BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=77)
-   -   Νέα σειρά 3 (2012) (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=25517)

ziaba 22-07-10 22:30

Καλο ειναι θα δουμε ακομα πως θα ναι σε 2 πορτο

individual 23-07-10 07:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από montoya (Μήνυμα 389081)
http://www.autotriti.gr/jpg/autotrit...EWS/21bmw1.jpg
http://www.autotriti.gr/jpg/AUTOTRIT...ws/bmwscoo.jpg
Έχοντας περάσει σχεδόν με άριστα όλα τα… διαγωνίσματα της πέμπτης (γενιάς), η BMW Σειρά 3 ετοιμάζεται να προχωρήσει στην επόμενη τάξη, διαθέτοντας ως εφόδια τους νέους, πιο οικονομικούς και ισχυρούς κινητήρες, αλλά και τα περισσότερο premium χαρακτηριστικά σε εμφάνιση και εσωτερικό.
http://www.autotriti.gr/data/news/pr...news/95957.asp





μου θυμιζει την καινουρια 5αρα απο μπροστα........η κανω λαθος?????

Nikos120i 23-07-10 09:08

Μην βιάζεστε να κρίνετε ένα σχέδιο από τις ικανότητες photoshop ενός καλλιτέχνη.

Ας περιμένουμε να πέσει λίγο καμουφλάζ ακόμα.

Dim77 23-07-10 14:13

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από montoya (Μήνυμα 389189)
Ούτε εμένα μου αρέσει αλλά πολλές φορές το νέο μας φαίνεται άσχημο (ίσως μάλιστα οι φωτογραφίες να απέχουν από την πραγματικότητα). Όταν είδα την Ε90 είπα πως δεν θα αλλάξω το 46άρι με τίποτα αλλά τώρα λέω ακριβώς το αντίθετο. Γούστα είναι αυτά και κολλήματα....

Μπά, εμένα το 2005-2006 μου άρεσε το Ε90...όσο πέρναγε ο καιρός τόσο μου φαινόταν ασχημότερο (με εξαίρεση το mpack που μου άρεσε λίγο)
Το ίδιο και με το Ε92...μια μου φαίνεται καλούτσικο, μια....ανούσιο (δε ξέρω πως να το χαρακτηρίσω, πάντως δεν είναι άσχημο).
Σημειωτέον ότι είμαι από αυτούς που πιστεύουν στη συνήθεια του σχήματος όσο το βλέπεις. Δε ξέρω κάτι πάει στραβά με τα νέα (μετά το 2003) μοντέλα της BMW.
Γιατί μια Ε39 ΠΑΝΤΑ φαινόταν και φαίνεται υπέροχη? Μια Ε38...ακόμα πιο πολύ...μια Ε34, μια Ε36, μια Ε30 κλπ κλπ....
Κάτι κάνουν λάθος.

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από thomelef (Μήνυμα 389193)
αισχροαηδιαστικά κακάσχημο.
εεε είπαν οι άνθρωποι...αφού θα τα κάνουμε σκατά με τα τούρμπο, ας του μαμήσουμε και του
σκάφους λίγο τη μανούλα.

χαχαχα φοβερό!!

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac (Μήνυμα 389185)
χαχαχαχα!! μπα...πιστευω οτι θα βγει ακομα πιο...αμερικανικο,δηλαδη ασχημοτερο..!!!
και μετα απο 50 χρονια ο εγγονος σου αφισες Ε46 θα εχει στο δωματιο του Δημητρη...:wub:

Αν βγεί και σειρά 3 GT θα γίνει δημοψήφισμα για το ασχημότερο αυτοκίνητο όλων των εποχών (θα μοιραστεί στο τέλος το βραβείο με τη σειρά 5 GT και 3ο θα βγεί το ssangyong kyron ή κάπως έτσι).

drmdtsap 23-07-10 14:15

εγω δεν καταλαβαινω το ασχημο με τι κριτηρια το λετε και οτι η e46 ειναι η ομορφοτερη bmw ολων των εποχων....δηλαδη τοσοι ανθρωποι που δουλευουν στο τμημα σχεδιασης δεν ξερουν τι τους γινεται και ξερετε εσεις που τα λετε αυτα καλυτερα...δε λεω η e46 ειναι ομορφη, αλλα μη τα ισοπεδωνουμε ολα. αλλο να λες την αποψη σου λεγοντας μ αρεσει η οχι και αλλο να τα ισοπεδωνουμε ολα με μια απολυτη εκφραση.
Επι του θεματος... η δικη μου αποψη για το μοντελο ειναι οτι εμενα μου αρεσει...

