01-11 23:00

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS (Μήνυμα 412344)
Θωμά το πορτ μπαγκαζ δεν είναι ούτε 1 κιλό διαφορά ... οπότε είσαι ότι πρέπει ... βρες κανά καλό ευθηγραμμισά να μετρήσεις να δούμε πόσο θα βγει ... εσύ έχεις ηλιοροφή και θερμαινόμενα ???

δε νομίζω να είναι μόνο ένα κιλό ρε βαγγέλη...εδώ οι μπουκάλες το πετάνε τόσο δυνατά
όταν ανοίγει, λές και θα το πετάξει πάνω...θυμάμαι το μανίσιο που δεν στέκεται ούτε για
πλάκα μόνο του στην μέση της διαδρομής της μπουκάλας...όσο για τα υπόλοιπα, ναι έχω
όλα τα κομφόρ :D

EVANGELOS 31-01-11 23:01

ποια 12 ρε από το τελικό ???? ... 4 σου λέω από μένα ... και ΟΛΑ τα άλλα να είναι άλλα 5 το πολύ ... συν του ότι εγώ φοράω μπαταρία 2,5 κιλά που δε νομίζω να φοράει ο Μάνος ... ΣΥΝ το βάρος του smg ... δε γίνεται το νούμερο που λες ...

thomelef 31-01-11 23:02

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από chief (Μήνυμα 412346)
Αμα εβγαλε 12 κιλα απο το τελικο και 17 απ τα καθισματα= 29.
μετα εχουμε ραδιοφωνα, ενυσχιτες, χαλάκια, ξυλομα το πορτ μπαγκαζ δεν βγαζει αλλα 10 περιπου??

καμμιά 15άρα είναι και η μοκέτα που λέει θα βγάλει.

chief 31-01-11 23:03

το μαμα τελικο απο το SS Race και καταλυτες ποση διαφορα εχουν??

chief 31-01-11 23:04

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από thomelef (Μήνυμα 412349)
καμμιά 15άρα είναι και η μοκέτα που λέει θα βγάλει.

ναι θα βγαλει και την μοκετα ολη η λουγκρα απ οτι λέει.
θα βαλει και προγραμμα.
πλακα, πλακα συμπε, το εχει κανει τουμπανο ο κρητικός

EVANGELOS 31-01-11 23:07

Θωμά 11,5 κιλά ειναι το μαμά και το ίδιο είναι και του csl ...


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:16.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.