BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=52)
-   -   ΠΟΤΕ ΣΚΟΠΕΥΕΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΣΑΣ? (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=2595)

Action Man 12-10-05 08:43

ΠΟΤΕ ΣΚΟΠΕΥΕΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΣΑΣ?
 
Και να συμπληρωσω..ποιο θα ειναι το επομενο???
Εγω σε κανα-δυο χρονια...μαλλον για Μ3 Ε46.


Απαντηστε ολοι.....οχι μονο πεντε ατομα.:icon02:

Fanatic 12-10-05 08:57

Αν μιλαμε για ενα ιδανικο πλανο....τοτε τουλαχιστον σε 2,5 χρονια που απο τα δυο θα ειμαι χωρις αυτοκινητο(στρατος,μεταπτυχιακες σπουδες)...το επομενο αυτοκινητο θα ειναι...μαλλον ενα Ζ3 Coupe:wub: (2,8 ή 3,0 ή ///Μ).Ολα αυτα με το πλανο να λεει οτι θα ειμαι εξωτερικο....

ΜΙΧΑΛΗΣ 12-10-05 08:58

Οποτε το βαρεθω ή εαν βρεθει κατι καλυτερο!!Το κακο σε εμενα ειναι οτι δεν εχω καποια στανταρ σε αυτο το θεμα και να τα τηρω!Μπορει να λεω οτι θα το κρατησω και την αλλη ημερα εαν μου γυαλισει κατι αλλο να το δωσω!Ευτυχως μονο σε αυτο τον τομεα ειμαι ετσι!

Strax 12-10-05 08:59

Προς το παρόν το σχέδιο είναι για Μ3 Ε90. Αν μας αρέσει τελικά, θα περιμένω 2 χρόνια από την ημέρα παρουσίασής του, έτσι ώστε να μπορέσω να βρω ένα αυτοκίνητο 1 χρόνου, χωρίς να είναι κάποιο από τα πρώτα μοντέλα! Ελπίζω μόνο να μην μας επιφυλάσσει καμμιά έκπληξη ο κύριος Bangle!

Panoz 12-10-05 09:09

Το επόμενο θα είναι Μ5 ή Μ6....καλώς εχόντων των πραγμάτων! Μεταχειρισμένο απο Γερμανία, όπως και αυτό που έχω τώρα. Η αλλαγή θα γίνει μόλις ο χιλιομετρητής μου δείξει κοντά στα 100.000 χλμ.

Z3 Fat Bastard 12-10-05 09:13

Cabrio
 
There is no Plan .....

Οσοι με ξερουν καταλαβαινουν οτι τα αμαξια μενουν !

Στο γκαραζ υπαρχει ακομα Ε30 το 84 , 318i αγορασμενο καινουργιο απο Βελγιο !!!!

Τωρα αν κατσει κανα ΤΖΟΚΕΡ :bowdown: βλεπουμε για BMW cabrio (645 κτλ)

Elias_Z3 12-10-05 09:16

Τωρα δεν ξερω αν αυτο που θα πω ειναι αλλαγη αυτοκινητου αλλα σε 2-3 χρονακια σκοπευω να αλλαξω μοτερ στο Ζ3 με 2.8 η 3.0L. Εκτος αν βρεθει καμια ευκαιρια και παρω Z3 coupe.
Ολα αυτα με αν εχω τελειωσει με σπουδες και τετοια και ερθουν ολα οπως τα υπολογιζω.

tasosbmwe30 12-10-05 09:35

σε 2 χρονακια περιπου λεω να παρω κανενα ci Ε46 2003 μοντελο(μην ειναι και απο τα πρωτα)......απλα δεν ξερω αν θα μπορω να βρω κανενα στο χρωμα που μου αρεσει(Παντελη...σας εδειξα ποιο χρωμα μου αρεσει στο Ναυπλιο....το θυμασαι?)

Action Man 12-10-05 09:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από tasosbmwe30
σε 2 χρονακια περιπου λεω να παρω κανενα ci Ε46 2003 μοντελο(μην ειναι και απο τα πρωτα)......απλα δεν ξερω αν θα μπορω να βρω κανενα στο χρωμα που μου αρεσει(Παντελη...σας εδειξα ποιο χρωμα μου αρεσει στο Ναυπλιο....το θυμασαι?)

Η ci 2003 (νομιζω)εχει τα facelift φαναρια που δεν σου αρεσουν....

tasosbmwe30 12-10-05 09:40

το ξερω ρε φιλε.....αλλα αμα ειναι να την παρω μετα απο 2 χρονια και αγορασω κανενα μοντελο 2000....θα ειναι ηδη αμαξι 7ετιας......και θα εχουν αρχισει τα "μικροπροβληματακια".......!!!τι να κανω?
"μπρος γκρεμος...και πισω ρεμα" οπως λεει και ο λαος!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:46.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.