BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά X - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Συναγερμος (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=32301)

tacos 02-09-14 13:17

Συναγερμος
 
Εαν βαλω συναγερμο εκτος BMW υπαρχει θεμα με την εγγυηση?Στην ΒΜW ζητανε ενα μηνιατικο(μαζι με τις κρατησεις).-

rapid_fast 02-09-14 14:09

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από tacos (Μήνυμα 500925)
Εαν βαλω συναγερμο εκτος BMW υπαρχει θεμα με την εγγυηση?Στην ΒΜW ζητανε ενα μηνιατικο(μαζι με τις κρατησεις).-

Ερώτηση κρίσεως είναι αυτή??
Εγώ έχω συναγερμό και έχει κοπεί η κεντρική πλεξούδα του οχήματος με 28-30 καλώδια επάνω της.. Και είναι και μοντέλο με καν μπας..
Ούτε κουβέντα για εγγύηση οχήματος.. Αναμφισβήτητα..

tacos 02-09-14 20:42

Οποτε παραμενω χωρις συναγερμο, γιατι εχω ακομη εγγυηση πανω απο ενα χρονο.Πληροφοριακα για εργοστασιακο συναγερμο και υποχρεωτικη αλλαγη του εσω.καθρεπτη μου ειπαν 1500Ε.Ευχαριστω παντως.-

MZ3 02-09-14 21:01

Βρες τα ανταλακτικα του συνεγερμου απο το εβαυ βαλετα πανω παρε και μεταχειρισμενο καθρεπτη για συνεγερμο βρες και ενα retrofit info για το πως θα τα βαλεις πανω και πηγεναι μετα για μια κοδικοποιηση στην bmw
Οπως στο λεω δυσκολο να υπερβεις το 1/4 απο αυτα που σου ειπανε

gearboxer 02-09-14 23:55

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από tacos (Μήνυμα 500943)
Οποτε παραμενω χωρις συναγερμο, γιατι εχω ακομη εγγυηση πανω απο ενα χρονο.Πληροφοριακα για εργοστασιακο συναγερμο και υποχρεωτικη αλλαγη του εσω.καθρεπτη μου ειπαν 1500Ε.Ευχαριστω παντως.-

Με 1500ε πληρώνεις έναν τύπο να κοιμάται κάθε βράδυ στο αμάξι για να μην στο κλέψουν μέχρι να λήξει η εγγύηση....

BMW Power 03-09-14 09:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από gearboxer (Μήνυμα 500946)
Με 1500ε πληρώνεις έναν τύπο να κοιμάται κάθε βράδυ στο αμάξι για να μην στο κλέψουν μέχρι να λήξει η εγγύηση....

:bowdown::bowdown::bowdown:

ΘΕΟΣ!!!!

tacos 03-09-14 09:51

Δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα να δαθεσω για συναγερμο πανω απο 350Ε.Εξ αλλου ειναι ασφαλισμενο για ολικη και μερικη κλοπη.-

BMW_330i 03-09-14 19:55

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από tacos (Μήνυμα 500943)
Οποτε παραμενω χωρις συναγερμο, γιατι εχω ακομη εγγυηση πανω απο ενα χρονο.Πληροφοριακα για εργοστασιακο συναγερμο και υποχρεωτικη αλλαγη του εσω.καθρεπτη μου ειπαν 1500Ε.Ευχαριστω παντως.-

οπως τα λες τα ιδια μου ειπαν και μενα για εργοστασιακο συναγερμο και λεω ευχαριστω δεν θα παρω.περιμενε να τελειωσει η εγγυηση και μετα εχει πολλους και καλυτερους συναγερμους που δεν εχουν να ζηλεψουν τπτ απο τον εργοστασιακο και με πολυ πιο λιγα ευρω

tacos 04-09-14 06:08

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bmwologos (Μήνυμα 500979)
οπως τα λες τα ιδια μου ειπαν και μενα για εργοστασιακο συναγερμο και λεω ευχαριστω δεν θα παρω.περιμενε να τελειωσει η εγγυηση και μετα εχει πολλους και καλυτερους συναγερμους που δεν εχουν να ζηλεψουν τπτ απο τον εργοστασιακο και με πολυ πιο λιγα ευρω

Αυτο σκοπευω να κανω.-

bmwpapch 10-11-14 18:43

καλησπερα
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από tacos (Μήνυμα 500990)
Αυτο σκοπευω να κανω.-

να ρωτησω εαν γνωριζει καποιος εναν καλο εγκαταστατη στα δυτικα και τι θα προτεινατε για after market συναγερμο για ε46 cabrιο
Εχω διαβασει ολες τις σχετικες αναρτησεις στην ιστιοσελιδα αλλα θα ηθελα πιο συγκεκριμενες πληροφοριες γιατι εχω μπερδευτει


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:40.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.