BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=78)
-   -   λαμπακι airbag (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=28468)

bmwdakias85 28-07-11 21:03

λαμπακι airbag
 
καλησπερα στους συνφορουμητες...εχω ενα προβλημα...ξαφνικα ειδα το λαμπακι απο το airbag αναμενο..πειραξα λιγο τη φυσα κατω απο το καθησμα αλλα τζυφος εβγαλα το πολο μπαταριας αλλα παλι.....τζυφος :idea:ξερει κανεις κανα κολπακι να το σβησω???η δεν την γλυτωνο θελει μηχανημα ετσι????

rapid_fast 28-07-11 21:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 (Μήνυμα 434699)
καλησπερα στους συνφορουμητες...εχω ενα προβλημα...ξαφνικα ειδα το λαμπακι απο το airbag αναμενο..πειραξα λιγο τη φυσα κατω απο το καθησμα αλλα τζυφος εβγαλα το πολο μπαταριας αλλα παλι.....τζυφος :idea:ξερει κανεις κανα κολπακι να το σβησω???η δεν την γλυτωνο θελει μηχανημα ετσι????

τετοια να κάνεις (να πειράζεις τις φύσες με την μπαταρία συνδεδεμένη) για
να σκάσει μια και καλή ο αερόσακος...
διαγνωστικο..

gearboxer 28-07-11 21:28

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast (Μήνυμα 434702)
τετοια να κάνεις (να πειράζεις τις φύσες με την μπαταρία συνδεδεμένη) για
να σκάσει μια και καλή ο αερόσακος...
διαγνωστικο..

Aν μένεις Αθήνα περνάς και το σβήνουμε free έχω εγώ διαγνωστικό για μοντέλα μεχρι 2004
Αλλιως...διαγνωστικό όπως προείπε ο φίλος rapid

bmwdakias85 28-07-11 23:17

ευχαριστω ρε παιδια για την βοηθεια!!!αν κατεβω στην συναντηση θα κανονισουμε να την κανουμε την δουλεια ευχαριστω για το ενδιαφερον!!!!!!στειλε μου τηλ αν θες!!!καληνυχτα σας

rapid_fast 28-07-11 23:21

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 (Μήνυμα 434718)
ευχαριστω ρε παιδια για την βοηθεια!!!αν κατεβω στην συναντηση θα κανονισουμε να την κανουμε την δουλεια ευχαριστω για το ενδιαφερον!!!!!!στειλε μου τηλ αν θες!!!καληνυχτα σας

Ρε φίλε,
μπορεί να κάνω και λάθος.. Αλλά νομίζω οτι έχεις ένα σωρό βλάβες..
Μεταχειρισμένο το πήρες το αμάξι??

ThaNOS E46coupe 29-07-11 00:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast (Μήνυμα 434720)
Ρε φίλε,
μπορεί να κάνω και λάθος.. Αλλά νομίζω οτι έχεις ένα σωρό βλάβες..
Μεταχειρισμένο το πήρες το αμάξι??

ναι ρε καρνταση...μεταχερο...;)

LEO328 29-07-11 09:31

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 (Μήνυμα 434718)
ευχαριστω ρε παιδια για την βοηθεια!!!αν κατεβω στην συναντηση θα κανονισουμε να την κανουμε την δουλεια ευχαριστω για το ενδιαφερον!!!!!!στειλε μου τηλ αν θες!!!καληνυχτα σας

αντε ρε κατεβα να γνωριστουμε!:bananasmi
υ.γ. μην το πειραζεις αμα δεν ξερεις τι και πως.για το καλο σου παντα.(το ιδιο κανω και γω χαχαχχα)

bmwdakias85 30-07-11 23:09

ναι φιλε rapid μεταχειρισμενο το πειρα πριν 2 χρονια με 113000χλμ κ τωρα εχει 131000χλμ.αυτο με τον αεροσακο μου το ειχε ξαναβγαλει πριν κανα χρονο..απο βλαβες ομως τιποτα ειναι τζετ το 16αρι μου μια γκομενα που δουλευει στο καζινο της παρνηθας το ειχε.....

AlexVag 31-07-11 00:01

φιλε μου αυτο το εκανε και σε εμενα παλια σε Ε39...αλλαξα φισες και ολα οκ...απλα απο οσο ξερω οσο αναβει το λαμπακι δεν δουλευει ο αεροσακος οποτε μην το αφηνεις και πολυ


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:47.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.