BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=77)
-   -   BMW Πάλι; (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=32474)

stelmaniac 08-12-14 16:45

BMW Πάλι;
 
Χαιρετε. Μετα απο πολυμηνες ατελειωτες σκεψεις, αποφασισα να ξαναπαρω μπεμβε υστερα απο σχεδον 4ετη αποτοξινωση. Πανω απο 4 μηνες ψαχνω ενα Ε36 ακριβως οπως το θελω, μιας και τα περισσοτερα τα καταντησαν καρναβαλους. Νομιζω οτι το βρηκα αλλα δεν το εχω αγορασει ακομα αφου ο πωλητης λειπει για επαγγελματικο ταξιδι ως το Σαββατο. Το συγκεκριμενο ειναι πολυ σοβαρο χωρις ιχνος καγκουριας και ειναι απο τα τελευταια κομματια παραγωγης. Το θεμα μου ειναι πως θελω να μου υποδειξετε καποιο cd ή οποιοδηποτε player με πορτοκαλι χαρακτηρες και φωτισμο για να ταιριαζει με τον υπολοιπο φωτισμο του σαλονιου και αν δεν υπαρχει τετοιο ειμαι διατεθειμενος να αγορασω και το μαμα κασσετοφωνο αν περισσευει σε καποιον μιας κ αυτη την περιοδο τα cd τα γνησια ειναι πανακριβα. Ευχαριστω.

Α8hnaios 08-12-14 16:52

Με το καλο! Καροτσα; κυβικα;;
Βαλε και μια φωτο να φτιαχτουμε....

Καλοριζικο κ καλα χλμ

gearboxer 08-12-14 16:56

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac (Μήνυμα 503256)
Χαιρετε. Μετα απο πολυμηνες ατελειωτες σκεψεις, αποφασισα να ξαναπαρω μπεμβε υστερα απο σχεδον 4ετη αποτοξινωση. Πανω απο 4 μηνες ψαχνω ενα Ε36 ακριβως οπως το θελω, μιας και τα περισσοτερα τα καταντησαν καρναβαλους. Νομιζω οτι το βρηκα αλλα δεν το εχω αγορασει ακομα αφου ο πωλητης λειπει για επαγγελματικο ταξιδι ως το Σαββατο. Το συγκεκριμενο ειναι πολυ σοβαρο χωρις ιχνος καγκουριας και ειναι απο τα τελευταια κομματια παραγωγης. Το θεμα μου ειναι πως θελω να μου υποδειξετε καποιο cd ή οποιοδηποτε player με πορτοκαλι χαρακτηρες και φωτισμο για να ταιριαζει με τον υπολοιπο φωτισμο του σαλονιου και αν δεν υπαρχει τετοιο ειμαι διατεθειμενος να αγορασω και το μαμα κασσετοφωνο αν περισσευει σε καποιον μιας κ αυτη την περιοδο τα cd τα γνησια ειναι πανακριβα. Ευχαριστω.

Το CD43 της Blaupunkt είναι το οριτζιναλ του Ε36. Υπάρχουν αρκετά στο ebay καθότι τα χρησιμοποιούσε και η Rover απλά καλύπτεις το λογότυπο με ένα σηματάκι bmw. To δικό μου το πήρα ένα 80άρι από Αγγλία και so far so good...

6ylinder 08-12-14 16:56

1 Συνημμένο(α)
Εγώ είχα πάρει το Pioneer DEH-4300, έχει άπειρους φωτισμούς. 90€. Δεν ξέρω αν πωλείται ακόμα. Στη φωτογραφία η όποια διαφορά οφείλεται στην κάμερα. Δεν έχουν διαφορά στην πραγματικότητα.

Πάντως, θα πρότεινα το γνήσιο CD Βysiness-43...είναι πολύ πιο όμορφο και "αρμόδιο" από οτιδήποτε κυκλοφορεί.

rapid_fast 08-12-14 16:59

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac (Μήνυμα 503256)
Χαιρετε. Μετα απο πολυμηνες ατελειωτες σκεψεις, αποφασισα να ξαναπαρω μπεμβε υστερα απο σχεδον 4ετη αποτοξινωση. Πανω απο 4 μηνες ψαχνω ενα Ε36 ακριβως οπως το θελω, μιας και τα περισσοτερα τα καταντησαν καρναβαλους. Νομιζω οτι το βρηκα αλλα δεν το εχω αγορασει ακομα αφου ο πωλητης λειπει για επαγγελματικο ταξιδι ως το Σαββατο. Το συγκεκριμενο ειναι πολυ σοβαρο χωρις ιχνος καγκουριας και ειναι απο τα τελευταια κομματια παραγωγης. Το θεμα μου ειναι πως θελω να μου υποδειξετε καποιο cd ή οποιοδηποτε player με πορτοκαλι χαρακτηρες και φωτισμο για να ταιριαζει με τον υπολοιπο φωτισμο του σαλονιου και αν δεν υπαρχει τετοιο ειμαι διατεθειμενος να αγορασω και το μαμα κασσετοφωνο αν περισσευει σε καποιον μιας κ αυτη την περιοδο τα cd τα γνησια ειναι πανακριβα. Ευχαριστω.

Με το καλό να γίνει δικό σου Στέλιο..
Η αλπάην δίνει ίδιο πορτοκαλί φωτισμό με τα BMW..

stelmaniac 08-12-14 17:05

1 Συνημμένο(α)
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από 6ylinder (Μήνυμα 503259)
Εγώ είχα πάρει το Pioneer DEH-4300, έχει άπειρους φωτισμούς. 90€. Δεν ξέρω αν πωλείται ακόμα. Στη φωτογραφία η όποια διαφορά οφείλεται στην κάμερα. Δεν έχουν διαφορά στην πραγματικότητα.

Πάντως, θα πρότεινα το γνήσιο CD Βysiness-43...είναι πολύ πιο όμορφο και "αρμόδιο" από οτιδήποτε κυκλοφορεί.

Mη μου πεις οτι ειναι αυτο, θα τρελαθω....αυτο ειναι που εχει επανω τωρα

Συνημμένο Αρχείο 39683

6ylinder 08-12-14 17:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac (Μήνυμα 503261)
Mη μου πεις οτι ειναι αυτο, θα τρελαθω....αυτο ειναι που εχει επανω τωρα

Συνημμένο Αρχείο 39683

Είναι του ίδιου στυλ-ίδιας χρονολογίας, αλλά δεν είναι ίδιο. Αν φαινόταν καθαρά το μοντέλο του, εύκολα έβρισκες τα χαρακτηριστικά του στο διαδίκτυο. Το συγκεκριμένο πάντως, υπάρχουν σοβαρές πιθανότητες να έχει την λειτουργία για εναλλαγή χρωματισμών. Δεν μπορώ όμως να είμαι σίγουρος...

Αυτό που σου είπα εγώ είναι αυτό.

Bassakos 08-12-14 17:49

το 4300 εχω και εγω και εχει επιλογη για ακριβως το ιδιο φωτισμο με το ταμπλο

επισης οπως ειπωθηκε και πριν η Alpine βγαζει αρκετα μοντελα της
με πορτοκαλι φωτισμο , με ενα σχετικο ψαξιμο στο σκρουτζ θα βρεις αρκετα

AlexVag 08-12-14 20:03

Πως και δεν κοιτας κανενα 39αρι;

stelmaniac 09-12-14 06:03

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από AlexVag (Μήνυμα 503269)
Πως και δεν κοιτας κανενα 39αρι;

Αν ηθελα 2λιτρο θα επαιρνα Μερσεντες..χεχε...


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:45.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.