BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=79)
-   -   Καθίσματα Ε36 Μ Pack από 2πορτο σε 4πορτο (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=31494)

akisg 07-08-13 18:39

Καθίσματα Ε36 Μ Pack από 2πορτο σε 4πορτο
 
Καλησπέρα,
Ενδιαφέρομαι να αγοράσω καθίσματα Μ Pack (pharao/vader) για το 36άρι μου και επειδή έχω βρει κάποιον ο οποίος τα πουλάει σετ (μπρος - πίσω) και είναι από 2πορτο, είπα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιος τρόπος να μπουν σε 4πορτο. Ξέρω ότι με τα μπροστινά δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλά με τα πίσω έχω ακούσει διάφορες απόψεις..
Μια γνώμη παραπάνω ποτέ δεν πάει χαμένη :)

LEO328 07-08-13 19:03

τι εχεις ακουσει για τα πισω δηλδ?πως θα μπουνε στο 4πορτο?:nixweiss:

6ylinder 07-08-13 19:04

Τα φαραώ/vader που λες, δεν είναι τα μ-πακ, είναι του Μ3. Είσαι σίγουρος ότι τα μπροστινά κάνουν κ σε 2πορτο κ 4πορτο;

LEO328 07-08-13 19:05

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από 6ylinder (Μήνυμα 487542)
Τα φαραώ/vader που λες, δεν είναι τα μ-πακ, είναι του Μ3. Είσαι σίγουρος ότι τα μπροστινά κάνουν κ σε 2πορτο κ 4πορτο;

εγω ναι...γιατι τα φοραω κολας.....χιχιχι:p:

E36 RULES!! 07-08-13 20:15

Ναι παιδια, ιδιες βασεις εχουν 2πορτα-4πορτα...

akisg 07-08-13 22:20

Ξέρω ότι τα μπροστινά ταιριάζουν χωρίς πρόβλημα. Όσο για τα πίσω, απλά έχω ακούσει ότι με πατέντα μπορείς να τα ταιρίαξεις. Δεν τα έχω συγκρίνει από κοντά, οπότε δεν μπορώ να έχω άποψη. Ρωτάω απλά αν γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει περίπτωση να ταιρίαξουν κάπως. Τώρα για την ονομασία μάλλον έχω μπερδέψει τα M pack με τα vader/pharao, αλλά η κουβέντα γίνεται για τα τελευταία.

E36 RULES!! 07-08-13 23:32

Ναι,τα πισω υποθέτω θα ταιριάζουν δύσκολα. Πέφτουν σ'εσενα τα πισω καθίσματα?

Υποθέτω μπορείτε να βρεθείτε με καποιον με 2πορτο και να συγκρινετε πισω βάσεις. Στο δικό μου που δεν πέφτουν, μπορώ να το συγκρίνω όταν βρεθώ με τον fz21 (που εχω και κατι μηνες να τον δω), και να σου πω, αν δεν εχεις βρει ακρη μεχρι τοτε!

akisg 07-08-13 23:49

Νομίζω πως δεν πέφτουν τα δικά μου τα πίσω. Μάλλον θα τα πάρω όπως και να χει και σε περίπτωση που είναι χοντρό πακέτο να μπουν τα πουλάω ξεχωριστά. Πιθανόν αύριο θα δω σε τι κατάσταση είναι τα καθίσματα για να προχωρήσει η αγορά..
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον..θα ενημερώσω μόλις έχω νέα..

E36 RULES!! 07-08-13 23:59

Τετρακύλινδρο τουρμπάκι, 4πορτο με vader μεσα... Τι καλύτερο!!

Με το καλό!

akisg 08-08-13 00:17

Άσε δεν ξέρεις πόσο καιρό τα ψάχνω, μόλις τα είδα είπα ότι δεν παίζει να βάλω άλλο σαλόνι έκτος απο αυτό...το βλέπω με σκισμένα καθίσματα και πονάει η καρδιά μου αλλά μάλλον ήρθε ο καιρός :)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:09.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.