Dim77 23-07-10 14:20

Δεν το λένε όλοι.
Οι πιο όμορφες κατά τη γνώμη μου είναι οι : Ε38 (σειρά 7 1994-2001) και Ε39 (σειρά 5 1995-2003).

Η Ε46 είναι πολύ όμορφη και ακολουθεί βασικές γραμμές της Ε39. Είναι και πιο προσιτή και έχει κυκλοφορήσει πολύ, είναι και όμορφη και γιαυτό την έχουν αγαπήσει αρκετοί.

ThaNOS E46coupe 23-07-10 14:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dim77 (Μήνυμα 389277)
Δεν το λένε όλοι.
Οι πιο όμορφες κατά τη γνώμη μου είναι οι : Ε38 (σειρά 7 1994-2001) και Ε39 (σειρά 5 1995-2003).

Η Ε46 είναι πολύ όμορφη και ακολουθεί βασικές γραμμές της Ε39. Είναι και πιο προσιτή και έχει κυκλοφορήσει πολύ, είναι και όμορφη και γιαυτό την έχουν αγαπήσει αρκετοί.

θα συμφωνήσωμε το δημήτρη....!!!!!:jumpgirl:

stelmaniac 23-07-10 14:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drmdtsap (Μήνυμα 389275)
εγω δεν καταλαβαινω το ασχημο με τι κριτηρια το λετε και οτι η e46 ειναι η ομορφοτερη bmw ολων των εποχων....δηλαδη τοσοι ανθρωποι που δουλευουν στο τμημα σχεδιασης δεν ξερουν τι τους γινεται και ξερετε εσεις που τα λετε αυτα καλυτερα...δε λεω η e46 ειναι ομορφη, αλλα μη τα ισοπεδωνουμε ολα. αλλο να λες την αποψη σου λεγοντας μ αρεσει η οχι και αλλο να τα ισοπεδωνουμε ολα με μια απολυτη εκφραση.
Επι του θεματος... η δικη μου αποψη για το μοντελο ειναι οτι εμενα μου αρεσει...

κοιταξε φιλε, υπαρχει μια ειδοποιος διαφορα στο θεμα περα απ'το γουστο: Η μπεμβε δεν ξεκινησε με τις Ε46 (οπως εθελοτυφλουν οι αγνοουν οι πιτσιρικαδες) αλλα ΤΕΛΕΙΩΣΕ με αυτες. Το ξαναειπα...δυστυχως το γουστο πλεον παρασερνει τους σχεδιαστες και οχι το αντιθετο...και το γουστο των σημερινων (αμερικανων) ανθρωπων εχει τα χαλια του...Παντως οποιος προτιμα αισθητικα μια 5αρα GT αντι μιας Ε39 πρεπει να επισκεφθει εναν καλο οφθαλμιατρο...:party:

Action Man 23-07-10 14:32

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dim77 (Μήνυμα 389277)
Δεν το λένε όλοι.
Οι πιο όμορφες κατά τη γνώμη μου είναι οι : Ε38 (σειρά 7 1994-2001) και Ε39 (σειρά 5 1995-2003).

Η Ε46 είναι πολύ όμορφη και ακολουθεί βασικές γραμμές της Ε39. Είναι και πιο προσιτή και έχει κυκλοφορήσει πολύ, είναι και όμορφη και γιαυτό την έχουν αγαπήσει αρκετοί.

+1

Αυτό ακριβώς.


(βέβαια,η πιο όμορφη είναι η Ε30....αλλά εγώ είμαι κολλημένος και δεν μπορώ να την κρίνω αντικειμενικά....μην το ψάχνετε!:drive2:)

stelmaniac 23-07-10 14:33

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dim77 (Μήνυμα 389277)
Οι πιο όμορφες κατά τη γνώμη μου είναι οι : Ε38 (σειρά 7 1994-2001) και Ε39 (σειρά 5 1995-2003).
.

Ξερω εγω γιατι γουσταρεις Ε39 να πουμε, καθοσον τη σχεδιασε Ιαπων ριζοφαγος κιτρινιαρης, νομιζω?? :drive2: :scratchch :takecover χαχαχα...!!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:39.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.