BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Γενικές συζητήσεις - Τοπικά Νέα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=47)
-   -   αυτοκόλλητα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=24867)

mike21 03-05-10 20:03

αυτοκόλλητα
 
αγαπητοί συμφορουμίτες,πώς θα σας φαινόταν η ιδέα να βγάλουμε κάποια αυτοκόλλητα που φέρουν το όνομα του φόρουμ,δεν ξέρω μήπως έχει γίνει κιόλας και δεν το γνώριζω,εάν δεν έχει γίνει πώς σας φαίνεται η ιδέα;για να μην τρέχει κάποιος για όλους μπορεί να βγει μια μακέτα και όσοι θέλουν πάνε και τα βγάζουν ατομικά ή κατα παρέες ,είναι και ένας τρόπος να γνωριζόμαστε στο δρόμο,εάν συμφωνούν βέβαια και οι admin του φόρουμ.

vaggelakhs 03-05-10 20:55

Εκτός απο τα αυτοκόλλητα είναι και τα πλαίσια των πινακίδων που τα οποία έχουν ήδη γίνει αλλά το σχετικό θρέντ έχει κλείσει εδώ και καιρό.Πάντως και τα αυτοκόλλητα είναι μια πολύ καλή πρόταση.

LefterisK 02-04-11 00:42

προσωπικα την θεωρω πολυ καλη ιδεα και ειναι απο τα πρωτα πραγματα που αναζητησα μεσα στο φορουμ (δλδ καποια σχετικη ενοτητα) αλλα χωρις αποτελεσμα!
εχει γινει κατι περι τουτου; σκεφτονται οι πλεον αρμοδιοι (admin) να κανουν μια τετοια κινηση;
προσωπικα συμφωνω σε ολα με τον mike21

ThaNOS E46coupe 02-04-11 00:49

εχει συζητηθει τριτη φορα νομιζω το θεμα...μπορει ο καθενας να βγαλει αυτοκολλητο με μια γραμματοσειρα νορμαλ. Μια arial ειναι οτιπρεπει.εγω εχω βαλει εδω και πολους μηνες σε χρωμα γκρι μεταλικο. Οχι νικελ... Το συζητησαμε με driftakos ,fairytail και rapid fast. Νομιζω πως υπαρχουν αυτοκολλητα ηδη ετοιμα. Αλλα πρεπει να τα παραλαβετε δια χειρος απο μια τακτικη συνατηση...καποιος μοντερειτορ θα μας λυση την απορεια...

BMWE36 02-04-11 02:26

Εγω παντως πηγα σε ενα με επιγραφες και αυτοκολλητα του ειπα τις διαστασεις που ηθελα κ τι ηθελα να γραφει (www.bmw-motorsport.gr) μου το ετοιμασε σε μια μερα κ πανθηνα και το κολλησα πανω στην πισω πινακιδα εκει που συνηθως λεει την αντιπροσωπια αγορας του αυοκινητου (κατω απο τις πινακιδες).
Αποτελεσμα αψογο (για μενα)

takis1983 03-04-11 12:28

θελω κ γω!! αντε να κανονισουμε τιποτα!

zaharias 03-04-11 12:36

1 Συνημμένο(α)
Αυτο εχω βγαλει εγω..
Συνημμένο Αρχείο 30436

rapid_fast 03-04-11 16:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe (Μήνυμα 421671)
εχει συζητηθει τριτη φορα νομιζω το θεμα...μπορει ο καθενας να βγαλει αυτοκολλητο με μια γραμματοσειρα νορμαλ. Μια arial ειναι οτιπρεπει.εγω εχω βαλει εδω και πολους μηνες σε χρωμα γκρι μεταλικο. Οχι νικελ... Το συζητησαμε με driftakos ,fairytail και rapid fast. Νομιζω πως υπαρχουν αυτοκολλητα ηδη ετοιμα. Αλλα πρεπει να τα παραλαβετε δια χειρος απο μια τακτικη συνατηση...καποιος μοντερειτορ θα μας λυση την απορεια...

Εψαξε ο Νίκος, αλλά δεν βρήκε..
Πρέπει μάλλον να βάλω τα μεγάλα μέσα, και να φτιάξω καμμιά πεντακοσαριά...

nick7837 04-04-11 13:46

Και εγω δεν λεω οχι καλο ειναι να εχουμε κατι διακριτικο πχ το qashqai greek club εχουν κολλησει ολοι Q.G.C.

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 04-04-11 15:12

εγω ειμαι μεσα σε μια τετοια κινηση πλαισσιο ειχα προμηθευτει πριν καιρο ασ ριξουν καποιοι κανα σχεδιο να τα κουβεντιασουμε


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:12.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.