BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Τα Video μας (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=126)
-   -   318is E36 Drift στο Σέσι (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=26887)

Dr.Yamastura 29-12-10 20:54

318is E36 Drift στο Σέσι
 
Ο αφηνιασμένος kloukakis στο Σέσι!!Με το που έμπαινε μέσα στη "πίστα" γέλαγαν και τα μουστακια του!!
http://www.youtube.com/watch?v=TuBeqbgIvac

kloukakis 29-12-10 21:09

Ο τίτλος να αλλάξει και να γίνει "Σεσι: Και τα τετρακύλινδα έχουν ψυχή! " χαχαχαχα

Καλά παιδιά πραγαματικά το ευχαριστήθηκα!! Τελικά έκαψα παραπάνω απο 40Ε, αλλά κάθε Ευρώ άξιζε.... Ειδικά μετά που βρήκα και ωραίες γραμμές το ις πήγαινε μπάλα!! Οτι και να λέμε είναι λίγο, εκεί μπορεί οποιοσδήποτε να μάθει το αμάξι του χωρίς να το ταλεπορεί και για να κάνεις ζημιά θέλει τρελή γκάφα.
Βάζεις 2α και πας, χωρίς κόφτες και τρελά πράγματα!

Πάντως δεν έπρεπε να έρθω με τα πολιτικά, ακόμα και αν την πάλεψαν, δεν χρωστούσαν να φάνε μια ολόκληρη μέρα κάψιμο.

Μόνο εμένα έβγαλες? Αχ,αχ.....
ΥΓ Θενκς

Stunt Mike 29-12-10 21:39

Bλεπω ξεπλυθηκε το Σεσι,μερικες φορες τα 17αρια σου καπνιζαν!!!Εμεις ειχαμε παει καλοκαιρι με ολοκαινουρια 17αρια και ουτε καν στριγγλιζαν!!!Πολυ γλιτσα!

Dr.Yamastura 29-12-10 21:50

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kloukakis (Μήνυμα 407766)
Ο τίτλος να αλλάξει και να γίνει "Σεσι: Και τα τετρακύλινδα έχουν ψυχή! " χαχαχαχα

Καλά παιδιά πραγαματικά το ευχαριστήθηκα!! Τελικά έκαψα παραπάνω απο 40Ε, αλλά κάθε Ευρώ άξιζε.... Ειδικά μετά που βρήκα και ωραίες γραμμές το ις πήγαινε μπάλα!! Οτι και να λέμε είναι λίγο, εκεί μπορεί οποιοσδήποτε να μάθει το αμάξι του χωρίς να το ταλεπορεί και για να κάνεις ζημιά θέλει τρελή γκάφα.
Βάζεις 2α και πας, χωρίς κόφτες και τρελά πράγματα!

Πάντως δεν έπρεπε να έρθω με τα πολιτικά, ακόμα και αν την πάλεψαν, δεν χρωστούσαν να φάνε μια ολόκληρη μέρα κάψιμο.

Μόνο εμένα έβγαλες? Αχ,αχ.....
ΥΓ Θενκς

Ποια τετρακύλινρα!!Εδώ είχε μπει παπί και έκανε παντιλίκια!!!Τι γέλιο ρίξαμε με τον νικ200!!
Κρίμα που είχε νυχτώσει και δεν μπορούσα να καταγράξω στο φακό την εντυπωσιακή πρόοδό σου.Έμπαινες με πολλά και έσπαγες πολυ καλα με χειρόφρενο.
Όσο για τα λάστιχα ούτε που κατάλαβαν κάτι..

kloukakis 29-12-10 22:21

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από gardelic (Μήνυμα 407770)
Ποια τετρακύλινρα!!Εδώ είχε μπει παπί και έκανε παντιλίκια!!!Τι γέλιο ρίξαμε με τον νικ200!!
Κρίμα που είχε νυχτώσει και δεν μπορούσα να καταγράξω στο φακό την εντυπωσιακή πρόοδό σου.Έμπαινες με πολλά και έσπαγες πολυ καλα με χειρόφρενο.
Όσο για τα λάστιχα ούτε που κατάλαβαν κάτι..

:rofl2::rofl2: Ναι ρε φίλε αυτό που το πας?? Ασε που δεν σκοτώθηκε να τρέχουμε.

Ναι ρε γμτ κρίμα που νύχτωσε. ασε καλύτερα γιατί θα έφευγα με τις ζάντες χααχαχ. Όσο για τα λάστιχα, όλο και κάποια κομμάτια λείπουν:smokin:

Πάντως δεν μπορείτε να πείτε.... το πήρα στα σοβαρά το ζήτημα..... μέχρι και ανεφοδιασμό έκανα χαχαχα

ΥΓΙΙ Σε ευχαριστώ και που μου έδωσες να ντριφτάρω και τον εδάφους-εδάφους σου. Απίθανη αίσθηση και σε συμπεριφορά και σε δύναμη και σε ήχο....τι να λέμε τώρα..... νόμιζα οτι θα φούσκωνε το καπό όταν άνοιγαν τα δίδυμα:yippee:

Stunt Mike 29-12-10 22:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kloukakis (Μήνυμα 407778)
:rofl2::rofl2:
ΥΓΙΙ Σε ευχαριστώ και που μου έδωσες να ντριφτάρω και τον εδάφους-εδάφους σου. Απίθανη αίσθηση και σε συμπεριφορά και σε δύναμη και σε ήχο....τι να λέμε τώρα..... νόμιζα οτι θα φούσκωνε το καπό όταν άνοιγαν τα δίδυμα:yippee:

Θελω κι εγω!!!Θελω κι εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:drive2:

kloukakis 29-12-10 22:30

Να ερχόσουνα! Δεν θέλω δικαιολογίες......

Stunt Mike 29-12-10 22:38

Δεν θα παντρευτεις κι εσυ ρε π@@στη?????Εκει να δεις τρεξιματα!!!!!!! Στις 18:00 τελειωσα απ'ολες τις υποχρεωσεις που'χα αναλαβει(Super Market,χασαπης,παρε μου τα παπουτσια,παμε για κατι δωρα,παμε για μωρουδιακα Γερακας-Παλληνη-Κηφισια-Γερακας κτλ.......Και δεν σηκωνε αναβολη παλι,επεφτε συζυγικη παντοφλα! ;)

Dr.Yamastura 29-12-10 22:42

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από MikeT328E36 (Μήνυμα 407783)
Δεν θα παντρευτεις κι εσυ ρε π@@στη?????Εκει να δεις τρεξιματα!!!!!!! Στις 18:00 τελειωσα απ'ολες τις υποχρεωσεις που'χα αναλαβει(Super Market,χασαπης,παρε μου τα παπουτσια,παμε για κατι δωρα,παμε για μωρουδιακα Γερακας-Παλληνη-Κηφισια-Γερακας κτλ.......Και δεν σηκωνε αναβολη παλι,επεφτε συζυγικη παντοφλα! ;)

Εμ..Ακολούθησες λάθος δρομολόγιο..
Επρεπε να'ναι: Γέρακας-παλλήνη-ντραφι-πεντέλη-πολιτεία-κηφισιά και τούμπαλιν!!!

kloukakis 29-12-10 22:49

χαχαχαχαχαχα εχω λιώσει στα γέλια!!!!
Ναι ρε κουβά μακάρι να με αξιώσει ο θεός να βρώ την κατάλληλη(σε καμια 10ρια χρόνια.....),

ΑΛΛΑ μέχρι ΤΟΤΕ θα σε δουλεύω και θα γελάω με την πάρτη σου ΟΣΟ ΠΑΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:38.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.